1 2 +0:03 171
Sprint 25 Team Coop 7 5 3:54:08
2 1 +0:00 71
TT SOETE Daan Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes 27 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes 3 2 ,, 0:00
3 3 +0:09 85
Sprint 20 Elkov - Kasper 1 1 ,, 0:00
4 8 +0:14 83
Climber 26 Elkov - Kasper ,, 0:00
5 5 +0:11 105
Classic 18 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:00
6 13 +0:17 172
Sprint 23 Team Coop 0:03 0:03
7 34 +0:23 116
Sprint 19 Leopard Pro Cycling 0:07 0:07
8 12 +0:17 133
Sprint 33 Maloja Pushbikers ,, 0:07
9 26 +0:22 86
Sprint 26 Elkov - Kasper ,, 0:07
10 4 +0:10 106
Climber 21 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:07
11 23 +0:21 92
Sprint 24 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:07
12 36 +0:23 115
Climber 22 Leopard Pro Cycling ,, 0:07
13 39 +0:24 113
Sprint 22 Leopard Pro Cycling ,, 0:07
14 53 +0:27 13
Sprint 31 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:07
15 10 +0:16 174
Sprint 26 Team Coop ,, 0:07
16 6 +0:14 74
TT 25 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 0:07
17 59 +0:29 81
TT 37 Elkov - Kasper ,, 0:07
18 25 +0:22 104
GC 20 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:07
19 11 +0:17 24
TT 28 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:07
20 50 +0:26 14
Climber 23 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:07
21 61 +0:30 12
GC 24 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:07
22 32 +0:23 11
GC 27 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:07
23 38 +0:24 211
Sprint 33 BRS Kaktus Bike ,, 0:07
24 43 +0:25 182
Sprint 19 Team Dauner | Akkon ,, 0:07
25 57 +0:28 31
Sprint 27 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 0:07
26 71 +0:44 151
Sprint 31 Rad-Net Rose Team ,, 0:07
27 21 +0:21 22
Sprint 22 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:07
28 46 +0:25 1
GC 30 Team Vorarlberg ,, 0:07
29 7 +0:14 112
Sprint 24 Leopard Pro Cycling ,, 0:07
30 29 +0:23 82
Classic 29 Elkov - Kasper ,, 0:07
31 14 +0:18 5
TT 27 Team Vorarlberg ,, 0:07
32 58 +0:29 46
Climber 22 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 0:07
33 16 +0:20 123
Classic 23 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:07
34 60 +0:29 2
GC 34 Team Vorarlberg ,, 0:07
35 22 +0:21 101
Climber 20 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:07
36 20 +0:20 95
Climber 24 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:07
37 44 +0:25 84
TT 27 Elkov - Kasper ,, 0:07
38 47 +0:25 65
Sprint 25 ABLOC CT ,, 0:07
39 17 +0:20 64
GC 22 ABLOC CT ,, 0:07
40 42 +0:24 63
Climber 23 ABLOC CT ,, 0:07
41 68 +0:31 166
Climber 23 Santic - Wibatech ,, 0:07
42 67 +0:31 181
TT 23 Team Dauner | Akkon ,, 0:07
43 54 +0:27 111
Sprint 21 Leopard Pro Cycling ,, 0:07
44 18 +0:20 103
Climber 19 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:07
45 49 +0:26 215
Sprint 21 BRS Kaktus Bike ,, 0:07
46 51 +0:26 76
Sprint 19 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 0:07
47 41 +0:24 26
TT 24 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:07
48 30 +0:23 94
Climber 24 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:07
49 40 +0:24 96
GC 28 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:07
50 31 +0:23 165
Sprint 23 Santic - Wibatech ,, 0:07
51 37 +0:23 135
Sprint 28 Maloja Pushbikers ,, 0:07
52 64 +0:30 205
Sprint 35 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See ,, 0:07
53 65 +0:30 25
GC 29 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:07
54 24 +0:21 51
Climber 18 Austria ,, 0:07
55 28 +0:22 102
Climber 20 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:07
56 48 +0:25 34
Climber 25 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 0:07
57 66 +0:30 43
TT 20 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 0:07
58 62 +0:30 185
Sprint 20 Team Dauner | Akkon ,, 0:07
59 69 +0:32 204
Sprint 39 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See ,, 0:07
60 15 +0:19 184
Climber 22 Team Dauner | Akkon ,, 0:07
61 45 +0:25 186
Climber 21 Team Dauner | Akkon ,, 0:07
62 35 +0:23 213
TT 29 BRS Kaktus Bike ,, 0:07
63 55 +0:27 23
GC 26 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:07
64 56 +0:28 42
TT 19 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 0:07
65 52 +0:26 16
TT 28 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:07
