1 1 +0:00 72
GC 23 AKROS - Thömus 14 20 4:46:27
2 38 +2:06 161
Sprint 21 Lokosphinx 5 12 1:50 1:50
3 73 +2:42 114
Sprint 28 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis 3 7 ,, 1:50
4 5 +1:52 75
Sprint 22 AKROS - Thömus 5 ,, 1:50
5 10 +1:57 81
Sprint 26 Elkov - Author Cycling Team 4 ,, 1:50
6 17 +1:59 56
Sprint 23 CCC Development Team 3 ,, 1:50
7 33 +2:05 85
Sprint 23 Elkov - Author Cycling Team 2 ,, 1:50
8 13 +1:58 131
Climber 25 D'Amico - UM Tools 1 ,, 1:50
9 37 +2:06 171
Climber 28 Amore & Vita - Prodir ,, 1:50
10 36 +2:06 83
GC 24 Elkov - Author Cycling Team ,, 1:50
11 12 +1:58 182
Sprint 26 Romania ,, 1:50
12 51 +2:10 195
Sprint 29 Ukraine ,, 1:50
13 3 +1:50 41
Sprint 26 Monkey Town - à Bloc CT ,, 1:50
14 63 +2:14 22
Sprint 21 Team Novák ,, 1:50
15 24 +2:02 5
GC 34 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 1:50
16 30 +2:04 116
Climber 20 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis ,, 1:50
17 64 +2:15 14
Sprint 26 Gazprom-RusVelo ,, 1:50
18 26 +2:03 61
TT 24 Pannon Cycling Team ,, 1:50
19 53 +2:11 55
TT 20 CCC Development Team ,, 1:50
20 32 +2:04 73
Sprint 25 AKROS - Thömus ,, 1:50
21 2 +1:48 31
Sprint 27 Giotti Victoria - Palomar ,, 1:50
22 25 +2:02 115
Climber 20 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis ,, 1:50
23 34 +2:05 2
Sprint 24 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 1:50
24 21 +2:01 62
TT 19 Pannon Cycling Team ,, 1:50
25 66 +2:17 54
Climber 20 CCC Development Team ,, 1:50
26 61 +2:13 165
GC 19 Lokosphinx ,, 1:50
27 59 +2:13 13
Climber 22 Gazprom-RusVelo ,, 1:50
28 60 +2:13 101
Climber 22 Cycling Team Friuli ,, 1:50
29 67 +2:18 164
Sprint 25 Lokosphinx ,, 1:50
30 68 +2:19 3
GC 22 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 1:50
31 23 +2:02 71
GC 20 AKROS - Thömus ,, 1:50
32 74 +2:43 113
Sprint 25 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis ,, 1:50
33 43 +2:08 95
Sprint 40 Adria Mobil ,, 1:50
34 27 +2:03 52
Climber 21 CCC Development Team ,, 1:50
35 7 +1:54 76
TT 20 AKROS - Thömus ,, 1:50
36 19 +2:00 93
Sprint 24 Adria Mobil ,, 1:50
37 15 +1:59 33
Sprint 24 Giotti Victoria - Palomar ,, 1:50
38 16 +1:59 82
GC 27 Elkov - Author Cycling Team ,, 1:50
39 52 +2:10 91
Sprint 20 Adria Mobil ,, 1:50
40 65 +2:16 92
Classic 22 Adria Mobil ,, 1:50
41 75 +2:45 35
TT 19 Giotti Victoria - Palomar ,, 1:50
42 54 +2:11 196
Sprint 32 Ukraine ,, 1:50
43 48 +2:09 24
Sprint 32 Team Novák ,, 1:50
44 20 +2:01 51
TT 24 CCC Development Team ,, 1:50
45 58 +2:12 53
TT 19 CCC Development Team ,, 1:50
46 69 +2:21 25
Sprint 19 Team Novák ,, 1:50
47 62 +2:13 194
Sprint 27 Ukraine ,, 1:50
48 9 +1:57 45
TT 20 Monkey Town - à Bloc CT ,, 1:50
49 49 +2:09 133
Climber 29 D'Amico - UM Tools ,, 1:50
50 11 +1:57 84
TT 24 Elkov - Author Cycling Team ,, 1:50
51 31 +2:04 16
