2024-03-18 | VAN DER POEL Mathieu | Alpecin - Deceuninck | 2028 | |
2024-03-18 | VAN GILS Maxim | Lotto Dstny | 2026 | |
2024-03-14 | VAN EETVELT Lennert | Lotto Dstny | 2026 | |
2024-03-13 | DIJKSTRA Anneke | VolkerWessels Women's Pro Cycling Team | 2025 | |
2024-03-13 | JANSEN Eline | VolkerWessels Women's Pro Cycling Team | 2025 | |
2024-03-13 | POLAND Meis | VolkerWessels Women's Pro Cycling Team | 2025 | |
2024-03-13 | SCHOENS Quinty | VolkerWessels Women's Pro Cycling Team | 2025 | |
2024-03-13 | VAN ROOIJEN Sofie | VolkerWessels Women's Pro Cycling Team | 2025 | |
2024-03-13 | VANPACHTENBEKE Margot | VolkerWessels Women's Pro Cycling Team | 2025 | |
2024-03-10 | SUZUKI Shiryu | Levante Fuji Shizuoka | 2024 | |
2024-03-02 | GALL Felix | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 2026 | |
2024-02-28 | BONDOC Rench Michael | 7Eleven Cliqq Roadbike Philippines | 2024 | |
2024-02-28 | FRANCISCO Jude Gabriel | 7Eleven Cliqq Roadbike Philippines | 2024 | |
2024-02-28 | GALEDO Mark John Lexer | 7Eleven Cliqq Roadbike Philippines | 2024 | |
2024-02-28 | KANEKO Daisuke | 7Eleven Cliqq Roadbike Philippines | 2024 | |
2024-02-28 | NAGAI Kenta | 7Eleven Cliqq Roadbike Philippines | 2024 | |
2024-02-28 | PASCUAL Joshua | 7Eleven Cliqq Roadbike Philippines | 2024 | |
2024-02-28 | TUGAWIN Ryan | 7Eleven Cliqq Roadbike Philippines | 2024 | |
2024-02-28 | SHEFFIELD Magnus | INEOS Grenadiers | 2026 | |
2024-02-26 | SKJELMOSE Mattias | Lidl - Trek | 2026 | |
2024-02-21 | KOPECKY Lotte | Team SD Worx - Protime | 2028 | |
2024-02-21 | LIND Magdalene | Team Coop - Repsol | 2025 | |
2024-02-19 | VAN DEN BOER Seppe | Baloise - Trek Lions | 2024 | |
2024-02-19 | DE BRUYCKERE Kay | Pauwels Sauzen - Bingoal | 2024 | |
2024-02-19 | LAURYSSEN Yorben | Pauwels Sauzen - Bingoal | 2024 | |
2024-02-19 | NUYENS Wies | Pauwels Sauzen - Bingoal | 2024 | |
2024-02-19 | VAN DEN BOSSCHE Angelo | Pauwels Sauzen - Bingoal | 2024 | |
2024-02-19 | VAN DER VREKEN Lucas | Pauwels Sauzen - Bingoal | 2024 | |
2024-02-19 | VAN SPEYBROEK Matti | Pauwels Sauzen - Bingoal | 2024 | |
2024-02-19 | VANDENBERGHE Viktor | Pauwels Sauzen - Bingoal | 2024 | |
2024-02-19 | CLÉ Brent | Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes | 2024 | |
2024-02-19 | CLYNEN Rhune | Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes | 2024 | |
2024-02-19 | FERDINANDE Anton | Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes | 2024 | |
2024-02-19 | MARCHAND Robbe | Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes | 2024 | |
2024-02-19 | SOETE Daan | Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes | 2024 | |
2024-02-19 | TABARES Nicholas | Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes | 2024 | |
2024-02-19 | VAN DE PUTTE Victor | Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes | 2024 | |
2024-02-19 | VAN KESSEL Corné | Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes | 2024 | |
2024-02-19 | RAUSA Cosma Gabriele | UM Tools Caffé Mokambo | 2024 | |
2024-02-19 | REALINI Gaia | Lidl - Trek | 2027 | |
2024-02-16 | SPADA Antonio | Mg.K Vis - Colors for Peace | 2024 | |
2024-02-15 | GOVEKAR Matevž | Bahrain - Victorious | 2027 | |
2024-02-14 | HWANG In Hyeok | KSPO Professional | 2024 | |
2024-02-14 | KIM Hyunseo | KSPO Professional | 2024 | |
2024-02-14 | KIM Jinwoong | KSPO Professional | 2024 | |
2024-02-14 | KIM Kookhyun | KSPO Professional | 2024 | |
2024-02-14 | KWON Soon Young | KSPO Professional | 2024 | |
2024-02-14 | LEE Seojun | KSPO Professional | 2024 | |
2024-02-14 | PARK Kyoung Ho | KSPO Professional | 2024 | |
2024-02-14 | SHIN Byeonghoon | KSPO Professional | 2024 | |
2024-02-14 | PAGE Hugo | Intermarché - Wanty | 2026 | |
2024-02-09 | ZONNEVELD Thijs | BEAT Cycling Club | 2024 | |
2024-02-09 | VAN EYNDE Fien | Fenix-Deceuninck Development Team | 2024 | |
2024-02-08 | STEINHAUSER Georg | EF Education - EasyPost | 2026 | |
2024-02-07 | HUANG Wenbo | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | LIU Kai | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | SHI Jinggang | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | WANG Yulong | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | XIE Yuhang | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | XU Kaixiong | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | YIN Xiao Lei | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | YU Ze | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | ZHENG Bowen | Hainan Wuzhishan Cycling Team | 2024 | |
2024-02-07 | DOBBELAERE Jana | Chevalmeire | 2024 | |
2024-02-07 | BAKKER Minke | Chevalmeire | 2024 | |
2024-02-06 | DE KLEIJN Arvid | Tudor Pro Cycling Team | 2026 | |
2024-02-05 | SUN Wentao | Li Ning Star | 2024 | |
2024-02-05 | ZHU Yanhong | Li Ning Star | 2024 | |
2024-02-05 | SHAO Junqi | Li Ning Star | 2024 | |
2024-02-05 | NIU Yikui | Li Ning Star | 2024 | |
2024-02-05 | LIU Yuze | Li Ning Star | 2024 | |
2024-02-05 | LI Luhao | Li Ning Star | 2024 | |
2024-02-05 | BAI Li Jun | Li Ning Star | 2024 | |
2024-02-05 | CAMPOS Roniel | Li Ning Star | 2024 | |
2024-02-05 | WILLEMSEN Steven | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-02-02 | KOBAYASHI Marino | Matrix Powertag | 2024 | |
2024-02-02 | MANCEBO Francisco | Matrix Powertag | 2024 | |
2024-02-02 | TAKUBO Kenji | Matrix Powertag | 2024 | |
2024-02-02 | TORIBIO José Vicente | Matrix Powertag | 2024 | |
2024-02-02 | YASUHARA Daiki | Matrix Powertag | 2024 | |
2024-02-02 | CORTE Eduardo | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-02 | MIRALRIO José Armando | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-02 | MIRALRIO José Eduardo | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-02 | RIVAS Juan Pablo | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-02 | ATAHUALPA Maria Camila | Colombia Potencia de la Vida Strongman | 2024 | |
2024-02-02 | CARRASCO Paula Andrea | Colombia Potencia de la Vida Strongman | 2024 | |
2024-02-02 | CASTAÑO Elizabeth | Colombia Potencia de la Vida Strongman | 2024 | |
2024-02-02 | HERNÁNDEZ Lina Marcela | Colombia Potencia de la Vida Strongman | 2024 | |
2024-02-02 | MORENO Sara Juliana | Colombia Potencia de la Vida Strongman | 2024 | |
2024-02-02 | SANABRIA Ana Cristina | Colombia Potencia de la Vida Strongman | 2024 | |
2024-02-02 | GRÖNDAHL Antonia | Chevalmeire | 2024 | |
2024-02-02 | ERIKSEN Malin | Chevalmeire | 2024 | |
2024-02-02 | WITTEVRONGEL Lani | Chevalmeire | 2024 | |
2024-02-02 | BRAAM Danique | Chevalmeire | 2024 | |
2024-02-01 | SANTOS Efrén | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-01 | ALARCÓN Pablo Andres | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-01 | PRADO Ignacio de Jesús | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-01 | MCGEOUGH Cormac | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-01 | PARRA Heiner Rodrigo | Canel's - Java | 2024 | |
2024-02-01 | QUINTEROS Alexis Benjamin | Team Banco Guayaquil - Bianchi | 2024 | |
2024-02-01 | PITA Cristian David | Team Banco Guayaquil - Bianchi | 2024 | |
2024-02-01 | MONTENEGRO Lenin Javier | Team Banco Guayaquil - Bianchi | 2024 | |
2024-02-01 | CAICEDO David Sebastian | Team Banco Guayaquil - Bianchi | 2024 | |
2024-02-01 | FITRIANTO Woro | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-02-01 | PACHÓN Oscar Mauricio | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-02-01 | ARIFIN Muhammah Imam | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-02-01 | ALIZADEH Hossein | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-02-01 | SEVADIL Adrian | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | CHU Tsun Wai | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | LAU Joseph | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | LAU Wan Yau Vincent | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | LEUNG Ka Yu | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | LIANG King Hung | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | MOW Ching Yin | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | NG Pak Hang | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | NG Sum Lui | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | TSO Kai Kwong | HKSI Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | DENG Han | Li Ning Star Ladies | 2024 | |
2024-01-31 | JIAO Kaiyan | Li Ning Star Ladies | 2024 | |
2024-01-31 | KANG Qiao | Li Ning Star Ladies | 2024 | |
2024-01-31 | SUN Mingyue | Li Ning Star Ladies | 2024 | |
2024-01-31 | SUN Yanan | Li Ning Star Ladies | 2024 | |
2024-01-31 | TAN Zehui | Li Ning Star Ladies | 2024 | |
2024-01-31 | ZHAO Fangfang | Li Ning Star Ladies | 2024 | |
2024-01-31 | ZHOU Xueyi | Li Ning Star Ladies | 2024 | |
