1 1 +0:00 88
Climber 17 CREF Pays de la Loire 20 1:51:49
2 2 +0:00 71
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team 12 ,, 0:00
3 3 +0:00 138
Sprint 18 Fensham Howes-MAS Design 7 ,, 0:00
4 4 +0:00 51
Climber 17 Sprint 2000 Charleroi 5 ,, 0:00
5 5 +0:24 136
GC 18 Fensham Howes-MAS Design 4 0:24 0:24
6 6 +0:24 114
GC 17 SMS Świdnica 3 ,, 0:24
7 7 +0:24 8
Sprint 17 ACROG-Tormans 2 ,, 0:24
8 8 +0:24 113
Sprint 17 SMS Świdnica 1 ,, 0:24
9 9 +0:24 10
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:24
10 10 +0:24 127
Sprint 17 Team Mascot Workwear ,, 0:24
11 11 +0:24 14
Climber 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:24
12 12 +0:24 126
Climber 18 Team Mascot Workwear ,, 0:24
13 13 +0:24 13
TT 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:24
14 14 +0:24 75
TT 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:24
15 15 +0:24 73
TT 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:24
16 16 +0:24 66
TT 18 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit ,, 0:24
17 17 +0:24 74
TT 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:24
18 18 +0:24 11
TT 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:24
19 19 +0:24 36
Sprint 16 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:24
20 20 +0:24 99
Sprint 18 KNWU Noord-Nederland ,, 0:24
21 21 +0:24 102
Sprint 17 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:24
22 22 +0:24 132
Sprint 17 Entente Juniors Auvergne ,, 0:24
23 23 +0:24 35
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:24
24 24 +0:24 112
Sprint 17 SMS Świdnica ,, 0:24
25 25 +0:24 15
Sprint 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:24
26 26 +0:24 21
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:24
27 27 +0:24 150
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 0:24
28 28 +0:24 5
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:24
29 29 +0:24 80
Sprint 18 USSA Pavilly Barentin ,, 0:24
30 30 +0:24 22
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:24
31 31 +0:24 147
Sprint 17 Team Herning CK Junior ,, 0:24
32 32 +0:24 16
Sprint 18 Brain² Olympia Tienen ,, 0:24
33 33 +0:24 123
Sprint 18 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:24
34 34 +0:24 68
Sprint 17 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit ,, 0:24
35 35 +0:24 6
TT 18 ACROG-Tormans ,, 0:24
36 36 +0:24 76
TT 18 USSA Pavilly Barentin ,, 0:24
37 37 +0:24 65
TT 17 Velo Club Ardennes ,, 0:24
38 38 +0:24 67
TT 18 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit ,, 0:24
39 39 +0:24 125
GC 18 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:24
40 40 +0:24 53
GC 18 Sprint 2000 Charleroi ,, 0:24
41 41 +0:24 27
GC 16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:24
42 42 +0:24 30
GC 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:24
43 43 +0:24 2
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 0:24
44 44 +0:24 43
Climber 18 Isorex Cycling Team ,, 0:24
45 45 +0:24 72
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:24
46 46 +0:24 48
Climber 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:24
47 47 +0:24 128
Climber 17 Team Mascot Workwear ,, 0:24
48 48 +0:24 79
Climber 18 USSA Pavilly Barentin ,, 0:24
49 49 +0:24 23
Climber 17 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:24
50 50 +0:24 17
Climber 18 Brain² Olympia Tienen ,, 0:24
51 51 +0:24 70
Climber 17 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit ,, 0:24
52 52 +0:24 58
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:24
53 53 +0:24 131
Climber 17 Entente Juniors Auvergne ,, 0:24
54 54 +0:24 89
Sprint 17 CREF Pays de la Loire ,, 0:24
55 55 +0:24 1
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:24
56 56 +0:24 40
Sprint 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:24
57 57 +0:24 116
Sprint 16 Nordrhein Westfalen ,, 0:24
58 58 +0:24 137
Sprint 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:24
59 59 +0:24 148
Sprint 18 Team Herning CK Junior ,, 0:24
60 60 +0:24 18
Sprint 18 Brain² Olympia Tienen ,, 0:24
61 61 +0:24 106
Sprint 17 Sport en steun Leopoldsbirg Juniors ,, 0:24
62 62 +0:24 129
Sprint 18 Team Mascot Workwear ,, 0:24
63 63 +0:24 4
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:24
64 64 +0:24 111
Sprint 18 SMS Świdnica ,, 0:24
65 65 +0:38 140
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design 0:38 0:38
66 66 +0:38 12
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:38
67 67 +0:40 57
Climber 16 Van Moer Logistics Cycling Team 0:40 0:40
68 68 +0:40 104
Climber 17 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:40
69 69 +0:40 105
Climber 18 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:40
