1 6 +2:52 146
Climber 24 Uno-X Norwegian Development Team 7 5 3:39:25
2 8 +3:27 2
Sprint 30 Team Felbermayr - Simplon Wels 3 2 ,, 0:00
3 9 +3:28 54
Climber 25 D'Amico - UM Tools 1 1 ,, 0:00
4 11 +3:32 174
Climber 20 KK Kranj ,, 0:00
5 10 +3:29 15
Sprint 23 Maloja Pushbikers ,, 0:00
6 12 +3:34 131
Climber 19 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 0:00
7 7 +3:20 61
Sprint 23 Monkey Town - à Bloc CT ,, 0:00
8 13 +3:55 93
TT 22 WSA KTM Graz ,, 0:00
9 51 +9:12 66
GC 29 Monkey Town - à Bloc CT 1:19 1:19
10 1 +0:00 26
TT 23 Team Vorarlberg Santic 1:21 1:21
11 43 +6:10 81
Sprint 23 Heizomat Rad-Net ,, 1:21
12 71 +24:02 124
TT 19 Orange Babies Cycling Team ,, 1:21
13 3 +0:18 143
GC 24 Uno-X Norwegian Development Team ,, 1:21
14 28 +5:02 135
Sprint 22 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 1:21
15 61 +16:24 82
GC 22 Heizomat Rad-Net ,, 1:21
16 49 +8:24 151
Sprint 19 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 1:21
17 5 +0:30 4
Sprint 30 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 1:21
18 2 +0:13 1
GC 27 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 1:21
19 23 +4:58 145
Classic 20 Uno-X Norwegian Development Team ,, 1:21
20 35 +5:12 31
Sprint 30 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 1:21
21 17 +4:53 156
Climber 20 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 1:21
22 20 +4:56 62
Sprint 29 Monkey Town - à Bloc CT ,, 1:21
23 27 +5:02 152
TT 19 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 1:21
24 50 +8:53 175
GC 19 KK Kranj ,, 1:21
25 16 +4:52 201
Sprint 22 KK Bled ,, 1:21
26 18 +4:55 182
Sprint 26 TJ Favorit Brno ,, 1:21
27 22 +4:57 24
Climber 24 Team Vorarlberg Santic ,, 1:21
28 41 +5:40 54
Climber 19 Monkey Town - à Bloc CT ,, 1:21
29 52 +9:29 155
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 1:21
30 4 +0:19 14
TT 24 Maloja Pushbikers ,, 1:21
31 44 +6:35 44
GC 23 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 1:21
32 21 +4:57 172
Sprint 27 KK Kranj ,, 1:21
33 31 +5:04 121
TT 20 Orange Babies Cycling Team ,, 1:21
34 19 +4:55 46
Sprint PAJEK Luka SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 22 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 1:21
35 58 +15:21 72
Sprint 29 Ljubljana Gusto Santic ,, 1:21
36 15 +4:46 36
GC 24 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 1:21
37 78 +28:53 176
GC 20 KK Kranj ,, 1:21
38 29 +5:02 25
GC 26 Team Vorarlberg Santic 1:28 1:28
39 39 +5:22 74
Sprint 26 Ljubljana Gusto Santic ,, 1:28
40 32 +5:05 92
Sprint 32 WSA KTM Graz ,, 1:28
41 14 +4:29 16
Sprint 24 Maloja Pushbikers ,, 1:28
42 26 +5:01 65
Classic 23 Monkey Town - à Bloc CT ,, 1:28
43 25 +4:59 103
Sprint 27 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 1:28
44 45 +6:42 166
Sprint 28 Team Veloclub Ratisbona ,, 1:28
45 37 +5:18 94
Climber 19 WSA KTM Graz ,, 1:28
46 60 +16:04 202
Sprint 25 KK Bled ,, 1:28
47 63 +17:39 185
TT 19 TJ Favorit Brno ,, 1:28
