1 -
Sprint 27 Landbouwkrediet - Colnago 20 20 5:05:37
2 -
Sprint 25 Gerolsteiner 14 12 ,, 0:00
3 -
Sprint 27 Lotto - Domo 8 7 ,, 0:00
4 -
Sprint 23 Quickstep - Davitamon 7 5 ,, 0:00
5 -
Sprint 22 AG2R Prévoyance 6 4 ,, 0:00
6 -
Sprint 29 Team Telekom 5 3 ,, 0:00
7 -
Sprint 28 4 2 ,, 0:00
8 -
Sprint 28 Team CSC 2 1 ,, 0:00
9 -
Sprint 29 Rabobank ProTeam ,, 0:00
10 -
Sprint 33 AG2R Prévoyance ,, 0:00
11 -
Sprint 30 Team CSC ,, 0:00
12 -
Sprint 22 Quickstep - Davitamon ,, 0:00
13 -
Classic 23 Brioches La Boulangère ,, 0:00
14 -
Sprint 30 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 0:00
15 -
Sprint 23 Brioches La Boulangère ,, 0:00
16 -
Sprint 33 Lotto - Domo ,, 0:00
17 -
Sprint 30 Team Fakta ,, 0:00
18 -
Sprint 24 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 0:00
19 -
Sprint 35 AG2R Prévoyance ,, 0:00
20 -
Sprint 35 Glud & Marstrand - Horsens ,, 0:00
21 -
Sprint 22 Rabobank ProTeam ,, 0:00
22 -
Sprint 24 ,, 0:00
23 -
Classic 26 Palmans - Collstrop ,, 0:00
24 -
Sprint 31 Glud & Marstrand - Horsens ,, 0:00
25 -
Classic 28 Team Fakta ,, 0:00
26 -
Classic 25 Rabobank ProTeam ,, 0:00
27 -
Sprint 30 Bankgiroloterij ,, 0:00
28 -
TT 23 Gerolsteiner ,, 0:00
29 -
Classic 23 Quickstep - Davitamon ,, 0:00
30 -
Sprint 22 Landbouwkrediet - Colnago ,, 0:00
31 -
Sprint 34 Team CSC ,, 0:00
32 -
Sprint 31 Gerolsteiner ,, 0:00
33 -
Sprint 24 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 0:00
34 -
Sprint 32 Brioches La Boulangère ,, 0:00
35 -
TT 33 De Nardi - Colpack ,, 0:00
36 -
Classic 26 De Nardi - Colpack ,, 0:00
37 -
Classic 31 Team Telekom ,, 0:00
38 -
Sprint 33 Bankgiroloterij ,, 0:00
39 -
Sprint 27 Quickstep - Davitamon ,, 0:00
40 -
Sprint 23 Lotto - Domo ,, 0:00
41 -
Sprint 31 Bankgiroloterij ,, 0:00
42 -
Climber 22 Brioches La Boulangère ,, 0:00
43 -
Classic 37 Quickstep - Davitamon ,, 0:00
44 -
GC 22 Quickstep - Davitamon ,, 0:00
45 -
TT 27 Rabobank ProTeam ,, 0:00
46 -
Classic 30 Team Fakta ,, 0:00
47 -
Sprint 34 Team Telekom ,, 0:00
48 -
Sprint 24 Team CSC ,, 0:00
49 -
Classic 37 Team CSC ,, 0:00
50 -
Sprint 28 Team Fakta ,, 0:00
51 -
Sprint 34 Team Telekom ,, 0:00
52 -
TT 35 Bankgiroloterij ,, 0:00
53 -
Sprint 21 Landbouwkrediet - Colnago ,, 0:00
54 -
Sprint 37 Palmans - Collstrop ,, 0:00
55 -
Classic 27 Team Telekom ,, 0:00
56 -
Sprint 34 AG2R Prévoyance ,, 0:00
57 -
Sprint 31 Team CSC ,, 0:00
58 -
Sprint 23 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 0:00
59 -
Sprint 32 Team Telekom ,, 0:00
60 -
Sprint 31 De Nardi - Colpack ,, 0:00
