1 1 +0:00 236
Sprint 31 T-Mobile Professional Cycling 20 1:56:57
2 2 +0:00 1
Sprint 21 AA Drink Cycling Team 12 ,, 0:00
3 3 +0:00 242
Sprint 26 Univega Pro Cycling Team 7 ,, 0:00
4 4 +0:00 73
Classic 29 ELK Haus - Nö 5 ,, 0:00
5 5 +0:00 85
Sprint 32 Equipe Nürnberger Versicherung 4 ,, 0:00
6 6 +0:00 88
TT 24 Equipe Nürnberger Versicherung 3 ,, 0:00
7 7 +0:00 181
Sprint 30 Regio West 2 ,, 0:00
8 8 +0:00 251
Sprint 33 Vlaanderen - Capri Sonne - T-Interim 1 ,, 0:00
9 9 +0:00 203
Sprint 26 S.C. Michela Fanini - Record - Rox ,, 0:00
10 10 +0:00 243
Sprint 23 Univega Pro Cycling Team ,, 0:00
11 11 +0:00 264
Sprint 19 Vrienden van het Platteland ,, 0:00
12 12 +0:00 51
Classic 30 Buitenpoort - Flexpoint Team ,, 0:00
13 13 +0:00 226
Sprint 21 Therme Skin Care ,, 0:00
14 14 +0:00 21
Sprint 20 @Work Cycling Team ,, 0:00
15 15 +0:00 7
Sprint 23 AA Drink Cycling Team ,, 0:00
16 16 +0:00 52
TT 25 Buitenpoort - Flexpoint Team ,, 0:00
17 17 +0:00 151
Sprint 34 Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas ,, 0:00
18 18 +0:00 4
Classic 23 AA Drink Cycling Team ,, 0:00
19 19 +0:00 58
TT 20 Buitenpoort - Flexpoint Team ,, 0:00
20 20 +0:00 23
TT 23 @Work Cycling Team ,, 0:00
21 21 +0:00 171
TT 21 Regio Noord-Oost ,, 0:00
22 22 +0:00 53
Sprint 34 Buitenpoort - Flexpoint Team ,, 0:00
23 23 +0:00 2
Sprint 25 AA Drink Cycling Team ,, 0:00
24 24 +0:00 223
Classic 25 Therme Skin Care ,, 0:00
25 25 +0:00 231
TT 29 T-Mobile Professional Cycling ,, 0:00
26 26 +0:00 152
Classic OKI Miho Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas 32 Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas ,, 0:00
27 27 +0:00 205
Sprint 30 S.C. Michela Fanini - Record - Rox ,, 0:00
28 28 +0:00 156
Climber 24 Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas ,, 0:00
29 29 +0:00 55
TT 29 Buitenpoort - Flexpoint Team ,, 0:00
30 30 +0:00 221
Sprint 25 Therme Skin Care ,, 0:00
31 31 +0:00 22
Classic 25 @Work Cycling Team ,, 0:00
32 32 +0:00 267
Classic 25 Vrienden van het Platteland ,, 0:00
33 33 +0:00 42
TT 32 Bigla Cycling Team ,, 0:00
34 34 +0:00 24
TT 39 @Work Cycling Team ,, 0:00
35 35 +0:00 3
TT 19 AA Drink Cycling Team ,, 0:00
36 36 +0:00 57
TT 22 Buitenpoort - Flexpoint Team ,, 0:00
37 37 +0:00 202
Sprint 25 S.C. Michela Fanini - Record - Rox ,, 0:00
38 38 +0:00 27
Classic 22 @Work Cycling Team ,, 0:00
39 39 +0:00 84
Classic 26 Equipe Nürnberger Versicherung ,, 0:00
40 40 +0:00 134
Sprint 20 Germany ,, 0:00
41 41 +0:00 5
Sprint 28 AA Drink Cycling Team ,, 0:00
42 42 +1:03 45
Sprint 21 Bigla Cycling Team 1:03 1:03
43 43 +1:03 163
Classic 22 Bizkaia - Panda Software - Durango ,, 1:03
44 44 +1:03 241
TT 31 Univega Pro Cycling Team ,, 1:03
45 45 +1:03 122
Sprint 22 Giant Pro Cycling ,, 1:03
46 46 +1:03 228
Sprint 29 Therme Skin Care ,, 1:03
47 47 +1:03 145
Classic 17 Lithuania ,, 1:03
48 48 +1:03 136
TT 22 Germany ,, 1:03
49 49 +1:03 201
Sprint 30 S.C. Michela Fanini - Record - Rox ,, 1:03
50 50 +1:03 87
Classic 25 Equipe Nürnberger Versicherung ,, 1:03
51 51 +1:03 234
Sprint 28 T-Mobile Professional Cycling ,, 1:03
52 52 +1:03 214
TT 31 Lotto - Belisol Ladiesteam ,, 1:03
53 53 +1:03 54
TT 22 Buitenpoort - Flexpoint Team ,, 1:03
54 54 +1:03 111
TT 22 Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland ,, 1:03
55 55 +1:03 116
Classic 35 Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland ,, 1:03
56 56 +1:03 215
