1 | Milec Jiřincová Jana | MIX Unlimited KM Trading CZ - RWC - Larisas - LAWI | 16:00:00 |
2 | Jeřábková Barbora | MIX Brilon - Sportraces | 16:01:00 |
3 | de Heij Maaike | WV Schijndel | 16:02:00 |
4 | van Boven Hannah | GRC Jan van Arckel | 16:03:00 |
5 | Brandt Heisel Maja Winther | Team Interklima ABC Copenhagen WV de Amstel Amager Cykle Ring MIX | 16:04:00 |
6 | van Middendorp Arenda | NWVG-Uplus | 16:05:00 |
7 | Francis Jenaya | Grouwels-Watersley R&D Road Team | 16:06:00 |
8 | Brouwers Julie | Belgium | 16:07:00 |
9 | Pisciali Francesca | Team Mendelspeck | 16:08:00 |
10 | Yapura Fernanda Anabel | Team Grand Est - Komugi - La Fabrique | 16:09:00 |
11 | Brzeźna Monika | MAT Atom Deweloper Wrocław | 16:10:00 |
12 | Burlová Kristýna | Lotto Dstny Ladies | 16:11:00 |
13 | Gafinovitz Rotem | Hess Cycling Team | 16:12:00 |
14 | Baks Marissa | GT Krush Rebellease Pro Cycling | 16:13:00 |
15 | Rüetschi Noëlle | AG Insurance-NXTG U23 | 16:14:00 |
16 | Drbohlavová Eliška | MIX Unlimited KM Trading CZ - RWC - Larisas - LAWI | 16:15:00 |
17 | Müllerová Patricie | MIX TUFO Pardus Prostějov | 16:16:00 |
18 | Nosková Nikola | MIX Team Black Magic Women Cycling - Zaaf | 16:17:00 |
19 | Vaníčková Tereza | MIX Brilon - Sportraces | 16:18:00 |
20 | van Heel Sanne | WV Schijndel | 16:19:00 |
21 | Geyer Sandra | Team Stuttgart | 16:20:00 |
22 | Entius Nora | GRC Jan van Arckel | 16:21:00 |
23 | Nybroe Amalie Kvist | Team Interklima ABC Copenhagen WV de Amstel Amager Cykle Ring MIX | 16:22:00 |
24 | Schultinga Iris | NWVG-Uplus | 16:23:00 |
25 | Watkinson Dannielle | Hutchinson - Brother | 16:24:00 |
26 | Lylyk Kiara | Grouwels-Watersley R&D Road Team | 16:25:00 |
27 | Bobnar Nika | Slovenia | 16:26:00 |
28 | Verdonschot Laura | Belgium | 16:27:00 |
29 | Tormena Gaia | | 16:28:00 |
30 | Castagna Monica | Team Mendelspeck | 16:29:00 |
31 | Stern Léa | Team Grand Est - Komugi - La Fabrique | 16:30:00 |
32 | Machačová Jarmila | Team Dukla Praha | 16:31:00 |
33 | Wilkos Katarzyna | MAT Atom Deweloper Wrocław | 16:32:00 |
34 | Gielkens Esmée | Lotto Dstny Ladies | 16:33:00 |
35 | Clarke Charlotte | Hess Cycling Team | 16:34:00 |
36 | van Zeelst Lieke | GT Krush Rebellease Pro Cycling | 16:35:00 |
37 | Gröndahl Antonia | Duolar-Chevalmeire Cycling Team | 16:36:00 |
38 | Fuchs Lea | Born To Win G20 Ambedo | 16:37:00 |
39 | van Rooijen Eline | AG Insurance-NXTG U23 | 16:38:00 |
40 | Marschnerová Viktoria | MIX Unlimited KM Trading CZ - RWC - Larisas - LAWI | 16:39:00 |
41 | Voráčová Naďa | MIX TUFO Pardus Prostějov | 16:40:00 |
42 | Barclay Maia | MIX Team Black Magic Women Cycling - Zaaf | 16:41:00 |
43 | Szabó Adrienn | MIX Brilon - Sportraces | 16:42:00 |
44 | Vollering Bodine | WV Schijndel | 16:43:00 |
45 | Tusint Carla | Team Stuttgart | 16:44:00 |
46 | De Jong Estelle | GRC Jan van Arckel | 16:45:00 |
