1 7 +0:56 54
Classic 17 WV De Jonge Renner 20 2:45:45
2 57 +4:04 121
Classic 17 MIXTE 1 12 ,, 0:00
3 19 +2:20 1
Classic 17 Team Auto Eder Bayern 7 ,, 0:00
4 11 +1:12 85
Sprint 18 Steeds Vooraan 5 ,, 0:00
5 2 +0:02 14
GC 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 4 ,, 0:00
6 1 +0:00 193
GC 17 Davo CT - Tongeren Junior 3 ,, 0:00
7 23 +2:47 266
Climber 17 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING 2 ,, 0:00
8 37 +3:30 191
Sprint 16 Davo CT - Tongeren Junior 1 0:10 0:10
9 14 +1:40 285
Sprint 17 Latvia 0:35 0:35
10 33 +3:22 141
TT 16 Estonia ,, 0:35
11 5 +0:38 2
Sprint 17 Team Auto Eder Bayern 0:43 0:43
12 6 +0:55 211
Sprint 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:43
13 30 +3:17 11
Sprint 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:43
14 51 +3:57 162
GC 18 MIXTE 2 ,, 0:43
15 35 +3:24 203
Classic 18 Wales ,, 0:43
16 50 +3:56 242
Classic 18 Westland Wil Vooruit ,, 0:43
17 12 +1:26 194
Classic 17 Davo CT - Tongeren Junior ,, 0:43
18 41 +3:35 123
Classic 17 MIXTE 1 ,, 0:43
19 48 +3:56 253
TT 18 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:43
20 45 +3:47 192
Sprint 18 Davo CT - Tongeren Junior ,, 0:43
21 76 +4:50 265
Sprint 16 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:43
22 68 +4:30 86
Sprint 18 Steeds Vooraan ,, 0:43
23 123 +7:13 202
Sprint 18 Wales ,, 0:43
24 56 +4:02 21
TT 17 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:43
25 9 +1:04 51
Sprint 16 WV De Jonge Renner ,, 0:43
26 75 +4:48 91
Classic 17 Israel ,, 0:43
27 71 +4:32 104
Classic 17 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:43
28 84 +5:01 172
Classic 17 SOUTH EAST CYCLING TEAM ,, 0:43
29 20 +2:22 261
Classic 17 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:43
30 34 +3:24 63
Classic 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:43
31 15 +1:48 283
Classic 17 Latvia ,, 0:43
32 92 +5:14 83
Classic 18 Steeds Vooraan ,, 0:43
33 89 +5:07 116
Classic 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 0:43
34 69 +4:30 213
Classic 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:43
35 133 +9:25 163
Classic 18 MIXTE 2 ,, 0:43
36 65 +4:25 95
TT 18 Israel ,, 0:43
37 26 +3:10 143
TT 16 Estonia ,, 0:43
38 125 +7:31 93
TT 18 Israel ,, 0:43
39 4 +0:38 124
Climber 17 MIXTE 1 ,, 0:43
40 94 +5:20 41
Climber 18 AA-DRINK JONGERENTEAM ,, 0:43
41 58 +4:07 226
Climber 17 WAC TEAM ,, 0:43
42 114 +6:18 271
Climber 17 Team Cycling Elite Copenhagen ,, 0:43
43 118 +6:43 284
Climber 17 Latvia ,, 0:43
44 70 +4:31 142
TT 17 Estonia ,, 0:43
45 25 +2:59 223
TT 16 WAC TEAM ,, 0:43
46 8 +1:01 3
GC 17 Team Auto Eder Bayern ,, 0:43
47 43 +3:44 205
GC 17 Wales ,, 0:43
48 55 +4:01 254
GC 18 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:43
49 53 +3:58 294
GC 18 Spokes Racing Team ,, 0:43
50 132 +9:08 175
GC 18 SOUTH EAST CYCLING TEAM ,, 0:43
51 90 +5:09 26
GC 16 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:43
52 47 +3:55 263
Sprint 17 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:43
53 104 +5:56 221
Sprint 16 WAC TEAM ,, 0:43
54 22 +2:37 94
Sprint 17 Israel ,, 0:43
55 95 +5:21 256
Sprint 16 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:43
56 96 +5:22 103
Sprint 17 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:43
57 97 +5:22 186
Sprint 17 Team Velosport Junior Development ,, 0:43
58 59 +4:12 56
Sprint 17 WV De Jonge Renner ,, 0:43
59 72 +4:40 132
Sprint 18 Lithuania ,, 0:43
60 3 +0:36 64
Classic 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:43
61 121 +7:03 171
GC 17 SOUTH EAST CYCLING TEAM ,, 0:43
62 52 +3:57 296
GC 18 Spokes Racing Team ,, 0:43
63 62 +4:14 111
GC 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 0:43
64 115 +6:30 151
GC 16 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:43
65 42 +3:40 264
GC 16 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:43
66 100 +5:42 233
GC 16 HEIST CYCLING TEAM ,, 0:43
67 39 +3:33 42
GC 16 AA-DRINK JONGERENTEAM ,, 0:43
68 122 +7:06 25
GC 17 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:43
69 81 +4:59 161
GC 17 MIXTE 2 ,, 0:43
70 18 +2:11 282
GC 17 Latvia ,, 0:43
71 88 +5:05 102
GC 18 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:43
72 106 +6:00 13
GC 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:43
73 67 +4:28 114
GC 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 0:43
