1 14 +0:15 211
GC 18 Lombardia 20 2:17:07
2 6 +0:12 141
Sprint 17 WV De Jonge Renner 12 ,, 0:00
3 1 +0:00 201
Sprint 17 Holdsworth Zappi Team 7 ,, 0:00
4 19 +0:25 131
GC 17 Willebrord Wil Vooruit 5 0:19 0:19
5 35 +0:39 213
Sprint 18 Lombardia 4 0:24 0:24
6 63 +1:47 55
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen 3 ,, 0:24
7 13 +0:14 74
Sprint 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC 2 ,, 0:24
8 71 +4:16 114
Sprint 17 SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM 1 ,, 0:24
9 26 +0:32 104
Sprint 18 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM ,, 0:24
10 37 +0:39 214
Climber 18 Lombardia ,, 0:24
11 5 +0:10 42
TT 18 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:24
12 2 +0:02 175
Climber 17 Van Rysel-AG2R La Mondiale ,, 0:24
13 4 +0:03 223
Climber 17 LUX/SIDESHOW ,, 0:24
14 12 +0:14 72
Climber 16 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:24
15 36 +0:39 76
Climber 18 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:24
16 54 +0:54 4
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:24
17 75 +4:24 5
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 0:30 0:30
18 23 +0:30 53
Sprint 18 Brain² Olympia Tienen 0:34 0:34
19 43 +0:43 246
Climber 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:34
20 28 +0:34 205
Climber 18 Holdsworth Zappi Team ,, 0:34
21 21 +0:29 126
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:34
22 39 +0:40 132
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:34
23 91 +8:31 164
Sprint 18 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:34
24 49 +0:48 95
Sprint 18 WAC TEAM ,, 0:34
25 41 +0:42 102
Classic 17 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM ,, 0:34
26 20 +0:29 124
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:34
27 48 +0:48 65
Sprint 17 Onder Ons Parike ,, 0:34
28 45 +0:43 241
Sprint 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:34
29 93 +8:34 44
Sprint 18 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:34
30 24 +0:30 52
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:34
31 42 +0:42 101
Climber 16 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM ,, 0:34
32 66 +2:02 56
Climber 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:34
33 97 +8:46 134
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:34
34 57 +0:59 112
Climber 18 SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM ,, 0:34
35 68 +2:26 46
Climber 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:34
36 59 +1:20 232
Climber 18 Nordrhein-Westfalen ,, 0:34
37 84 +5:31 62
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 0:34
38 94 +8:41 61
TT 16 Onder Ons Parike ,, 0:34
39 55 +0:56 142
TT 17 WV De Jonge Renner ,, 0:34
40 40 +0:41 26
TT 17 GAVERZICHT-BE-OKAY ,, 0:34
41 15 +0:20 41
TT 18 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:34
42 61 +1:27 121
TT 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:34
43 53 +0:52 115
TT 18 SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM ,, 0:34
44 85 +5:37 155
TT 17 Streetjump-Forte Development Team ,, 0:34
45 51 +0:48 63
Classic 16 Onder Ons Parike ,, 0:34
46 16 +0:20 43
Classic 18 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:34
47 65 +1:55 135
Classic 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:34
48 10 +0:13 224
Classic 17 LUX/SIDESHOW ,, 0:34
49 77 +4:25 31
Sprint 17 Davo-United CT Juniors ,, 0:34
50 90 +8:15 116
Sprint 18 SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM ,, 0:34
51 76 +4:24 103
Sprint 17 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM ,, 0:34
52 9 +0:12 171
Sprint 18 Van Rysel-AG2R La Mondiale ,, 0:34
53 58 +1:02 163
Climber 17 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:34
54 44 +0:43 242
Climber 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:34
55 46 +0:46 1
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:34
56 29 +0:34 203
Climber 17 Holdsworth Zappi Team ,, 0:34
57 89 +6:33 206
Climber 18 Holdsworth Zappi Team ,, 0:34
58 109 +14:05 182
Climber 17 TEAM 31 JOLLY CYCLES ,, 0:34
59 73 +4:17 81
Climber 18 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:34
60 80 +4:30 33
Climber 17 Davo-United CT Juniors ,, 0:34
61 64 +1:53 12
Climber 18 Velo Club Ardennes ,, 0:34
