16.10 | 55 | | | Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (1.1) | 177 | | | more |
02.10 | 36 | | | Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden - Bazel - Kruibeke (1.1) | 199.3 | | | more |
26.09 | 11 | | | Omloop van het Houtland Lichtervelde (1.1) | 182.5 | 12 | 5 | more |
22.09 | 79 | | | Tour de Rijke (1.1) | 198.2 | | | more |
21.09 | 56 | | | Kampioenschap van Vlaanderen (1.1) | 180 | | | more |
16.09 | 52 | | | Rund Um Die Nurnberger-altstadt (1.1) | 143 | | | more |
04.09 | 94 | | | Schaal Sels (1.1) | 198.4 | | | more |
21.08 | 112 | | | GP Stad Zottegem-Dr. Tistaert Prijs (1.1) | 182.1 | | | more |
29.07 | 18 | | | Grand Prix de la ville de Pérenchies (1.2) | 158 | | | more |
08.07 | 14 | | | De Drie Zustersteden - Willebroek (1.2) | 177.8 | | | more |
09.06 » 10.06 | | | | OZ Wielerweekend (2.2) | | | | more |
09.06 | DNF | | | Stage 2 (ITT) - Hengstijk › Vogelwaarde | 9.6 | | | more |
09.06 | 85 | | | Stage 1 - Hulst › Vogelwaarde | 100.1 | | | more |
28.05 | 52 | | | Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle (1.1) | 191.2 | | | more |
01.05 | 61 | | | Grote Prijs 1 Mei - Ereprijs Victor de Bruyne (1.2) | 183.7 | | | more |
19.04 | 78 | | | GP de Denain Porte du Hainaut (1.1) | 199.4 | | | more |
14.04 | DNF | | | Albert Achterhes Pet Ronde van Drenthe (1.1) | 209.3 | | | more |
07.04 » 09.04 | | | | Le Triptyque des Monts et Châteaux (2.2) | | | | more |
08.04 | 74 | | | Stage 3 - Ath › Tournai | 121.4 | | | more |
08.04 | 40 | | | Stage 2 (ITT) - Vieux Leuze › Vieux Leuze | 8.4 | | | more |
07.04 | 92 | | | Stage 1 - Vieux-Condé › Quevaucamps | 167.3 | | | more |
03.04 » 05.04 | | | | Driedaagse De Panne-Koksijde (2.HC) | | | | more |
05.04 | 91 | | | Stage 3 - De Panne › De Panne | 119 | | | more |
04.04 | 143 | | | Stage 2 - Zottegem › Koksijde | 227 | | | more |
03.04 | 143 | | | Stage 1 - Middelkerke › Zottegem | 192 | | | more |
31.03 | DNF | | | E3 Prijs Vlaanderen (1.HC) | 203 | | | more |
21.03 | DNF | | | Nokere-Koerse (1.1) | 197 | | | more |
11.03 | 59 | | | Vlaamse Pijl (1.2) | 145.7 | | | more |
10.03 | 2 | | | Grand Prix de la Ville de Lillers Souvenir Bruno Comini (1.2) | 171.1 | 10 | | more |
07.03 | 69 | | | Memorial Samyn (1.1) | 191.9 | | | more |
03.03 | DNF | | | Omloop Het Volk ME (1.HC) | 200 | | | more |
07.02 » 11.02 | | | | Etoile de Bessèges (2.1) | | | | more |
| 112 | | | General classification | | | | more |
11.02 | 114 | | | Stage 5 - Gagnières › Bessèges | 148 | | | more |
10.02 | 52 | | | Stage 4 - Allègre › Allègre | 151 | | | more |
09.02 | 67 | | | Stage 3 - Cendras › La Grand-Combe | 138 | | | more |
08.02 | 124 | | | Stage 2 - Nîmes › Saint-Ambroix | 149 | | | more |
07.02 | 108 | | | Stage 1 - Pézenas › Palavas-les-Flots | 148 | | | more |