1 1 - 184
Sprint 31 Kolss BDC Team 1 4:13:08 ..
2 4 ▲2 181
Sprint 29 Kolss BDC Team 0:28 0:28
..
3 2 ▼1 71
GC 24 Astana City 1:15 1:15
..
4 3 ▼1 63
Sprint 21 Synergy Baku Cycling Project 2:33 2:33
..
5 9 ▲4 182
Sprint 28 Kolss BDC Team 3:45 3:45
..
6 6 - 193
Sprint 35 Minsk Cycling Club 3:54 3:54
..
7 7 - 192
Sprint 24 Minsk Cycling Club 4:21 4:21
..
8 17 ▲9 186
TT 24 Kolss BDC Team 4:40 4:40
..
9 8 ▼1 72
Sprint 24 Astana City 4:41 4:41
..
10 22 ▲12 183
Sprint 28 Kolss BDC Team 4:49 4:49
..
11 11 - 74
Sprint 24 Astana City 5:16 5:16
..
12 26 ▲14 191
Sprint 26 Minsk Cycling Club 5:24 5:24
..
13 25 ▲12 196
TT 22 Minsk Cycling Club ,, 5:24
..
14 53 ▲39 185
Sprint 26 Kolss BDC Team 5:29 5:29
..
15 21 ▲6 171
Sprint 20 Kyiv Regional Team 5:36 5:36
..
16 5 ▼11 101
Sprint 35 Pcm Team Kuota 5:38 5:38
..
17 28 ▲11 175
Sprint 18 Kyiv Regional Team 5:40 5:40
..
18 35 ▲17 174
Sprint 19 Kyiv Regional Team 5:45 5:45
..
19 50 ▲31 194
Sprint 28 Minsk Cycling Club 5:53 5:53
..
20 10 ▼10 81
Sprint 24 Team Bliz-Merida 6:01 6:01
..
21 13 ▼8 95
Sprint 23 SKC TUFO Prostějov 6:03 6:03
..
22 12 ▼10 84
Sprint 23 Team Bliz-Merida 6:04 6:04
..
23 44 ▲21 76
GC 19 Astana City 6:13 6:13
..
24 46 ▲22 75
Sprint 23 Astana City 6:17 6:17
..
25 15 ▼10 83
Sprint 19 Team Bliz-Merida 6:19 6:19
..
26 14 ▼12 121
TT 22 Amore & Vita - Selle SMP 6:27 6:27
..
27 37 ▲10 172
GC 21 Kyiv Regional Team 6:29 6:29
..
28 18 ▼10 151
Sprint 28 Team Novo Nordisk Development 6:30 6:30
..
29 20 ▼9 32
Sprint 23 Vino 4ever SKO 6:43 6:43
..
30 39 ▲9 42
Sprint 22 Rcop Belarus 6:44 6:44
..
31 30 ▼1 125
Sprint 31 Amore & Vita - Selle SMP 6:47 6:47
..
32 23 ▼9 22
Sprint 36 Jilun Shakeland Cycling Team 6:50 6:50
..
33 16 ▼17 104
Sprint 36 Pcm Team Kuota 6:55 6:55
..
34 19 ▼15 141
GC 23 Global Cycling Team 6:57 6:57
..
35 48 ▲13 44
Sprint 21 Rcop Belarus 6:59 6:59
..
36 40 ▲4 35
Sprint 22 Vino 4ever SKO 7:04 7:04
..
37 41 ▲4 124
TT 23 Amore & Vita - Selle SMP 7:12 7:12
..
38 42 ▲4 123
Sprint 23 Amore & Vita - Selle SMP 7:14 7:14
..
39 33 ▼6 102
Sprint 27 Pcm Team Kuota ,, 7:14
..
40 34 ▼6 105
Classic 25 Pcm Team Kuota ,, 7:14
..
41 51 ▲10 31
Sprint 22 Vino 4ever SKO 7:19 7:19
..
42 49 ▲7 135
TT 19 Ukraine 7:22 7:22
..
43 56 ▲13 96
Sprint 22 SKC TUFO Prostějov 7:23 7:23
..
44 45 ▲1 66
TT 18 Synergy Baku Cycling Project 7:26 7:26
..