Classic 21 Lotto - Belisol Ladiesteam ,, 1:03
57 57 +1:03 43
Classic 24 Bigla Cycling Team ,, 1:03
58 58 +1:03 244
Classic 32 Univega Pro Cycling Team ,, 1:03
59 59 +1:03 182
Sprint 28 Regio West ,, 1:03
60 60 +1:03 154
Classic 32 Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas ,, 1:03
61 61 +1:03 254
Classic 22 Vlaanderen - Capri Sonne - T-Interim ,, 1:03
62 62 +1:03 266
TT 19 Vrienden van het Platteland ,, 1:03
63 63 +1:03 41
Sprint 26 Bigla Cycling Team ,, 1:03
64 64 +1:03 263
Sprint 26 Vrienden van het Platteland ,, 1:03
65 65 +1:03 195
Classic 25 Regio Zuid ,, 1:03
66 66 +1:03 137
TT 22 Germany ,, 1:03
67 67 +1:03 14
Sprint 24 A.S. Team FRW ,, 1:03
68 68 +1:03 17
Classic 22 A.S. Team FRW ,, 1:03
69 69 +1:03 235
Sprint 32 T-Mobile Professional Cycling ,, 1:03
70 70 +1:03 157
TT 23 Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas ,, 1:03
71 71 +1:03 211
TT 24 Lotto - Belisol Ladiesteam ,, 1:03
72 72 +1:03 82
TT 22 Equipe Nürnberger Versicherung ,, 1:03
73 73 +1:03 253
Classic 26 Vlaanderen - Capri Sonne - T-Interim ,, 1:03
74 74 +1:03 255
Climber 25 Vlaanderen - Capri Sonne - T-Interim ,, 1:03
75 75 +1:03 227
Sprint 23 Therme Skin Care ,, 1:03
76 76 +1:03 56
TT 31 Buitenpoort - Flexpoint Team ,, 1:03
77 77 +1:10 81
Climber 20 Equipe Nürnberger Versicherung 1:10 1:10
78 78 +1:10 44
Classic 23 Bigla Cycling Team ,, 1:10
79 79 +1:47 121
Classic 31 Giant Pro Cycling 1:47 1:47
80 80 +1:47 66
Classic 18 Team DSB - Ballast Nedam ,, 1:47
81 81 +1:47 143
Climber 18 Lithuania ,, 1:47
82 82 +1:51 144
Climber 19 Lithuania 1:51 1:51
83 83 +1:51 132
Classic 19 Germany ,, 1:51
84 84 +1:51 112
Climber 30 Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland ,, 1:51
85 85 +1:51 114
Classic 22 Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland ,, 1:51
86 86 +1:51 74
TT 22 ELK Haus - Nö ,, 1:51
87 87 +1:51 268
Climber 22 Vrienden van het Platteland ,, 1:51
88 88 +1:51 48
TT 20 Bigla Cycling Team ,, 1:51
89 89 +1:51 46
Classic 23 Bigla Cycling Team ,, 1:51
90 90 +1:51 47
Climber 22 Bigla Cycling Team ,, 1:51
91 91 +1:51 158
TT 23 Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas ,, 1:51
92 92 +1:51 265
TT 21 Vrienden van het Platteland ,, 1:51
93 93 +1:51 115
Sprint 24 Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland ,, 1:51
94 95 +1:57 212
Sprint 22 Lotto - Belisol Ladiesteam 1:57 1:57
95 96 +1:57 252
Climber SELS Loes Vlaanderen - Capri Sonne - T-Interim 20 Vlaanderen - Capri Sonne - T-Interim ,, 1:57
96 97 +1:57 155
TT 23 Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas ,, 1:57
97 98 +1:57 153
TT 31 Nobili Rubinetterie - Menikini - Cogeas ,, 1:57
98 99 +2:09 174
TT 20 Regio Noord-Oost 2:09 2:09
99 94 +1:51 207
Climber 29 S.C. Michela Fanini - Record - Rox 1:51 1:51
100 100 +2:54 146
Climber 17 Lithuania 2:54 2:54
101 101 +2:54 91
Sprint 33 Fenixs - Colnago ,, 2:54
102 102 +2:54 93
Climber 20 Fenixs - Colnago ,, 2:54
103 103 +2:54 147
Classic 17 Lithuania ,, 2:54
104 104 +2:54 256
Classic 23 Vlaanderen - Capri Sonne - T-Interim ,, 2:54
105 105 +2:57 28
TT 19 @Work Cycling Team 2:57 2:57
106 106 +2:57 32
Classic 20 Team Euregio Egrensis ,, 2:57
107 107 +2:57 131
Classic 19 Germany ,, 2:57
108 108 +2:57 16
Classic 24 A.S. Team FRW ,, 2:57
109 109 +3:16 216
TT 41 Lotto - Belisol Ladiesteam 3:16 3:16
110 110 +3:17 133
Climber 19 Germany 3:17 3:17
111 111 +3:17 12
