1 1 +0:00 122
TT 18 LUX/CTS p/b Specialized 20 2:13:33
2 2 +0:00 141
TT 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 12 ,, 0:00
3 3 +0:00 5
Sprint 17 Team Auto Eder 7 ,, 0:00
4 4 +0:00 157
Sprint 18 Cannibal Team 5 ,, 0:00
5 5 +0:00 30
Sprint 18 ACROG-Tormans 4 ,, 0:00
6 6 +0:00 93
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team 3 ,, 0:00
7 7 +0:00 69
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team 2 ,, 0:00
8 8 +0:00 92
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team 1 ,, 0:00
9 9 +0:00 140
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
10 10 +0:00 107
Climber 17 Germany ,, 0:00
11 11 +0:00 162
Climber 18 Cannibal Team ,, 0:00
12 12 +0:00 97
Climber 18 Poland ,, 0:00
13 13 +0:00 3
Climber 18 Team Auto Eder ,, 0:00
14 14 +0:00 57
Climber 17 Bert Containers-Doltcini ,, 0:00
15 15 +0:00 112
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:00
16 16 +0:00 143
Classic 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
17 17 +0:00 47
Climber 16 Onder Ons Parike ,, 0:00
18 18 +0:00 96
Climber 16 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
19 19 +0:00 83
Climber 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
20 20 +0:00 12
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
21 21 +0:00 139
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
22 22 +0:00 73
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:00
23 23 +0:00 80
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
24 24 +0:00 151
Classic 18 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 0:00
25 25 +0:00 127
Sprint 17 Luxembourg ,, 0:00
26 26 +0:00 95
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
27 27 +0:00 106
Sprint 18 Germany ,, 0:00
28 28 +0:00 37
Sprint 18 WAC Team Hoboken ,, 0:00
29 29 +0:00 32
Sprint 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
30 30 +0:00 105
Sprint 18 Germany ,, 0:00
31 31 +0:00 56
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini ,, 0:00
32 32 +0:00 58
Sprint 18 Bert Containers-Doltcini ,, 0:00
33 33 +0:00 153
Sprint 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 0:00
34 34 +0:00 25
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 0:00
35 35 +0:00 108
Sprint 17 Germany ,, 0:00
36 36 +0:00 137
Climber 18 Holdsworth Zappi Team ,, 0:00
37 37 +0:00 53
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
38 38 +0:00 166
Climber 18 Netherlands ,, 0:00
39 39 +0:00 150
Climber 17 UC Nantes Atlantique Junior ,, 0:00
40 40 +0:00 27
Climber 16 ACROG-Tormans ,, 0:00
41 41 +0:00 168
Climber 18 Netherlands ,, 0:00
42 42 +0:00 98
Climber 18 Poland ,, 0:00
43 43 +0:00 156
Climber 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 0:00
44 44 +0:00 84
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
45 45 +0:00 21
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
46 46 +0:00 38
Sprint 17 WAC Team Hoboken ,, 0:00
47 47 +0:00 85
Climber 17 Drone Hopper-Gsport-Teika ,, 0:00
48 48 +0:00 91
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
49 49 +0:00 121
Climber 18 LUX/CTS p/b Specialized ,, 0:00
50 50 +0:00 4
Climber 17 Team Auto Eder ,, 0:00
51 51 +0:00 23
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
52 52 +0:00 8
Climber BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
53 53 +0:00 116
Climber 17 Norway ,, 0:00
54 54 +0:00 144
Sprint 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
55 55 +0:00 94
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
56 56 +0:00 13
Sprint 17 Velo Club Ardennes ,, 0:00
