1 5
17 ACROG-Tormans 75 3:05:30
2 184
18 Team Mascot Workwear 55 0:17 0:17
3 64
18 Van Moer Logistics Cycling Team 40 1:57 1:57
4 196
17 Team GRENKE - Auto Eder 32 ,, 1:57
5 191
17 Team GRENKE - Auto Eder 28 ,, 1:57
6 243
17 AA Drink Young Lions 24 ,, 1:57
7 2
17 ACROG-Tormans 20 ,, 1:57
8 111
18 Air College - B-Concept 18 ,, 1:57
9 223
17 Tofauti Everyone Active 16 ,, 1:57
10 171
18 CeramicSpeed Herning CK Junior 14 ,, 1:57
11 204
16 Willebrord Wil Vooruit 12 ,, 1:57
12 172
18 CeramicSpeed Herning CK Junior 10 ,, 1:57
13 66
17 Van Moer Logistics Cycling Team 8 ,, 1:57
14 224
16 Tofauti Everyone Active 7 ,, 1:57
15 86
17 Onder Ons Parike 6 ,, 1:57
16 222
18 Tofauti Everyone Active 5 ,, 1:57
17 221
17 Tofauti Everyone Active 4 ,, 1:57
18 33
18 Crabbé-Dstny U19 3 ,, 1:57
19 83
17 Onder Ons Parike 2 ,, 1:57
20 182
17 Team Mascot Workwear 1 ,, 1:57
21 75
16 Brain² Olympia Tienen ,, 1:57
22 151
17 Gaverzicht-BE Okay-Van Mossel ,, 1:57
23 3
18 ACROG-Tormans ,, 1:57
24 131
16 Isorex Cycling Team ,, 1:57
25 195
17 Team GRENKE - Auto Eder ,, 1:57
26 115
18 Air College - B-Concept ,, 1:57
27 113
17 Air College - B-Concept ,, 1:57
28 101
17 GMS Cycling Team Glabbeek ,, 1:57
29 192
18 Team GRENKE - Auto Eder ,, 1:57
30 26
17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 1:57
31 31
17 Crabbé-Dstny U19 ,, 1:57
32 174
17 CeramicSpeed Herning CK Junior ,, 1:57
33 36
18 Crabbé-Dstny U19 ,, 1:57
34 24
18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 1:57
35 43
18 VZW WP de Molenspurters Meulebeke ,, 1:57
36 133
16 Isorex Cycling Team ,, 1:57
37 213
16 CREF Pays de la Loire ,, 1:57
38 206
18 Willebrord Wil Vooruit ,, 1:57
39 55
16 AVIA - Rudyco Cycling Team 2:03 2:03
40 125
18 Sport & Steun - Leopoldsburg ,, 2:03
41 154
17 Gaverzicht-BE Okay-Van Mossel 2:18 2:18
42 34
18 Crabbé-Dstny U19 2:30 2:30
43 52
18 AVIA - Rudyco Cycling Team 2:44 2:44
44 205
16 Willebrord Wil Vooruit 3:03 3:03
45 164
17 Team Kempen 3:10 3:10
46 161
17 Team Kempen 4:24 4:24
47 242
17 AA Drink Young Lions 5:03 5:03
48 212
18 CREF Pays de la Loire 6:24 6:24
49 215
18 CREF Pays de la Loire ,, 6:24
50 25
16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 6:24
51 15
17 KZLWC - Davo ,, 6:24
52 21
18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 6:24
53 116
18 Air College - B-Concept 8:16 8:16
54 94
16 Alfasun - A.S. Construct Cycling Team 8:17 8:17
55 46
18 VZW WP de Molenspurters Meulebeke 9:29 9:29
56 85
17 Onder Ons Parike 9:30 9:30
57 4
17 ACROG-Tormans 9:38 9:38
58 61
17 Van Moer Logistics Cycling Team 9:45 9:45
59 74
16 Brain² Olympia Tienen 10:03 10:03
60 146
17 Van Mossel Heist Cycling Team ,, 10:03
61 231
18 Java-Start Junior Team 14:30 14:30
DNF 104
17 GMS Cycling Team Glabbeek -
DNF 163
17 Team Kempen -
DNF 103
16 GMS Cycling Team Glabbeek -
DNF 165
16 Team Kempen -
DNF 84
16 Onder Ons Parike -
DNF 162
18 Team Kempen -
DNF 181
17 Team Mascot Workwear -
DNF 6
17 ACROG-Tormans -
DNF 183
17 Team Mascot Workwear -
DNF 56
18 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 54
17 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 53
16 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 166