2024-01-31 | HUANG Guoqing | The Hurricane & Thunder Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | HUANG Yucheng | The Hurricane & Thunder Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | LI Jinsong | The Hurricane & Thunder Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | LIU Aolin | The Hurricane & Thunder Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | PAN Yourui | The Hurricane & Thunder Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | XUAN Ye Chen | The Hurricane & Thunder Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | FIKRI AZKA Mohammad | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | FIRDAUS Nur Prasetyo | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | GANI Abdul | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | HERLANGGA Muhamad | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | MAULANA Astnan | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | OTHMAN Afiq Huznie | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | RIDWAN Muhmmad | Nusantara Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | BENGAYOU Abdelraouf | Madar Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | SAIDI Nassim | Madar Pro Cycling Team | 2024 | |
2024-01-31 | KUSUMA Terry | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | MAULANA Kevin Dani | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | OETOMO Yosandy Darmawan | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | PANDE Jaya Sedana Putra | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | PRAYOGO Dealton Nur Arif | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | PURWANTO Daniel | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | REIHAN Mohammad | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | SETRA Qaris Maxu Irwandi | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | WIJAYA Fajar | Kelapa Geding Bikers | 2024 | |
2024-01-31 | HABERMANN Richard | AC Sparta Praha | 2024 | |
2024-01-31 | MLEJNEK Daniel | AC Sparta Praha | 2024 | |
2024-01-31 | RYBA Jan | AC Sparta Praha | 2024 | |
2024-01-30 | CHEN Ning | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-30 | CUI Yuhang | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-30 | FENG Lin | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-30 | LIU Lingxiao | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-30 | LU Siying | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-30 | SONG Chao | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-30 | SUN Yuan | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-30 | XIAO Jiaxi | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-30 | YUAN Haidi | China Liv Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-29 | GHEBREIGZABHIER Amanuel | Lidl - Trek | 2024 | |
2024-01-29 | LEE Geonmin | Geumsan Insam Cello | 2024 | |
2024-01-29 | MOONSHIN Junseo | Geumsan Insam Cello | 2024 | |
2024-01-29 | HU Haijie | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LI Jungang | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LI Xi | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LI Yuheng | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LIU Jinchun | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | ZHANG Ruibiao | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | ZHAO Chenli | Shenzhen Xidesheng Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | JANG Yeonho | Seoul Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | JEONG Seunghwa | Seoul Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | JUN Hoonmin | Seoul Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | JUNG Woo-ho | Seoul Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LEE Jae-ha | Seoul Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | MIN Kyeongho | Seoul Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LI Honghai | Pingtan International Tourism Island Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LI Shuai | Pingtan International Tourism Island Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LI Tiancheng | Pingtan International Tourism Island Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | YU Yuanfeng | Pingtan International Tourism Island Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | ZHAO Mingxu | Pingtan International Tourism Island Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | CHOI Sangjin | LX Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | IM Jaeyeon | LX Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | JANG Junhyeok | LX Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | KIM Euro | LX Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | PARK Jihwan | LX Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | PARK Keon Woo | LX Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | PARK Sanghong | LX Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | HEO Seungsoo | Korail Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | JOO Sarang | Korail Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | JUN Jeehwan | Korail Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | KIM Hyeonseok | Korail Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | LEE Uimin | Korail Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | SHIN Jinsoo | Korail Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | DEGENKOLB John | Team dsm-firmenich PostNL | 2025 | |
2024-01-29 | CHAMAN Lauro Cesar | Swift Carbon Pro Cycling Brasil | 2024 | |
2024-01-29 | DE PAULA Rafael Augusto | Swift Carbon Pro Cycling Brasil | 2024 | |
2024-01-29 | DE TARDE Pierre | Swift Carbon Pro Cycling Brasil | 2024 | |
2024-01-29 | FONSECA DA SILVA FREITAS Kacio | Swift Carbon Pro Cycling Brasil | 2024 | |
2024-01-29 | GONZELI Otavio Augusto | Swift Carbon Pro Cycling Brasil | 2024 | |
2024-01-29 | BUTTIGIEG Aidan | St George Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | IVORY Cameron | St George Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | MCGOVERN Hunter | St George Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | REARDON Connor | St George Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-29 | AVILA Freddy | Colombia Potencia de la Vida - Strongman | 2024 | |
2024-01-29 | CASALLAS Yeisson Ferney | Colombia Potencia de la Vida - Strongman | 2024 | |
2024-01-29 | DIAGAMA Marlon Stiward | Colombia Potencia de la Vida - Strongman | 2024 | |
2024-01-29 | OJEDA Ivan Arturo | Colombia Potencia de la Vida - Strongman | 2024 | |
2024-01-29 | VARGAS Brayan | Colombia Potencia de la Vida - Strongman | 2024 | |
2024-01-26 | BORDEOS Warren | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | CARCUEVA Jonel | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | GATMAITAN Joshua | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | HUALDA Ronnel | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | LAGO Marc Ryan | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | LIM Rustom | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | LUCERO Jericho | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | MENDOZA Aidan James | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | MONTEMAYOR Emmanuel Dave | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | OLARTE Jaypee | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | PEREZ Dominic | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | QUITA Ronnilan | Go For Gold Philippines | 2024 | |
2024-01-26 | RÜETSCHI Noëlle | AG Insurance - Soudal NXTG | 2024 | |
2024-01-26 | SANDER Laura Lizette | AG Insurance - Soudal NXTG | 2024 | |
2024-01-26 | LINTHOUDT Jade | AG Insurance - Soudal NXTG | 2024 | |
2024-01-26 | KOPECKÝ Julia | AG Insurance - Soudal NXTG | 2024 | |
2024-01-26 | KNAVEN Mirre | AG Insurance - Soudal NXTG | 2024 | |
2024-01-26 | JOORIS Febe | AG Insurance - Soudal NXTG | 2024 | |
2024-01-26 | GRÉGOIRE Julia | AG Insurance - Soudal NXTG | 2024 | |
2024-01-26 | BONZANINI Rachele | BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo | 2024 | |
2024-01-26 | SERENA Giorgia | BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo | 2024 | |
2024-01-26 | VIGLIANTI Erika | BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo | 2024 | |
2024-01-25 | MEO Felix James | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2024-01-25 | MALCHAREK Moritz | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2024-01-25 | ZHUMAKAN Alisher | Almaty Astana Motors | 2024 | |
2024-01-24 | CHO Gyusung | UijeongBu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | CHOI Taeho | UijeongBu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | HONG Seungmin | UijeongBu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | JANG Hun | UijeongBu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | KANG Sukho | UijeongBu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | KIM Donguk | UijeongBu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | KIM Unggyeom | UijeongBu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | CAIZA Erik Daniel | Team Saitel | 2024 | |
2024-01-24 | PITA Alejandro Bladimir | Team Saitel | 2024 | |
2024-01-24 | REVELO Franklin Joel | Team Saitel | 2024 | |
2024-01-24 | SALGADO Josué Andres | Team Saitel | 2024 | |
2024-01-24 | TOBAR Cristian Camilo | Team Saitel | 2024 | |
