1 5 +0:39 51
Sprint 16 WV De Jonge Renner 20 3:06:08
2 25 +3:01 141
TT 16 Estonia 12 ,, 0:00
3 90 +5:31 233
TT 16 HEIST CYCLING TEAM 7 0:08 0:08
4 33 +3:21 63
Classic 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior 5 0:15 0:15
5 42 +3:47 192
Sprint 18 Davo CT - Tongeren Junior 4 ,, 0:15
6 32 +3:21 241
Sprint 18 Westland Wil Vooruit 3 ,, 0:15
7 30 +3:17 11
Sprint 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 2 ,, 0:15
8 38 +3:35 123
Classic 17 MIXTE 1 1 ,, 0:15
9 81 +5:07 116
Classic 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 0:15
10 47 +3:57 162
GC 18 MIXTE 2 ,, 0:15
11 7 +0:56 54
Classic 17 WV De Jonge Renner ,, 0:15
12 63 +4:30 86
Classic 18 Steeds Vooraan ,, 0:15
13 14 +1:48 283
Classic 17 Latvia ,, 0:15
14 53 +4:05 226
Classic 17 WAC TEAM ,, 0:15
15 18 +2:20 1
Classic 17 Team Auto Eder Bayern ,, 0:15
16 77 +5:01 172
Classic 17 SOUTH EAST CYCLING TEAM ,, 0:15
17 3 +0:33 2
Sprint 17 Team Auto Eder Bayern ,, 0:15
18 66 +4:32 104
Sprint 17 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:15
19 101 +6:18 271
Sprint 17 Team Cycling Elite Copenhagen ,, 0:15
20 44 +3:56 253
TT 18 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:15
21 46 +3:56 242
TT 18 Westland Wil Vooruit ,, 0:15
22 69 +4:48 91
Classic 17 Israel ,, 0:15
23 34 +3:24 203
Classic 18 Wales ,, 0:15
24 120 +9:25 163
Classic 18 MIXTE 2 ,, 0:15
25 26 +3:10 143
TT 16 Estonia ,, 0:15
26 70 +4:50 265
TT 16 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:15
27 55 +4:12 56
TT 17 WV De Jonge Renner ,, 0:15
28 84 +5:14 83
TT 18 Steeds Vooraan ,, 0:15
29 21 +2:37 94
Sprint 17 Israel ,, 0:15
30 108 +7:06 25
Sprint 17 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:15
31 99 +6:07 134
Sprint 17 Lithuania ,, 0:15
32 19 +2:22 261
Sprint 17 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:15
33 48 +3:58 294
Sprint 18 Spokes Racing Team ,, 0:15
34 60 +4:25 95
TT 18 Israel ,, 0:15
35 24 +2:59 223
TT 16 WAC TEAM ,, 0:15
36 51 +4:02 21
TT 17 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:15
37 28 +3:12 52
TT 18 WV De Jonge Renner ,, 0:15
38 88 +5:22 103
TT 17 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:15
39 67 +4:40 132
TT 18 Lithuania ,, 0:15
40 68 +4:43 251
TT 17 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:15
41 109 +7:13 202
TT 18 Wales ,, 0:15
42 13 +1:40 285
Sprint 17 Latvia ,, 0:15
43 65 +4:31 142
TT 17 Estonia ,, 0:15
44 20 +2:25 212
TT 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:15
45 116 +8:35 74
TT 18 LEE VALLEY YOUTH CC ,, 0:15
46 74 +4:59 161
TT 17 MIXTE 2 ,, 0:15
47 119 +9:08 175
TT 18 SOUTH EAST CYCLING TEAM ,, 0:15
48 94 +6:00 13
TT 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:15
49 39 +3:40 264
TT 16 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:15
50 16 +2:06 286
Sprint 16 Latvia ,, 0:15
51 17 +2:11 282
Sprint 17 Latvia ,, 0:15
52 87 +5:21 256
Sprint 16 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:15
53 100 +6:10 133
Classic 18 Lithuania ,, 0:15
54 93 +5:58 24
Classic 18 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:15
55 106 +6:59 136
TT 17 Lithuania ,, 0:15
56 103 +6:30 151
TT 16 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:15
57 80 +5:05 102
TT 18 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:15
58 8 +1:01 3
GC 17 Team Auto Eder Bayern ,, 0:15
59 49 +3:58 146
GC 17 Estonia ,, 0:15
60 50 +4:01 254
GC 18 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:15
61 107 +7:03 171
GC 17 SOUTH EAST CYCLING TEAM ,, 0:15
62 54 +4:10 4
Sprint 17 Team Auto Eder Bayern ,, 0:15
63 37 +3:33 42
Sprint 16 AA-DRINK JONGERENTEAM ,, 0:15
64 89 +5:22 186
Sprint 17 TEAM VELOSPORT JUNIOR DEVELOPMENT ,, 0:15
65 40 +3:44 205
Sprint 17 Wales ,, 0:15
66 15 +1:56 82
Sprint 17 Steeds Vooraan ,, 0:15
67 82 +5:09 26
Sprint 16 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:15
68 112 +7:31 93
Sprint 18 Israel ,, 0:15
69 43 +3:55 263
Sprint 17 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:15
70 105 +6:43 284