GC 25 Gazprom-RusVelo ,, 1:50
52 70 +2:21 135
TT 23 D'Amico - UM Tools ,, 1:50
53 39 +2:06 175
Classic 27 Amore & Vita - Prodir ,, 1:50
54 18 +2:00 142
TT 26 303Project ,, 1:50
55 40 +2:07 94
Climber 25 Adria Mobil ,, 1:50
56 29 +2:04 112
Sprint 22 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis ,, 1:50
57 35 +2:05 63
TT 22 Pannon Cycling Team ,, 1:50
58 14 +1:58 111
Sprint 28 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis ,, 1:50
59 28 +2:03 181
TT 30 Romania ,, 1:50
60 44 +2:08 141
TT 23 303Project ,, 1:50
61 22 +2:01 4
Sprint 31 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 1:50
62 56 +2:11 6
Climber 21 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 1:50
63 4 +1:52 74
TT 20 AKROS - Thömus ,, 1:50
64 46 +2:09 34
TT 22 Giotti Victoria - Palomar ,, 1:50
65 71 +2:22 42
Sprint 23 Monkey Town - à Bloc CT ,, 1:50
66 41 +2:08 144
Climber 25 303Project ,, 1:50
67 45 +2:08 193
Sprint 31 Ukraine ,, 1:50
68 50 +2:09 65
TT 28 Pannon Cycling Team ,, 1:50
69 72 +2:41 32
TT 28 Giotti Victoria - Palomar ,, 1:50
70 42 +2:08 132
Sprint 23 D'Amico - UM Tools ,, 1:50
71 47 +2:09 12
Sprint 31 Gazprom-RusVelo ,, 1:50
72 55 +2:11 64
Sprint 23 Pannon Cycling Team ,, 1:50
73 57 +2:12 162
Sprint 27 Lokosphinx ,, 1:50
74 6 +1:53 1
Sprint 30 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 1:50
75 76 +5:00 15
Sprint 24 Gazprom-RusVelo 4:19 4:19
76 77 +6:57 104
Climber 21 Cycling Team Friuli 6:43 6:43
77 78 +7:06 191
Sprint 21 Ukraine ,, 6:43
78 80 +7:11 26
TT 20 Team Novák ,, 6:43
79 81 +7:17 192
Sprint 24 Ukraine ,, 6:43
80 79 +7:10 136
Sprint 20 D'Amico - UM Tools ,, 6:43
81 87 +9:23 163
Sprint 21 Lokosphinx 8:23 8:23
82 85 +8:49 173
GC 29 Amore & Vita - Prodir ,, 8:23
83 86 +8:54 143
TT 29 303Project ,, 8:23
84 82 +8:40 145
Sprint 23 303Project ,, 8:23
85 83 +8:41 103
Sprint 18 Cycling Team Friuli ,, 8:23
86 84 +8:41 102
Sprint 20 Cycling Team Friuli ,, 8:23
87 88 +9:59 11
TT 28 Gazprom-RusVelo 9:27 9:27
88 8 +1:55 44
Climber 18 Monkey Town - à Bloc CT 1:50 1:50
89 95 +12:46 36
Climber 25 Giotti Victoria - Palomar 12:09 12:09
90 93 +12:44 174
Climber 25 Amore & Vita - Prodir ,, 12:09
91 90 +12:34 134
Sprint 28 D'Amico - UM Tools ,, 12:09
92 92 +12:38 21
Sprint 22 Team Novák ,, 12:09
93 91 +12:37 96
TT 22 Adria Mobil ,, 12:09
94 94 +12:46 121
Sprint 32 Massi Vivo - Grupo Oresy ,, 12:09
95 89 +12:19 43
Sprint 18 Monkey Town - à Bloc CT ,, 12:09
96 96 +24:58 124
TT 18 Massi Vivo - Grupo Oresy 24:33 24:33
97 97 +24:58 125
Classic 35 Massi Vivo - Grupo Oresy ,, 24:33
98 98 +25:12 66
GC 18 Pannon Cycling Team ,, 24:33
DNF 183
Classic 31 Romania -
DNF 184
TT 20 Romania -
DNF 122
TT 26 Massi Vivo - Grupo Oresy -
DNF 123
TT 29 Massi Vivo - Grupo Oresy -
DNF 172
TT 27 Amore & Vita - Prodir -
DNF 23
TT 42 Team Novák -