2024-01-24 | VILLALBA Jordan Efrain | Team Saitel | 2024 | |
2024-01-24 | FENG Shoubo | Pardus Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | PAN Changyi | Pardus Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | QIAO Feng | Pardus Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | WANG Bin | Pardus Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | WANG Zhishi | Pardus Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | YANG Wensen | Pardus Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | ZHANG Hongtao | Pardus Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | ZHANG Jiajun | Pardus Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | LIU Jiankun | China Glory - Mentech Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | SU Haoyu | China Glory - Mentech Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-24 | ADEL ELZOGHABY Abdelrahman | SuezCanalDiscovery | 2024 | |
2024-01-24 | EBIDALLA Karim | SuezCanalDiscovery | 2024 | |
2024-01-24 | KAMEL Ahmed Gamal | SuezCanalDiscovery | 2024 | |
2024-01-24 | KHALED RASHWAN Abdelrahman | SuezCanalDiscovery | 2024 | |
2024-01-24 | METAWEA Mahmoud | SuezCanalDiscovery | 2024 | |
2024-01-24 | MOHAMED HEGAZY Aly | SuezCanalDiscovery | 2024 | |
2024-01-24 | TAWFIK Ahmed | SuezCanalDiscovery | 2024 | |
2024-01-22 | JENNER Samuel | Team BridgeLane | 2024 | |
2024-01-21 | STOICA Stefan Lucian | Vini Monzon - Savini Due - OMZ | 2024 | |
2024-01-19 | FERREIRA GUIMARÃES Alessandro | Swift Carbon Pro Cycling Brasil | 2024 | |
2024-01-19 | ROSSI João Pedro | Swift Carbon Pro Cycling Brasil | 2024 | |
2024-01-19 | HERRERA Samuel | Team Sistecredito | 2024 | |
2024-01-19 | VARGAS Walter | Team Medellín | 2024 | |
2024-01-19 | SÁNCHEZ Brayan | Team Medellín | 2024 | |
2024-01-19 | PAREDES Wilmar | Team Medellín | 2024 | |
2024-01-19 | OYOLA Róbigzon Leandro | Team Medellín | 2024 | |
2024-01-19 | OCAMPO Victor | Team Medellín | 2024 | |
2024-01-19 | JAMAICA Javier Ernesto | Team Medellín | 2024 | |
2024-01-19 | DUARTE Fabio | Team Medellín | 2024 | |
2024-01-19 | MUÑOZ Jaider | Team Sistecredito | 2024 | |
2024-01-19 | VAN ANROOIJ Shirin | Lidl - Trek | 2026 | |
2024-01-19 | MARAL Ahmet | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 2024 | |
2024-01-18 | MUÑOZ Daniel | Nu Colombia | 2024 | |
2024-01-18 | MENDEZ Daniel Alejandro | Nu Colombia | 2024 | |
2024-01-18 | MONDRAGON Mateo | Nu Colombia | 2024 | |
2024-01-18 | HERRERA Manuel David | Nu Colombia | 2024 | |
2024-01-18 | GUTIÉRREZ Heberth Alejandro | Nu Colombia | 2024 | |
2024-01-18 | CHAVES Jhonatan Stiven | Nu Colombia | 2024 | |
2024-01-18 | WINTHER OLSEN Amalie | Torelli | 2024 | |
2024-01-18 | SELVA Francesca | Torelli | 2024 | |
2024-01-18 | BAPTISTA Kim | Torelli | 2024 | |
2024-01-18 | MACGREGOR Bronwyn | Torelli | 2024 | |
2024-01-18 | BUTA Catalin | Vini Monzon - Savini Due - OMZ | 2024 | |
2024-01-17 | STUART Sammie | DAS - Handsling Bikes | 2024 | |
2024-01-17 | AYYORKUN Mustafa | Spor Toto Cycling Team | 2024 | |
2024-01-17 | ÖZKALBIM Kaan | Spor Toto Cycling Team | 2024 | |
2024-01-17 | TEKIN Mustafa | Spor Toto Cycling Team | 2024 | |
2024-01-17 | ALIZADA Elgun | Sakarya BB Pro Team | 2024 | |
2024-01-17 | MAMMADOV Mahmud | Sakarya BB Pro Team | 2024 | |
2024-01-17 | MIKAYILZADE Musa | Sakarya BB Pro Team | 2024 | |
2024-01-17 | YUCA Emre | Sakarya BB Pro Team | 2024 | |
2024-01-17 | ARIKAN Doğukan | Spor Toto Cycling Team | 2024 | |
2024-01-17 | YIGIT Tahir | Spor Toto Cycling Team | 2024 | |
2024-01-17 | ŞAMLI Feritcan | Spor Toto Cycling Team | 2024 | |
2024-01-17 | ÖRKEN Ahmet | Spor Toto Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | ÁRVAI Kristóf | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | DOLLESCHAL Patrick | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | GÖNCZY Gergő | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | ISTLSTEKKER Zsolt | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | KARL Ádám Kristóf | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | MUNTON Byron | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | OROSZ Gergő | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | RÓZSA Balázs | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | SZARKA Gergely | Epronex - Hungary Cycling Team | 2024 | |
2024-01-16 | NARUMI Soh | Vini Monzon - Savini Due - OMZ | 2024 | |
2024-01-15 | RICHARDSON Alexandar | Saint Piran | 2024 | |
2024-01-15 | KIEKENS Cleo | Chevalmeire | 2024 | |
2024-01-15 | GINS Tara | Chevalmeire | 2024 | |
2024-01-15 | BEX Nathalie | Chevalmeire | 2024 | |
2024-01-15 | DRUYTS Kelly | Chevalmeire | 2024 | |
2024-01-15 | LUCIANI Giulia | BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo | 2024 | |
2024-01-14 | HAVERDINGS David | Baloise - Trek Lions | 2024 | |
2024-01-14 | HUYBS Ward | Baloise - Trek Lions | 2024 | |
2024-01-14 | NIEUWENHUIS Joris | Baloise - Trek Lions | 2024 | |
2024-01-14 | LUKE Daniel | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2024-01-13 | MORIARTY James | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2024-01-13 | LYNCH Tom | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2024-01-13 | LYNCH Tom | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2024-01-13 | JONES Campbell | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2024-01-13 | FRISLIE Graeme | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2024-01-13 | KIM Hwarang | Geumsan Insam Cello | 2024 | |
2024-01-13 | CHOE Hyeong Min | Geumsan Insam Cello | 2024 | |
2024-01-13 | JEONG Jaehun | Geumsan Insam Cello | 2024 | |
2024-01-13 | STEIGENGA Nicole | AG Insurance - Soudal Team | 2024 | |
2024-01-13 | SMITH Victoria | Alba Development Road Team | 2024 | |
2024-01-13 | GUO Shourong | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | KONKIN Maxim | Vino SKO Team | 2024 | |
2024-01-13 | KOLTUNOV Vladimir | Vino SKO Team | 2024 | |
2024-01-13 | LI Hongbo | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | LI Hu | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | LI Zisen | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | MONSALVE Yonathan | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | SAFARZADEH Saeid | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | SEMENOV Alexandr | Vino SKO Team | 2024 | |
2024-01-13 | SUN Hailin | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | VAGANOV Alexey | Vino SKO Team | 2024 | |
2024-01-13 | VOROPAYEV Pavel | Vino SKO Team | 2024 | |
2024-01-13 | VOROBYEV Matvey | Vino SKO Team | 2024 | |
2024-01-13 | WANG Jiancai | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | ZHU Pengwu | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | ZHANG Zhishan | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | YUAN Zhanhui | Tianyoude Hotel Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | BROWN Joshua | Team Novo Nordisk Development | 2024 | |
2024-01-13 | GODTS Kobe | Team Novo Nordisk Development | 2024 | |
2024-01-13 | KNUDSEN Hjalte Thor | Team Novo Nordisk Development | 2024 | |
2024-01-13 | KOTULSKI Przemysław | Team Novo Nordisk Development | 2024 | |
2024-01-13 | MCQUERRY Justin | Team Novo Nordisk Development | 2024 | |
2024-01-13 | MULLER Anton | Team Novo Nordisk Development | 2024 | |
2024-01-13 | WATTELLE Célestin | Team Novo Nordisk Development | 2024 | |
2024-01-13 | BOONRATANATHANAKORN Turakit | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | CHAWCHIANGKWANG Peerapol | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | CHAIYASOMBAT Thanakhan | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | KAEWSUYA Supachok | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | KLAHAN Noppachai | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | LIPHONGYU Navuti | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | YAOWARAT Ratchanon | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | SIRIRONNACHAI Sarawut | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | YORDSUWAN Setthawut | Thailand Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | HUGGER Jan | Team Lotto Kern-Haus PSD Bank | 2024 | |
2024-01-13 | DREßLER Luca | Team Lotto Kern-Haus PSD Bank | 2024 | |
2024-01-13 | ABT Cedric | Team Lotto Kern-Haus PSD Bank | 2024 | |
2024-01-13 | ABDUL HALIM Muhammad Shahmir Aiman | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | ANSALONI Emanuele | Team Technipes #inEmiliaRomagna | 2024 | |
2024-01-13 | BUDYAK Anatoliy | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | CAHYADI Aiman | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | EVERTSEN-HEGREBERG Simen | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | BUSCHEK Paul | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | DODD Matthew | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | EWART Jesse | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | EYOB Metkel | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | HAMDAN Wan Abdul Rahman | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | HOLZKNECHT Jonas | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | KEE Zhe Yie | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | HÖRANDTNER Moritz | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | MAZUKI Nur Amirul Fakhruddin | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | LAKASEK Irwandie | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | OBERLECHNER Luca | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | MOHD ZARIFF Muhammad Nur Aiman | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | PREYLER David | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | PAUMANN David | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | REGUIGUI Youcef | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | PUTZ Sebastian | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | SALEH Mohd Harrif | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | WAFLER Tim | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | SCHRETTL Marco | Tirol KTM Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | ZULKURNAIN Zuladri Amin | Terengganu Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | HASHIMOTO Eiya | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | IMAMURA Shunsuke | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | KAWANO Shouki | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | KOJIMA Naoki | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | KUBOKI Kazushige | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | MATSUDA Shoi | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | OKAMOTO Katsuya | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | TOKUDA Suguru | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | YAMAMOTO Tetsuo | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | YAMASHITA Toranosuke | Team Bridgestone Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | METCALFE Ben | Team BridgeLane | 2024 | |
2024-01-13 | ELLI Konstantin | Tashkent City Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | KHALMURATOV Muradjan | Tashkent City Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | RAKHIMBAEV Behzodek | Tashkent City Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | SUNNATOV Akramjon | Tashkent City Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | ZABIROV Damir | Tashkent City Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | ALESSANDRINI Luis Felipe | STAMINA Racing | 2024 | |
2024-01-13 | CAULIER Tomas | STAMINA Racing | 2024 | |
2024-01-13 | DECAR Jacob Thomas | STAMINA Racing | 2024 | |
2024-01-13 | EGUIGUREN Gonzalo | STAMINA Racing | 2024 | |
2024-01-13 | EGUIGUREN Rafael | STAMINA Racing | 2024 | |
2024-01-13 | KOTSAKIS Francisco | STAMINA Racing | 2024 | |
2024-01-13 | LIRA Juan Cristobal | STAMINA Racing | 2024 | |
2024-01-13 | QUIROZ Tomas | STAMINA Racing | 2024 | |
2024-01-13 | KOMAC Nejc | Sava Kranj Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | OTONIČAR Gašper | Sava Kranj Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | PEČNIK Teo | Sava Kranj Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | PODLESNIK Grega | Sava Kranj Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | ZIHERL Luka | Sava Kranj Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | GERHARDT Julian | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2024-01-13 | ZERAI Nahom | Q36.5 Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | MARTINEZ Guillermo Juan | Q36.5 Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | MOSCA Raffaele | Q36.5 Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | OIOLI Manuel | Q36.5 Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | PORTELLO Alessio | Q36.5 Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | STEDMAN Travis | Q36.5 Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | RUIZ Bredio | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-13 | LORENZO Randish Abdul | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-13 | HERNANDEZ Nolberto | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-13 | GÓMEZ Yelko | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-13 | BARBOZA Juan Manuel | Orgullo Paisa | 2024 | |
2024-01-13 | COLON Johan Antonio | Orgullo Paisa | 2024 | |
2024-01-13 | ESCUDERO Santiago | Orgullo Paisa | 2024 | |
2024-01-13 | OSORIO Juan Felipe | Orgullo Paisa | 2024 | |
2024-01-13 | PAREDES Pablo | Orgullo Paisa | 2024 | |
2024-01-13 | RAMIREZ Santiago | Orgullo Paisa | 2024 | |
2024-01-13 | RENDÓN Juan Tito | Orgullo Paisa | 2024 | |
2024-01-13 | SANCHEZ Mateo | Orgullo Paisa | 2024 | |
2024-01-13 | AHLSSON Jonathan | Motala AIF Serneke Allebike | 2024 | |
2024-01-13 | JAGERSTÅL Niklas | Motala AIF Serneke Allebike | 2024 | |
2024-01-13 | JOHANSSON Fredrik | Motala AIF Serneke Allebike | 2024 | |
2024-01-13 | LARSSON David | Motala AIF Serneke Allebike | 2024 | |
2024-01-13 | LIND Oscar | Motala AIF Serneke Allebike | 2024 | |
2024-01-13 | PEDERSEN Eric | Motala AIF Serneke Allebike | 2024 | |
2024-01-13 | VERNERSSON Lukas | Motala AIF Serneke Allebike | 2024 | |
2024-01-13 | GILBERTSON Theo | MitoQ - NZ Cycling Project | 2024 | |
2024-01-13 | DUYVESTEYN Kees | MitoQ - NZ Cycling Project | 2024 | |
2024-01-13 | CHAPMAN Joe | MitoQ - NZ Cycling Project | 2024 | |
2024-01-13 | VAN VLIET Michiel | Metec - SOLARWATT p/b Mantel | 2024 | |
2024-01-13 | VAN VEENENDAAL Hidde | Metec - SOLARWATT p/b Mantel | 2024 | |
2024-01-13 | VAN DER TUUK Axel | Metec - SOLARWATT p/b Mantel | 2024 | |
2024-01-13 | KONINGS Roan | Metec - SOLARWATT p/b Mantel | 2024 | |
2024-01-13 | HABETS Jordan | Metec - SOLARWATT p/b Mantel | 2024 | |
2024-01-13 | DE LANGE Thijs | Metec - SOLARWATT p/b Mantel | 2024 | |
2024-01-13 | BROEX Victor | Metec - SOLARWATT p/b Mantel | 2024 | |
2024-01-13 | BARBU Leonard | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | CEVINI Peter | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | COJANU Andrei | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | CRACIUNU Darius | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | DIACONESCU Marcel | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | DOBRIN Ioan | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | DRAGOIU Stefan | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | FLOREA Andrei-cristian | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | MOLDANSKY Gerhard-Cristin | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | PICIU Mattew-Denis | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-13 | BRHANE Abel | May Stars | 2024 | |
2024-01-13 | HAKIZIMANA Felicien | May Stars | 2024 | |
2024-01-13 | NSENGIYUMVA Shemu | May Stars | 2024 | |
2024-01-13 | AYTSEGEB Aron | May Stars | 2024 | |
2024-01-13 | MANA TEKIE Filmon | May Stars | 2024 | |
2024-01-13 | AULSTAD Brage | Lillehammer CK Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | HOLSTAD Ludvik | Lillehammer CK Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | MARTINSEN Toralf Rydningen | Lillehammer CK Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | STIANSEN Sverre Schøyen | Lillehammer CK Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | THORVALDSEN Even | Lillehammer CK Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | TVEDT Ulrik | Lillehammer CK Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | KALICHMAN Daniel | Hustle Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-13 | BOGDANOVIČS Māris | Hengxiang Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | GAO Yongbing | Hengxiang Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | GUO Xin | Hengxiang Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | SONG Chenggang | Hengxiang Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | VOSEKALNS Andris | Hengxiang Cycling Team | 2024 | |
2024-01-13 | DING Yuxi | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | GAO Zifan | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | HE Yuande | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | JIA Weihui | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | LUO Yilun | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | QU Xinhao | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | SHI Kangning | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | WANG Bing | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | YAN Guangdong | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | YU Wenzhe | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-13 | ZHOU Hongfei | Hebei Continental Team | 2024 | |
2024-01-12 | LOPEZ Juan Carlos | GW Erco Shimano | 2024 | |
2024-01-12 | GARZON Oscar Santiago | GW Erco Shimano | 2024 | |
2024-01-12 | MANCIPE Andrés Liber | GW Erco Shimano | 2024 | |
2024-01-12 | RUIZ ACUÑA Jeferson Armando | GW Erco Shimano | 2024 | |
