1 35 +8:43 45
Sprint 29 Parkhotel Valkenburg CT 8 5 3:22:33
2 31 +8:35 27
Sprint 27 Cyclingteam Join's - De Rijke 5 2 ,, 0:00
3 30 +8:34 17
Sprint 26 Cyclingteam Jo Piels 2 1 ,, 0:00
4 65 +10:22 31
Sprint 27 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
5 61 +10:11 61
Sprint 21 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
6 34 +8:39 82
Sprint 23 BMC Development Team ,, 0:00
7 56 +9:49 97
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
8 33 +8:39 81
TT 21 BMC Development Team ,, 0:00
9 32 +8:35 85
TT 22 BMC Development Team ,, 0:00
10 20 +6:46 52
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:00
11 41 +8:58 76
Sprint 22 Team3M ,, 0:00
12 10 +0:52 72
Sprint 25 Team3M ,, 0:00
13 60 +10:02 136
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
14 25 +7:37 137
Sprint 21 WV De Jonge Renner ,, 0:00
15 16 +6:22 84
Sprint 21 BMC Development Team ,, 0:00
16 19 +6:41 74
Sprint 23 Team3M ,, 0:00
17 28 +8:04 115
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
18 42 +8:59 47
Sprint 26 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:00
19 51 +9:32 93
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
20 66 +10:26 73
Sprint 24 Team3M ,, 0:00
21 53 +9:46 3
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
22 13 +2:17 132
GC 21 WV De Jonge Renner ,, 0:00
23 24 +7:32 32
GC 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
24 39 +8:55 53
Sprint 22 Rabobank Development Team ,, 0:00
25 29 +8:07 106
GC 20 NWV Groningen ,, 0:00
26 93 +23:41 1
Sprint 21 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
27 40 +8:55 51
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:00
28 6 +0:39 56
GC 21 Rabobank Development Team ,, 0:00
29 23 +7:11 95
Climber 18 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
30 1 +0:00 21
Sprint 25 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
31 3 +0:28 54
Sprint 20 Rabobank Development Team ,, 0:00
32 9 +0:50 55
GC 22 Rabobank Development Team ,, 0:00
33 59 +10:01 117
Sprint 20 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
34 22 +7:00 2
Classic 26 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
35 15 +6:06 16
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
36 4 +0:33 11
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
37 38 +8:45 25
Sprint 33 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
38 26 +7:55 134
TT 23 WV De Jonge Renner ,, 0:00
39 27 +8:01 66
Sprint 22 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
40 67 +10:28 65
Classic 19 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
41 37 +8:44 86
Sprint 20 BMC Development Team ,, 0:00
42 63 +10:14 105
Sprint 20 NWV Groningen ,, 0:00
43 2 +0:18 44
Sprint 24 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:00
44 43 +9:01 35
Sprint KRUL Stef Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
45 8 +0:48 41
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:00
46 11 +0:56 33
Sprint 25 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
47 55 +9:46 6
TT 29 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
48 12 +1:23 92
Classic 22 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
49 7 +0:43 26
Sprint 26 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
50 72 +10:53 34
Sprint 24 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
51 17 +6:26 12
TT 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
52 52 +9:43 126
GC 23 Team Bliz-Merida ,, 0:00
53 14 +2:17 5
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
54 73 +11:10 13
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
55 58 +9:56 147
Sprint 21 ,, 0:00
56 18 +6:33 22
Sprint 23 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
57 21 +6:51 77
Sprint 24 Team3M ,, 0:00
58 46 +9:14 71
Sprint 26 Team3M ,, 0:00
59 70 +10:38 91
Sprint 23 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
60 50 +9:28 94
Classic 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
61 91 +21:19 125
Sprint 23 Team Bliz-Merida ,, 0:00
62 68 +10:34 101
Sprint 31 NWV Groningen ,, 0:00
63 75 +11:39 114
Sprint 25 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
64 44 +9:03 15
Sprint 25 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
65 36 +8:43 14
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
66 45 +9:04 42
TT 26 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:00
67 64 +10:21 135
Classic 20 WV De Jonge Renner ,, 0:00
68 74 +11:21 103
Sprint 27 NWV Groningen ,, 0:00
69 62 +10:12 131
Sprint 25 WV De Jonge Renner ,, 0:00
70 69 +10:38 43
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg CT ,, 0:00
71 48 +9:18 46
Sprint 29 Parkhotel Valkenburg CT 0:14 0:14
72 47 +9:18 75
Sprint 25 Team3M 0:26 0:26
73 49 +9:24 36
Sprint 26 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:26
74 78 +13:05 4
Sprint 28 Baby-Dump Cyclingteam 0:28 0:28
75 5 +0:34 87
Classic 19 BMC Development Team 0:00 0:00
76 90 +20:23 83
Sprint 19 BMC Development Team 0:41 0:41
77 71 +10:43 7
Sprint 20 Baby-Dump Cyclingteam 0:57 0:57
78 54 +9:46 144
Sprint 21 2:47 2:47
79 92 +23:19 146
Sprint 18 ,, 2:47
80 57 +9:49 143
TT 19 ,, 2:47
81 76 +11:55 121
Sprint 18 Team Bliz-Merida ,, 2:47
82 94 +24:57 116
Sprint 22 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 4:00 4:00
83 84 +15:27 127
Sprint 35 Team Bliz-Merida ,, 4:00
84 85 +15:32 104
Sprint 29 NWV Groningen 4:11 4:11
85 98 +27:41 62
TT 30 Riwal Platform Cycling Team ,, 4:11
86 88 +18:14 57
Sprint 21 Rabobank Development Team ,, 4:11
87 89 +19:06 96
Classic 21 Lotto - Soudal U23 ,, 4:11
88 82 +14:12 112
Sprint 26 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 4:11
89 81 +14:12 113
Classic 20 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 4:11
90 79 +13:57 141
GC 20 ,, 4:11
91 87 +15:50 111
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 4:11
92 97 +25:49 122
Sprint 18 Team Bliz-Merida ,, 4:11
93 83 +14:52 123
Sprint 24 Team Bliz-Merida ,, 4:11
94 96 +25:27 64
Sprint 18 Riwal Platform Cycling Team ,, 4:11
95 86 +15:32 102
Sprint 25 NWV Groningen ,, 4:11
96 95 +25:11 133
Classic 24 WV De Jonge Renner ,, 4:11
97 77 +13:05 23
Sprint 26 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 4:11
98 80 +14:06 24
Sprint 24 Cyclingteam Join's - De Rijke 5:16 5:16
99 99 +30:59 63
Sprint 27 Riwal Platform Cycling Team 9:12 9:12
DNF 37
Sprint 29 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel -