17.10 | 33 | | | Sluitingsprijs Putte-Kapellen (1.1) | 183.6 | | | more |
14.10 | 26 | | | Tacx Pro Classic (1.1) | 201.5 | | | more |
11.10 | 58 | | | Famenne Ardenne Classic (1.1) | 195 | | | more |
24.09 | 31 | | | Gooikse Pijl (1.2) | 198 | | | more |
15.09 | 18 | | | Kampioenschap van Vlaanderen (1.1) | 192 | 3 | 3 | more |
30.08 » 03.09 | | | | Okolo Jižních Čech / Tour of South Bohemia (2.2) | | | | more |
03.09 | DNS | | | Stage 5 - Dacice › Jindrichuv Hradec | 154 | | | more |
02.09 | 54 | 37 | | Stage 4 - Trebon › Namestí Kaplice | 163 | | | more |
01.09 | 8 | 28 | | Stage 3 - Ceske Velenic › Nova Bystrice | 152 | | | more |
31.08 | 1 | 39 | | Stage 2 - Ceske Budejovice › Tabor | 135 | 5 | 7 | more |
30.08 | 17 | 100 | | Stage 1 (TTT) - Jindrichuv Hradec › Jindrichuv Hradec | 2.5 | | | more |
23.08 | DNF | | | Druivenkoers - Overijse (1.1) | 196.4 | | | more |
18.08 | DNF | | | Veenendaal Veenendaal Classic (1.1) | 195.8 | | | more |
29.07 » 31.07 | | | | Kreiz Breizh Elites (2.2) | | | | more |
| 17 | | | Youth classification | | | | more |
| 4 | | | Mountains classification | | | | more |
| 18 | | | Points classification | | | | more |
| 49 | | | General classification | | | | more |
31.07 | 63 | | | Stage 4 - Guinguamp › Rostrenen | 151 | | | more |
30.07 | 12 | 22 | | Stage 3 - Carhaix › Carhaix | 98.1 | | | more |
30.07 | 7 | 39 | | Stage 2 - Ploërdut › Callac | 83 | | | more |
29.07 | 88 | 87 | | Stage 1 - Calanhel › Plouray | 198.3 | | | more |
02.07 | 16 | | | KOGA Slag om Norg (1.1) | 190.5 | 5 | 3 | more |
28.06 | 29 | | | Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. (1.2) | 184 | | | more |
25.06 | 64 | | | National Championships Netherlands - Road Race (NC) | 235 | | | more |
08.06 » 11.06 | | | | Oberösterreich Rundfahrt (2.2) | | | | more |
| 5 | | | Points classification | | | | more |
| 31 | | | General classification | | | | more |
11.06 | 2 | | | Stage 4 - Traun › Ternberg | 136.9 | 2 | 3 | more |
10.06 | 30 | 35 | | Stage 3 - Eferding › Aigen-Schlägl | 132.4 | | | more |
09.06 | 52 | 48 | | Stage 2 - Wels › Obernberg/Inn | 192.1 | | | more |
08.06 | 38 | 39 | | Stage 1 (ITT) - Linz › Pelmberg | 12.6 | | | more |
20.03 » 26.03 | | | | Tour de Normandie (2.2) | | | | more |
23.03 | DNF | | | Stage 4 - Le Neubourg › Argentan | 163 | | | more |
22.03 | 8 | 45 | | Stage 3 - Duclair › Elbeuf-sur-Seine | 165 | | | more |
21.03 | 46 | 50 | | Stage 2 - Neufchâtel-en-Bray › Forges-les-Eaux | 153.5 | | | more |
20.03 | 52 | 52 | | Stage 1 - Bourg-Achard › Gonfreville-l'Orcher | 143 | | | more |
12.03 | 36 | | | Rabobank Dorpenomloop Rucphen (1.2) | 191 | | | more |
11.03 | 71 | | | Ronde van Drenthe (1.1) | 206.2 | | | more |
05.03 | DNF | | | Dwars door West-Vlaanderen Johan Museeuw Classic (1.1) | 203.6 | | | more |
04.03 | 15 | | | Craft Ster van Zwolle (NAT) | | | | more |