62 11 +0:13 225
Climber 17 LUX/SIDESHOW ,, 0:34
63 81 +4:38 34
Climber 17 Davo-United CT Juniors ,, 0:34
64 82 +4:50 14
Climber 18 Velo Club Ardennes ,, 0:34
65 8 +0:12 172
Climber 16 Van Rysel-AG2R La Mondiale ,, 0:34
66 27 +0:33 123
Climber 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:34
67 79 +4:27 64
Climber 16 Onder Ons Parike ,, 0:34
68 17 +0:24 73
Classic 16 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:34
69 18 +0:24 71
Climber 16 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:34
70 96 +8:45 93
Climber 17 WAC TEAM ,, 0:34
71 70 +4:09 82
Climber 18 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:34
72 25 +0:30 54
Climber 18 Brain² Olympia Tienen ,, 0:34
73 47 +0:46 143
Climber 17 WV De Jonge Renner ,, 0:34
74 22 +0:29 122
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:34
75 50 +0:48 145
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:34
76 52 +0:49 212
Sprint 18 Lombardia ,, 0:34
77 56 +0:58 75
Sprint 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:34
78 108 +13:39 236
Sprint 18 Nordrhein-Westfalen ,, 0:34
79 72 +4:16 25
Sprint 18 GAVERZICHT-BE-OKAY ,, 0:34
80 7 +0:12 174
Climber 17 Van Rysel-AG2R La Mondiale ,, 0:34
81 30 +0:36 2
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 0:24 0:24
82 34 +0:38 92
Sprint 18 WAC TEAM ,, 0:24
83 62 +1:34 21
Sprint 18 GAVERZICHT-BE-OKAY 1:18 1:18
84 83 +4:51 221
Sprint 18 LUX/SIDESHOW 1:43 1:43
85 60 +1:22 222
Sprint 18 LUX/SIDESHOW ,, 1:43
86 88 +6:14 165
Sprint 18 Selectie Zuid Oost Nederland 2:01 2:01
87 87 +6:04 24
Sprint 17 GAVERZICHT-BE-OKAY 2:16 2:16
88 67 +2:03 226
GC 17 LUX/SIDESHOW 2:24 2:24
89 69 +3:48 35
GC 17 Davo-United CT Juniors 2:28 2:28
90 100 +10:42 94
GC 17 WAC TEAM 2:32 2:32
91 31 +0:38 96
Sprint 18 WAC TEAM 0:24 0:24
92 33 +0:38 66
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:24
93 99 +10:24 152
Climber 17 Streetjump-Forte Development Team 2:32 2:32
94 32 +0:38 151
TT 17 Streetjump-Forte Development Team 0:24 0:24
95 78 +4:26 161
Sprint 17 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:24
96 3 +0:02 173
Climber 18 Van Rysel-AG2R La Mondiale ,, 0:24
97 38 +0:39 215
Climber 18 Lombardia ,, 0:24
98 74 +4:23 176
TT 17 Van Rysel-AG2R La Mondiale 4:43 4:43
99 92 +8:31 153
TT 17 Streetjump-Forte Development Team ,, 4:43
100 86 +5:41 184
TT 16 TEAM 31 JOLLY CYCLES 5:05 5:05
101 106 +13:14 22
Climber 18 GAVERZICHT-BE-OKAY ,, 5:05
102 101 +10:55 111
Climber 18 SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM 5:39 5:39
103 103 +11:16 91
Climber 18 WAC TEAM ,, 5:39
104 95 +8:45 231
TT 16 Nordrhein-Westfalen 7:59 7:59
105 107 +13:29 15
TT 17 Velo Club Ardennes 8:42 8:42
106 98 +9:06 136
TT 17 Willebrord Wil Vooruit 9:00 9:00
107 116 +18:17 16
TT 18 Velo Club Ardennes 9:58 9:58
108 110 +14:09 204
TT 17 Holdsworth Zappi Team 10:26 10:26
109 102 +11:03 11
TT 18 Velo Club Ardennes 10:28 10:28
110 112 +14:21 84
TT 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 10:30 10:30
111 111 +14:13 85
TT 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 10:30
112 117 +20:06 166
TT 16 Selectie Zuid Oost Nederland 11:49 11:49
113 120 +25:13 36
TT 17 Davo-United CT Juniors 11:54 11:54
114 115 +15:54 146
TT 17 WV De Jonge Renner 12:13 12:13
115 113 +14:30 162
Sprint 17 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 12:13
116 105 +12:49 181
Sprint 18 TEAM 31 JOLLY CYCLES ,, 12:13
117 104 +12:31 113
Sprint 17 SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM ,, 12:13
118 114 +15:15 83
Sprint 18 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 12:25 12:25
119 119 +22:57 106
Sprint 16 ZANNATA-GALLOO CYCLING TEAM ,, 12:25
120 118 +21:57 86
Sprint 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 15:50 15:50
121 121 +25:16 32
Sprint 16 Davo-United CT Juniors 16:26 16:26
DNF 244
Sprint 18 Wielerploeg Groot Amsterdam -
DNF 245
Classic 16 Wielerploeg Groot Amsterdam -
DNF 243
Classic 17 Wielerploeg Groot Amsterdam -
DNF 13
Classic 16 Velo Club Ardennes -
DNF 3
Classic 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 45
Sprint 18 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM -
DNF 23
Climber 16 GAVERZICHT-BE-OKAY -
DNF 183
Climber 16 TEAM 31 JOLLY CYCLES -
DNF 185
Climber 17 TEAM 31 JOLLY CYCLES -