1 2 +0:09 105
Climber 17 Onder Ons Parike 20 2:56:14
2 6 +0:16 25
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 12 ,, 0:00
3 1 +0:00 1
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 7 ,, 0:00
4 3 +0:10 195
Climber 18 Gepla-Watersley R+D Road Team 5 ,, 0:00
5 5 +0:14 161
Climber 18 Cycling Limburg 4 ,, 0:00
6 4 +0:12 212
Climber 17 JEGG-DJR Academy 3 ,, 0:00
7 7 +0:21 194
Climber 17 Gepla-Watersley R+D Road Team 2 ,, 0:00
8 8 +0:24 5
Climber 16 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 1 0:06 0:06
9 14 +1:06 22
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 0:53 0:53
10 40 +1:30 26
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:53
11 18 +1:10 61
Climber 17 Van Mossel Heist Cycling Team ,, 0:53
12 35 +1:24 241
Climber 17 Poland ,, 0:53
13 13 +1:05 205
Sprint 17 CeramicSpeed Herning CK Junior ,, 0:53
14 17 +1:10 223
Sprint 18 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:53
15 31 +1:20 63
Sprint 18 Van Mossel Heist Cycling Team ,, 0:53
16 22 +1:11 211
Sprint 18 JEGG-DJR Academy ,, 0:53
17 39 +1:26 55
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:53
18 26 +1:13 16
Sprint 17 ACROG-Tormans ,, 0:53
19 20 +1:11 202
Sprint 17 CeramicSpeed Herning CK Junior ,, 0:53
20 33 +1:21 62
Sprint 18 Van Mossel Heist Cycling Team ,, 0:53
21 29 +1:16 121
Sprint 17 Selectie Oost-Vlaanderen ,, 0:53
22 25 +1:13 12
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 0:53
23 30 +1:18 135
Sprint 16 Selectie Vlaams-Brabant ,, 0:53
24 16 +1:10 233
Sprint 17 Streetjump-ABLOC U19 ,, 0:53
25 11 +1:00 222
Sprint 17 Team 31 Jolly Cycles ,, 0:53
26 23 +1:11 56
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:53
27 54 +11:20 13
Sprint 16 ACROG-Tormans ,, 0:53
28 41 +2:19 86
Sprint 18 EFC-L&R-Van Mossel Juniors ,, 0:53
29 42 +2:21 242
Sprint 17 Poland ,, 0:53
30 37 +1:25 101
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:53
31 9 +0:51 196
Sprint 18 Gepla-Watersley R+D Road Team ,, 0:53
32 24 +1:12 43
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:53
33 19 +1:10 45
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:53
34 38 +1:26 33
Sprint 17 Team Kempen ,, 0:53
35 28 +1:16 41
Sprint 16 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 0:53
36 34 +1:22 24
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:53
37 27 +1:16 85
Sprint 18 EFC-L&R-Van Mossel Juniors ,, 0:53
38 36 +1:24 53
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:53
39 21 +1:11 125
Sprint 17 Selectie Oost-Vlaanderen ,, 0:53
40 12 +1:00 21
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:53
41 15 +1:08 193
Climber 17 Gepla-Watersley R+D Road Team ,, 0:53
42 32 +1:20 103
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 0:53
43 10 +0:53 104
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:53
44 43 +4:07 214
Climber 17 JEGG-DJR Academy 3:45 3:45
45 45 +4:16 246
Climber 18 Poland ,, 3:45
46 49 +4:30 82
Climber 17 EFC-L&R-Van Mossel Juniors 3:54 3:54
47 44 +4:12 91
Climber 16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 3:56 3:56
48 48 +4:28 42
Climber 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 3:59 3:59
49 52 +4:35 243
Climber 17 Poland ,, 3:59
50 50 +4:31 4
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 3:59
51 46 +4:21 176