2024-01-12 | BOONROD Nattaphom | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | KITJAROENWAT Suriya | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | PHODINGAM Sakchai | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | PHUNSAWAT Teerachai | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | PREECHAVEERAKUL Kanjaphat | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | SAMANSANTI Nati | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | SIMONS Saharat | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | VISITVATTANAKUL Sompoch | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | WAREE Witthawat | Grant Thornton Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | DENG Penghai | Giant Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | HU Haojun | Giant Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | HUANG Junlei | Giant Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | LIN Chuanyang | Giant Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | LU Jiacheng | Giant Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | LYU Neng | Giant Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | WU Junjie | Giant Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | ZHANG Haiao | Giant Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | PEYROTON-DARTET Thomas | EuroCyclingTrips - YOELEO | 2024 | |
2024-01-12 | LOMBARD Peter | EuroCyclingTrips - YOELEO | 2024 | |
2024-01-12 | GREEN Simeon | EuroCyclingTrips - YOELEO | 2024 | |
2024-01-12 | FAN Yihua | Bodywrap Men's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | LI Boan | Bodywrap Men's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | LIU Chenrui | Bodywrap Men's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | NIU Gaoshang | Bodywrap Men's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | PANG Shuyang | Bodywrap Men's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | WANG Kuicheng | Bodywrap Men's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | YANG Yang | Bodywrap Men's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | AGOSTINACCHIO Filippo | Beltrami TSA - Tre Colli | 2024 | |
2024-01-12 | BIANCALANI Andrea | Beltrami TSA - Tre Colli | 2024 | |
2024-01-12 | BURANI Edoardo | Beltrami TSA - Tre Colli | 2024 | |
2024-01-12 | RAIMONDI Alex | Beltrami TSA - Tre Colli | 2024 | |
2024-01-12 | ROSSI Nicola | Beltrami TSA - Tre Colli | 2024 | |
2024-01-12 | TAGLIAVINI Giacomo | Beltrami TSA - Tre Colli | 2024 | |
2024-01-12 | VANNI Michael | Beltrami TSA - Tre Colli | 2024 | |
2024-01-12 | SWEECK Laurens | Alpecin-Deceuninck Development Team | 2024 | |
2024-01-12 | DEHAIRS Simon | Alpecin-Deceuninck Development Team | 2024 | |
2024-01-12 | DOCKX Aaron | Alpecin-Deceuninck Development Team | 2024 | |
2024-01-12 | MEEUSSEN Witse | Alpecin-Deceuninck Development Team | 2024 | |
2024-01-12 | BELMANS Lennert | Alpecin-Deceuninck Development Team | 2024 | |
2024-01-12 | ALIYEV Ruslan | Almaty Astana Motors | 2024 | |
2024-01-12 | BEZRUCHKO Nikita | Almaty Astana Motors | 2024 | |
2024-01-12 | SHEPELEV Georgiy | Almaty Astana Motors | 2024 | |
2024-01-12 | TURAR Assylkhan | Almaty Astana Motors | 2024 | |
2024-01-12 | YAMAMOTO Kentaro | Aisan Racing Team | 2024 | |
2024-01-12 | KOLYZHUK Anna | WCC Team | 2024 | |
2024-01-12 | LEBEDZ Dziyana | WCC Team | 2024 | |
2024-01-12 | LIECHTI Jasmin | WCC Team | 2024 | |
2024-01-12 | BARIANI Giorgia | Top Girls Fassa Bortolo | 2024 | |
2024-01-12 | BORTOLI Virginia | Top Girls Fassa Bortolo | 2024 | |
2024-01-12 | MISSIAGGIA Alessia | Top Girls Fassa Bortolo | 2024 | |
2024-01-12 | MONTICOLO Iris | Top Girls Fassa Bortolo | 2024 | |
2024-01-12 | PALAZZI Alice | Top Girls Fassa Bortolo | 2024 | |
2024-01-12 | REGHINI Chiara | Top Girls Fassa Bortolo | 2024 | |
2024-01-12 | SEGATO Gaia | Top Girls Fassa Bortolo | 2024 | |
2024-01-12 | BATRIYA Chaniporn | Thailand Women's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | MANEEPHAN Jutatip | Thailand Women's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | NONTASIN Chanpeng | Thailand Women's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | SOMRAT Phetdarin | Thailand Women's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | APINYA Thiangkaew | Thailand Women's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | THITJAN Piyathida | Thailand Women's Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | BARTONÍKOVÁ Veronika | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-12 | HARTYCHOVÁ Nicole | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-12 | KOHOUTKOVÁ Katerina | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-12 | MACHAČOVÁ Jarmila | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-12 | SEVCIKOVA Petra | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-12 | SLANÍKOVÁ Nela | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-12 | SRNSKÁ Patricie | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-12 | GOLOTINA Evgeniya | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | KNEBELEVA Ekaterina | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | KUSKOVA Anna | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-12 | BONHOMME Ariane | Boneshaker Project presented by ROXO | 2024 | |
2024-01-12 | BEMIS Marjie | Boneshaker Project presented by ROXO | 2024 | |
2024-01-12 | LARMER Jaime | Boneshaker Project presented by ROXO | 2024 | |
2024-01-12 | LAROUCHE Jacqueline | Boneshaker Project presented by ROXO | 2024 | |
2024-01-12 | MARCOLINI Emily | Boneshaker Project presented by ROXO | 2024 | |
2024-01-12 | PAYER Kira | Boneshaker Project presented by ROXO | 2024 | |
2024-01-12 | SERNISSI Gemma | A.S.D. K2 Women Team | 2024 | |
2024-01-12 | RUFFILLI Vittoria | A.S.D. K2 Women Team | 2024 | |
2024-01-12 | GIULIANI Giulia | A.S.D. K2 Women Team | 2024 | |
2024-01-12 | EREMITA Noemi Lucrezia | A.S.D. K2 Women Team | 2024 | |
2024-01-12 | LAWSON Tess | A.S.D. K2 Women Team | 2024 | |
2024-01-12 | THACKRAY Sophie | DAS - Handsling Bikes | 2024 | |
2024-01-11 | KOZIEVA Nafosat | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-11 | KARIMOVA Sofiya | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-11 | MISYURINA Margarita | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-11 | KAKHOROVA Madina | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-11 | KUSKOVA Yanina | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2024-01-11 | ĐURIĆ Đorđe | Adria Mobil | 2024 | |
2024-01-11 | JURÍK Martin | Adria Mobil | 2024 | |
2024-01-11 | FINKŠT Tilen | Adria Mobil | 2024 | |
2024-01-11 | TURK Aljaž | Adria Mobil | 2024 | |
2024-01-11 | COLORADO William | GW Erco Shimano | 2024 | |
2024-01-10 | OSORIO Alejandro | GW Erco Shimano | 2024 | |
2024-01-10 | PESCADOR Diego | GW Erco Shimano | 2024 | |
2024-01-10 | LYU Xianjing | China Glory - Mentech Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-10 | PASE Christian Danilo | Work Service - Vitalcare - Dynatek | 2024 | |
2024-01-10 | MION Samuele | Work Service - Vitalcare - Dynatek | 2024 | |
2024-01-10 | DIGNANI Filippo | Work Service - Vitalcare - Dynatek | 2024 | |
2024-01-10 | CAPRA Manuel | Work Service - Vitalcare - Dynatek | 2024 | |
2024-01-10 | BONALDO Kevin | Work Service - Vitalcare - Dynatek | 2024 | |
2024-01-10 | GINESTRA Lorenzo | Work Service - Vitalcare - Dynatek | 2024 | |
2024-01-10 | WILLIAMSON James | MitoQ - NZ Cycling Project | 2024 | |
2024-01-09 | RITCHIE Samuel | MitoQ - NZ Cycling Project | 2024 | |
2024-01-09 | NĚMCOVÁ Barbora | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-09 | BÁRTOVÁ Gabriela | Team Dukla Praha | 2024 | |
2024-01-09 | ESPINOZA Bolivar | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-09 | ARCHIBOLD Franklin | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-09 | VARGAS Cristopher | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-09 | HERRERA Roberto José | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-09 | GUERRA Sandi | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-09 | JURADO Christofer Robín | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-09 | STRAH Alex Antonio | Panamá es Cultura y Valores | 2024 | |
2024-01-09 | RASENBERG Martijn | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2024-01-09 | LEWIS Sophie | DAS - Handsling Bikes | 2024 | |
2024-01-09 | MARTI Pau | Israel Premier Tech Academy | 2024 | |
2024-01-09 | BENTAL Aviv | Israel Premier Tech Academy | 2024 | |
2024-01-09 | BIBIC Dylan | Israel Premier Tech Academy | 2024 | |
2024-01-09 | D'HOLLANDER Luca | Israel Premier Tech Academy | 2024 | |
2024-01-09 | MARIS Jesse | Israel Premier Tech Academy | 2024 | |
2024-01-09 | MATTERN Carson | Israel Premier Tech Academy | 2024 | |
2024-01-09 | MOORE Viggo | Israel Premier Tech Academy | 2024 | |
2024-01-09 | TENE Rotem | Israel Premier Tech Academy | 2024 | |
2024-01-09 | DE JONG Nino | Hagens Berman - Jayco | 2024 | |
2024-01-09 | TAVARES Gonçalo | Hagens Berman - Jayco | 2024 | |
2024-01-09 | PLACE Maxence | Hagens Berman - Jayco | 2024 | |
2024-01-08 | EEKHOFF Nils | Team dsm-firmenich PostNL | 2026 | |
2024-01-08 | VAN UDEN Casper | Team dsm-firmenich PostNL | 2026 | |
2024-01-08 | RONHAAR Pim | Baloise - Trek Lions | 2024 | |
