1 5 +0:11 141
17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 20 2:10:09
2 1 +0:00 94
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team 12 ,, 0:00
3 43 +0:53 12
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 7 0:02 0:02
4 73 +1:57 26
Sprint 16 ACROG-Tormans 5 ,, 0:02
5 39 +0:53 83
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors 4 ,, 0:02
6 37 +0:48 37
Sprint 18 WAC Team Hoboken 3 ,, 0:02
7 15 +0:22 157
Sprint 18 Cannibal Team 2 ,, 0:02
8 92 +3:02 29
Sprint 18 ACROG-Tormans 1 ,, 0:02
9 117 +6:34 160
Classic 16 Cannibal Team ,, 0:02
10 70 +1:51 34
Classic 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:02
11 28 +0:39 30
Classic 18 ACROG-Tormans ,, 0:02
12 84 +2:43 20
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:02
13 17 +0:31 97
Sprint 18 Poland ,, 0:02
14 46 +0:54 116
Sprint 17 Norway ,, 0:02
15 64 +1:32 32
Sprint 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:02
16 40 +0:53 80
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:02
17 35 +0:47 137
Climber 18 Holdsworth Zappi Team ,, 0:02
18 59 +1:23 114
Climber 16 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:02
19 9 +0:14 139
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:02
20 54 +1:11 69
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:02
21 72 +1:55 164
Classic 18 Netherlands ,, 0:02
22 52 +1:10 47
Climber 16 Onder Ons Parike ,, 0:02
23 18 +0:31 98
Climber 18 Poland ,, 0:02
24 34 +0:46 112
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:02
25 11 +0:14 105
Climber 18 Germany ,, 0:02
26 33 +0:45 111
Sprint 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:02
27 53 +1:11 127
Sprint 17 Luxembourg ,, 0:02
28 99 +3:41 76
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:02
29 26 +0:38 25
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 0:02
30 21 +0:31 4
Sprint 17 Team Auto Eder ,, 0:02
31 44 +0:53 8
Sprint BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:02
32 4 +0:10 92
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:02
33 19 +0:31 3
Climber 18 Team Auto Eder ,, 0:02
34 69 +1:48 33
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:02
35 93 +3:10 149
Climber 18 UC Nantes Atlantique Junior ,, 0:02
36 66 +1:41 161
Sprint 18 Cannibal Team ,, 0:02
37 6 +0:13 143
Classic 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:02
38 50 +1:07 58
Sprint 18 Bert Containers-Doltcini ,, 0:02
39 48 +0:55 162
Climber 18 Cannibal Team ,, 0:02
40 10 +0:14 107
Climber 17 Germany ,, 0:02
41 61 +1:26 73
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:02
42 41 +0:53 84
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:02
43 49 +1:07 57
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini ,, 0:02
44 2 +0:02 95
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:02
45 88 +2:55 117
Sprint 17 Norway ,, 0:02
46 81 +2:31 72
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:02
47 27 +0:39 151
Classic 18 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 0:02
48 82 +2:35 158
Classic 18 Cannibal Team ,, 0:02
49 80 +2:12 11
Classic 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:02
50 14 +0:19 93
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:02
51 67 +1:42 56
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini ,, 0:02
52 74 +2:00 96
Sprint 16 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:02
53 78 +2:05 174
Sprint 18 Team Mascot Workwear ,, 0:02
54 38 +0:48 38
Sprint 17 WAC Team Hoboken ,, 0:02
55 32 +0:42 21
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:02
56 20 +0:31 5
Sprint 17 Team Auto Eder ,, 0:02
57 30 +0:39 121
Climber 18 LUX/CTS p/b Specialized ,, 0:02
58 113 +6:12 75
Climber 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:02
59 58 +1:14 85
Climber 17 Drone Hopper-Gsport-Teika ,, 0:02
60 126 +8:01 24
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:02
61 95 +3:26 130
Climber 18 Luxembourg ,, 0:02
62 112 +6:06 35
Climber 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:02
63 22 +0:36 166
Classic 18 Netherlands ,, 0:02
64 23 +0:36 168
Climber 18 Netherlands ,, 0:02
65 91 +3:01 146
Climber 18 UC Nantes Atlantique Junior ,, 0:02
66 109 +5:40 170
Climber 18 Team Mascot Workwear ,, 0:02
67 16 +0:22 159
Sprint 17 Cannibal Team ,, 0:02
68 13 +0:15 142
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:02
69 106 +4:53 123
Climber 18 LUX/CTS p/b Specialized ,, 0:02
70 94 +3:13 10
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:02
71 87 +2:49 14
Climber 17 Velo Club Ardennes ,, 0:02
72 7 +0:13 144
Sprint 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:02
73 12 +0:14 106
Sprint 18 Germany ,, 0:02
74 111 +6:03 31
TT 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:02
