1 1 +0:00 94
Sprint 18 AG2R Citroën U19 Team 20 1:50:48
2 2 +0:00 61
Sprint 18 ACROG-Tormans 12 ,, 0:00
3 3 +0:00 97
Sprint 18 Halesowen A&CC Academy 7 ,, 0:00
4 4 +0:00 83
Sprint 18 CREF Pays de la Loire 5 ,, 0:00
5 5 +0:00 102
Sprint 18 Team Mascot Workwear 4 ,, 0:00
6 6 +0:00 90
Classic 18 Willebrord Wil Vooruit 3 ,, 0:00
7 7 +0:00 87
Classic 18 Willebrord Wil Vooruit 2 ,, 0:00
8 8 +0:00 40
Climber 17 Onder Ons Parike 1 ,, 0:00
9 9 +0:00 84
Climber 18 CREF Pays de la Loire ,, 0:00
10 10 +0:00 31
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
11 11 +0:00 62
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
12 12 +0:00 141
Sprint 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:00
13 13 +0:00 1
Climber 18 Sprint 2000 Charleroi ,, 0:00
14 14 +0:00 121
Climber 18 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:00
15 15 +0:00 88
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
16 16 +0:00 85
Climber 18 CREF Pays de la Loire ,, 0:00
17 17 +0:00 17
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
18 18 +0:00 15
Climber 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
19 19 +0:00 80
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:00
20 20 +0:00 109
Climber 18 SMS Świdnica ,, 0:00
21 21 +0:00 149
Climber 18 Team Herning CK Junior ,, 0:00
22 22 +0:00 133
Climber 17 Comité Hauts-de-France ,, 0:00
23 23 +0:00 135
Climber 16 Comité Hauts-de-France ,, 0:00
24 24 +0:00 16
Climber 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
25 25 +0:00 113
Climber 16 Team NTG/Uno-X ,, 0:00
26 26 +0:00 103
Climber 18 Team Mascot Workwear ,, 0:00
27 27 +0:00 60
Climber 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:00
28 28 +0:00 52
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
29 29 +0:00 67
Sprint 18 Isorex Cycling Team ,, 0:00
30 30 +0:00 39
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
31 31 +0:00 22
Sprint 16 Velo Club Ardennes ,, 0:00
32 32 +0:00 120
Sprint 18 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:00
33 33 +0:00 117
Sprint 17 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:00
34 34 +0:00 92
Sprint 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
35 35 +0:00 19
Sprint 17 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:00
36 36 +0:00 46
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:00
37 37 +0:00 6
Sprint 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
38 38 +0:00 55
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
39 39 +0:00 96
GC 16 Halesowen A&CC Academy ,, 0:00
40 40 +0:00 78
GC 16 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:00
41 41 +0:00 105
Climber 18 Team Mascot Workwear ,, 0:00
42 42 +0:00 136
Climber TAPIZ Hugo U19 Academy La Pomme Marseille Provence 16 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 0:00
43 43 +0:00 9
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
44 44 +0:00 93
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
45 45 +0:00 3
Climber 17 Sprint 2000 Charleroi ,, 0:00
46 46 +0:00 118
Climber 17 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:00
47 47 +0:00 146
Climber 18 Team Herning CK Junior ,, 0:00
48 48 +0:00 107
Climber 17 SMS Świdnica ,, 0:00
49 49 +0:00 10
Climber 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
50 50 +0:00 35
Climber 16 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
51 51 +0:00 7
Climber BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:00
52 52 +0:05 112
Climber 16 Team NTG/Uno-X 0:05 0:05
53 53 +0:05 137
Climber 17 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 0:05
54 54 +0:05 20
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:05
55 55 +0:05 111
Climber 18 Team NTG/Uno-X ,, 0:05
56 56 +0:05 64
Climber 16 ACROG-Tormans ,, 0:05
57 57 +0:05 48
Climber 17 Brain² Olympia Tienen ,, 0:05
58 58 +0:05 134
Climber 17 Comité Hauts-de-France ,, 0:05
59 59 +0:05 138
Climber 18 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 0:05
60 60 +0:05 81
Climber 17 CREF Pays de la Loire ,, 0:05
61 61 +0:05 82
Climber 17 CREF Pays de la Loire ,, 0:05
62 62 +0:05 54
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:05
63 63 +0:05 124
Climber 17 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:05
64 64 +0:05 126
Climber 18 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:05
65 65 +0:05 63
Climber 16 ACROG-Tormans ,, 0:05
66 66 +0:05 23
Climber 18 Velo Club Ardennes ,, 0:05
67 67 +0:05 123
Climber 18 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:05
68 68 +0:05 130
Climber 18 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:05
69 69 +0:11 58
Climber 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 0:11 0:11
70 70 +0:13 79