47 | Koerner Johanna Clausen | Team Interklima ABC Copenhagen WV de Amstel Amager Cykle Ring MIX | 16:46:00 |
48 | Gedraitytė Akvilė | RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol | 16:47:00 |
49 | Oosterwoud Wendy | NWVG-Uplus | 16:48:00 |
50 | Shier Ruth | Hutchinson - Brother | 16:49:00 |
51 | Parry Ellie | Grouwels-Watersley R&D Road Team | 16:50:00 |
52 | Sušnik Tjaša | Slovenia | 16:51:00 |
53 | De Keersmaeker Audrey | Belgium | 16:52:00 |
54 | Perry Lauren | | 16:53:00 |
55 | Pozzobon Beatrice | Team Mendelspeck | 16:54:00 |
56 | Charpentier Chloé | Team Grand Est - Komugi - La Fabrique | 16:55:00 |
57 | Hartychová Nicole | Team Dukla Praha | 16:56:00 |
58 | Bajgerová Nikola | MAT Atom Deweloper Wrocław | 16:57:00 |
59 | van de Guchte Quinty | Lotto Dstny Ladies | 16:58:00 |
60 | McWilliam Alice | Hess Cycling Team | 16:59:00 |
61 | Mos Anniek | GT Krush Rebellease Pro Cycling | 17:00:00 |
62 | Dobbelaere Jana | Duolar-Chevalmeire Cycling Team | 17:01:00 |
63 | Myalitsina Nika | Born To Win G20 Ambedo | 17:02:00 |
64 | Arens Maureen | AG Insurance-NXTG U23 | 17:03:00 |
65 | Marschnerová Adriana | MIX Unlimited KM Trading CZ - RWC - Larisas - LAWI | 17:04:00 |
66 | Grulichovã Eliska | MIX TUFO Pardus Prostějov | 17:05:00 |
67 | Robinson Tiree | MIX Team Black Magic Women Cycling - Zaaf | 17:06:00 |
68 | Kvasničková Eliška | MIX Brilon - Sportraces | 17:07:00 |
69 | Timmermans Iris | WV Schijndel | 17:08:00 |
70 | Schelb Annika | Team Stuttgart | 17:09:00 |
71 | Majewska Oliwia | GRC Jan van Arckel | 17:10:00 |
72 | van Hout Renée | Team Interklima ABC Copenhagen WV de Amstel Amager Cykle Ring MIX | 17:11:00 |
73 | Švrcková Barbora | RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol | 17:12:00 |
74 | Smith Fleur | NWVG-Uplus | 17:13:00 |
75 | Botteley Sian | Hutchinson - Brother | 17:14:00 |
76 | Koops Karlijn | Grouwels-Watersley R&D Road Team | 17:15:00 |
77 | Žumer Hana | Slovenia | 17:16:00 |
78 | Meert Marieke | Belgium | 17:17:00 |
79 | Fiorin Sara | | 17:18:00 |
80 | Oro Angela | Team Mendelspeck | 17:19:00 |
81 | Joncheray Victoire | Team Grand Est - Komugi - La Fabrique | 17:20:00 |
82 | Srnská Patricie | Team Dukla Praha | 17:21:00 |
83 | Włodarczyk Dominika | MAT Atom Deweloper Wrocław | 17:22:00 |
84 | Docx Mieke | Lotto Dstny Ladies | 17:23:00 |
85 | Claret Txell | Hess Cycling Team | 17:24:00 |
86 | Uiterwijk Winkel Meike | GT Krush Rebellease Pro Cycling | 17:25:00 |
87 | Popelier Lotte | Duolar-Chevalmeire Cycling Team | 17:26:00 |
88 | Myalitsina Yana | Born To Win G20 Ambedo | 17:27:00 |
89 | Knaven Mirre | AG Insurance-NXTG U23 | 17:28:00 |
90 | van der Wal Reinet | MIX Unlimited KM Trading CZ - RWC - Larisas - LAWI | 17:29:00 |
91 | Pernická Adéla | MIX TUFO Pardus Prostějov | 17:30:00 |
92 | Bryson-Boe Lola | MIX Team Black Magic Women Cycling - Zaaf | 17:31:00 |