2024-01-08 | MACKAIJ Floortje | Movistar Team | 2026 | |
2024-01-08 | FOLEY Michael | Hustle Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-07 | BAJGEROVÁ Nikola | MAT Atom Deweloper Wrocław | 2024 | |
2024-01-07 | BRZEŹNA Monika | MAT Atom Deweloper Wrocław | 2024 | |
2024-01-07 | MUL Malwina | MAT Atom Deweloper Wrocław | 2024 | |
2024-01-07 | PŁOSAJ Nikol | MAT Atom Deweloper Wrocław | 2024 | |
2024-01-07 | SZALIŃSKA Tamara | MAT Atom Deweloper Wrocław | 2024 | |
2024-01-07 | TRACKA Maja | MAT Atom Deweloper Wrocław | 2024 | |
2024-01-07 | WANKIEWICZ Olga | MAT Atom Deweloper Wrocław | 2024 | |
2024-01-07 | WILKOS Katarzyna | MAT Atom Deweloper Wrocław | 2024 | |
2024-01-07 | ERNST Chris | Hustle Pro Cycling | 2024 | |
2024-01-06 | RELAES Jacob | Tarteletto - Isorex | 2024 | |
2024-01-06 | WIJFJE Tom | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-06 | NIJSSEN Kenny | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-06 | VERHOEFF Stefan | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-06 | DUIJVESTEIJN Roy | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-06 | SCHUURMANS Luuk | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-06 | QUAEDVLIEG Lars | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-06 | STRAVERS Jarri | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-06 | NOBEL Rick | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-06 | BUIJK Bart | Universe Cycling Team | 2024 | |
2024-01-05 | MACLEOD Callum | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2024-01-05 | MUZIC Évita | FDJ - SUEZ | 2027 | |
2024-01-05 | DE ROSSI Lucas | China Glory - Mentech Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-05 | TRARIEUX Julien | China Glory - Mentech Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-05 | KAYA Veysel Karani̇ | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 2024 | |
2024-01-05 | DOĞAN Halil İbrahim | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 2024 | |
2024-01-05 | CAUDERA Beatrice | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | CIPRESSI Carlotta | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | EBRAS Elisabeth | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | FIORIN Sara | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | GILLESPIE Lara | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | HUSSAIN Zahra | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | PELLEGRINI Francesca | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | PIERGIOVANNI Federica Damiana | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | REDAELLI Emma | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | ZWAAN Sophia | UAE Development Team | 2024 | |
2024-01-05 | BENZ-KUCH Max | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2024-01-05 | VĂIDIAN Iustin-Ioan | MENtoRISE MLMsuperstars | 2024 | |
2024-01-05 | EEFTING-BLOEM Roy | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2024-01-05 | LEE Lucy | DAS - Handsling Bikes | 2024 | |
2024-01-05 | HALL Francesca | DAS - Handsling Bikes | 2024 | |
2024-01-05 | SENS Connor | St George Continental Cycling Team | 2024 | |
2024-01-04 | GAUTHIER Jérôme | Team Ecoflo Chronos | 2024 | |
2024-01-04 | HADFIELD Gavin | Team Ecoflo Chronos | 2024 | |
2024-01-04 | HAMEL Félix | Team Ecoflo Chronos | 2024 | |
2024-01-04 | JACOB Philippe | Team Ecoflo Chronos | 2024 | |
2024-01-04 | WALTON Jonas | Team Ecoflo Chronos | 2024 | |
2024-01-04 | HOPKINS Dylan | Ljubljana Gusto Santic | 2024 | |
2024-01-03 | TIDBALL William | Saint Piran | 2024 | |
2024-01-03 | SYLLING Ola | Uno-X Mobility Development Team | 2024 | |
2024-01-03 | WATANABE Shotaro | Aisan Racing Team | 2024 | |
2024-01-03 | OKAMOTO Hayato | Aisan Racing Team | 2024 | |
2024-01-03 | NISHIO Keito | Aisan Racing Team | 2024 | |
2024-01-03 | KUSABA Keigo | Aisan Racing Team | 2024 | |
2024-01-03 | TOBARU Hayato | Aisan Racing Team | 2024 | |
2024-01-03 | ISHIGAMI Masahiro | Aisan Racing Team | 2024 | |
2024-01-03 | HATSUKAWA Kohiro | Aisan Racing Team | 2024 | |
2024-01-03 | IRIBE Shotaro | Shimano Racing | 2024 | |
2024-01-03 | NAKAI Tadaaki | Shimano Racing | 2024 | |
2024-01-03 | KAZAMA Shoma | Shimano Racing | 2024 | |
2024-01-03 | ISHIHARA Yuki | Shimano Racing | 2024 | |
2024-01-03 | AMANO Takeharu | Shimano Racing | 2024 | |
2024-01-03 | KAYAMA Hiryu | Shimano Racing | 2024 | |
2024-01-03 | TERADA Yoshiki | Shimano Racing | 2024 | |
2024-01-03 | QUARANTA Samuel | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-03 | VOLPATO Leonardo | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-03 | AMBROSINI Matteo | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-03 | BRACALENTE Diego | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-03 | CASALINI Gabriele | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-03 | KAJAMINI Florian Samuel | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-03 | MASCIARELLI Lorenzo | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-03 | NESPOLI Lorenzo | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-03 | NOVÁK Pavel | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2024-01-02 | GRIGORYAN Stepan | Sidi Ali - Unlock Team | 2024 | |
2024-01-02 | ZEGKLIS Nikolaos | Sidi Ali - Unlock Team | 2024 | |
2024-01-02 | MAHROUG Kamal | Sidi Ali - Unlock Team | 2024 | |
2024-01-02 | BDADOU Youssef | Sidi Ali - Unlock Team | 2024 | |
2024-01-02 | HATIFI Saad | Sidi Ali - Unlock Team | 2024 | |
2024-01-02 | INKELAAR Kevin | TDT - Unibet Cycling Team | 2024 | |
2024-01-02 | BLANCO Samuel | APHotels & Resorts / Tavira / SC Farense | 2024 | |
2024-01-02 | MACIEJUK Filip | BORA - hansgrohe | 2025 | |
2024-01-02 | MUKAIGAWA Naoki | VC Fukuoka | 2024 | |
2024-01-02 | MINAMI Kazuto | VC Fukuoka | 2024 | |
2024-01-02 | YOKOTSUKA Kohei | VC Fukuoka | 2024 | |
2024-01-02 | WATANABE Ryoma | VC Fukuoka | 2024 | |
2024-01-02 | NAKASHIMA Masato | VC Fukuoka | 2024 | |
2024-01-02 | IKEDA Keito | VC Fukuoka | 2024 | |
2024-01-01 | BRILLANTE ROMEO Serena | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2024-01-01 | LELEIVYTĖ Rasa | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2024-01-01 | MARAMOTTI Fabia | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2024-01-01 | ABE Masahiro | Sparkle Oita Racing Team | 2024 | |
2024-01-01 | HANDA Shiryu | Sparkle Oita Racing Team | 2024 | |
2024-01-01 | KUROEDA Saya | Sparkle Oita Racing Team | 2024 | |
2024-01-01 | KUROEDA Shiki | Sparkle Oita Racing Team | 2024 | |
2024-01-01 | NISHIHARA Yutaro | Sparkle Oita Racing Team | 2024 | |
2024-01-01 | SAWADA Keitaro | Sparkle Oita Racing Team | 2024 | |
2024-01-01 | SUMIYOSHI Kota | Sparkle Oita Racing Team | 2024 | |
2024-01-01 | TAKEMURA Taku | Sparkle Oita Racing Team | 2024 | |
2024-01-01 | WURF Cameron | INEOS Grenadiers | 2024 | |
2023-12-31 | MESSNER Martin | WSA KTM Graz | 2024 | |
2023-12-31 | GIELEN Marie | Primeau Vélo - Groupe Abadie | 2024 | |
2023-12-31 | LAUBIG Leonie | Primeau Vélo - Groupe Abadie | 2024 | |
2023-12-31 | SAMPSON Andy | Ljubljana Gusto Santic | 2024 | |
2023-12-30 | WHITE Liam | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2023-12-29 | BICHO Jose | APHotels & Resorts / Tavira / SC Farense | 2024 | |
2023-12-29 | HOFBAUER Philipp | WSA KTM Graz | 2024 | |
2023-12-29 | OYARZÚN Carlos Iván | Aviludo - Louletano - Loulé Concelho | 2024 | |
2023-12-29 | DEL PINO Jesus | Aviludo - Louletano - Loulé Concelho | 2024 | |
2023-12-29 | CONTTE Tomas | Aviludo - Louletano - Loulé Concelho | 2024 | |
2023-12-29 | STEMAN Jip | Universe Cycling Team | 2024 | |
2023-12-29 | RASCH Jesper | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-29 | TRUEBA Alvaro | APHotels & Resorts / Tavira / SC Farense | 2024 | |
2023-12-28 | SIMÃO Rúben | APHotels & Resorts / Tavira / SC Farense | 2024 | |
2023-12-28 | GULD Daniel | Levante Fuji Shizuoka | 2024 | |
2023-12-28 | IDE Kotaro | Levante Fuji Shizuoka | 2024 | |
2023-12-28 | NATSUME Takato | Levante Fuji Shizuoka | 2024 | |
2023-12-28 | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Levante Fuji Shizuoka | 2024 | |
2023-12-28 | TAKANASHI Mario | Levante Fuji Shizuoka | 2024 | |
2023-12-28 | TOKOI Ryota | Levante Fuji Shizuoka | 2024 | |
2023-12-28 | YAMAGUCHI Eiji | Levante Fuji Shizuoka | 2024 | |
2023-12-27 | VIVIANI Attilio | Team Corratec - Vini Fantini | 2024 | |
2023-12-27 | KAEMPE Stinus Bjerring | WSA KTM Graz | 2024 | |
2023-12-27 | KAGIBWAMI Swayibu | Java - Inovotec Pro Team | 2024 | |
2023-12-27 | IRADUKUNDA Emmanuel | Java - Inovotec Pro Team | 2024 | |
2023-12-27 | SOULA Guillaume | EuroCyclingTrips - YOELEO | 2024 | |
2023-12-27 | FERNANDES Venceslau | APHotels & Resorts / Tavira / SC Farense | 2024 | |
2023-12-27 | BRITTS Edwin | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2023-12-27 | EATHER Dylan | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2023-12-27 | EATHER Kurt | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2023-12-27 | HEFFERNAN William | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2023-12-27 | LANE WELSH Tali | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2023-12-27 | NIQUET-OLDEN Bentley | CCACHE x Par Küp | 2024 | |