17 Team Kempen -
DNF 134
17 Isorex Cycling Team -
DNF 234
17 Java-Start Junior Team -
DNF 233
16 Java-Start Junior Team -
DNF 11
18 KZLWC - Davo -
DNF 12
18 KZLWC - Davo -
DNF 141
17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 13
17 KZLWC - Davo -
DNF 105
16 GMS Cycling Team Glabbeek -
DNF 136
18 Isorex Cycling Team -
DNF 232
18 Java-Start Junior Team -
DNF 16
17 KZLWC - Davo -
DNF 121
18 Sport & Steun - Leopoldsburg -
DNF 122
17 Sport & Steun - Leopoldsburg -
DNF 132
17 Isorex Cycling Team -
DNF 102
18 GMS Cycling Team Glabbeek -
DNF 235
17 Java-Start Junior Team -
DNF 106
17 GMS Cycling Team Glabbeek -
DNF 14
17 KZLWC - Davo -
DNF 32
17 Crabbé-Dstny U19 -
DNF 246
17 AA Drink Young Lions -
DNF 185
17 Team Mascot Workwear -
DNF 112
17 Air College - B-Concept -
DNF 143
17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 92
16 Alfasun - A.S. Construct Cycling Team -
DNF 95
17 Alfasun - A.S. Construct Cycling Team -
DNF 96
16 Alfasun - A.S. Construct Cycling Team -
DNF 71
17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 76
17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 173
17 CeramicSpeed Herning CK Junior -
DNF 245
18 AA Drink Young Lions -
DNF 175
17 CeramicSpeed Herning CK Junior -
DNF 114
17 Air College - B-Concept -
DNF 35
16 Crabbé-Dstny U19 -
DNF 214
18 CREF Pays de la Loire -
DNF 216
17 CREF Pays de la Loire -
DNF 211
17 CREF Pays de la Loire -
DNF 23
16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 152
17 Gaverzicht-BE Okay-Van Mossel -
DNF 153
17 Gaverzicht-BE Okay-Van Mossel -
DNF 155
17 Gaverzicht-BE Okay-Van Mossel -
DNF 156
18 Gaverzicht-BE Okay-Van Mossel -
DNF 22
17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 176
17 CeramicSpeed Herning CK Junior -
DNF 81
18 Onder Ons Parike -
DNF 44
16 VZW WP de Molenspurters Meulebeke -
DNF 142
17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 91
16 Alfasun - A.S. Construct Cycling Team -
DNF 145
16 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 244
17 AA Drink Young Lions -
DNF 144
17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 41
16 VZW WP de Molenspurters Meulebeke -
DNF 63
18 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 45
17 VZW WP de Molenspurters Meulebeke -
DNF 62
17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 226
17 Tofauti Everyone Active -
DNF 202
17 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 225
16 Tofauti Everyone Active -
DNF 203
16 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 194
16 Team GRENKE - Auto Eder -
DNF 186
18 Team Mascot Workwear -
DNF 241
18 AA Drink Young Lions -
DNF 42
17 VZW WP de Molenspurters Meulebeke -
DSQ 65
17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DSQ 82
16 Onder Ons Parike -
DSQ 126
17 Sport & Steun - Leopoldsburg -
DSQ 72
17 Brain² Olympia Tienen -
DSQ 73
18 Brain² Olympia Tienen -
DSQ 123
16 Sport & Steun - Leopoldsburg -
DSQ 51
16 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DSQ 201
18 Willebrord Wil Vooruit -
DSQ 93
17 Alfasun - A.S. Construct Cycling Team -
DSQ 135
17 Isorex Cycling Team -
DSQ 1
18 ACROG-Tormans -
DSQ 124
18 Sport & Steun - Leopoldsburg -