70 70 +0:40 33
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:40
71 71 +0:40 44
Climber 18 Isorex Cycling Team ,, 0:40
72 72 +0:40 7
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 0:40
73 73 +0:40 133
Sprint 17 Entente Juniors Auvergne ,, 0:40
74 74 +0:40 52
Sprint 18 Sprint 2000 Charleroi ,, 0:40
75 75 +0:40 38
Sprint 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:40
76 76 +0:40 87
Sprint 18 CREF Pays de la Loire ,, 0:40
77 77 +0:40 83
Sprint 17 Mixte Hauts-de-France ,, 0:40
78 78 +0:40 115
Sprint 18 SMS Świdnica ,, 0:40
79 79 +0:45 3
Sprint 17 Onder Ons Parike 0:45 0:45
80 80 +0:45 9
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 0:45
81 81 +0:45 34
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:45
82 82 +0:45 46
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:45
83 83 +0:45 119
Climber 16 Nordrhein Westfalen ,, 0:45
84 84 +0:48 56
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team 0:48 0:48
85 85 +0:50 101
Sprint 18 District Zuid-Oost Nederland 0:50 0:50
86 86 +0:50 145
Sprint 18 UWTC De Volharding ,, 0:50
87 87 +0:50 28
Sprint 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:50
88 88 +0:50 103
TT 18 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:50
89 89 +0:53 122
TT 17 Team 31 Jolly Cycles 0:53 0:53
90 90 +0:53 85
TT 17 Mixte Hauts-de-France ,, 0:53
91 91 +0:53 39
TT 16 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:53
92 92 +0:53 86
TT 18 CREF Pays de la Loire ,, 0:53
93 93 +0:53 47
TT 17 Maes CT Glabbeek ,, 0:53
94 94 +0:53 134
TT 18 Entente Juniors Auvergne ,, 0:53
95 95 +0:53 121
Climber 18 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:53
96 96 +0:53 24
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 0:53
97 97 +0:53 144
Sprint 17 UWTC De Volharding ,, 0:53
98 98 +0:53 41
Sprint 18 Isorex Cycling Team ,, 0:53
99 99 +0:53 117
Sprint 18 Nordrhein Westfalen ,, 0:53
100 100 +0:53 82
Sprint 17 Mixte Hauts-de-France ,, 0:53
101 101 +0:53 78
Sprint 17 USSA Pavilly Barentin ,, 0:53
102 102 +1:02 63
Sprint 18 Velo Club Ardennes 1:02 1:02
103 103 +1:08 50
Sprint 17 Maes CT Glabbeek 1:08 1:08
104 104 +1:09 54
Sprint 18 Sprint 2000 Charleroi 1:09 1:09
105 105 +1:09 90
Sprint 17 CREF Pays de la Loire ,, 1:09
106 106 +1:09 124
Sprint 17 Team 31 Jolly Cycles ,, 1:09
107 107 +1:09 29
Sprint 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 1:09
108 108 +1:09 32
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:09
109 109 +1:09 139
Climber 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 1:09
110 110 +1:09 60
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 1:09
111 111 +1:09 31
TT 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:09
112 112 +1:20 107
TT 18 Sport en steun Leopoldsbirg Juniors 1:20 1:20
113 113 +1:27 45
TT 18 Isorex Cycling Team 1:27 1:27
114 114 +1:37 95
TT 17 Team Culture Velo U19 1:37 1:37
115 115 +1:38 130
TT 18 Team Mascot Workwear 1:38 1:38
116 116 +1:42 93
TT 17 Team Culture Velo U19 1:42 1:42
117 117 +1:42 26
TT BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 1:42
118 118 +2:08 120
TT 17 Nordrhein Westfalen 2:08 2:08
119 119 +3:15 109
TT 18 Sport en steun Leopoldsbirg Juniors 3:15 3:15
120 120 +3:58 91
TT 18 Team Culture Velo U19 3:58 3:58
121 121 +4:05 55
TT 16 Sprint 2000 Charleroi 4:05 4:05
122 122 +5:54 97
TT 18 KNWU Noord-Nederland 5:54 5:54
123 123 +6:58 64
TT 17 Velo Club Ardennes 6:58 6:58
124 124 +6:58 135
TT 18 Entente Juniors Auvergne ,, 6:58
125 125 +7:01 149
TT 17 Team Herning CK Junior 7:01 7:01
DNF 19
TT 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 20
TT 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 141
TT 17 UWTC De Volharding -
DNF 142
TT 17 UWTC De Volharding -
DNF 143
TT 18 UWTC De Volharding -
DNF 77
TT 17 USSA Pavilly Barentin -
DNF 42
TT 16 Isorex Cycling Team -
DNF 118
TT 18 Nordrhein Westfalen -
DNF 62
TT 17 Velo Club Ardennes -
DNF 49
TT 18 Maes CT Glabbeek -
DNF 84
TT 17 Mixte Hauts-de-France -
DNF 81
TT 17 Mixte Hauts-de-France -
DNF 25
TT 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team -
DNF 37
TT 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors -
DNF 110
TT RENS Kobe Sport en steun Leopoldsbirg Juniors 18 Sport en steun Leopoldsbirg Juniors -
DNF 59
TT 16 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 98
Sprint 18 KNWU Noord-Nederland -
DNF 100
Sprint 18 KNWU Noord-Nederland -
DNF 96
Sprint 18 KNWU Noord-Nederland -
DNF 146
Sprint 18 Team Herning CK Junior -
DNF 92
Sprint 16 Team Culture Velo U19 -
DNF 94
Sprint 16 Team Culture Velo U19 -
DNF 69
Sprint 17 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit -