2020»Manavgat Side Junior (2.1)

2020  Stage 2 (83.5k)

Clear filter
RnkGCGC-TimeBIBRiderAgeTeamPntTime
12+0:00 Schegolkov Ilia 17201:51:521:51:52
21+0:00 Shichkin Vlas 1812,,0:00
35+0:32 Zhaparuly Bauyrzhan 177,,0:00
44+0:17 Savekin Daniil 175,,0:00
53+0:05 Ivanov Viacheslav 174,,0:00
66+0:35 Chasovnikov Artem 1830:280:28
77+0:52 Movchan Andrii 172,,0:28
810+2:32 Remkhe Andrey 1712:202:20
99+2:30 Denisov Denis 17,,2:20
108+2:23 Novolodskii Ivan 17,,2:20
1122+2:52 Kryuchkov Mark 17,,2:20
1217+2:48 Valgonen Daniil 17,,2:20
1313+2:41 Sitchinava Nika 17,,2:20
1420+2:50 Rakhimbaev Behzodek 17,,2:20
1519+2:50 Malinnikov Maksym 17,,2:20
1621+2:51 Strelnikov Yegor 16,,2:20
1725+3:04 Kvabelashvili Giorgi 16,,2:20
1816+2:45 Vasilev Nikita 17,,2:20
1918+2:48 Cevik Muhammed 16,,2:20
2024+2:57 Gomozkov Artem 17,,2:20
2123+2:56 Danilin Sergey 17,,2:20
2214+2:42 Palagichev Ivan 16,,2:20
2331+3:13 Akpinar Ahmet 17,,2:20
2415+2:43 Dolzhikov Dmitrii 16,,2:20
2512+2:39 Bulut Samet 17,,2:20
2630+3:10 Dostiyev Ilkhan 17,,2:20
2729+3:05 Ozkalbim Kaan 17,,2:20
2828+3:04 Sitov Nikita 16,,2:20
2911+2:36 Noskov Dmitriy 182:262:26
3027+3:04 Igoshev Egor 17,,2:26
3126+3:04 Kost Vitalii 16,,2:26
3233+9:36 Cakir Muhammed 168:408:40
3332+9:22 Varenyk Maksym 178:508:50
3439+10:40 Celik Ali 179:379:37
3536+10:29 Korkmaz Bulent 17,,9:37
3638+10:36 Abdulazizli Amral 17,,9:37
3735+10:21 Savchuk Ivan 17,,9:37
3842+10:51 Orakci Uygarcan 18,,9:37
3934+9:59 Lohinsky Filip 18,,9:37
4041+10:45 Tosun Cagin 16,,9:37
4140+10:41 Nuriyev Nofal 16,,9:37
4243+10:53 Tuka Samuel 169:429:42
4337+10:29 Egin Ali 169:449:44
4444+10:58 Gok Ali 18,,9:44
4545+12:59 Abbasov Ibad 1712:1512:15
4646+13:25 Konyayev Nikita 1612:4712:47
4750+13:57 Maral Ahmet 16,,12:47
4852+14:00 Ipek Mesut 16,,12:47
4951+13:58 Uzun Emir 17,,12:47
5056+14:31 Rzazade Elchin 17,,12:47
5149+13:56 Urushadze Saba 16,,12:47
5248+13:38 Vanli Muhammet 17,,12:47
5353+14:06 Khorguani Luka 16,,12:47
5455+14:13 Pekmez Yildiray 17,,12:47
5547+13:35 Alsac Mehmet 17,,12:47
5654+14:12 Ozkaradas Huseyin 1712:5812:58
5757+17:11 Kunic Tomáš 1615:4515:45
5858+20:55 Deniz Fatih 1719:5019:50
5959+21:13 Irgin Yusuf 17,,19:50
OTL+ -2:00:00 Gurler Furkan 17--
OTL+ -2:00:00 Eser Umut 16,,-
OTL+ -2:00:00 Hancerli Sevket 18,,-
OTL+ -2:00:00 Deste Izzet 18,,-
OTL+ -2:00:00 Ozturk Hasan 16,,-
OTL+ -2:00:00 Tretyakov Lev 17,,-
DNF+ -2:00:00 Árvai Kristóf 16,,-
DNF+ -2:00:00 Hancerli Berk 17,,-
DNF+ -2:00:00 Remkhi Rudolf 16,,-
DNF+ -2:00:00 Khorguani Giorgi 16,,-
DNF+ -2:00:00 Csenki Csongor 17,,-
DNF+ -2:00:00 Akgun Ersin 16,,-
DNF+ -2:00:00 Nagy Robert 16,,-
DNF+ -2:00:00 Bagarus Bence 17,,-
DNF+ -2:00:00 Salman Faruk 17,,-
DNF+ -2:00:00 Buchel Štefan 17,,-
DNF+ -2:00:00 Frolek Ladislav 18,,-
DNF+ -2:00:00 Oren Himmet 16,,-
DNF+ -2:00:00 Dalgic Nezir 16,,-
DNF+ -2:00:00 Ghvardzelashvili Luka 17,,-
DNF+ -2:00:00 Selcuk Cemal 17,,-
DNF+ -2:00:00 Bocharov Dmitriy 17,,-
DNF=Did not finish / DNS=Did not start / OTL = Outside time limit / DF=Did finish, no result