57 57 +0:00 167
Sprint 17 Netherlands ,, 0:00
58 58 +0:00 159
Sprint 17 Cannibal Team ,, 0:00
59 59 +0:00 134
Climber 18 Holdsworth Zappi Team ,, 0:00
60 60 +0:00 81
TT 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
61 61 +0:00 103
Climber 17 Germany ,, 0:00
62 62 +0:00 142
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
63 63 +0:00 68
Climber 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
64 64 +0:00 55
Climber 16 Bert Containers-Doltcini ,, 0:00
65 65 +0:00 54
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
66 66 +0:00 67
Climber 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
67 67 +0:00 119
Climber 18 Norway ,, 0:00
68 69 +0:38 42
Climber 18 WAC Team Hoboken 0:38 0:38
69 70 +0:38 114
Climber 16 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:38
70 71 +0:42 158
Climber 18 Cannibal Team 0:42 0:42
71 72 +0:45 82
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors 0:45 0:45
72 73 +0:53 7
GC 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 0:53 0:53
73 74 +0:53 71
GC 16 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:53
74 75 +1:04 154
GC 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team 1:04 1:04
75 76 +1:19 26
Sprint 16 ACROG-Tormans 1:19 1:19
76 68 +0:00 111
Sprint 16 Fensham Howes-MAS Design 0:00 0:00
77 77 +1:19 36
Sprint 18 AVIA - Rudyco Cycling Team 1:19 1:19
78 78 +1:19 72
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 1:19
79 79 +1:19 46
Sprint 17 Onder Ons Parike ,, 1:19
80 80 +1:19 9
Sprint 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 1:19
81 81 +1:19 29
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 1:19
82 82 +1:19 164
Climber 18 Netherlands ,, 1:19
83 83 +1:19 11
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 1:19
84 84 +1:19 44
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 1:19
85 85 +1:19 147
Climber 16 UC Nantes Atlantique Junior ,, 1:19
86 86 +1:19 174
Sprint 18 Team Mascot Workwear ,, 1:19
87 87 +1:19 14
Sprint 17 Velo Club Ardennes ,, 1:19
88 88 +1:19 34
Sprint 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 1:19
89 89 +1:19 19
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:19
90 90 +1:19 113
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 1:19
91 91 +1:19 145
Climber 18 UC Nantes Atlantique Junior ,, 1:19
92 92 +1:19 169
Climber 18 Team Mascot Workwear ,, 1:19
93 93 +1:19 33
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 1:19
94 94 +1:19 172
GC 17 Team Mascot Workwear ,, 1:19
95 95 +1:19 161
Sprint 18 Cannibal Team ,, 1:19
96 96 +1:19 152
Sprint 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 1:19
97 98 +1:32 165
Sprint 17 Netherlands 1:32 1:32
98 99 +2:01 117
Sprint 17 Norway 2:01 2:01
99 100 +2:01 20
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 2:01
100 101 +2:15 104
Climber 18 Germany 2:15 2:15
101 102 +2:15 43
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 2:15
102 103 +2:15 76
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 2:15
103 104 +2:15 101
Sprint 18 Poland ,, 2:15
104 105 +2:15 22
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 2:15
105 106 +2:15 65
Sprint 16 Brain² Olympia Tienen ,, 2:15
106 107 +2:15 125
Sprint 17 LUX/CTS p/b Specialized ,, 2:15
107 108 +2:15 130
Sprint 18 Luxembourg ,, 2:15
108 109 +2:15 64
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen ,, 2:15
109 110 +2:15 129
Sprint 17 Luxembourg ,, 2:15
110 111 +2:15 149
Climber 18 UC Nantes Atlantique Junior ,, 2:15
111 112 +2:15 148
