1 1 +0:00 2
GC 22 Androni Giocattoli - Sidermec 14 20 3:54:16
2 2 +0:21 31
GC 23 Team Hrinkow Advarics Cycleang 5 12 0:19 0:19
3 3 +0:53 71
GC 27 Elkov - Author Cycling Team 3 7 0:50 0:50
4 6 +0:55 15
Climber 22 Cycling Team Friuli 5 ,, 0:50
5 4 +0:53 23
Sprint 40 Adria Mobil 4 ,, 0:50
6 7 +0:56 61
Classic 22 Team Felbermayr - Simplon Wels 3 ,, 0:50
7 5 +0:55 81
GC 24 Team BridgeLane 2 ,, 0:50
8 9 +1:02 102
GC 23 Ukraine 1 0:53 0:53
9 10 +1:08 4
Climber 20 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 0:53
10 8 +0:58 74
GC 24 Elkov - Author Cycling Team ,, 0:53
11 12 +1:45 187
Sprint 28 Minsk Cycling Club 1:42 1:42
12 13 +1:50 113
Sprint 36 Maloja Pushbikers ,, 1:42
13 14 +1:51 91
GC 29 Voster ATS Team ,, 1:42
14 11 +1:41 73
TT 24 Elkov - Author Cycling Team ,, 1:42
15 16 +2:39 44
Sprint 25 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis 2:30 2:30
16 15 +2:37 54
Climber 25 D'Amico - UM Tools 2:34 2:34
17 17 +2:40 45
Sprint 28 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis 2:36 2:36
18 19 +2:42 63
Sprint 30 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:36
19 18 +2:41 92
TT 34 Voster ATS Team ,, 2:36
20 20 +2:46 77
Sprint 23 Elkov - Author Cycling Team 2:40 2:40
21 23 +4:12 143
TT 22 Giotti Victoria - Palomar 4:06 4:06
22 24 +4:13 186
Sprint 38 Minsk Cycling Club ,, 4:06
23 21 +4:10 1
GC 34 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 4:06
24 22 +4:12 24
Climber 25 Adria Mobil ,, 4:06
25 25 +4:43 114
TT 22 Maloja Pushbikers 4:42 4:42
26 43 +10:39 125
Sprint 23 Brunei Continental Cycling Team ,, 4:42
27 37 +9:28 174
Sprint 32 Team Novák 4:53 4:53
28 26 +5:05 87
Climber 23 Team BridgeLane 4:57 4:57
29 27 +5:29 111
GC 25 Maloja Pushbikers 5:23 5:23
30 28 +5:52 103
Sprint 32 Ukraine 5:48 5:48
31 29 +5:54 101
Sprint 31 Ukraine ,, 5:48
32 30 +5:59 43
Sprint 25 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis ,, 5:48
33 31 +6:05 104
Sprint 27 Ukraine 5:53 5:53
34 32 +7:06 75
Sprint 26 Elkov - Author Cycling Team 7:04 7:04
35 33 +7:08 76
Sprint 25 Elkov - Author Cycling Team ,, 7:04
36 36 +9:15 145
Climber 25 Giotti Victoria - Palomar 7:49 7:49
37 34 +8:13 11
TT 20 Cycling Team Friuli 8:06 8:06
38 48 +12:55 82
TT 25 Team BridgeLane 8:31 8:31
39 35 +8:40 106
Sprint 28 Ukraine ,, 8:31
40 41 +9:51 105
Sprint 21 Ukraine 9:34 9:34
41 39 +9:47 53
Climber 28 D'Amico - UM Tools 9:36 9:36
42 40 +9:51 183
Sprint 27 Minsk Cycling Club 9:40 9:40
43 38 +9:43 5
TT 26 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 9:40
44 42 +10:17 115
Sprint 23 Maloja Pushbikers 10:13 10:13
45 44 +11:15 131
Sprint 22 Apple Team 11:03 11:03
46 46 +11:36 93
Sprint 27 Voster ATS Team 11:38 11:38
47 47 +11:48 12
Climber 20 Cycling Team Friuli ,, 11:38
48 61 +16:12 55
Sprint 20 D'Amico - UM Tools ,, 11:38
49 45 +11:25 27
Sprint 30 Adria Mobil ,, 11:38
50 49 +13:50 173
Sprint 18 Team Novák 13:42 13:42
51 50 +14:32 117
TT 24 Maloja Pushbikers 14:33 14:33
52 51 +15:03 94
Sprint 31 Voster ATS Team 14:59 14:59
53 52 +15:19 161
TT 35 Romania 15:02 15:02
54 53 +15:23 121
Sprint 25 Brunei Continental Cycling Team 15:10 15:10
55 59 +16:08 123
Sprint 34 Brunei Continental Cycling Team 15:51 15:51
56 54 +15:56 112
Sprint 24 Maloja Pushbikers 15:54 15:54