75 79 +2:05 172
TT 17 Team Mascot Workwear ,, 0:02
76 77 +2:05 147
TT 16 UC Nantes Atlantique Junior ,, 0:02
77 3 +0:02 91
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:02
78 31 +0:40 156
Climber 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 0:02
79 96 +3:27 71
Climber 16 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:02
80 8 +0:14 140
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:02
81 101 +4:10 64
Climber 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:02
82 83 +2:37 42
Climber 18 WAC Team Hoboken ,, 0:02
83 25 +0:37 103
Climber 17 Germany ,, 0:02
84 85 +2:44 46
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:02
85 29 +0:39 122
TT 18 LUX/CTS p/b Specialized ,, 0:02
86 98 +3:41 1
TT 17 Team Auto Eder ,, 0:02
87 42 +0:53 23
TT 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:02
88 24 +0:36 167
TT 17 Netherlands ,, 0:02
89 60 +1:23 53
TT 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:02
90 76 +2:04 113
TT 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:02
91 71 +1:53 7
GC 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:02
92 97 +3:38 50
GC 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:02
93 47 +0:54 119
GC 18 Norway ,, 0:02
94 75 +2:01 19
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:02
95 36 +0:47 134
Climber 18 Holdsworth Zappi Team ,, 0:02
96 51 +1:07 55
Climber 16 Bert Containers-Doltcini ,, 0:02
97 55 +1:11 68
Climber 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:02
98 86 +2:46 169
Climber 18 Team Mascot Workwear ,, 0:02
99 114 +6:16 135
Climber 17 Holdsworth Zappi Team ,, 0:02
100 56 +1:11 67
Climber 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:02
101 104 +4:35 2
Climber 17 Team Auto Eder ,, 0:02
102 62 +1:31 54
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:02
103 45 +0:54 81
TT 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:02
104 65 +1:38 82
TT 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:02
105 102 +4:24 41
TT 17 WAC Team Hoboken ,, 0:02
106 57 +1:12 150
TT 17 UC Nantes Atlantique Junior 0:28 0:28
107 90 +2:58 154
TT 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team 0:02 0:02
108 100 +4:03 104
Climber 18 Germany 1:08 1:08
109 89 +2:57 36
Climber 18 AVIA - Rudyco Cycling Team 1:11 1:11
110 63 +1:31 108
Climber 17 Germany ,, 1:11
111 105 +4:47 49
Climber 18 Maes CT Glabbeek ,, 1:11
112 103 +4:34 43
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 1:11
113 116 +6:26 59
Climber 17 Bert Containers-Doltcini ,, 1:11
114 68 +1:47 27
Climber 16 ACROG-Tormans ,, 1:11
115 110 +5:44 110
Climber 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 1:11
116 118 +6:44 63
Climber 17 Brain² Olympia Tienen 1:52 1:52
117 127 +8:36 99
Climber 16 Poland 2:00 2:00
118 107 +5:00 15
Climber 16 Velo Club Ardennes 2:03 2:03
119 124 +7:52 118
Climber 16 Norway 2:06 2:06
120 120 +7:11 45
Climber 17 Onder Ons Parike 2:23 2:23
121 119 +6:52 65
Climber 16 Brain² Olympia Tienen 2:44 2:44
122 123 +7:47 125
Climber 17 LUX/CTS p/b Specialized 3:12 3:12
123 125 +7:55 22
Climber 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 3:18 3:18
124 108 +5:34 152
Climber 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team 3:38 3:38
125 130 +10:05 51
Climber 17 Maes CT Glabbeek 3:51 3:51
126 115 +6:20 9
Climber 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 3:54 3:54
127 122 +7:45 102
Climber 17 Poland ,, 3:54
128 129 +9:57 100
Climber 16 Poland ,, 3:54
129 133 +11:05 120
Climber 17 Norway 4:36 4:36
130 138 +17:38 88
Climber 17 Drone Hopper-Gsport-Teika 5:21 5:21
131 121 +7:17 13
Climber 17 Velo Club Ardennes 5:49 5:49
132 132 +10:56 44
Climber 18 Onder Ons Parike 6:33 6:33
133 135 +11:52 101
Climber 18 Poland 8:21 8:21
134 136 +14:38 138
Climber 17 Holdsworth Zappi Team 8:23 8:23
135 139 +18:46 90
Climber 16 Drone Hopper-Gsport-Teika 8:25 8:25
136 140 +21:58 16
Climber 18 Velo Club Ardennes ,, 8:25
137 137 +17:12 48
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 8:25
138 128 +9:02 153
Climber 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 8:25
139 134 +11:17 124
Climber 16 LUX/CTS p/b Specialized ,, 8:25
140 131 +10:34 145
Climber 18 UC Nantes Atlantique Junior 8:30 8:30
DNF 17
Climber 18 Velo Club Ardennes -
DNF 28
Climber 18 ACROG-Tormans -
DNF 39
Climber 17 WAC Team Hoboken -
DNF 79
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors -
DNF 86
Climber 16 Drone Hopper-Gsport-Teika -
DNF 87
Climber 17 Drone Hopper-Gsport-Teika -
DNF 131
Climber 16 Luxembourg -
DNF 136
Climber 16 Holdsworth Zappi Team -
DNF 148
Climber 17 UC Nantes Atlantique Junior -
DNF 155
Climber 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNS 61
Climber 17 Brain² Olympia Tienen -