Alphabetical
# | Ridername | Team | |
---|---|---|---|
1 | Aaen Jørgensen Jonas | Riwal Platform Cycling Team | |
2 | Akdilek Ahmet | Torku Sekerspor | |
3 | Akhmetov Galym | Astana City | |
4 | Aniołkowski Stanisław | Team Hurom | |
5 | Atalay Muhammed | Torku Sekerspor | |
6 | Auer Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | |
7 | Bais Mattia | ||
8 | Bajc Andi | Amplatz - BMC | |
9 | Bakırcı Nazim | Torku Sekerspor | |
10 | Bakker Dennis | Delta Cycling Rotterdam | |
11 | Balkan Onur | ||
12 | Bellan Juraj | Dukla Banska Bystrica | |
13 | Bosch Manuel | Team Vorarlberg | |
14 | Bosman Patrick | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
15 | Boubal Martin | CK Pribram Fany Gastro | |
16 | Božič Jon | Adria Mobil | |
17 | Brockhoff Jan | Leopard Pro Cycling | |
18 | Brøchner Nicolai | Riwal Platform Cycling Team | |
19 | Bucháček Tomáš | Elkov - Author Cycling Team | |
20 | Bugter Luuc | Delta Cycling Rotterdam | |
21 | Bøje Nicklas | Team Giant - Castelli | |
22 | Čanecký Marek | Amplatz - BMC | |
23 | Čapek Tomas | ||
24 | Černý Josef | Elkov - Author Cycling Team | |
25 | Cieślik Paweł | Elkov - Author Cycling Team | |
26 | Cihlar Adam | ||
27 | Cully Ján Andrej | Dukla Banska Bystrica | |
28 | De Marchi Mattia | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
29 | De Pestel Sander | Lotto - Soudal U23 | |
30 | Donegà Matteo | ||
31 | Drdek Dominik | ||
32 | Eibegger Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | |
33 | Fidler Gerd | Amplatz - BMC | |
34 | Folsach Casper | Team Giant - Castelli | |
35 | Franczak Paweł | Team Hurom | |
36 | Franczak Wojciech | Team Hurom | |
37 | Friedl Nils | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
38 | Friedrich Marco | WSA-Greenlife | |
39 | Friesecke Gian | Team Vorarlberg | |
40 | Froidevaux Robin | ||
41 | Grabis Mateusz | Voster Uniwheels Team | |
42 | Graf Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
43 | Groen Ike | Delta Cycling Rotterdam | |
44 | Groot Mitch | Lotto - Soudal U23 | |
45 | Grošelj Žiga | Adria Mobil | |
46 | Gruber Pavel | CK Pribram Fany Gastro | |
47 | Hametner Patrick | ||
48 | Hammerschmid Marvin | ||
49 | Hammerschmid Raphael | ||
50 | Hebík Martin | CK Pribram Fany Gastro | |
51 | Hloza Michal | ||
52 | Hník Karel | ||
53 | Hochmann Jiří | ||
54 | Hofer Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
55 | Horvat Žiga | Adria Mobil | |
56 | Hrinkow Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
57 | Huys Laurens | Lotto - Soudal U23 | |
58 | Inkelaar Kevin | Lotto - Soudal U23 | |
59 | Iversen Rasmus Byriel | Team Giant - Castelli | |
60 | Jenko Robert | ||
61 | Kalojíros Tomáš | ||
62 | Kaňkovský Alois | Elkov - Author Cycling Team | |
63 | Karas Juraj | ||
64 | Kohout Michal | ||
65 | Kolb Stefan | WSA-Greenlife | |
66 | Komar Mateusz | Voster Uniwheels Team | |
67 | Kongstad Tobias | Riwal Platform Cycling Team | |
68 | Kopfauf Markus | WSA-Greenlife | |
69 | Korošec Rok | Amplatz - BMC | |
70 | Kovacik Vladimir | ||
71 | Krajicek Matej | ||
72 | Kraus Jan | ||
73 | Krieger Alexander | Leopard Pro Cycling | |
74 | Kukrle Michael | Elkov - Author Cycling Team | |
75 | Kunt Lukas | ||
76 | Lajcha Juraj | ||