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design 0:13 0:13
71 71 +0:13 86
Climber 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:13
72 72 +0:19 28
Climber 18 IWG Wapi Cycling Team 0:19 0:19
73 73 +0:19 110
Climber 17 SMS Świdnica ,, 0:19
74 74 +0:19 148
Climber 17 Team Herning CK Junior ,, 0:19
75 75 +0:19 76
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 0:19
76 76 +0:19 21
Climber 18 Velo Club Ardennes ,, 0:19
77 77 +0:19 8
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 0:19
78 78 +0:19 18
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 0:19
79 79 +0:19 139
Climber 17 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 0:19
80 80 +0:19 91
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:19
81 81 +0:19 43
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:19
82 82 +0:19 33
Climber 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:19
83 83 +0:19 69
Climber 17 Isorex Cycling Team ,, 0:19
84 84 +0:19 70
Climber 17 Isorex Cycling Team ,, 0:19
85 85 +0:19 89
Climber 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:19
86 86 +0:19 98
Climber 18 Halesowen A&CC Academy ,, 0:19
87 87 +0:19 106
Climber 17 SMS Świdnica ,, 0:19
88 88 +0:19 34
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:19
89 89 +0:19 144
Climber 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 0:19
90 90 +0:19 116
Climber 17 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:19
91 91 +0:19 2
Climber 18 Sprint 2000 Charleroi ,, 0:19
92 92 +0:19 66
Climber 18 Isorex Cycling Team ,, 0:19
93 93 +0:19 72
Climber 18 TigeRR Cycling Team ,, 0:19
94 94 +0:19 104
Climber 17 Team Mascot Workwear ,, 0:19
95 95 +0:26 115
Climber 16 Team NTG/Uno-X 0:26 0:26
96 96 +0:29 37
Climber 17 Onder Ons Parike 0:29 0:29
97 97 +0:30 24
Climber 18 Velo Club Ardennes 0:30 0:30
98 98 +0:30 29
Climber 18 IWG Wapi Cycling Team ,, 0:30
99 99 +0:58 51
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 0:58 0:58
100 100 +1:01 128
Climber 17 Streetjump-ABLOC U19 1:01 1:01
101 101 +1:01 53
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:01
102 102 +1:01 41
Climber 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 1:01
103 103 +1:45 127
Climber 17 Streetjump-ABLOC U19 1:45 1:45
104 104 +2:06 95
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team 2:06 2:06
105 105 +2:06 131
Sprint 17 Comité Hauts-de-France ,, 2:06
106 106 +2:18 114
Sprint 18 Team NTG/Uno-X 2:18 2:18
107 107 +2:18 57
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 2:18
108 108 +2:18 59
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 2:18
109 109 +3:17 26
GC 18 IWG Wapi Cycling Team 3:17 3:17
110 110 +4:41 36
GC 18 Onder Ons Parike 4:41 4:41
111 111 +4:44 132
GC 17 Comité Hauts-de-France 4:44 4:44
112 112 +5:06 5
GC 16 Sprint 2000 Charleroi 5:06 5:06
113 113 +5:59 12
GC 17 Maes CT Glabbeek 5:59 5:59
114 114 +8:11 42
GC 17 Van Moer Logistics Cycling Team 8:11 8:11
115 115 +9:50 150
GC 16 Team Herning CK Junior 9:50 9:50
116 116 +9:50 77
GC 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 9:50
117 117 +9:50 47
GC 18 Brain² Olympia Tienen ,, 9:50
118 118 +9:50 143
GC 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 9:50
119 119 +9:50 145
GC 17 Team Bach Advokater-CEC Junior ,, 9:50
120 120 +9:50 14
GC 17 Maes CT Glabbeek ,, 9:50
121 121 +9:50 38
GC 17 Onder Ons Parike ,, 9:50
122 122 +9:50 147
GC 18 Team Herning CK Junior ,, 9:50
123 123 +9:54 56
GC 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 9:54 9:54
124 124 +10:43 140
GC 18 U19 Academy La Pomme Marseille Provence 10:43 10:43
125 125 +10:43 119
GC 18 Team 31 Jolly Cycles ,, 10:43
OTL 45
GC 17 Van Moer Logistics Cycling Team 15:47 15:47
DNF 4
GC 17 Sprint 2000 Charleroi -
DNF 11
GC 18 Maes CT Glabbeek -
DNF 13
GC 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 25
GC 16 Velo Club Ardennes -
DNF 27
GC 17 IWG Wapi Cycling Team -
DNF 30
Climber 18 IWG Wapi Cycling Team -
DNF 32
Climber 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 44
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 49
Climber 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 50
Climber 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 65
Climber 17 ACROG-Tormans -
DNF 68
Climber 17 Isorex Cycling Team -
DNF 71
Climber 17 TigeRR Cycling Team -
DNF 73
Climber 17 TigeRR Cycling Team -
DNF 74
Climber 18 TigeRR Cycling Team -
DNF 75
Climber 17 TigeRR Cycling Team -
DNF 99
Climber 18 Halesowen A&CC Academy -
DNF 100
Climber 17 Halesowen A&CC Academy -
DNF 101
Climber 18 Team Mascot Workwear -
DNF 108
Sprint 18 SMS Świdnica -
DNF 125
Sprint 18 District Zuid-Oost Nederland -
DNF 129
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 -