1 22
Sprint 17 Team Auto Eder 75 1:44:39
2 62
TT 18 Slovenia 55 ,, 0:00
3 81
Classic 17 Scuola Ciclismo Cene ASD 40 ,, 0:00
4 8
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 32 ,, 0:00
5 142
Sprint 18 U.C. Giorgione 28 1:15 1:15
6 74
Sprint 18 Colombia 24 ,, 1:15
7 66
Sprint 18 Lotus Team 20 ,, 1:15
8 131
Sprint 18 Borgo Molino Vigna Fiorita 18 ,, 1:15
9 119
Sprint 18 Bustese Olonia ASD 16 ,, 1:15
10 24
Climber 18 Team Auto Eder 14 ,, 1:15
11 72
Classic 18 Colombia 12 ,, 1:15
12 169
Classic 17 Umbra 10 ,, 1:15
13 37
Sprint 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 8 ,, 1:15
14 55
Sprint 17 GEPLA - Watersley U19 Team 7 ,, 1:15
15 166
Sprint 17 Umbra 6 ,, 1:15
16 90
Sprint 17 Team F.lli Giorgi ASD 5 ,, 1:15
17 78
Sprint 18 Switzerland 4 ,, 1:15
18 46
Climber 18 Team Tirol 3 ,, 1:15
19 12
Climber 18 Velo Club Ardennes 2 ,, 1:15
20 146
Sprint 18 Team Work Service Speedy Bike 1 ,, 1:15
21 147
Sprint 17 Team Work Service Speedy Bike ,, 1:15
22 56
Sprint VAD Victor Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior 17 Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior ,, 1:15
23 102
Classic 17 Ciclistica Trevigliese ,, 1:15
24 52
Classic 18 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 1:15
25 105
Classic 16 Ciclistica Trevigliese ,, 1:15
26 53
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 1:15
27 89
Climber 17 Team F.lli Giorgi ASD ,, 1:15
28 44
Climber 17 Villongo 3T for Ukraine ,, 1:15
29 54
Climber 18 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 1:15
30 40
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 1:15
31 20
Climber 17 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 1:15
32 64
Climber 17 Slovenia ,, 1:15
33 118
Climber 18 Bustese Olonia ASD ,, 1:15
34 157
Climber 18 Assali Stefen Makro ,, 1:15
35 124
Climber 18 SC Capriolo-Mobili Ostilio ,, 1:15
36 6
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:15
37 58
Sprint 17 Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior ,, 1:15
38 11
Sprint 17 Velo Club Ardennes ,, 1:15
39 33
Sprint 18 Isorex Cycling Team ,, 1:15
40 23
Sprint 17 Team Auto Eder ,, 1:15
41 148
Sprint 18 Team Work Service Speedy Bike ,, 1:15
42 13
Sprint 16 Velo Club Ardennes ,, 1:15
43 61
Sprint 17 Slovenia ,, 1:15
44 106
Sprint 17 C.C. Canturino 1902 A.S.D. ,, 1:15
45 133
Sprint 17 Borgo Molino Vigna Fiorita ,, 1:15
46 34
Sprint 17 Isorex Cycling Team ,, 1:15
47 2
Sprint 18 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 1:15
48 79
Sprint 18 Switzerland ,, 1:15
49 25
Sprint 17 Team Auto Eder ,, 1:15
50 92
Sprint 18 G.S. Supermercati Massì ,, 1:15
51 65
Sprint 17 Slovenia ,, 1:15
52 140
Sprint 17 Maserati Cadeo Carpaneto ,, 1:15
53 120
Sprint 16 Bustese Olonia ASD ,, 1:15
54 63
TT 17 Slovenia ,, 1:15
55 138
TT 18 Maserati Cadeo Carpaneto ,, 1:15
56 161
TT 18 Ciclistica Rostese ,, 1:15
57 51
TT 16 GEPLA - Watersley U19 Team ,, 1:15
58 57
GC 17 Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior ,, 1:15
59 17
GC TAPIZ Hugo U19 Academy La Pomme Marseille Provence 16 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 1:15
60 135
GC 17 Borgo Molino Vigna Fiorita ,, 1:15
61 7
GC 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:15
62 36
Classic 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 1:15
63 83
Classic 17 Scuola Ciclismo Cene ASD ,, 1:15
64 21
Classic 18 Team Auto Eder ,, 1:15
65 114
Classic 18 GS Aspiratori Otelli ,, 1:15
66 167
Classic 16 Umbra ,, 1:15
67 115
Sprint 18 GS Aspiratori Otelli ,, 1:15
68 152
GC 18 Vigor - Cycling Team ,, 1:15
69 143
GC 17 U.C. Giorgione ,, 1:15
70 73
GC 18 Colombia ,, 1:15
71 19
GC 17 U19 Academy La Pomme Marseille Provence ,, 1:15
72 101
GC 17 Ciclistica Trevigliese ,, 1:15
73 96
GC 18 S.C. Romanese ,, 1:15
74 87
GC 17 Team F.lli Giorgi ASD ,, 1:15
75 32
GC 17 Isorex Cycling Team ,, 1:15
76 100
GC 16 S.C. Romanese ,, 1:15
77 59