57 62 +16:14 65
GC 19 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 15:54
58 55 +15:58 116
Sprint 24 Maloja Pushbikers ,, 15:54
59 63 +16:18 151
Sprint 32 Massi Vivo - Grupo Oresy ,, 15:54
60 86 +20:29 35
Sprint 28 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 15:54
61 57 +16:02 64
TT 21 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 15:54
62 80 +20:06 34
Sprint 30 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 15:54
63 60 +16:10 36
Sprint 22 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 15:54
64 64 +16:22 62
TT 25 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 15:54
65 58 +16:07 41
Sprint 28 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis 15:59 15:59
66 56 +15:59 72
Sprint 35 Elkov - Author Cycling Team ,, 15:59
67 65 +17:19 21
Sprint 23 Adria Mobil 17:19 17:19
68 66 +17:21 33
Sprint 28 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 17:19
69 67 +18:04 175
TT 20 Team Novák 17:47 17:47
70 70 +18:22 147
Sprint 23 Giotti Victoria - Palomar 18:18 18:18
71 68 +18:20 142
Sprint 27 Giotti Victoria - Palomar ,, 18:18
72 69 +18:21 181
Sprint 31 Minsk Cycling Club ,, 18:18
73 96 +24:21 182
Climber 23 Minsk Cycling Club ,, 18:18
74 94 +23:00 146
Climber 18 Giotti Victoria - Palomar ,, 18:18
75 72 +18:28 184
GC 36 Minsk Cycling Club ,, 18:18
76 71 +18:24 141
Sprint 25 Giotti Victoria - Palomar ,, 18:18
77 73 +18:37 22
Sprint 21 Adria Mobil 18:41 18:41
78 75 +18:48 26
TT 20 Adria Mobil ,, 18:41
79 76 +18:52 42
Sprint 20 Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis 18:43 18:43
80 74 +18:45 96
Sprint 25 Voster ATS Team ,, 18:43
81 78 +18:59 52
TT 23 D'Amico - UM Tools ,, 18:43
82 77 +18:53 14
Sprint 18 Cycling Team Friuli ,, 18:43
83 79 +19:50 144
TT 28 Giotti Victoria - Palomar 19:50 19:50
84 85 +20:25 56
Sprint 28 D'Amico - UM Tools 20:15 20:15
85 82 +20:23 51
Sprint 23 D'Amico - UM Tools ,, 20:15
86 88 +20:40 172
Sprint 21 Team Novák ,, 20:15
87 87 +20:37 156
TT 18 Massi Vivo - Grupo Oresy ,, 20:15
88 83 +20:23 171
Sprint 22 Team Novák ,, 20:15
89 98 +28:31 95
Sprint 32 Voster ATS Team ,, 20:15
90 95 +23:16 122
Climber 32 Brunei Continental Cycling Team ,, 20:15
91 81 +20:08 3
Sprint 30 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 20:15
92 84 +20:24 13
Sprint 20 Cycling Team Friuli ,, 20:15
93 97 +27:40 165
Sprint 19 Romania 21:46 21:46
94 89 +22:00 83
Sprint 23 Team BridgeLane 21:57 21:57
95 93 +22:14 85
GC 24 Team BridgeLane ,, 21:57
96 91 +22:06 86
Classic 22 Team BridgeLane 21:59 21:59
97 92 +22:08 132
TT 23 Apple Team ,, 21:59
98 90 +22:00 84
Sprint 21 Team BridgeLane ,, 21:59
99 99 +29:50 185
Sprint 24 Minsk Cycling Club 25:17 25:17
100 101 +35:04 134
Sprint 22 Apple Team ,, 25:17
101 100 +30:10 162
TT 25 Romania 25:34 25:34
102 102 +37:43 164
GC 20 Romania 33:12 33:12
103 103 +39:36 135
GC 18 Apple Team 34:55 34:55
OTL 167
TT 20 Romania 44:28 44:28
OTL 166
TT 28 Romania 47:29 47:29
DNF 25
Sprint 24 Adria Mobil -
DNF 163
Classic 31 Romania -
DNF 153
Classic 34 Massi Vivo - Grupo Oresy -
DNF 155
Classic 24 Massi Vivo - Grupo Oresy -
DNF 154
TT 22 Massi Vivo - Grupo Oresy -
DNF 136
TT 18 Apple Team -
DNF 133
Sprint 23 Apple Team -
DNF 176
TT 42 Team Novák -