1 1 +0:00 8
Classic 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 20 1:51:45
2 2 +0:00 149
Classic 17 Van Rysel-AG2R La Mondiale 12 ,, 0:00
3 3 +0:01 6
Climber 18 ACROG-Tormans 7 0:01 0:01
4 4 +0:28 20
Climber 18 Brain² Olympia Tienen 5 0:28 0:28
5 5 +0:44 146
Climber 17 Van Rysel-AG2R La Mondiale 4 0:44 0:44
6 6 +0:52 148
Classic 18 Van Rysel-AG2R La Mondiale 3 0:52 0:52
7 7 +0:52 98
Climber 18 MONACO JUNIOR TEAM BY ASTANA 2 ,, 0:52
8 8 +0:56 45
GC 17 Fensham Howes-MAS Design 1 0:56 0:56
9 9 +0:56 47
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:56
10 10 +0:56 1
Classic 17 ACROG-Tormans ,, 0:56
11 11 +0:56 50
TT 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:56
12 12 +0:56 38
TT 18 CC CAMBRESIEN JUNIOR ,, 0:56
13 13 +0:56 49
Climber 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:56
14 14 +0:56 99
Climber 17 MONACO JUNIOR TEAM BY ASTANA ,, 0:56
15 15 +0:56 56
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:56
16 16 +0:56 78
Climber 18 Equipe Wallonie ,, 0:56
17 17 +0:56 79
Climber 18 UVC CHARLEVILLE-MÉZIÈRES JUNIOR ,, 0:56
18 18 +0:56 145
Climber 17 Van Rysel-AG2R La Mondiale ,, 0:56
19 19 +0:56 96
Climber 18 Team Mascot Workwear ,, 0:56
20 20 +0:56 61
Sprint 18 MAES CT GLABBEEK ,, 0:56
21 21 +0:56 17
Sprint 16 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:56
22 22 +0:56 147
Sprint 16 Van Rysel-AG2R La Mondiale ,, 0:56
23 23 +0:56 57
Sprint 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:56
24 24 +0:56 94
Sprint 17 Team Mascot Workwear ,, 0:56
25 25 +0:56 127
Sprint 17 WAC TEAM HOBOKEN JUNIOR ,, 0:56
26 26 +0:56 19
Sprint 18 Brain² Olympia Tienen ,, 0:56
27 27 +0:56 27
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:56
28 28 +0:56 132
Sprint 18 WAC TEAM HOBOKEN JUNIOR ,, 0:56
29 29 +0:56 85
Sprint 18 Sport & Steun - Leopoldsburg ,, 0:56
30 30 +0:56 18
Sprint 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:56
31 31 +0:56 76
Sprint 17 Equipe Wallonie ,, 0:56
32 32 +0:56 115
Sprint 17 VC ARDENNES JUNIOR ,, 0:56
33 33 +0:56 62
Sprint 16 MAES CT GLABBEEK ,, 0:56
34 34 +0:56 82
Sprint 17 UVC CHARLEVILLE-MÉZIÈRES JUNIOR ,, 0:56
35 35 +0:56 16
Climber 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:56
36 36 +0:56 63
Climber 17 MAES CT GLABBEEK ,, 0:56
37 37 +0:56 42
Climber 18 CC CAMBRESIEN JUNIOR ,, 0:56
38 38 +0:56 3
Climber 17 ACROG-Tormans ,, 0:56
39 39 +0:56 95
Climber 17 Team Mascot Workwear ,, 0:56
40 40 +0:56 69
Climber 16 Poland ,, 0:56
41 41 +0:56 4
Climber 18 ACROG-Tormans ,, 0:56
42 42 +0:56 105
Climber 18 UWTC De Volharding ,, 0:56
43 43 +0:56 25
Classic 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:56
44 44 +0:56 43
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:56
45 45 +0:56 13
Sprint 18 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:56
46 46 +0:56 112
TT 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:56
47 47 +0:56 2
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 0:56
48 48 +0:56 109
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:56
49 49 +0:56 29
Sprint 17 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:56
50 50 +0:56 97
TT 18 MONACO JUNIOR TEAM BY ASTANA ,, 0:56
51 51 +0:56 130
TT 18 WAC TEAM HOBOKEN JUNIOR ,, 0:56
52 52 +0:56 65
TT 17 MAES CT GLABBEEK ,, 0:56
53 53 +0:56 64
TT 18 MAES CT GLABBEEK ,, 0:56
54 54 +0:56 46
TT 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:56
55 55 +0:56 137
TT 17 Onder Ons Parike ,, 0:56
56 56 +0:56 113
TT 16 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:56
57 57 +0:56 93
TT 16 Team Mascot Workwear ,, 0:56
58 58 +0:56 128
Climber 18 WAC TEAM HOBOKEN JUNIOR ,, 0:56
59 59 +0:56 10
Climber 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:56
60 60 +0:56 135
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:56
61 61 +0:56 12
Climber 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:56
62 62 +0:56 136
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:56
63 63 +0:56 129
Climber 17 WAC TEAM HOBOKEN JUNIOR ,, 0:56
64 64 +0:56 150
Climber 18 Van Rysel-AG2R La Mondiale ,, 0:56
65 65 +0:56 11
Climber 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:56