61 -
Sprint 31 Palmans - Collstrop ,, 0:00
62 -
Sprint 28 Bankgiroloterij ,, 0:00
63 -
Sprint 18 ,, 0:00
64 -
TT 30 Palmans - Collstrop ,, 0:00
65 -
Sprint 22 Palmans - Collstrop ,, 0:00
66 -
Climber 29 Rabobank ProTeam ,, 0:00
67 -
GC 24 Quickstep - Davitamon ,, 0:00
68 -
Classic 38 Landbouwkrediet - Colnago ,, 0:00
69 -
TT 21 ,, 0:00
70 -
Sprint 22 Lotto - Domo ,, 0:00
71 -
Sprint 29 Gerolsteiner ,, 0:00
72 -
TT 26 Lotto - Domo ,, 0:00
73 -
Sprint 21 Team Telekom ,, 0:00
74 -
Sprint 29 Gerolsteiner ,, 0:00
75 -
Classic 31 Landbouwkrediet - Colnago ,, 0:00
76 -
Sprint 33 Palmans - Collstrop ,, 0:00
77 -
Sprint 28 Team Fakta ,, 0:00
78 -
Sprint 29 Bankgiroloterij ,, 0:00
79 -
Sprint 34 Team CSC ,, 0:00
80 -
GC 24 ,, 0:00
81 -
TT 19 ,, 0:00
82 -
Sprint 33 Palmans - Collstrop ,, 0:00
83 -
Sprint 28 AG2R Prévoyance ,, 0:00
84 -
TT 33 Team Fakta ,, 0:00
85 -
Sprint 30 Bankgiroloterij ,, 0:00
86 -
Sprint 27 Rabobank ProTeam ,, 0:00
87 -
Sprint 28 Lotto - Domo ,, 0:00
88 -
Sprint 27 AG2R Prévoyance ,, 0:00
89 -
Sprint 25 Glud & Marstrand - Horsens ,, 0:00
90 -
GC 28 Team Telekom ,, 0:00
91 -
Sprint 32 Team Fakta ,, 0:00
92 -
Sprint 22 Lotto - Domo ,, 0:00
93 -
TT 27 Bankgiroloterij ,, 0:00
94 -
Sprint 25 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 0:00
95 -
Sprint 29 Brioches La Boulangère 0:19 0:19
96 -
Sprint 27 Landbouwkrediet - Colnago 0:24 0:24
97 -
Sprint 25 Glud & Marstrand - Horsens 1:41 1:41
98 -
Sprint 25 Glud & Marstrand - Horsens ,, 1:41
99 -
Classic 24 Brioches La Boulangère ,, 1:41
100 -
Sprint 25 De Nardi - Colpack ,, 1:41
101 -
Sprint 21 Rabobank ProTeam ,, 1:41
102 -
Sprint 25 Landbouwkrediet - Colnago ,, 1:41
103 -
Sprint 26 Gerolsteiner ,, 1:41
104 -
Sprint 21 Team CSC 4:04 4:04
105 -
Sprint 24 Glud & Marstrand - Horsens 9:59 9:59
106 -
Sprint 27 Glud & Marstrand - Horsens ,, 9:59
107 -
Sprint 26 Rabobank ProTeam 10:48 10:48
108 -
TT 31 Landbouwkrediet - Colnago 12:15 12:15
109 -
TT 33 Gerolsteiner ,, 12:15
110 -
Sprint 28 Gerolsteiner ,, 12:15
111 -
Sprint 27 De Nardi - Colpack ,, 12:15
112 -
Sprint 24 Glud & Marstrand - Horsens ,, 12:15
113 -
Sprint 27 De Nardi - Colpack ,, 12:15
114 -
GC 25 De Nardi - Colpack ,, 12:15
115 -
Sprint 25 De Nardi - Colpack ,, 12:15
116 -
Sprint 30 Team Fakta ,, 12:15
117 -
Sprint 29 Palmans - Collstrop ,, 12:15
118 -
Sprint 32 Lotto - Domo ,, 12:15
119 -
Sprint 22 Brioches La Boulangère ,, 12:15
120 -
Sprint 26 Vlaanderen - T-Interim Ladies Team ,, 12:15
121 -
Sprint 22 13:17 13:17
122 -
Sprint 20 ,, 13:17