77 | Lehner Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | |
78 | Leopold Hans-Jörg | WSA-Greenlife | |
79 | Lienhard Fabian | Team Vorarlberg | |
80 | Loderer Timon | WSA-Greenlife | |
81 | Mager Christian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
82 | Malik Robert | CK Pribram Fany Gastro | |
83 | Malík Michal | ||
84 | Malovec Ľuboš | Dukla Banska Bystrica | |
85 | Mandrysch John | Leopard Pro Cycling | |
86 | Mangertseder Matthias | Team Felbermayr - Simplon Wels | |
87 | Matysiak Bartłomiej | Team Hurom | |
88 | Meiler Martin | Team Vorarlberg | |
89 | Menten Milan | Lotto - Soudal U23 | |
90 | Migdał Wojciech | Team Hurom | |
91 | Mulhern Mitchell | Delta Cycling Rotterdam | |
92 | Natarov Yuriy | Astana City | |
93 | Neuman Dominik | ||
94 | Nõmmela Aksel | Leopard Pro Cycling | |
95 | Nowaczek Mateusz | Voster Uniwheels Team | |
96 | Obal Primož | ||
97 | Okrouhlicky Tomas | ||
98 | Örken Ahmet | Torku Sekerspor | |
99 | Orlandi Massimo | ||
100 | Özgür Batuhan | Torku Sekerspor | |
101 | Parma Krzysztof | Voster Uniwheels Team | |
102 | Paroz Justin | ||
103 | Pasche Frank | ||
104 | Pavlič Marko | ||
105 | Pedersen Nicklas Amdi | Team Giant - Castelli | |
106 | Pelikán János | Amplatz - BMC | |
107 | Per Gorazd | Adria Mobil | |
108 | Person Tomáš | ||
109 | Pessot Alessandro | ||
110 | Piaskowy Emanuel | Team Hurom | |
111 | Pietrula Nicolas | ||
112 | Podlaski Michał | Voster Uniwheels Team | |
113 | Polnický Jiří | Elkov - Author Cycling Team | |
114 | Pronskiy Vadim | Astana City | |
115 | Quaade Rasmus | Team Giant - Castelli | |
116 | Rabitsch Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | |
117 | Rajović Dušan | Adria Mobil | |
118 | Reckendorfer Lukas | ||
119 | Rekita Szymon | Leopard Pro Cycling | |
120 | Rogina Radoslav | Adria Mobil | |
121 | Roškar Tim | ||
122 | Salzmann Jodok | WSA-Greenlife | |
123 | Satlikov Maxim | Astana City | |
124 | Schelling Patrick | Team Vorarlberg | |
125 | Sekanina Adam | ||
126 | Selenati Nico | ||
127 | Shtein Grigoriy | Astana City | |
128 | Smida Martin | ||
129 | Stachowiak Adam | Voster Uniwheels Team | |
130 | Stöhr Ján | CK Pribram Fany Gastro | |
131 | Stöhr Pavel | CK Pribram Fany Gastro | |
132 | Stokbro Andreas | Riwal Platform Cycling Team | |
133 | Strupek Matyas | ||
134 | Suter Gaël | AC Bisontine | |
135 | Szabó Miklos | ||
136 | Szasz Adam | ||
137 | Sørensen Chris Anker | Riwal Platform Cycling Team | |
138 | Thièry Cyrille | Velo Club Mendrisio | |
139 | Tybor Patrik | Dukla Banska Bystrica | |
140 | Ulysbayev Dinmukhammed | Astana City | |
141 | Umhaller Thomas | Amplatz - BMC | |
142 | UrbaŠek Jan | ||
143 | Vala Dusan | ||
144 | Van Dalen Jason | Delta Cycling Rotterdam | |
145 | van Schip Jan-Willem | Delta Cycling Rotterdam | |
146 | Vanco Filip | ||
147 | Venchiarutti Nicola | ||
148 | Vereecken Thomas | Lotto - Soudal U23 | |
149 | Vinjebo Emil Mielke | Team Giant - Castelli | |
150 | Vinther Troels Rønning | Riwal Platform Cycling Team | |
151 | Vlčák Martin | Dukla Banska Bystrica | |
152 | Vojtek Miloš | ||
153 | Wieneroither Matthias | ||
154 | Wirtgen Luc | Leopard Pro Cycling | |
155 | Wolfmayr Andreas | ||
156 | Zechmeister Tomas | ||
157 | Zurita Francesc | Team Vorarlberg |