13.10 | 101 | | | Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (1.1) | 195.8 | | | more |
27.09 | 64 | | | Gooikse Pijl (1.2) | 198.7 | | | more |
29.08 » 30.08 | | | | Ronde van Midden-Nederland (2.2) | | | | more |
| 58 | | | General classification | | | | more |
30.08 | 110 | | | Stage 2 - Utrecht › Utrecht | 203.6 | | | more |
29.08 | 13 | 74 | | Stage 1 (TTT) - Leersum › Leersum | 28.65 | | | more |
26.08 | DNF | | | Druivenkoers - Overijse (1.1) | 197.6 | | | more |
23.08 | DNF | | | Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1) | 183.3 | | | more |
21.08 | 98 | | | Arnhem-Veenendaal Classic (1.1) | 199.7 | | | more |
13.08 » 16.08 | | | | Czech Cycling Tour (2.1) | | | | more |
| 4 | | | Youth classification | | | | more |
| 19 | | | Mountains classification | | | | more |
| 36 | | | General classification | | | | more |
16.08 | 29 | | | Stage 4 - Olomouc › Dolany | 144.9 | | | more |
15.08 | 53 | 49 | | Stage 3 - Mohelnice › Sternberk | 199 | | | more |
14.08 | 70 | 54 | | Stage 2 - Olomouc › Unicov | 178 | | | more |
13.08 | 12 | 71 | | Stage 1 (TTT) - Unicov › Unicov | 20.4 | | | more |
01.08 » 03.08 | | | | Kreiz Breizh Elites (2.2) | | | | more |
| 34 | | | Youth classification | | | | more |
| 62 | | | General classification | | | | more |
03.08 | 52 | | | Stage 4 - Plouguernevel › Rostrenen | 163.2 | | | more |
02.08 | 114 | 86 | | Stage 3 - Carhaix › Carhaix | 110.2 | | | more |
02.08 | 92 | 78 | | Stage 2 - Ploërdut › Callac | 82.2 | | | more |
01.08 | 75 | 75 | | Stage 1 - Calanhel › Plouray | 184.5 | | | more |
14.06 | DNF | | | Ronde van Limburg (1.1) | 199 | | | more |
23.05 » 24.05 | | | | World Ports Classic (2.1) | | | | more |
| 28 | | | Youth classification | | | | more |
| 55 | | | General classification | | | | more |
24.05 | 78 | | | Stage 2 - Antwerpen › Rotterdam | 164 | | | more |
23.05 | 47 | 48 | | Stage 1 - Rotterdam › Antwerpen | 195 | | | more |
12.05 » 17.05 | | | | Olympia's 3M Tour (2.2) | | | | more |
| 9 | | | Youth classification | | | | more |
| 41 | | | General classification | | | | more |
17.05 | 45 | | | Stage 6 - Rijswijk › Rijswijk | 163.8 | | | more |
16.05 | 47 | 44 | | Stage 5b - Delft › Delft | 139.8 | | | more |
16.05 | 22 | 46 | | Stage 5a (ITT) - Delft › Delft | 8.7 | | | more |
15.05 | 87 | 45 | | Stage 4 - Diegem › Diegem | 150.1 | | | more |
14.05 | 44 | 43 | | Stage 3 - Reuver › Reuver | 148.5 | | | more |
13.05 | 75 | 49 | | Stage 2 - Ulft › Gendringen | 174.7 | | | more |
12.05 | 20 | 30 | | Stage 1b - Assen › Ureterp | 146.7 | | | more |
12.05 | 6 | 35 | | Stage 1a (TTT) - Assen › Assen | 21.8 | | | more |
02.05 | 55 | | | Ronde van Overijssel (1.2) | 200.7 | | | more |
26.04 | 54 | | | La Roue Tourangelle Région Centre - Trophée Harmonie Mutuelle (1.1) | 199 | | | more |
15.04 » 19.04 | | | | Tour du Loir et Cher E Provost (2.2) | | | | more |
| 23 | | | Youth classification | | | | more |
| 48 | | | Points classification | | | | more |
| 40 | | | General classification | | | | more |
19.04 | 110 | | | Stage 5 - Blois › Blois | 97.5 | | | more |
18.04 | 74 | 40 | | Stage 4 - Angé › Angé | 171 | | | more |
17.04 | 58 | 11 | | Stage 3 - Freteval › Vendôme | 209 | | | more |
16.04 | 17 | 12 | | Stage 2 - Huisseau/Cosson › Fougères/Bièvre | 196 | | | more |
15.04 | 151 | 65 | | Stage 1 - Blois › Nouan-le-Fuzelier | 175 | | | more |
04.04 | DNF | | | Volta Limburg Classic (1.1) | 198 | | | more |
21.03 | DNF | | | Ronde van Zeeland Seaports (1.1) | 196.1 | | | more |
14.03 | 69 | | | Albert Achterhes Pet Ronde van Drenthe (1.1) | 197.9 | | | more |
28.02 | 61 | | | Ster van Zwolle (1.2) | 177.3 | | | more |