TT 23 A.S. Team FRW ,, 3:17
112 112 +3:17 94
TT 20 Fenixs - Colnago ,, 3:17
113 113 +3:17 183
TT 18 Regio West ,, 3:17
114 114 +3:17 135
TT 21 Germany ,, 3:17
115 115 +3:17 206
Sprint 21 S.C. Michela Fanini - Record - Rox ,, 3:17
116 116 +3:17 194
Classic 29 Regio Zuid ,, 3:17
117 117 +3:17 164
Classic 25 Bizkaia - Panda Software - Durango ,, 3:17
118 118 +3:17 78
Classic 21 ELK Haus - Nö ,, 3:17
119 119 +3:17 13
TT 22 A.S. Team FRW ,, 3:17
120 120 +3:17 118
Sprint 19 Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland ,, 3:17
121 121 +3:17 31
Climber 19 Team Euregio Egrensis ,, 3:17
122 122 +3:17 176
Climber 21 Regio Noord-Oost ,, 3:17
123 123 +3:17 142
TT 17 Lithuania ,, 3:17
124 124 +3:17 172
Sprint 19 Regio Noord-Oost ,, 3:17
125 125 +3:17 173
TT 20 Regio Noord-Oost ,, 3:17
126 126 +3:17 35
Classic 24 Team Euregio Egrensis ,, 3:17
127 127 +3:17 113
Climber 29 Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland ,, 3:17
128 128 +3:17 162
Sprint 24 Bizkaia - Panda Software - Durango ,, 3:17
129 129 +3:17 75
Climber 21 ELK Haus - Nö ,, 3:17
130 130 +3:17 83
Climber 25 Equipe Nürnberger Versicherung ,, 3:17
131 131 +3:17 63
Classic 33 Team DSB - Ballast Nedam ,, 3:17
132 132 +3:17 161
TT 26 Bizkaia - Panda Software - Durango ,, 3:17
133 133 +3:17 65
Classic 28 Team DSB - Ballast Nedam ,, 3:17
134 134 +3:17 222
Sprint 24 Therme Skin Care ,, 3:17
135 135 +3:17 61
Classic 27 Team DSB - Ballast Nedam ,, 3:17
136 136 +3:17 196
Classic 26 Regio Zuid ,, 3:17
137 137 +3:17 166
Classic 21 Bizkaia - Panda Software - Durango ,, 3:17
138 138 +3:17 38
Climber 25 Team Euregio Egrensis ,, 3:17
139 139 +3:17 193
Sprint 20 Regio Zuid ,, 3:17
140 140 +3:23 128
TT 24 Giant Pro Cycling 3:23 3:23
141 141 +3:23 165
Classic 24 Bizkaia - Panda Software - Durango ,, 3:23
142 142 +3:23 33
Classic 18 Team Euregio Egrensis ,, 3:23
143 143 +3:23 224
TT 26 Therme Skin Care ,, 3:23
144 144 +3:23 62
TT 29 Team DSB - Ballast Nedam ,, 3:23
145 145 +3:23 18
Climber 26 A.S. Team FRW ,, 3:23
146 146 +3:23 262
Climber 27 Vrienden van het Platteland ,, 3:23
147 147 +3:23 124
Climber 21 Giant Pro Cycling ,, 3:23
148 148 +3:23 6
Sprint 23 AA Drink Cycling Team ,, 3:23
149 149 +3:23 26
Sprint 24 @Work Cycling Team ,, 3:23
150 150 +3:23 185
Sprint 26 Regio West ,, 3:23
151 151 +3:23 8
Classic 19 AA Drink Cycling Team ,, 3:23
152 152 +3:33 117
Climber 26 Mix Merida Ladies Cycling Team-Eemland 3:33 3:33
153 153 +3:51 261
Classic 29 Vrienden van het Platteland 3:51 3:51
154 154 +3:51 95
Classic 24 Fenixs - Colnago ,, 3:51
155 155 +6:48 186
Classic 24 Regio West 6:48 6:48
156 156 +7:18 245
TT 27 Univega Pro Cycling Team 7:18 7:18
157 157 +7:48 86
TT 30 Equipe Nürnberger Versicherung 7:48 7:48
158 158 +7:48 138
Classic 20 Germany ,, 7:48
159 159 +7:48 96
Classic 29 Fenixs - Colnago ,, 7:48
160 160 +7:48 37
TT 28 Team Euregio Egrensis ,, 7:48
161 161 +7:48 175
Climber 26 Regio Noord-Oost ,, 7:48
162 162 +7:48 15
Climber 21 A.S. Team FRW ,, 7:48
163 163 +7:48 64
Climber 24 Team DSB - Ballast Nedam ,, 7:48
DNF 77
Classic 27 ELK Haus - Nö -
DNF 184
Classic 34 Regio West -
DNF 92
TT 25 Fenixs - Colnago -
DNF 192
TT 35 Regio Zuid -
DNF 123
TT 27 Giant Pro Cycling -
DNF 213
TT 21 Lotto - Belisol Ladiesteam -
DNF 125
Classic 22 Giant Pro Cycling -
DNF 233
TT 35 T-Mobile Professional Cycling -
DNF 25
Sprint 26 @Work Cycling Team -