RnkBIBRiderAgeTeamTimeTime won/lost
1 Shichkin Vlas 182:00:002:00:00..
2 Schegolkov Ilia 17,,0:00..
3 Ivanov Viacheslav 170:050:05..
4 Savekin Daniil 170:170:17..
5 Zhaparuly Bauyrzhan 170:320:32..
6 Chasovnikov Artem 180:350:35..
7 Movchan Andrii 170:520:52..
8 Novolodskii Ivan 172:232:23..
9 Denisov Denis 172:302:30..
10 Remkhe Andrey 172:322:32..
11 Noskov Dmitriy 182:362:36..
12 Bulut Samet 172:392:39..
13 Sitchinava Nika 172:412:41..
14 Palagichev Ivan 162:422:42..
15 Dolzhikov Dmitrii 162:432:43..
16 Vasilev Nikita 172:452:45..
17 Valgonen Daniil 172:482:48..
18 Cevik Muhammed 16,,2:48..
19 Malinnikov Maksym 172:502:50..
20 Rakhimbaev Behzodek 17,,2:50..
21 Strelnikov Yegor 162:512:51..
22 Kryuchkov Mark 172:522:52..
23 Danilin Sergey 172:562:56..
24 Gomozkov Artem 172:572:57..
25 Kvabelashvili Giorgi 163:043:04..
26 Kost Vitalii 16,,3:04..
27 Igoshev Egor 17,,3:04..
28 Sitov Nikita 16,,3:04..
29 Ozkalbim Kaan 173:053:05..
30 Dostiyev Ilkhan 173:103:10..
31 Akpinar Ahmet 173:133:13..
32 Varenyk Maksym 179:229:22..
33 Cakir Muhammed 169:369:36..
34 Lohinsky Filip 189:599:59..
35 Savchuk Ivan 1710:2110:21..
36 Korkmaz Bulent 1710:2910:29..
37 Egin Ali 16,,10:29..
38 Abdulazizli Amral 1710:3610:36..
39 Celik Ali 1710:4010:40..
40 Nuriyev Nofal 1610:4110:41..
41 Tosun Cagin 1610:4510:45..
42 Orakci Uygarcan 1810:5110:51..
43 Tuka Samuel 1610:5310:53..
44 Gok Ali 1810:5810:58..
45 Abbasov Ibad 1712:5912:59..
46 Konyayev Nikita 1613:2513:25..
47 Alsac Mehmet 1713:3513:35..
48 Vanli Muhammet 1713:3813:38..
49 Urushadze Saba 1613:5613:56..
50 Maral Ahmet 1613:5713:57..
51 Uzun Emir 1713:5813:58..
52 Ipek Mesut 1614:0014:00..
53 Khorguani Luka 1614:0614:06..
54 Ozkaradas Huseyin 1714:1214:12..
55 Pekmez Yildiray 1714:1314:13..
56 Rzazade Elchin 1714:3114:31..
57 Kunic Tomáš 1617:1117:11..
58 Deniz Fatih 1720:5520:55..
59 Irgin Yusuf 1721:1321:13..
DNF=Did not finish / DNS=Did not start / OTL = Outside time limit / DF=Did finish, no result

Race information

Date: 28th February 2020
Avg. speed winner: 44.79 km/h
Race category:
Parcours type: 0*
PCS point scale: J-2.1.Stage

Race profile