1 -
Sprint 34 Synergy Baku Cycling Project 40 15 3:23:25
2 -
TT 26 Amplatz - BMC 30 10 0:01 0:01
3 -
Sprint 21 Team Felbermayr - Simplon Wels 25 7 0:07 0:07
4 -
Sprint 19 Klein Constantia 20 4 ,, 0:07
5 -
GC 23 Cycling Academy Team 15 2 0:11 0:11
6 -
Sprint 31 Team Felbermayr - Simplon Wels 10 1 ,, 0:11
7 -
Classic 20 Stölting Service Group 5 ,, 0:11
8 -
Classic 20 Klein Constantia 3 0:16 0:16
9 -
Sprint 34 Synergy Baku Cycling Project 3 ,, 0:16
10 -
Sprint 28 WSA-Greenlife 3 ,, 0:16
11 -
GC 25 Team Vorarlberg 0:23 0:23
12 -
Sprint 33 Wallonie - Bruxelles ,, 0:23
13 -
Sprint 33 Adria Mobil ,, 0:23
14 -
GC 20 Klein Constantia 0:30 0:30
15 -
GC 22 Wallonie - Bruxelles ,, 0:30
16 -
TT 32 Team Vorarlberg ,, 0:30
17 -
Sprint 22 Klein Constantia ,, 0:30
18 -
Sprint 27 Amplatz - BMC 0:35 0:35
19 -
Sprint 27 GM Europa Ovini 0:51 0:51
20 -
Sprint 20 CCC Sprandi Polkowice 0:57 0:57
21 -
Sprint 29 Kolss BDC Team ,, 0:57
22 -
Sprint 22 Cycling Academy Team ,, 0:57
23 -
Sprint 21 Tirol Cycling Team ,, 0:57
24 -
GC 22 Rabobank Development Team ,, 0:57
25 -
Sprint 28 Gazprom-RusVelo ,, 0:57
26 -
Sprint 25 Cycling Academy Team 1:07 1:07
27 -
Sprint 22 Gazprom-RusVelo 1:16 1:16
28 -
Sprint 21 Adria Mobil ,, 1:16
29 -
Sprint 35 Synergy Baku Cycling Project ,, 1:16
30 -
Sprint 25 Wallonie - Bruxelles ,, 1:16
31 -
TT 20 Wallonie - Bruxelles 1:28 1:28
32 -
Sprint 22 Klein Constantia ,, 1:28
33 -
Sprint 23 Wallonie - Bruxelles ,, 1:28
34 -
GC 31 Meridiana Kamen Team ,, 1:28
35 -
TT 21 Radenska Ljubljana ,, 1:28
36 -
Sprint 37 Adria Mobil 2:05 2:05
37 -
Sprint 21 Stölting Service Group ,, 2:05
38 -
TT 23 Stölting Service Group ,, 2:05
39 -
Sprint 30 Synergy Baku Cycling Project ,, 2:05
40 -
Sprint 19 LKT Team Brandenburg ,, 2:05
41 -
Sprint 19 WSA-Greenlife ,, 2:05
42 -
GC 23 ,, 2:05
43 -
Sprint 21 Synergy Baku Cycling Project ,, 2:05
44 -
Sprint 20 ,, 2:05
45 -
GC 21 Team Giant Scatto U23 ,, 2:05
46 -
Sprint 25 Radenska Ljubljana ,, 2:05
47 -
Sprint 25 GM Europa Ovini ,, 2:05
48 -
Sprint 19 ,, 2:05
49 -
Sprint 24 Cycling Academy Team ,, 2:05
50 -
Sprint 21 LKT Team Brandenburg ,, 2:05
51 -
TT 24 Amplatz - BMC ,, 2:05
52 -
TT 25 Tusnad Cycling Team ,, 2:05
53 -
Climber 20 Rabobank Development Team ,, 2:05
54 -
Sprint 20 ,, 2:05
55 -
Sprint 22 Radenska Ljubljana ,, 2:05
56 -
TT 20 Gazprom-RusVelo ,, 2:05
57 -
Sprint 23 Meridiana Kamen Team ,, 2:05
