1 -
Sprint 27 Team TIAA - CREF 5 5:55:38
2 -
Sprint 23 Orbea 2 ,, 0:00
3 -
Sprint 23 Auber 93 1 ,, 0:00
4 -
Sprint 28 Cycle Racing Team Vang ,, 0:00
5 -
Sprint 31 Duja - Tavira ,, 0:00
6 -
Sprint 22 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
7 -
Sprint 30 Knauf Team ,, 0:00
8 -
Sprint 29 Knauf Team ,, 0:00
9 -
Sprint 36 Knauf Team ,, 0:00
10 -
Sprint 24 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
11 -
Sprint 24 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
12 -
Sprint 23 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 0:00
13 -
Sprint 24 Team TIAA - CREF ,, 0:00
14 -
Sprint 26 Atom ,, 0:00
15 -
Sprint 23 Orbea ,, 0:00
16 -
Sprint 22 Rabobank Continental Team ,, 0:00
17 -
Sprint 27 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
18 -
Sprint 23 Equipe De Normandie ,, 0:00
19 -
Sprint 26 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
20 -
Sprint 22 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
21 -
Sprint 24 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
22 -
Sprint 21 Rabobank Continental Team ,, 0:00
23 -
Sprint 23 Germany National Team ,, 0:00
24 -
Sprint 20 Team GLS Cycling ,, 0:00
25 -
TT 21 Rabobank Continental Team ,, 0:00
26 -
Sprint 29 Kalev Chocolate Team ,, 0:00
27 -
Sprint 21 Rabobank ProTeam ,, 0:00
28 -
Sprint 23 Team TIAA - CREF ,, 0:00
29 -
Sprint 20 Duja - Tavira ,, 0:00
30 -
GC 20 Rabobank Continental Team ,, 0:00
31 -
Sprint 23 Orbea ,, 0:00
32 -
Sprint 19 Team GLS Cycling ,, 0:00
33 -
Sprint 27 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
34 -
Sprint 31 Team GLS Cycling ,, 0:00
35 -
Sprint 25 ASC Dukla Praha ,, 0:00
36 -
GC 22 Duja - Tavira ,, 0:00
37 -
TT 26 Team TIAA - CREF ,, 0:00
38 -
GC 22 Orbea ,, 0:00
39 -
GC 22 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
40 -
Sprint 22 Auber 93 ,, 0:00
41 -
Sprint 25 Duja - Tavira ,, 0:00
42 -
Sprint 24 Kalev Chocolate Team ,, 0:00
43 -
Sprint 23 Kalev Chocolate Team ,, 0:00
44 -
Sprint 31 Duja - Tavira ,, 0:00
45 -
Sprint 21 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
46 -
Sprint 20 Team TIAA - CREF ,, 0:00
47 -
Classic 23 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
48 -
TT 23 Auber 93 ,, 0:00
49 -
Sprint 30 Knauf Team ,, 0:00
50 -
Sprint 32 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
51 -
Sprint 24 Equipe De Normandie ,, 0:00
52 -
TT 24 Orbea ,, 0:00
53 -
Sprint 21 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
54 -
Sprint 29 Equipe De Normandie ,, 0:00
55 -
Sprint 20 Team GLS Cycling ,, 0:00
56 -
Sprint 23 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
57 -
TT 32 Knauf Team ,, 0:00
58 -
Sprint 24 Atom ,, 0:00
59 -
Classic 21 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
60 -
TT 22 Rabobank Continental Team ,, 0:00
61 -
Sprint 23 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
62 -
GC 26 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
63 -
Sprint 28 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
64 -
Sprint 26 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
65 -
GC 21 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 0:00
66 -
Sprint 22 Kalev Chocolate Team ,, 0:00
67 -
Sprint 29 Equipe De Normandie ,, 0:00
68 -
Sprint 22 Atom ,, 0:00
69 -
Sprint 19 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
70 -
TT 25 Team TIAA - CREF ,, 0:00
71 -
Sprint 33 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
72 -
Sprint 31 ASC Dukla Praha ,, 0:00
73 -
TT 30 Germany National Team ,, 0:00
74 -
Sprint 21 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
75 -
Sprint 21 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
76 -
Sprint 34 Knauf Team ,, 0:00
77 -
Sprint 23 Germany National Team ,, 0:00
78 -
GC Atom ,, 0:00
79 -
Sprint 19 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
80 -
Sprint 25 Auber 93 ,, 0:00
81 -
GC 22 Team GLS Cycling ,, 0:00
82 -
Sprint 25 Auber 93 ,, 0:00
83 -
Sprint 23 Omnibike Dynamo Moscow ,, 0:00
84 -
Sprint 35 Bretagne - Jean Floc'h ,, 0:00
85 -
Sprint 25 Auber 93 ,, 0:00
86 -
GC 29 Equipe De Normandie ,, 0:00
87 -
Sprint 28 CC Nogent-sur-Oise ,, 0:00
88 -
Sprint 23 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
89 -
TT 24 Cycle Racing Team Vang ,, 0:00
90 -
Sprint 21 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 0:00
91 -
Sprint 28 ASC Dukla Praha ,, 0:00
92 -
GC 25 Atom ,, 0:00
93 -
Sprint 20 Rietumu Bank Riga ,, 0:00
94 -
Sprint 35 Germany National Team ,, 0:00
95 -
TT 22 Germany National Team ,, 0:00
96 -
Sprint 29 ASC Dukla Praha ,, 0:00
97 -
Sprint 23 Glud & Marstrand Horsens ,, 0:00
98 -
Sprint 28 Bretagne - Jean Floc'h 1:04 1:04
99 -
Sprint 21 Rietumu Bank Riga 1:22 1:22
100 -
Sprint 32 Cycle Racing Team Vang 1:40 1:40
101 -
Climber 23 Euskaltel - Euskadi 1:42 1:42
102 -
Classic 28 Kalev Chocolate Team 1:56 1:56
103 -
GC 23 Omnibike Dynamo Moscow ,, 1:56
104 -
Sprint 19 ASC Dukla Praha 2:22 2:22
105 -
Sprint 23 CC Nogent-sur-Oise ,, 2:22
106 -
Sprint 21 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen 3:07 3:07
107 -
Sprint 35 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 3:07
108 -
Sprint 20 Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen ,, 3:07
109 -
Sprint 30 Equipe De Normandie 4:05 4:05
110 -
Sprint 24 Cycle Racing Team Vang ,, 4:05
111 -
Sprint 34 Cycle Racing Team Vang ,, 4:05
112 -
Sprint 26 Germany National Team 5:33 5:33
113 -
Sprint 22 ASC Dukla Praha 11:34 11:34
114 -
Sprint 25 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 11:34
115 -
Sprint 26 Atom 17:32 17:32
DNF -
Classic 20 Ubbink-Syntec Cycling Team -
DNF -
Sprint 32 Cycle Racing Team Vang -
DNF -
Sprint 25 Duja - Tavira -
DNS -
GC 21 Team GLS Cycling -
DNS -
Sprint 19 Kalev Chocolate Team -