Climber 17 UC Nantes Atlantique Junior ,, 2:15
112 113 +2:15 28
Climber 18 ACROG-Tormans ,, 2:15
113 114 +2:15 110
Climber 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 2:15
114 115 +2:15 10
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 2:15
115 116 +2:15 124
Climber 16 LUX/CTS p/b Specialized ,, 2:15
116 117 +2:15 146
Climber 18 UC Nantes Atlantique Junior ,, 2:15
117 118 +2:15 50
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 2:15
118 119 +2:15 59
Climber 17 Bert Containers-Doltcini ,, 2:15
119 120 +2:15 41
Climber 17 WAC Team Hoboken ,, 2:15
120 121 +2:15 49
Climber 18 Maes CT Glabbeek ,, 2:15
121 122 +2:39 45
Climber 17 Onder Ons Parike 2:39 2:39
122 123 +2:48 2
Climber 17 Team Auto Eder 2:48 2:48
123 124 +2:50 123
Climber 18 LUX/CTS p/b Specialized 2:50 2:50
124 125 +2:59 63
Climber 17 Brain² Olympia Tienen 2:59 2:59
125 126 +2:59 102
Climber 17 Poland ,, 2:59
126 127 +3:09 1
Climber 17 Team Auto Eder 3:09 3:09
127 97 +1:19 15
Climber 16 Velo Club Ardennes 1:19 1:19
128 128 +4:03 160
Classic 16 Cannibal Team 4:03 4:03
129 129 +4:03 136
Classic 16 Holdsworth Zappi Team ,, 4:03
130 130 +4:46 135
Classic 17 Holdsworth Zappi Team 4:46 4:46
131 131 +4:46 128
Classic 17 Luxembourg ,, 4:46
132 132 +4:46 75
Climber 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 4:46
133 133 +4:46 115
Climber 16 Norway ,, 4:46
134 134 +4:46 120
Climber 17 Norway ,, 4:46
135 135 +4:46 51
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 4:46
136 136 +4:54 170
Climber 18 Team Mascot Workwear 4:54 4:54
137 137 +4:54 118
Climber 16 Norway ,, 4:54
138 138 +5:30 138
Climber 17 Holdsworth Zappi Team 5:30 5:30
139 139 +5:34 31
TT 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 5:34 5:34
140 140 +5:34 35
TT 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 5:34
141 141 +5:34 100
TT 16 Poland ,, 5:34
142 142 +5:34 66
TT 17 Brain² Olympia Tienen ,, 5:34
143 143 +5:34 99
TT 16 Poland ,, 5:34
144 144 +6:01 86
TT 16 Drone Hopper-Gsport-Teika 6:01 6:01
145 145 +6:22 79
TT 18 EFC-L&R-AGS Juniors 6:22 6:22
146 146 +6:53 24
TT 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 6:53 6:53
147 147 +7:21 39
TT 17 WAC Team Hoboken 7:21 7:21
148 148 +7:32 90
TT 16 Drone Hopper-Gsport-Teika 7:32 7:32
149 149 +7:39 131
TT 16 Luxembourg 7:39 7:39
150 150 +7:39 132
TT 18 Luxembourg ,, 7:39
151 151 +7:39 48
TT 17 Onder Ons Parike ,, 7:39
152 152 +9:28 88
TT 17 Drone Hopper-Gsport-Teika 9:28 9:28
153 153 +9:56 17
TT 18 Velo Club Ardennes 9:56 9:56
154 154 +12:05 16
TT 18 Velo Club Ardennes 12:05 12:05
155 155 +12:05 61
TT 17 Brain² Olympia Tienen ,, 12:05
156 156 +12:05 155
TT 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 12:05
157 157 +12:05 87
TT 17 Drone Hopper-Gsport-Teika ,, 12:05
DNF 18
TT 16 Velo Club Ardennes -
DNF 40
TT 17 WAC Team Hoboken -
DNF 52
TT 18 Maes CT Glabbeek -
DNF 60
TT 17 Bert Containers-Doltcini -
DNF 66
TT 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 70
TT 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 74
TT 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team -
DNF 77
TT 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team -
DNF 78
TT 16 Canguru - QTS - Air College Cycling Team -
DNF 89
TT 17 Drone Hopper-Gsport-Teika -
DNF 109
TT 17 Fensham Howes-MAS Design -
DNF 126
TT 16 LUX/CTS p/b Specialized -
DNF 133
TT 18 Holdsworth Zappi Team -
DNF 163
TT 18 Netherlands -
DNF 171
TT 17 Team Mascot Workwear -
DNF 173
TT 17 Team Mascot Workwear -
DNS 6
TT 17 Team Auto Eder -