58 -
TT 19 Adria Mobil ,, 2:05
59 -
TT 23 Kolss BDC Team ,, 2:05
60 -
TT 19 ,, 2:05
61 -
Sprint 37 Whirlpool Author ,, 2:05
62 -
Sprint 18 Radenska Ljubljana ,, 2:05
63 -
Sprint 21 Team Giant Scatto U23 ,, 2:05
64 -
Sprint 24 Team Vorarlberg ,, 2:05
65 -
Sprint 32 WSA-Greenlife ,, 2:05
66 -
Sprint 32 Team Vorarlberg ,, 2:05
67 -
Classic 19 Radenska Ljubljana ,, 2:05
68 -
Sprint 28 Kolss BDC Team ,, 2:05
69 -
Sprint 19 Klein Constantia ,, 2:05
70 -
Sprint 26 Minsk Cycling Club ,, 2:05
71 -
Sprint 23 SKC TUFO Prostějov ,, 2:05
72 -
Sprint 29 Synergy Baku Cycling Project ,, 2:05
73 -
Sprint 23 Bridgestone Anchor Cycling Team ,, 2:05
74 -
Sprint 23 JLT Condor ,, 2:05
75 -
Sprint 20 LKT Team Brandenburg ,, 2:05
76 -
Sprint 28 Kolss BDC Team ,, 2:05
77 -
GC 19 Stölting Service Group ,, 2:05
78 -
Sprint 19 Team Giant Scatto U23 ,, 2:05
79 -
TT 19 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:05
80 -
Sprint 27 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:05
81 -
Sprint 22 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:05
82 -
Sprint 20 Adria Mobil ,, 2:05
83 -
Sprint 23 Amplatz - BMC ,, 2:05
84 -
Sprint 32 WSA-Greenlife ,, 2:05
85 -
Sprint 19 LKT Team Brandenburg ,, 2:05
86 -
Sprint 30 Kolss BDC Team ,, 2:05
87 -
Sprint 26 Cycling Academy Team ,, 2:05
88 -
Sprint 24 JLT Condor ,, 2:05
89 -
Sprint 18 CCC Sprandi Polkowice ,, 2:05
90 -
TT 31 CCC Sprandi Polkowice ,, 2:05
91 -
TT 22 ,, 2:05
92 -
Sprint 24 Whirlpool Author ,, 2:05
93 -
Sprint 27 Bridgestone Anchor Cycling Team ,, 2:05
94 -
Sprint 28 Kolss BDC Team ,, 2:05
95 -
TT 21 CCC Sprandi Polkowice ,, 2:05
96 -
GC 20 LKT Team Brandenburg ,, 2:05
97 -
Sprint 20 LKT Team Brandenburg ,, 2:05
98 -
Sprint 19 ,, 2:05
99 -
GC 24 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:05
100 -
Sprint 18 Adria Mobil ,, 2:05
101 -
Sprint 21 ,, 2:05
102 -
Sprint 20 ,, 2:05
103 -
Sprint 20 Team Giant Scatto U23 ,, 2:05
104 -
Classic 18 Rabobank Development Team ,, 2:05
105 -
Sprint 32 Whirlpool Author ,, 2:05
106 -
GC 20 Stölting Service Group ,, 2:05
107 -
Sprint 19 ,, 2:05
108 -
Sprint 19 ,, 2:05
109 -
Sprint 28 ,, 2:05
110 -
Climber 26 Meridiana Kamen Team ,, 2:05
111 -
Sprint 28 Minsk Cycling Club ,, 2:05
112 -
GC 27 ,, 2:05
113 -
Sprint 18 Whirlpool Author ,, 2:05
114 -
Sprint 25 WSA-Greenlife ,, 2:05
115 -
Sprint 21 CCC Sprandi Polkowice ,, 2:05