66 66 +0:56 88
Climber 17 Sport & Steun - Leopoldsburg ,, 0:56
67 67 +0:56 133
Classic 17 Onder Ons Parike ,, 0:56
68 68 +0:56 71
Climber 18 Poland ,, 0:56
69 69 +0:56 128
Sprint 17 Onder Ons Parike ,, 0:56
70 70 +0:56 52
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:56
71 71 +0:56 24
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:56
72 72 +0:56 110
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:56
73 73 +0:56 48
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:56
74 74 +0:56 5
Climber 17 ACROG-Tormans ,, 0:56
75 75 +0:56 15
Climber 16 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:56
76 76 +0:56 80
Sprint 17 UVC CHARLEVILLE-MÉZIÈRES JUNIOR ,, 0:56
77 77 +0:56 51
Sprint 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:56
78 78 +0:56 92
Sprint 17 Team Mascot Workwear ,, 0:56
79 79 +0:56 114
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:56
80 80 +0:56 21
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:56
81 81 +0:56 55
Sprint 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:56
82 82 +0:56 100
Sprint 18 MONACO JUNIOR TEAM BY ASTANA ,, 0:56
83 83 +0:56 37
Sprint 18 CC CAMBRESIEN JUNIOR ,, 0:56
84 84 +0:56 91
Sprint 17 Team Mascot Workwear ,, 0:56
85 85 +0:56 58
Sprint 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:56
86 86 +0:56 28
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:56
87 87 +1:04 131
Sprint 18 WAC TEAM HOBOKEN JUNIOR 1:04 1:04
88 88 +1:30 134
Sprint 17 Onder Ons Parike 1:30 1:30
89 89 +1:37 54
Sprint 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors 1:37 1:37
90 90 +1:47 14
Sprint 16 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM 1:47 1:47
91 91 +2:08 40
Sprint 18 CC CAMBRESIEN JUNIOR 2:08 2:08
92 92 +2:09 26
Sprint 17 Canguru - QTS - Air College Cycling Team 2:09 2:09
93 93 +2:09 33
Sprint 17 PÔLE ESPOIRS PAYS DE LA LOIRE ,, 2:09
94 94 +2:15 44
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design 2:15 2:15
95 95 +2:23 116
Climber 18 VC ARDENNES JUNIOR 2:23 2:23
96 96 +2:26 73
Climber 17 Equipe Wallonie 2:26 2:26
97 97 +5:01 36
Climber 18 PÔLE ESPOIRS PAYS DE LA LOIRE 5:01 5:01
98 98 +5:14 68
Climber 17 Poland 5:14 5:14
99 99 +5:21 103
Sprint 18 UWTC De Volharding 5:21 5:21
100 100 +5:24 7
Sprint 19 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 5:24 5:24
101 101 +5:24 72
Sprint 18 Poland ,, 5:24
102 102 +5:25 53
Sprint 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors 5:25 5:25
103 103 +5:25 30
Sprint 17 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 5:25
104 104 +5:26 83
Sprint 16 UVC CHARLEVILLE-MÉZIÈRES JUNIOR 5:26 5:26
105 105 +5:26 59
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 5:26
106 106 +5:26 75
Sprint 17 Equipe Wallonie ,, 5:26
107 107 +5:26 87
Sprint 16 Sport & Steun - Leopoldsburg ,, 5:26
108 108 +7:07 120
Sprint 17 VC ARDENNES JUNIOR 7:07 7:07
109 109 +9:51 23
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen 9:51 9:51
110 110 +9:51 60
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 9:51
111 111 +10:14 118
Sprint 16 VC ARDENNES JUNIOR 10:14 10:14
112 112 +11:10 67
Sprint 17 Poland 11:10 11:10
113 113 +11:10 70
Sprint 18 Poland ,, 11:10
114 114 +11:57 106
Sprint 18 UWTC De Volharding 11:57 11:57
115 115 +11:59 81
Sprint 17 UVC CHARLEVILLE-MÉZIÈRES JUNIOR 11:59 11:59
116 116 +13:17 117
Sprint 17 VC ARDENNES JUNIOR 13:17 13:17
117 117 +13:17 89
Sprint 18 Sport & Steun - Leopoldsburg ,, 13:17
118 118 +13:58 111
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team 13:58 13:58
DNF 22
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 108
Sprint 17 UWTC De Volharding -
DNF 104
Sprint 18 UWTC De Volharding -
DNF 9
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 77
Sprint 18 Equipe Wallonie -
DNF 74
Sprint 17 Equipe Wallonie -
DNF 32
Sprint 17 PÔLE ESPOIRS PAYS DE LA LOIRE -
DNF 34
Sprint 18 PÔLE ESPOIRS PAYS DE LA LOIRE -
DNF 31
Sprint 17 PÔLE ESPOIRS PAYS DE LA LOIRE -
DNF 66
Sprint 17 MAES CT GLABBEEK -
DNF 86
Sprint 17 Sport & Steun - Leopoldsburg -
DNF 90
Sprint 18 Sport & Steun - Leopoldsburg -
DNF 119
Sprint 17 VC ARDENNES JUNIOR -