01.09 » 05.09 | | | | International Hessen Rundfahrt (2.3) | | | | more |
| 8 | | | Youth classification | | | | more |
| 20 | | | Points classification | | | | more |
| 22 | | | General classification | | | | more |
05.09 | 21 | | | Stage 5 - Dieburg › Frankfurt | 190 | | | more |
04.09 | 31 | 23 | | Stage 4 (ITT) - Dieburg › Dieburg | 23 | | | more |
03.09 | 9 | 28 | | Stage 3 - Wiesbaden › Lich | 185 | | | more |
02.09 | 66 | 48 | | Stage 2 - Giessen › Wiesbaden | 154 | | | more |
01.09 | 40 | 40 | | Stage 1 - Kassel › Bad Arolsen | 191 | | | more |
17.08 » 20.08 | | | | Tour du Limousin (2.3) | | | | more |
20.08 | DNF | | | Stage 4 - Treignac › Limoges | 180.2 | | | more |
19.08 | 6 | 46 | | Stage 3 - St. Yrieix La Perche › St. Yrieix La Perche | 167 | 3 | | more |
18.08 | 59 | 87 | | Stage 2 - La Souterraine › Magnac Bourg | 179.9 | | | more |
17.08 | 101 | 101 | | Stage 1 - Oradour sur Glane › La Souterraine | 178 | | | more |
08.08 | 19 | | | European Continental Championships MU - Road Race (CC) | 178.8 | | | more |
06.08 | 28 | | | European Continental Championships MU - ITT (CC) | 30.5 | | | more |
26.06 | 48 | | | National Championships Netherlands U23 - Road Race (NC) | 175.5 | | | more |
17.06 » 19.06 | | | | Mainfranken Tour (2.7.2) | | | | more |
| 7 | | | General classification | | 4 | | more |
19.06 | 1 | | | Stage 2 - Bad Brückenau › Schweinfurt | 170 | 5 | | more |
18.06 | 35 | 10 | | Stage 1 - Schweinfurt › Bad Brückenau | 150 | | | more |
17.06 | 1 | 1 | | Prologue - Schweinfurt › Schweinfurt | 3 | 5 | | more |
09.06 | 19 | | | National Championships Netherlands U23 - ITT (NC) | 30 | | | more |
30.05 | 7 | | | Paris - Roubaix Espoirs (1.7.1) | | | | more |
21.05 » 23.05 | | | | Triptyque Ardennais (2.6) | | | | more |
| 8 | | | Youth classification | | | | more |
| 18 | | | Mountains classification | | | | more |
| 14 | | | Points classification | | | | more |
| 22 | | | General classification | | | | more |
23.05 | 41 | | | Stage 4 - Libramont › Libramont | 185 | | | more |
22.05 | 16 | 10 | | Stage 3 - Aywaille › Aywaille | 82 | | | more |
22.05 | 74 | 16 | | Stage 2 - Soumagne › Soumagne | 92 | | | more |
21.05 | 4 | 4 | | Stage 1 - Sprimont › Sprimont | 142 | | | more |
20.05 | 14 | | | Hasselt - Spa - Hasselt (1.5) | 166 | | | more |
16.05 | 3 | | | Circuit de Wallonie (1.7.1) | 170 | 7 | | more |
03.05 » 09.05 | | | | Thüringen-Rundfahrt (2.7.1) | | | | more |
| 5 | | | Youth classification | | | | more |
| 10 | | | General classification | | 1 | | more |
09.05 | 23 | | | Stage 6 - Oberweißbach › Arnstadt | 139.4 | | | more |
08.05 | 44 | 10 | | Stage 5 - Schleusingen › Oberweißbach | 152.7 | | | more |
07.05 | 12 | 6 | | Stage 4 (ITT) - Schleusingen › Schleusingen | 17 | | | more |
06.05 | 6 | 5 | | Stage 3 - Nordhausen › Bad Berka | 169.4 | | | more |
05.05 | 31 | 11 | | Stage 2 - Mühlhausen › Nordhausen | 154.3 | | | more |
04.05 | 52 | 6 | | Stage 1 - Arnstadt › Mühlhausen | 168 | | | more |
03.05 | 6 | 6 | | Prologue - Arnstadt › Arnstadt | 3 | | | more |
01.05 | 9 | | | Rund um den Henninger Turm U23 (1.7.1) | 169.4 | | | more |
25.04 | 42 | | | Ronde van Noord-Holland (1.3) | 200 | | | more |
17.04 | 28 | | | ZLM Tour om de 'Arjaan de Schipper Trofee' | 196.4 | | | more |
14.04 | 37 | | | La Côte Picarde (1.7.1) | | | | more |
10.04 » 11.04 | | | | Vlaanderens Tweedaagse der Gaverstreek (1.6) | | | | more |
| 26 | | | General classification | | | | more |
11.04 | 60 | | | Stage 3 - Deerlijk › Deerlijk | 129 | | | more |
11.04 | 11 | | | Stage 2 - Sint-Eloois-Vijve › Sint-Eloois-Vijve | 8.7 | | | more |
10.04 | 43 | | | Stage 1 - Stasegem › Stasegem | 155 | | | more |
03.04 | 13 | | | Hel van het Mergelland (1.5) | 191.8 | | | more |
14.03 | 6 | | | Omloop van het Waasland-Kemzeke (1.5) | 187 | 1 | | more |