116 -
TT 21 Whirlpool Author ,, 2:05
117 -
TT 20 Radenska Ljubljana ,, 2:05
118 -
GC 23 SKC TUFO Prostějov ,, 2:05
119 -
Sprint 23 JLT Condor ,, 2:05
120 -
Sprint 24 Bridgestone Anchor Cycling Team ,, 2:05
121 -
Sprint 31 Amplatz - BMC ,, 2:05
122 -
Sprint 29 Meridiana Kamen Team ,, 2:05
123 -
Sprint 21 Tirol Cycling Team ,, 2:05
124 -
TT 27 Tusnad Cycling Team ,, 2:05
125 -
Classic 21 7:20 7:20
126 -
GC 20 SKC TUFO Prostějov ,, 7:20
127 -
Sprint 32 JLT Condor 10:19 10:19
OTL -
GC 19 Meridiana Kamen Team 21:34 21:34
OTL -
TT 25 Team Vorarlberg ,, 21:34
DNF -
TT 21 -
DNF -
TT 29 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Sprint 35 -
DNF -
Sprint 19 -
DNF -
GC 18 -
DNF -
GC 21 -
DNF -
Climber 22 -
DNF -
Climber 22 -
DNF -
TT 21 -
DNF -
Sprint 19 -
DNF -
GC 24 -
DNF -
GC 23 -
DNF -
Sprint 28 -
DNF -
Sprint 18 -
DNF -
GC 21 -
DNF -
Sprint 22 -
DNF -
Sprint 19 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Sprint 18 -
DNF -
Sprint 24 -
DNF -
Sprint 21 -
DNF -
GC 20 CCC Sprandi Polkowice -
DNF -
Classic 22 Meridiana Kamen Team -
DNF -
GC 19 Whirlpool Author -
DNF -
GC 21 Rabobank Development Team -
DNF -
Sprint 20 JLT Condor -
DNF -
Sprint 35 Bridgestone Anchor Cycling Team -
DNF -
GC 33 Bridgestone Anchor Cycling Team -
DNF -
GC 30 Bridgestone Anchor Cycling Team -
DNF -
TT 22 Team Vorarlberg -
DNF -
TT 23 Tusnad Cycling Team -
DNF -
TT 39 Tusnad Cycling Team -
DNF -
TT 22 Tusnad Cycling Team -
DNF -
GC 20 Tirol Cycling Team -
DNF -
GC 19 Tirol Cycling Team -
DNF -
GC 21 Tirol Cycling Team -
DNF -
Sprint 24 Tirol Cycling Team -
DNF -
Sprint 22 Wallonie - Bruxelles -
DNF -
Sprint 19 Start - Vaxes Cycling Team -
DNF -
Sprint 35 Start - Vaxes Cycling Team -
DNF -
GC 18 SKC TUFO Prostějov -
DNF -
GC 18 SKC TUFO Prostějov -
DNF -
Sprint 23 SKC TUFO Prostějov -
DNF -
TT 20 Amplatz - BMC -
DNF -
Sprint 21 Minsk Cycling Club -
DNF -
TT 22 Minsk Cycling Club -
DNF -
Sprint 19 Minsk Cycling Club -
DNF -
TT 23 Minsk Cycling Club -
DNF -
Sprint 19 GM Europa Ovini -
DNF -
Climber 26 GM Europa Ovini -
DNF -
GC 26 GM Europa Ovini -
DNF -
Sprint 22 Cycling Academy Team -
DNF -
TT 21 Team Giant Scatto U23 -
DNF -
GC 21 Team Giant Scatto U23 -
DNF -
TT 22 WSA-Greenlife -
DNS -
GC 20 Adria Mobil -
DNS -
GC 23 Rabobank Development Team -
DNS -
GC 24 JLT Condor -
DNS -
TT 20 Tusnad Cycling Team -
DNS -
TT 19 GM Europa Ovini -