74 61 +4:14 65
GC 18 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:43
75 17 +2:06 286
Sprint 16 Latvia ,, 0:43
76 119 +6:50 126
Sprint 17 MIXTE 1 ,, 0:43
77 16 +1:56 82
Sprint 17 Steeds Vooraan ,, 0:43
78 46 +3:48 61
Sprint 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:43
79 60 +4:12 4
Sprint 17 Team Auto Eder Bayern ,, 0:43
80 21 +2:25 212
TT 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:43
81 112 +6:10 133
Classic 18 Lithuania ,, 0:43
82 87 +5:05 5
Classic 17 Team Auto Eder Bayern ,, 0:43
83 27 +3:12 216
Classic 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:43
84 38 +3:31 196
Classic 18 Davo CT - Tongeren Junior ,, 0:43
85 28 +3:12 52
Classic 18 WV De Jonge Renner ,, 0:43
86 64 +4:23 173
GC 16 SOUTH EAST CYCLING TEAM ,, 0:43
87 120 +6:59 136
TT 17 Lithuania ,, 0:43
88 73 +4:43 251
TT 17 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:43
89 102 +5:46 106
TT 18 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:43
90 134 +9:29 156
TT 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:43
91 49 +3:56 145
TT 16 Estonia ,, 0:43
92 29 +3:14 44
Climber 17 AA-DRINK JONGERENTEAM ,, 0:43
93 110 +6:06 215
Climber 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:43
94 101 +5:44 96
Climber 18 Israel ,, 0:43
95 129 +8:35 74
Climber 18 LEE VALLEY YOUTH CC ,, 0:43
96 82 +4:59 214
Climber 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:43
97 13 +1:37 206
Climber 18 Wales ,, 0:43
98 105 +5:58 24
Climber 18 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:43
99 98 +5:26 181
Climber 17 Team Velosport Junior Development ,, 0:43
100 32 +3:21 241
Sprint 18 Westland Wil Vooruit ,, 0:43
101 24 +2:55 122
Classic 18 MIXTE 1 ,, 0:43
102 109 +6:06 53
Classic 18 WV De Jonge Renner ,, 0:43
103 77 +4:50 73
Classic 18 LEE VALLEY YOUTH CC ,, 0:43
104 83 +5:00 164
Classic 16 MIXTE 2 ,, 0:43
105 79 +4:54 84
Classic 16 Steeds Vooraan ,, 0:43
106 108 +6:03 115
Classic 16 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 0:43
107 103 +5:47 101
Classic 18 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:43
108 36 +3:25 125
Classic 17 MIXTE 1 ,, 0:43
109 31 +3:19 152
Classic 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:43
110 85 +5:02 276
Sprint 17 Team Cycling Elite Copenhagen ,, 0:43
111 107 +6:01 76
Sprint 17 LEE VALLEY YOUTH CC ,, 0:43
112 124 +7:27 293
Sprint 18 Spokes Racing Team ,, 0:43
113 10 +1:05 154
Sprint 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:43
114 91 +5:13 6
Sprint 18 Team Auto Eder Bayern ,, 0:43
115 86 +5:04 222
Sprint 17 WAC TEAM ,, 0:43
116 127 +7:58 252
Sprint 17 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:43
117 93 +5:16 225
Sprint 18 WAC TEAM ,, 0:43
118 54 +3:58 146
Sprint 17 Estonia ,, 0:43
119 66 +4:26 23
Sprint 18 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:43
120 116 +6:32 34
Sprint 18 YOUNG CYCLING TALENT D&D ,, 0:43
121 99 +5:35 15
Sprint 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:43
122 113 +6:12 36
Sprint 16 YOUNG CYCLING TALENT D&D ,, 0:43
123 117 +6:37 224
Sprint 17 WAC TEAM ,, 0:43
124 44 +3:46 12
Sprint 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:43
125 40 +3:34 153
Sprint 18 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:43
126 74 +4:46 295
Sprint 16 Spokes Racing Team ,, 0:43
127 80 +4:57 275
Sprint 18 Team Cycling Elite Copenhagen ,, 0:43
128 63 +4:15 62
TT 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:43
129 78 +4:54 273
TT 18 Team Cycling Elite Copenhagen ,, 0:43
130 130 +8:47 31
TT 16 YOUNG CYCLING TALENT D&D 1:08 1:08
131 111 +6:07 134
TT 17 Lithuania ,, 1:08
132 131 +8:59 195
TT 16 Davo CT - Tongeren Junior 1:24 1:24
133 135 +9:35 22
TT 16 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES 2:07 2:07
134 128 +8:11 33
TT 17 YOUNG CYCLING TALENT D&D 2:18 2:18
135 126 +7:47 105
TT 18 Dijlespurters VV Mechelen 2:45 2:45
DNF 55
TT 17 WV De Jonge Renner -
DNF 281
TT 18 Latvia -
DNF 135
TT 18 Lithuania -
DNF 176
TT 16 SOUTH EAST CYCLING TEAM -
DNF 201
TT 17 Wales -
DNF 272
TT 17 Team Cycling Elite Copenhagen -
DNF 75
TT 17 LEE VALLEY YOUTH CC -
DNF 183
TT 18 Team Velosport Junior Development -
DNF 182
TT 17 Team Velosport Junior Development -
DNF 184
TT 17 Team Velosport Junior Development -
DNF 35
TT 17 YOUNG CYCLING TALENT D&D -