Sprint 17 Latvia ,, 0:15
71 1 +0:00 193
GC 17 Davo CT - Tongeren Junior ,, 0:15
72 4 +0:36 64
Classic 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:15
73 29 +3:14 44
Climber 17 AA-DRINK JONGERENTEAM ,, 0:15
74 2 +0:02 14
GC 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:15
75 31 +3:19 152
GC 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:15
76 12 +1:37 206
GC 18 Wales ,, 0:15
77 57 +4:14 111
GC 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 0:15
78 52 +4:04 121
GC 17 MIXTE 1 ,, 0:15
79 9 +1:05 154
Sprint 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:15
80 86 +5:20 41
Sprint 18 AA-DRINK JONGERENTEAM ,, 0:15
81 22 +2:47 266
Climber 17 WILTON CYCLINGTEAM/UW_TC DE VOLHARDING ,, 0:15
82 10 +1:12 85
Sprint 18 Steeds Vooraan ,, 0:15
83 59 +4:23 173
GC 16 SOUTH EAST CYCLING TEAM ,, 0:15
84 27 +3:12 216
GC 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:15
85 96 +6:03 115
GC 16 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 0:15
86 92 +5:56 221
GC 16 WAC TEAM ,, 0:15
87 72 +4:54 84
GC 16 Steeds Vooraan ,, 0:15
88 110 +7:27 293
GC 18 Spokes Racing Team ,, 0:15
89 76 +5:00 164
GC 16 MIXTE 2 ,, 0:15
90 83 +5:13 6
Sprint 18 Team Auto Eder Bayern ,, 0:15
91 98 +6:06 215
Sprint 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:15
92 36 +3:31 196
Sprint 18 Davo CT - Tongeren Junior ,, 0:15
93 11 +1:23 194
Sprint 17 Davo CT - Tongeren Junior ,, 0:15
94 75 +4:59 214
Sprint 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM ,, 0:15
95 23 +2:55 122
Classic 18 MIXTE 1 ,, 0:15
96 62 +4:28 114
Classic 17 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 0:15
97 85 +5:16 225
Classic 18 WAC TEAM ,, 0:15
98 56 +4:14 65
GC 18 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:15
99 45 +3:56 145
TT 16 Estonia ,, 0:15
100 71 +4:54 273
TT 18 Team Cycling Elite Copenhagen ,, 0:15
101 73 +4:57 275
TT 18 Team Cycling Elite Copenhagen ,, 0:15
102 61 +4:26 23
TT 18 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES ,, 0:15
103 114 +7:58 252
TT 17 Selectie Zuid Oost Nederland ,, 0:15
104 122 +9:29 156
TT 17 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC ,, 0:15
105 78 +5:02 276
Sprint 17 Team Cycling Elite Copenhagen ,, 0:15
106 35 +3:25 125
Sprint 17 MIXTE 1 ,, 0:15
107 113 +7:47 105
Sprint 18 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:15
108 91 +5:47 101
Sprint 18 Dijlespurters VV Mechelen ,, 0:15
109 95 +6:01 76
Sprint 17 LEE VALLEY YOUTH CC ,, 0:15
110 79 +5:04 222
Sprint 17 WAC TEAM ,, 0:15
111 58 +4:15 62
TT 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:15
112 41 +3:46 12
TT 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM ,, 0:15
113 102 +6:24 36
TT 16 YOUNG CYCLING TALENT D&D 0:27 0:27
114 6 +0:56 124
Climber 17 MIXTE 1 0:36 0:36
115 97 +6:03 15
Climber 17 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0:43 0:43
116 121 +9:27 195
Climber 16 Davo CT - Tongeren Junior ,, 0:43
117 64 +4:30 213
Climber 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM 0:15 0:15
118 111 +7:30 53
Climber 18 WV De Jonge Renner 1:39 1:39
119 104 +6:43 5
Climber 17 Team Auto Eder Bayern 1:53 1:53
120 118 +9:04 96
Climber 18 Israel 3:35 3:35
121 117 +8:56 181
Climber 17 TEAM VELOSPORT JUNIOR DEVELOPMENT 3:45 3:45
122 115 +8:20 73
Climber 18 LEE VALLEY YOUTH CC ,, 3:45
123 123 +10:07 224
Climber 17 WAC TEAM ,, 3:45
DNF 191
Sprint 16 Davo CT - Tongeren Junior -
DNF 296
Sprint 18 Spokes Racing Team -
DNF 295
Sprint 16 Spokes Racing Team -
DNF 211
Sprint 17 AVIA-RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM -
DNF 61
Sprint 17 Børkop Cykler-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 153
Sprint 18 Acrog-Pauwels-Sauzen-Balen BC -
DNF 22
Sprint 16 MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES -
DNF 126
Sprint 17 MIXTE 1 -
DNF 106
Sprint 18 Dijlespurters VV Mechelen -
DNF 34
Sprint 18 YOUNG CYCLING TALENT D&D -
DNF 31
Sprint 16 YOUNG CYCLING TALENT D&D -
DNF 33
Sprint 17 YOUNG CYCLING TALENT D&D -