2023-12-26 | DAHL Gustav Frederik | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-12-24 | WATSON-PALMER Oliver | MitoQ - NZ Cycling Project | 2024 | |
2023-12-24 | HARRIGAN Lachlan | St George Continental Cycling Team | 2024 | |
2023-12-24 | KERGOZOU DE LA BOESSIERE Nick | St George Continental Cycling Team | 2024 | |
2023-12-24 | SCHMIDBAUER Maximilian | WSA KTM Graz | 2024 | |
2023-12-23 | EAN Cajucom | Victoria Sports Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-12-23 | OCHOA Carlos Francisco | Victoria Sports Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-12-23 | BAUDIN Alex | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 2024 | |
2023-12-23 | YEMANE Dawit | BIKE AID | 2024 | |
2023-12-23 | MATTHEIS Oliver | BIKE AID | 2024 | |
2023-12-22 | DYBALL Benjamin | Victoire Hiroshima | 2024 | |
2023-12-22 | QUINTERO Leonel | Victoire Hiroshima | 2024 | |
2023-12-22 | SHIBATA Masayuki | Victoire Hiroshima | 2024 | |
2023-12-22 | KUBOTA Yusuke | Victoire Hiroshima | 2024 | |
2023-12-22 | NAKAMURA Keisuke | Victoire Hiroshima | 2024 | |
2023-12-22 | MIYAZAKI Kenta | Victoire Hiroshima | 2024 | |
2023-12-22 | NAKATA Takuya | Victoire Hiroshima | 2024 | |
2023-12-22 | KAYGISIZ Zeki | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 2024 | |
2023-12-22 | CARIÑO Daniel Ven | Victoria Sports Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-12-22 | MENDES José | Victoria Sports Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-12-22 | ŞAMPIYONBISIKLET Mehmet | Global 6 United | 2024 | |
2023-12-22 | FERNÁNDEZ Delio | APHotels & Resorts / Tavira / SC Farense | 2024 | |
2023-12-22 | VERBURG Luke | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-22 | BALLABIO Giacomo | Global 6 United | 2024 | |
2023-12-21 | REMKHE Andrey | Astana Qazaqstan Development Team | 2024 | |
2023-12-21 | ZANINI Simone | Astana Qazaqstan Development Team | 2024 | |
2023-12-21 | VAN EMPEL Fem | Team Visma | Lease a Bike | 2027 | |
2023-12-21 | VINGEGAARD Jonas | Team Visma | Lease a Bike | 2028 | |
2023-12-21 | KUSS Sepp | Team Visma | Lease a Bike | 2027 | |
2023-12-21 | ORMISTON Callum | Global 6 United | 2024 | |
2023-12-21 | SUAZA Bernardo | Petrolike | 2024 | |
2023-12-21 | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Mobility | 2026 | |
2023-12-21 | JOHANNESSEN Tobias Halland | Uno-X Mobility | 2026 | |
2023-12-20 | SMIT Willie | China Glory - Mentech Continental Cycling Team | 2024 | |
2023-12-20 | WEULINK Meindert | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-20 | SCHUCH Mike | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-20 | SHAW James | EF Education - EasyPost | 2024 | |
2023-12-19 | GOOSSENS Marthe | AG Insurance - Soudal Team | 2026 | |
2023-12-19 | GHEKIERE Justine | AG Insurance - Soudal Team | 2026 | |
2023-12-19 | INGABIRE Diane | Canyon//SRAM Generation | 2024 | |
2023-12-19 | SCHMIDSBERGER Daniela | Canyon//SRAM Generation | 2024 | |
2023-12-19 | OTTESTAD Mie Bjørndal | Uno-X Mobility | 2024 | |
2023-12-19 | CECCHINI Elena | Team SD Worx - Protime | 2024 | |
2023-12-19 | LOWDEN Joscelin | Uno-X Mobility | 2024 | |
2023-12-19 | VAN DER HEIJDEN Inge | Fenix-Deceuninck | 2024 | |
2023-12-19 | MORRICE Alex | Canyon//SRAM Racing | 2024 | |
2023-12-19 | EKLUND Nathalie | Roland | 2024 | |
2023-12-19 | CROMWELL Tiffany | Canyon//SRAM Racing | 2024 | |
2023-12-19 | COLLINELLI Sofia | Roland | 2024 | |
2023-12-19 | COLES-LYSTER Maggie | Roland | 2024 | |
2023-12-19 | WOLLASTON Ally | AG Insurance - Soudal Team | 2024 | |
2023-12-19 | BORGSTRÖM Julia | AG Insurance - Soudal Team | 2024 | |
2023-12-19 | KULSET Sindre | Uno-X Mobility | 2024 | |
2023-12-19 | MERIS Sergio | Team MBH Bank Colpack Ballan | 2024 | |
2023-12-19 | SINSCHEK Nils | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-19 | NORMAN LETH Julie | Uno-X Mobility | 2024 | |
2023-12-19 | OLAUSSON Wilma | Uno-X Mobility | 2024 | |
2023-12-19 | KOERNER Rebecca | Uno-X Mobility | 2024 | |
2023-12-18 | BARBOSA Diogo | APHotels & Resorts / Tavira / SC Farense | 2024 | |
2023-12-18 | EGHOLM Jakob | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-12-18 | BOUVIER Léo | BIKE AID | 2024 | |
2023-12-18 | MEISER Philip | BIKE AID | 2024 | |
2023-12-18 | TICHLER Thomas | WSA KTM Graz | 2024 | |
2023-12-18 | AHTOSALO Anniina | Uno-X Mobility | 2027 | |
2023-12-17 | VIEGAS Daniel | Aviludo - Louletano - Loulé Concelho | 2024 | |
2023-12-17 | STAMPE Daniel | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-12-17 | MUÑIZ Jose Ramon | Petrolike | 2024 | |
2023-12-17 | HAMMERSCHMID Raphael | Hrinkow Advarics | 2024 | |
2023-12-17 | ZABELINSKAYA Olga | Tashkent City Women Professional Cycling Team | 2024 | |
2023-12-16 | SALGUEIRO Carlos Miguel | APHotels & Resorts / Tavira / SC Farense | 2024 | |
2023-12-16 | HORVAT Žiga | Hrinkow Advarics | 2024 | |
2023-12-16 | HAMMERSCHMID Marvin | Hrinkow Advarics | 2024 | |
2023-12-16 | BECK Jonas | BIKE AID | 2024 | |
2023-12-16 | MAGOSAKI Daiki | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | MOREY Drew | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | YAMAMOTO Genki | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | SHIRAKAWA Koki | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | CAVANAGH Ryan | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | MIYAZAKI Taishi | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | LEBAS Thomas | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | ARASHIRO Yudai | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | HATANAKA Yusuke | Kinan Racing Team | 2024 | |
2023-12-16 | BOGUSŁAWSKI Marceli | Alpecin-Deceuninck Development Team | 2024 | |
2023-12-15 | FENG Chun Kai | Utsunomiya Blitzen | 2024 | |
2023-12-15 | TANI Junsei | Utsunomiya Blitzen | 2024 | |
2023-12-15 | SAWADA Toki | Utsunomiya Blitzen | 2024 | |
2023-12-15 | SAKAI Yo | Utsunomiya Blitzen | 2024 | |
2023-12-15 | HONDA Haruhi | Utsunomiya Blitzen | 2024 | |
2023-12-15 | HARVEY Dean | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | BROWNING Fergus | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | PIDCOCK Joseph | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | BOICHIS Adrien | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | DONALDSON Robert | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | THORNLEY Callum | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | TUCKWELL Luke | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | HOLDEN Ralf | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | NAKKEN Tobias Risan | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | SMITH William | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-15 | SHNYRKO Alexei | Li Ning Star | 2024 | |
2023-12-15 | BIALIAUSKI Vasili | Li Ning Star | 2024 | |
2023-12-15 | MENGS Petros | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 2024 | |
2023-12-15 | SANFILIPPO Martina | Team Mendelspeck Ge-Man | 2024 | |
2023-12-15 | CAPASSO Alice | Team Mendelspeck Ge-Man | 2024 | |
2023-12-15 | DE GRANDIS Michela | Team Mendelspeck Ge-Man | 2024 | |
2023-12-15 | BERNARDI Emma | Team Mendelspeck Ge-Man | 2024 | |
2023-12-15 | STEDMAN Maximilian | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 2024 | |
2023-12-15 | BERHANE Natnael | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 2024 | |
2023-12-15 | OZTOPRAK Timur | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 2024 | |
2023-12-15 | ERKAN Muhammed | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 2024 | |
2023-12-15 | REINDERS Elmar | Team Jayco AlUla | 2025 | |
2023-12-14 | LINDQUIST Christian Ingemann | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-12-14 | MACIAS Cesar | Petrolike | 2024 | |
2023-12-14 | MONTEROS Luis | Best PC | 2024 | |
2023-12-14 | BLEDDYN Oliver | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-14 | TOMKINSON Tyler | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-14 | EAVES William | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-14 | CAICEDO Pablo Andres | Best PC | 2024 | |
2023-12-14 | RADOSZ Maksymilian | Mazowsze Serce Polski | 2024 | |
2023-12-14 | OBANDO Bryan Raul | Best PC | 2024 | |
2023-12-14 | AGNOLETTO Blake | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-14 | PROCTOR-PARKER Dylan | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-14 | GILMORE Brady | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-14 | MILLER Lachlan | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-14 | TREZISE Declan | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-14 | CHUNG KI Ngai | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-13 | SCHIFFER Anton | BIKE AID | 2024 | |
2023-12-13 | GOMEZ Camilo Andres | Trinity Racing | 2024 | |
2023-12-13 | LINAREZ Leangel Rubén | Tavfer-Ovos Matinados-Mortágua | 2025 | |