48 24 +4:58 73
Classic 20 Ljubljana Gusto Santic ,, 1:28
49 75 +26:03 144
GC 23 Uno-X Norwegian Development Team ,, 1:28
50 77 +28:39 35
TT 33 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 1:28
51 36 +5:14 33
TT 23 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 1:28
52 46 +7:09 23
Sprint 27 Team Vorarlberg Santic ,, 1:28
53 33 +5:07 63
Climber 29 Monkey Town - à Bloc CT ,, 1:28
54 47 +7:20 122
Sprint 22 Orange Babies Cycling Team ,, 1:28
55 38 +5:18 183
Sprint 20 TJ Favorit Brno ,, 1:28
56 34 +5:07 111
GC 22 Arbo Bundesteam ,, 1:28
57 30 +5:02 21
Sprint 29 Team Vorarlberg Santic ,, 1:28
58 42 +5:44 105
Sprint 30 Union Raiffeisen Radteam Tirol 1:55 1:55
59 40 +5:26 76
Sprint 23 Ljubljana Gusto Santic ,, 1:55
60 66 +22:32 134
TT 18 Sensa - Kanjers voor Kanjers 2:22 2:22
61 79 +29:58 164
TT 28 Team Veloclub Ratisbona ,, 2:22
62 62 +16:55 104
TT 24 Union Raiffeisen Radteam Tirol 2:25 2:25
63 59 +15:24 41
TT 23 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 2:25
64 48 +8:07 5
TT 25 Team Felbermayr - Simplon Wels 2:27 2:27
65 67 +22:47 142
Sprint 23 Uno-X Norwegian Development Team ,, 2:27
66 55 +13:47 55
Sprint 20 D'Amico - UM Tools 2:32 2:32
67 54 +11:48 53
Climber 28 D'Amico - UM Tools ,, 2:32
68 82 +37:54 51
Sprint 23 D'Amico - UM Tools 2:36 2:36
69 69 +23:34 45
Sprint 21 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 3:15 3:15
70 70 +23:44 12
Sprint 22 Maloja Pushbikers 3:25 3:25
71 65 +18:40 101
Sprint 27 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 3:25
72 53 +10:56 5
Sprint 20 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 3:25
73 64 +18:04 34
GC 23 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 3:25
74 72 +24:06 22
Classic 29 Team Vorarlberg Santic 3:51 3:51
75 68 +23:04 75
Classic 24 Ljubljana Gusto Santic 7:43 7:43
76 91 +54:06 186
Sprint 18 TJ Favorit Brno 10:30 10:30
77 83 +38:06 173
Sprint 20 KK Kranj ,, 10:30
78 87 +51:26 153
Sprint 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 10:30
79 73 +24:59 123
Sprint 26 Orange Babies Cycling Team ,, 10:30
80 84 +38:09 125
Sprint 26 Orange Babies Cycling Team ,, 10:30
81 57 +15:07 194
Sprint 29 Epronex - BSS Oil Team ,, 10:30
82 74 +25:02 3
TT 21 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 10:30
83 85 +38:14 115
TT 28 Arbo Bundesteam ,, 10:30
84 80 +30:47 13
TT 22 Maloja Pushbikers ,, 10:30
85 90 +54:05 165
TT 24 Team Veloclub Ratisbona ,, 10:30
86 76 +26:45 52
TT 23 D'Amico - UM Tools ,, 10:30
87 81 +31:27 112
Sprint 35 Arbo Bundesteam ,, 10:30
88 56 +13:59 132
Sprint 19 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 10:30
89 89 +51:46 193
TT 28 Epronex - BSS Oil Team ,, 10:30
90 88 +51:44 192
Sprint 38 Epronex - BSS Oil Team ,, 10:30
91 86 +39:44 171
Sprint 23 KK Kranj 18:44 18:44
DNF 154
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam -
DNF 161
TT 31 Team Veloclub Ratisbona -
DNS 71
Sprint 25 Ljubljana Gusto Santic -