45 60 ▲15 155
Sprint 19 Team Novo Nordisk Development 7:33 7:33
..
46 29 ▼17 161
Sprint 31 ISD-Jorbi Continental Team 7:34 7:34
..
47 62 ▲15 153
TT 29 Team Novo Nordisk Development 7:35 7:35
..
48 27 ▼21 53
TT 19 Dynamo Palmira Weltour 7:41 7:41
..
49 31 ▼18 54
TT 21 Dynamo Palmira Weltour ,, 7:41
..
50 38 ▼12 65
TT 20 Synergy Baku Cycling Project 7:44 7:44
..
51 67 ▲16 91
TT 26 SKC TUFO Prostějov 7:45 7:45
..
52 43 ▼9 103
Sprint 30 Pcm Team Kuota 7:46 7:46
..
53 24 ▼29 112
Sprint 27 Team Lvshan Landscape 7:47 7:47
..
54 63 ▲9 122
Sprint 24 Amore & Vita - Selle SMP 7:59 7:59
..
55 52 ▼3 162
Sprint 22 ISD-Jorbi Continental Team 8:03 8:03
..
56 32 ▼24 204
Sprint 30 Equipe CMI 8:14 8:14
..
57 47 ▼10 86
Sprint 19 Team Bliz-Merida 8:33 8:33
..
58 69 ▲11 143
Sprint 29 Global Cycling Team 8:34 8:34
..
59 68 ▲9 145
Sprint 26 Global Cycling Team ,, 8:34
..
60 59 ▼1 156
GC 28 Team Novo Nordisk Development 8:36 8:36
..
61 66 ▲5 154
Sprint 19 Team Novo Nordisk Development 8:38 8:38
..
62 73 ▲11 92
GC 23 SKC TUFO Prostějov 8:55 8:55
..
63 36 ▼27 24
Sprint 20 Jilun Shakeland Cycling Team 8:59 8:59
..
64 61 ▼3 152
Sprint 20 Team Novo Nordisk Development 9:03 9:03
..
65 58 ▼7 205
Sprint 35 Equipe CMI 9:10 9:10
..
66 57 ▼9 206
Sprint 30 Equipe CMI ,, 9:10
..
67 71 ▲4 46
GC 20 Rcop Belarus 9:11 9:11
..
68 72 ▲4 114
Sprint 31 Team Lvshan Landscape 9:52 9:52
..
69 74 ▲5 21
Sprint 40 Jilun Shakeland Cycling Team 11:11 11:11
..
70 75 ▲5 173
Sprint 22 Kyiv Regional Team 11:24 11:24
..
71 55 ▼16 33
Sprint 19 Vino 4ever SKO 12:37 12:37
..
72 76 ▲4 82
Sprint 25 Team Bliz-Merida 12:41 12:41
..
73 78 ▲5 136
Sprint 19 Ukraine 13:08 13:08
..
74 79 ▲5 64
TT 21 Synergy Baku Cycling Project 13:12 13:12
..
75 80 ▲5 133
TT 18 Ukraine 13:54 13:54
..
76 77 ▲1 85
Classic 21 Team Bliz-Merida 14:16 14:16
..
77 70 ▼7 93
GC 20 SKC TUFO Prostějov 15:22 15:22
..
78 82 ▲4 142
Sprint 21 Global Cycling Team 16:46 16:46
..
79 81 ▲2 106
Sprint 22 Pcm Team Kuota 16:55 16:55
..
80 84 ▲4 41
Sprint 20 Rcop Belarus 17:05 17:05
..
81 83 ▲2 23
Sprint 24 Jilun Shakeland Cycling Team 17:23 17:23
..
82 88 ▲6 34
GC 19 Vino 4ever SKO 18:22 18:22
..
83 85 ▲2 113
Sprint 26 Team Lvshan Landscape 18:27 18:27
..
84 87 ▲3 43
Sprint 19 Rcop Belarus 18:38 18:38
..
85 89 ▲4 144
TT 33 Global Cycling Team 21:33 21:33
..
86 90 ▲4 55
TT 31 Dynamo Palmira Weltour 22:30 22:30
..
87 86 ▼1 94
GC 18 SKC TUFO Prostějov 24:05 24:05
..