93 | Čábelická Jitka | MIX Brilon - Sportraces | 17:32:00 |
94 | Jansen Eline | WV Schijndel | 17:33:00 |
95 | Zeise Miriam | Team Stuttgart | 17:34:00 |
96 | Beijer Inez | GRC Jan van Arckel | 17:35:00 |
97 | Jensen Marita | Team Interklima ABC Copenhagen WV de Amstel Amager Cykle Ring MIX | 17:36:00 |
98 | Medveďová Tereza | RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol | 17:37:00 |
99 | Hoogland Rixt | NWVG-Uplus | 17:38:00 |
100 | Mayer Heather | Hutchinson - Brother | 17:39:00 |
101 | Krum Ida Mechlenborg | Grouwels-Watersley R&D Road Team | 17:40:00 |
102 | Pirš Ema | Slovenia | 17:41:00 |
103 | Michiels Githa | Belgium | 17:42:00 |
104 | Caudera Beatrice | | 17:43:00 |
105 | Sanfilippo Martina | Team Mendelspeck | 17:44:00 |
106 | Milette Laury | Team Grand Est - Komugi - La Fabrique | 17:45:00 |
107 | Slaníková Nela | Team Dukla Praha | 17:46:00 |
108 | Mul Malwina | MAT Atom Deweloper Wrocław | 17:47:00 |
109 | Geurts Mijntje | Lotto Dstny Ladies | 17:48:00 |
110 | Liehner Annika | Hess Cycling Team | 17:49:00 |
111 | de Vries Femke | GT Krush Rebellease Pro Cycling | 17:50:00 |
112 | Kiekens Cleo | Duolar-Chevalmeire Cycling Team | 17:51:00 |
113 | Luciani Giulia | Born To Win G20 Ambedo | 17:52:00 |
114 | Jooris Febe | AG Insurance-NXTG U23 | 17:53:00 |
115 | Eleftheriadou Aikaterini | MIX Unlimited KM Trading CZ - RWC - Larisas - LAWI | 17:54:00 |
116 | Spěšná Simona | MIX TUFO Pardus Prostějov | 17:55:00 |
117 | Simpson Georgia | MIX Team Black Magic Women Cycling - Zaaf | 17:56:00 |
118 | Hladíková Kateřina | MIX Brilon - Sportraces | 17:57:00 |
119 | Knijnenburg Anne | WV Schijndel | 17:58:00 |
120 | Zimmermann Amelie | Team Stuttgart | 17:59:00 |
121 | Koster Paulien | GRC Jan van Arckel | 18:00:00 |
122 | Schad Caroline Kirk | Team Interklima ABC Copenhagen WV de Amstel Amager Cykle Ring MIX | 18:01:00 |
123 | Slámová Denisa | RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol | 18:02:00 |
124 | De Boer Manon | NWVG-Uplus | 18:03:00 |
125 | Keep Tiffany | Hutchinson - Brother | 18:04:00 |
126 | Jordán Dorka | Grouwels-Watersley R&D Road Team | 18:05:00 |
127 | Pintar Urška | Slovenia | 18:06:00 |
128 | Vandenbulcke Jesse | Belgium | 18:07:00 |
129 | Redaelli Emma | | 18:08:00 |
130 | Tommasi Francesca | Team Mendelspeck | 18:09:00 |
131 | Buri Fabienne | Team Grand Est - Komugi - La Fabrique | 18:10:00 |
132 | Němcová Barbora | Team Dukla Praha | 18:11:00 |
133 | Kowalska Agata | MAT Atom Deweloper Wrocław | 18:12:00 |
134 | Vervloet Sterre | Lotto Dstny Ladies | 18:13:00 |
135 | Raby Coline | Hess Cycling Team | 18:14:00 |
136 | Dijkstra Anneke | GT Krush Rebellease Pro Cycling | 18:15:00 |
137 | Kulynych Olha | Duolar-Chevalmeire Cycling Team | 18:16:00 |
138 | Casasola Sara | Born To Win G20 Ambedo | 18:17:00 |
139 | Kopecký Julia | AG Insurance-NXTG U23 | 18:18:00 |