66 27 +0:22 61
Climber 19 ABLOC CT ,, 0:07
67 70 +0:35 132
Climber 25 Maloja Pushbikers ,, 0:07
68 63 +0:30 173
Sprint 24 Team Coop ,, 0:07
69 33 +0:23 15
TT 26 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:07
70 19 +0:20 153
TT 21 Rad-Net Rose Team ,, 0:07
71 9 +0:16 72
TT 20 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 0:07
72 74 +1:03 66
Classic 23 ABLOC CT 0:43 0:43
73 72 +1:01 62
Classic 21 ABLOC CT ,, 0:43
74 73 +1:02 35
Climber 18 Union Raiffeisen Radteam Tirol 0:46 0:46
75 76 +1:17 121
TT 19 Ljubljana Gusto Santic 0:51 0:51
76 75 +1:09 122
Sprint 20 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:51
77 77 +2:11 131
Sprint 21 Maloja Pushbikers 1:46 1:46
78 78 +2:54 136
Climber 24 Maloja Pushbikers 2:35 2:35
79 79 +4:21 33
GC 22 Union Raiffeisen Radteam Tirol 3:56 3:56
80 80 +7:22 206
TT 21 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See 7:07 7:07
81 97 +7:52 32
TT 25 Union Raiffeisen Radteam Tirol 7:20 7:20
82 94 +7:45 124
TT 19 Ljubljana Gusto Santic ,, 7:20
83 87 +7:36 125
TT 21 Ljubljana Gusto Santic ,, 7:20
84 92 +7:44 222
Sprint 26 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 7:20
85 89 +7:38 176
TT 24 Team Coop ,, 7:20
86 85 +7:35 175
Sprint 22 Team Coop ,, 7:20
87 93 +7:44 225
Sprint 24 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 7:20
88 95 +7:46 223
Sprint 25 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 7:20
89 96 +7:48 156
Sprint 19 Rad-Net Rose Team ,, 7:20
90 91 +7:44 154
Sprint 27 Rad-Net Rose Team ,, 7:20
91 84 +7:34 91
Sprint 28 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 7:20
92 90 +7:42 162
Climber 29 Santic - Wibatech ,, 7:20
93 86 +7:36 134
Sprint 25 Maloja Pushbikers ,, 7:20
94 88 +7:38 36
Sprint 30 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 7:20
95 82 +7:33 75
Sprint 21 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 7:20
96 83 +7:33 73
Sprint 21 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 7:20
97 81 +7:32 93
Sprint 24 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 7:20
98 98 +8:12 4
GC 29 Team Vorarlberg 7:53 7:53
99 102 +9:29 144
Climber 19 MENtoRISE Elite Team CFX 9:12 9:12
100 110 +9:38 196
Climber 29 ARBÖ headstart ON-Fahrrad ,, 9:12
101 108 +9:34 194
TT 32 ARBÖ headstart ON-Fahrrad ,, 9:12
102 113 +9:41 202
GC 21 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See ,, 9:12
103 105 +9:32 142
TT 20 MENtoRISE Elite Team CFX ,, 9:12
104 107 +9:33 145
TT 21 MENtoRISE Elite Team CFX ,, 9:12
105 103 +9:31 53
TT 18 Austria ,, 9:12
106 101 +9:29 45
TT 19 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 9:12
107 117 +9:48 155
TT 24 Rad-Net Rose Team ,, 9:12
108 109 +9:36 226
TT 19 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 9:12
109 99 +9:27 161
Sprint 27 Santic - Wibatech ,, 9:12
110 100 +9:29 212
TT 25 BRS Kaktus Bike ,, 9:12
111 106 +9:32 214
GC 22 BRS Kaktus Bike ,, 9:12
112 114 +9:41 152
GC 20 Rad-Net Rose Team 9:18 9:18
113 112 +9:39 163
GC 24 Santic - Wibatech ,, 9:18
114 104 +9:32 6
GC 23 Team Vorarlberg ,, 9:18
115 116 +9:43 216
GC 24 BRS Kaktus Bike ,, 9:18
116 115 +9:42 114
GC 24 Leopard Pro Cycling ,, 9:18
117 118 +9:49 224
Sprint 41 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 9:18
118 111 +9:38 126
Climber 20 Ljubljana Gusto Santic ,, 9:18
119 119 +9:54 164
Climber 20 Santic - Wibatech 9:34 9:34
120 120 +17:07 54
Sprint 20 Austria 16:56 16:56
121 124 +18:36 52
Sprint 20 Austria 18:18 18:18
122 125 +18:36 3
Sprint 25 Team Vorarlberg ,, 18:18
123 129 +18:55 203
TT 33 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See ,, 18:18
124 123 +18:34 44
Sprint 19 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 18:18
125 122 +18:30 41
Classic 22 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 18:18
126 127 +18:39 191
Classic 24 ARBÖ headstart ON-Fahrrad ,, 18:18
127 126 +18:37 183
Classic 19 Team Dauner | Akkon ,, 18:18
128 128 +18:49 195
TT 34 ARBÖ headstart ON-Fahrrad ,, 18:18
129 121 +18:30 21
TT 35 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 18:18
DNF 221
TT 18 Epronex - Hungary Cycling Team -
DNF 55
TT 18 Austria -
DNF 193
TT 29 ARBÖ headstart ON-Fahrrad -
DNF 201
TT 28 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See -
DNF 143
TT 31 MENtoRISE Elite Team CFX -
DNF 146
TT 26 MENtoRISE Elite Team CFX -