Climber 17 Backstedt Bike Performance ,, 3:59
52 51 +4:32 84
Climber 17 EFC-L&R-Van Mossel Juniors ,, 3:59
53 53 +4:37 106
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 3:59
54 47 +4:24 23
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 3:59
DNF 2
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 11
Climber 18 ACROG-Tormans -
DNF 14
Climber 18 ACROG-Tormans -
DNF 31
Climber 16 Team Kempen -
DNF 34
Climber 17 Team Kempen -
DNF 36
Climber 16 Team Kempen -
DNF 46
Climber 17 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 52
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 54
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 64
Climber 17 Van Mossel Heist Cycling Team -
DNF 74
Climber 16 Sport En Steun - Leopoldsburg -
DNF 75
Climber 17 Sport En Steun - Leopoldsburg -
DNF 76
Climber 16 Sport En Steun - Leopoldsburg -
DNF 81
Climber 18 EFC-L&R-Van Mossel Juniors -
DNF 83
Climber 17 EFC-L&R-Van Mossel Juniors -
DNF 92
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 93
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 94
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 95
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 96
Climber 16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 102
Climber 17 Onder Ons Parike -
DNF 112
Climber 18 KZLWC - Davo -
DNF 113
Climber 17 KZLWC - Davo -
DNF 115
Climber 17 KZLWC - Davo -
DNF 116
Climber 18 KZLWC - Davo -
DNF 122
Climber 18 Selectie Oost-Vlaanderen -
DNF 123
Climber 18 Selectie Oost-Vlaanderen -
DNF 124
Climber 16 Selectie Oost-Vlaanderen -
DNF 131
Climber 17 Selectie Vlaams-Brabant -
DNF 132
Climber 17 Selectie Vlaams-Brabant -
DNF 133
Climber 16 Selectie Vlaams-Brabant -
DNF 134
Climber 16 Selectie Vlaams-Brabant -
DNF 136
Climber 17 Selectie Vlaams-Brabant -
DNF 143
Climber 17 Selectie Antwerpen -
DNF 144
Climber 18 Selectie Antwerpen -
DNF 145
Climber 16 Selectie Antwerpen -
DNF 146
Climber 17 Selectie Antwerpen -
DNF 151
Climber 17 Selection Wallonie -
DNF 152
Climber 16 Selection Wallonie -
DNF 153
Climber 16 Selection Wallonie -
DNF 155
Climber 17 Selection Wallonie -
DNF 156
Climber 16 Selection Wallonie -
DNF 163
Climber 16 Cycling Limburg -
DNF 166
Climber 17 Cycling Limburg -
DNF 171
Climber 17 Backstedt Bike Performance -
DNF 172
Climber 18 Backstedt Bike Performance -
DNF 174
Climber 17 Backstedt Bike Performance -
DNF 181
Climber 17 Lee Valley Youth CC -
DNF 182
Climber 16 Lee Valley Youth CC -
DNF 183
Climber 17 Lee Valley Youth CC -
DNF 184
Climber 16 Lee Valley Youth CC -
DNF 191
Climber 17 Gepla-Watersley R+D Road Team -
DNF 203
Climber 16 CeramicSpeed Herning CK Junior -
DNF 206
Climber 17 CeramicSpeed Herning CK Junior -
DNF 213
Climber 16 JEGG-DJR Academy -
DNF 215
Climber 17 JEGG-DJR Academy -
DNF 216
Climber 16 JEGG-DJR Academy -
DNF 224
Climber 16 Team 31 Jolly Cycles -
DNF 225
Climber 16 Team 31 Jolly Cycles -
DNF 226
Climber 18 Team 31 Jolly Cycles -
DNF 232
Climber 17 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 235
Climber 17 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 236
Climber 16 Streetjump-ABLOC U19 -
DNF 244
Climber 17 Poland -
DNF 245
Climber 18 Poland -
DNS 175
Climber 17 Backstedt Bike Performance -
DNS 231
Climber 17 Streetjump-ABLOC U19 -