GC 16 Team Fri BikeShop - Zealand Cycling Junior ,, 1:15
78 117
GC Bustese Olonia ASD ,, 1:15
79 26
Climber 17 Germany ,, 1:15
80 108
Climber 16 C.C. Canturino 1902 A.S.D. ,, 1:15
81 151
Climber 17 Vigor - Cycling Team ,, 1:15
82 165
Climber 18 Ciclistica Rostese ,, 1:15
83 84
Climber 16 Scuola Ciclismo Cene ASD ,, 1:15
84 153
Climber 17 Vigor - Cycling Team ,, 1:15
85 88
Climber 18 Team F.lli Giorgi ASD ,, 1:15
86 109
Climber 17 C.C. Canturino 1902 A.S.D. ,, 1:15
87 111
Climber 17 GS Aspiratori Otelli ,, 1:15
88 128
Climber 18 GS Giovani Giussanesi ,, 1:15
89 160
Climber 16 Assali Stefen Makro ,, 1:15
90 31
Climber 17 Isorex Cycling Team ,, 1:15
91 154
Climber 17 Vigor - Cycling Team ,, 1:15
92 4
Climber 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 1:15
93 91
Climber 18 G.S. Supermercati Massì ,, 1:15
94 110
Sprint 18 C.C. Canturino 1902 A.S.D. ,, 1:15
95 75
Sprint 18 Colombia ,, 1:15
96 71
Sprint 18 Colombia ,, 1:15
97 132
Sprint 17 Borgo Molino Vigna Fiorita ,, 1:15
98 14
Sprint 18 Velo Club Ardennes ,, 1:15
99 116
Sprint 17 Bustese Olonia ASD ,, 1:15
DNF 1
Sprint 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 3
Sprint 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 5
Sprint 18 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 9
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 10
Sprint 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 15
Sprint 16 Velo Club Ardennes -
DNF 16
Sprint 17 U19 Academy La Pomme Marseille Provence -
DNF 18
Sprint 18 U19 Academy La Pomme Marseille Provence -
DNF 27
Climber 18 Germany -
DNF 28
Climber 17 Germany -
DNF 29
Climber 17 Germany -
DNF 30
Climber 18 Germany -
DNF 35
Climber 18 Isorex Cycling Team -
DNF 38
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 39
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 41
Climber 17 Villongo 3T for Ukraine -
DNF 42
Climber 17 Villongo 3T for Ukraine -
DNF 43
Climber 17 Villongo 3T for Ukraine -
DNF 45
Climber 18 Villongo 3T for Ukraine -
DNF 47
Climber 18 Team Tirol -
DNF 48
Climber 16 Team Tirol -
DNF 49
Sprint 18 Team Tirol -
DNF 50
Sprint 16 Team Tirol -
DNF 67
Sprint 17 Lotus Team -
DNF 68
Sprint 17 Lotus Team -
DNF 69
Sprint 16 Lotus Team -
DNF 70
Sprint 18 Lotus Team -
DNF 76
Sprint 18 Switzerland -
DNF 77
Sprint 16 Switzerland -
DNF 80
Sprint 17 Switzerland -
DNF 82
Sprint 18 Scuola Ciclismo Cene ASD -
DNF 85
Sprint 16 Scuola Ciclismo Cene ASD -
DNF 86
Classic 18 Team F.lli Giorgi ASD -
DNF 93
Climber 17 G.S. Supermercati Massì -
DNF 94
Climber 18 G.S. Supermercati Massì -
DNF 95
Climber G.S. Supermercati Massì -
DNF 97
Climber 17 S.C. Romanese -
DNF 98
Climber 18 S.C. Romanese -
DNF 99
Climber S.C. Romanese -
DNF 103
Climber 16 Ciclistica Trevigliese -
DNF 104
Climber 18 Ciclistica Trevigliese -
DNF 107
Climber C.C. Canturino 1902 A.S.D. -
DNF 112
Climber 17 GS Aspiratori Otelli -
DNF 113
Climber 17 GS Aspiratori Otelli -
DNF 121
Climber 17 SC Capriolo-Mobili Ostilio -
DNF 122
Climber 16 SC Capriolo-Mobili Ostilio -
DNF 123
Climber 17 SC Capriolo-Mobili Ostilio -
DNF 125
Climber 17 SC Capriolo-Mobili Ostilio -
DNF 126
Climber 18 GS Giovani Giussanesi -
DNF 127
Climber 17 GS Giovani Giussanesi -
DNF 129
Climber 17 GS Giovani Giussanesi -
DNF 130
Climber 17 GS Giovani Giussanesi -
DNF 134
Climber 18 Borgo Molino Vigna Fiorita -
DNF 136
Climber 17 Maserati Cadeo Carpaneto -
DNF 137
Climber 16 Maserati Cadeo Carpaneto -
DNF 139
Climber 17 Maserati Cadeo Carpaneto -
DNF 141
Climber 17 U.C. Giorgione -
DNF 144
Climber 17 U.C. Giorgione -
DNF 149
Climber Team Work Service Speedy Bike -
DNF 156
Climber 17 Assali Stefen Makro -
DNF 158
Climber 17 Assali Stefen Makro -
DNF 159
Climber 17 Assali Stefen Makro -
DNF 162
Climber 18 Ciclistica Rostese -
DNF 163
Climber 17 Ciclistica Rostese -
DNF 164
Climber 16 Ciclistica Rostese -
DNF 168
Climber 18 Umbra -
DNF 170
Climber 17 Umbra -