2023-12-13 | VAN POUCKE Aaron | Team Flanders - Baloise | 2024 | |
2023-12-13 | HESTERS Jules | Team Flanders - Baloise | 2024 | |
2023-12-13 | DENS Tuur | Team Flanders - Baloise | 2024 | |
2023-12-13 | DE VYLDER Lindsay | Team Flanders - Baloise | 2024 | |
2023-12-13 | COLMAN Alex | Team Flanders - Baloise | 2024 | |
2023-12-13 | ALBA Juan Diego | Best PC | 2024 | |
2023-12-13 | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-12-13 | HUERA Richard | Best PC | 2024 | |
2023-12-13 | AGUIRRE Hernán Ricardo | Petrolike | 2024 | |
2023-12-12 | LÓPEZ Alan Mateo | Best PC | 2024 | |
2023-12-12 | MONTENEGRO Santiago | Best PC | 2024 | |
2023-12-12 | GUAMÁ Byron | Best PC | 2024 | |
2023-12-12 | SELS Loes | Proximus - Cyclis CT | 2024 | |
2023-12-12 | ZWAENEPOEL Tessa | Proximus - Cyclis CT | 2024 | |
2023-12-12 | GORT Femke | Proximus - Cyclis CT | 2024 | |
2023-12-12 | MORAN Chloe | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-12 | CARNES Isabelle | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-12 | WALES Rachael | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-12 | STEWART Lucinda | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-12 | EDWARDS Sophie | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-12 | MARR Sophie | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-12 | VAN SCHIP Jan-Willem | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-12 | HEIJNEN Philip | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-11 | KACZMAREK Jakub | Mazowsze Serce Polski | 2024 | |
2023-12-11 | ANDERSON Alli | ARA | Skip Capital | 2024 | |
2023-12-11 | LAPTEV Savelii | Astana Qazaqstan Development Team | 2024 | |
2023-12-11 | VINOKUROV Alexandre | Astana Qazaqstan Development Team | 2024 | |
2023-12-11 | AGUILERA Nil | Astana Qazaqstan Development Team | 2024 | |
2023-12-10 | LARSEN Mathias | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-12-10 | MIXÃO Duarte | Kelly / Simoldes / UDO | 2024 | |
2023-12-10 | VAN EMPEL Etienne | Team Corratec - Vini Fantini | 2024 | |
2023-12-10 | IACCHI Alessandro | Team Corratec - Vini Fantini | 2024 | |
2023-12-09 | WEISS Dominik | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-12-09 | ARMITAGE Megan | EF Education-Cannondale | 2026 | |
2023-12-09 | GREGORČIČ Natan | Ljubljana Gusto Santic | 2024 | |
2023-12-09 | TOMŠIČ Dan Andrej | Ljubljana Gusto Santic | 2024 | |
2023-12-09 | SKOK Andraž | Ljubljana Gusto Santic | 2024 | |
2023-12-09 | POTOČKI Viktor | Ljubljana Gusto Santic | 2024 | |
2023-12-08 | BONETTO Samuele | Zalf Euromobil Fior | 2024 | |
2023-12-08 | CHESINI Cesare | Zalf Euromobil Fior | 2024 | |
2023-12-08 | CUCCAROLO Giovanni | Zalf Euromobil Fior | 2024 | |
2023-12-08 | GUERRA Andrea | Zalf Euromobil Fior | 2024 | |
2023-12-08 | ZORDAN Giovanni | Zalf Euromobil Fior | 2024 | |
2023-12-08 | VOEGE Lennart | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-12-08 | STITES Tyler | Project Echelon Racing | 2024 | |
2023-12-08 | BICKMORE Cade | Project Echelon Racing | 2024 | |
2023-12-08 | LANGE Colby | Project Echelon Racing | 2024 | |
2023-12-08 | CRAINE Ethan | Project Echelon Racing | 2024 | |
2023-12-08 | GREGG Zach | Project Echelon Racing | 2024 | |
2023-12-08 | ARNOPOL Richard | Project Echelon Racing | 2024 | |
2023-12-08 | ZIMMER Matt | Project Echelon Racing | 2024 | |
2023-12-07 | KLARIS Magnus Bak | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-12-07 | HAMZA Yacine | Madar Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-12-07 | AKCAM Furkan | Sakarya BB Pro Team | 2024 | |
2023-12-07 | VINK Michael | UAE Team Emirates | 2024 | |
2023-12-07 | HODEG Álvaro José | UAE Team Emirates | 2024 | |
2023-12-07 | ARREOLA Sofia | Virginia's Blue Ridge - TWENTY24 | 2024 | |
2023-12-07 | EHRLICH Emily | Virginia's Blue Ridge - TWENTY24 | 2024 | |
2023-12-07 | HOLCOMB Ruth | Virginia's Blue Ridge - TWENTY24 | 2024 | |
2023-12-07 | MEJÍAS Marlies | Virginia's Blue Ridge - TWENTY24 | 2024 | |
2023-12-07 | QUINONES Laurel | Virginia's Blue Ridge - TWENTY24 | 2024 | |
2023-12-07 | ROLLINS Melisa | Virginia's Blue Ridge - TWENTY24 | 2024 | |
2023-12-07 | VALENTE Jennifer | Virginia's Blue Ridge - TWENTY24 | 2024 | |
2023-12-06 | CURNIS Valeria | Isolmant - Premac - Vittoria | 2024 | |
2023-12-06 | PEPOLI Sara | Isolmant - Premac - Vittoria | 2024 | |
2023-12-06 | ROSSATO Beatrice | Isolmant - Premac - Vittoria | 2024 | |
2023-12-06 | ROSSETTI Sonia | Isolmant - Premac - Vittoria | 2024 | |
2023-12-06 | ZANETTI Emanuela | Isolmant - Premac - Vittoria | 2024 | |
2023-12-06 | ZONTONE Asia | Isolmant - Premac - Vittoria | 2024 | |
2023-12-06 | DRONOVA-BALABOLINA Tamara | Roland | 2024 | |
2023-12-06 | HARTMANN Elena | Roland | 2024 | |
2023-12-06 | NGUYỄN Thị Thật | Roland | 2024 | |
2023-12-06 | PIRRONE Elena | Roland | 2024 | |
2023-12-06 | KIESENHOFER Anna | Roland | 2024 | |
2023-12-06 | MUÑOZ Cristian Camilo | Nu Colombia | 2024 | |
2023-12-06 | CHALAPUD Robinson | Team Banco Guayaquil - Bianchi | 2024 | |
2023-12-06 | MONTOYA Cristhian | Team Banco Guayaquil - Bianchi | 2024 | |
2023-12-06 | GUERRERO Juan Diego | Team Sistecredito | 2024 | |
2023-12-06 | GOMEZ David Santiago | Team Sistecredito | 2024 | |
2023-12-06 | CASTILLO MIRANDA Kevin David | Team Sistecredito | 2024 | |
2023-12-06 | PEÑA Wilson Estiben | Team Sistecredito | 2024 | |
2023-12-06 | MARSMAN Tim | Metec - SOLARWATT p/b Mantel | 2024 | |
2023-12-05 | ROSENLUND Stian | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-12-05 | VAN ZANDEN Otto | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-05 | DUBA Maxime | Parkhotel Valkenburg | 2024 | |
2023-12-05 | PREVAR Oleksandr | Huansheng - SCOM - Taishan Sport Cycling Team | 2024 | |
2023-12-05 | PSZCZOLARSKI Wojciech | TUFO - Pardus Prostějov | 2024 | |
2023-12-05 | VONEŠ Jan | TUFO - Pardus Prostějov | 2024 | |
2023-12-05 | VÁVRA Petr | TUFO - Pardus Prostějov | 2024 | |
2023-12-05 | POKORNY Ondřej | TUFO - Pardus Prostějov | 2024 | |
2023-12-05 | KOBLÍŽEK Matyáš | TUFO - Pardus Prostějov | 2024 | |
2023-12-05 | DONZÉ Robin | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-12-05 | GROß Matteo | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-12-05 | HOLZER Roman | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-12-05 | LYKKE Frederik | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-12-05 | MIKUTIS Aivaras | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-12-05 | REY Tim | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-12-05 | TINNER Joël | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-12-05 | WEISS Fabian | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-12-04 | BONNEU Kamiel | Team Flanders - Baloise | 2024 | |
2023-12-04 | BANASZEK Norbert | Mazowsze Serce Polski | 2024 | |
2023-12-04 | WANG Bochao | Huansheng - SCOM - Taishan Sport Cycling Team | 2024 | |
2023-12-04 | HOLM Albert | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-12-04 | TSARENKO Kyrylo | Team Corratec - Vini Fantini | 2025 | |
2023-12-04 | KOSTER Anouska | Uno-X Mobility | 2026 | |
2023-12-04 | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 2024 | |
2023-12-04 | PARMA Krzysztof | Voster ATS Team | 2024 | |
2023-12-04 | PERET Kacper | Voster ATS Team | 2024 | |
2023-12-04 | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 2024 | |
2023-12-04 | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 2024 | |
2023-12-04 | HAAS Christian | Pierre Baguette Cycling | 2024 | |
2023-12-04 | LÍŠKA Andrej | Pierre Baguette Cycling | 2024 | |
2023-12-04 | PRUDEK Dominik | Pierre Baguette Cycling | 2024 | |
2023-12-03 | BRANDL Wolfgang | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2023-12-03 | WEBER Philip | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2023-12-03 | MALMBERG Matias | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2023-12-03 | FORTIN Filippo | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2023-12-02 | TEMMEN Jan-Marc | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-12-02 | AL SAYEGH Safia | UAE Team ADQ | 2024 | |
2023-12-02 | BERTIZZOLO Sofia | UAE Team ADQ | 2024 | |
2023-12-02 | BUJAK Eugenia | UAE Team ADQ | 2024 | |
2023-12-02 | GASPARRINI Eleonora Camilla | UAE Team ADQ | 2024 | |
2023-12-02 | HOLDEN Elizabeth | UAE Team ADQ | 2024 | |
2023-12-02 | IVANCHENKO Alena | UAE Team ADQ | 2024 | |
2023-12-02 | KUMIEGA Karolina | UAE Team ADQ | 2024 | |
2023-12-02 | MAGNALDI Erica | UAE Team ADQ | 2024 | |
2023-12-01 | ROTTMANN Jonathan Malte | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-12-01 | ABGRALL Noémie | Winspace | 2024 | |
2023-12-01 | ALLIONE Marine | Winspace | 2024 | |
2023-12-01 | BERNARD Floraine | Winspace | 2024 | |
2023-12-01 | BENNETT Keely | Team Bridgelane WE | 2024 | |
2023-12-01 | SAUNDERS Tristan | Team BridgeLane | 2024 | |
2023-12-01 | WALSH Liam | Team BridgeLane | 2024 | |
2023-12-01 | SCHULTZ Elliot | Team BridgeLane | 2024 | |
2023-12-01 | BURNS Luke | Team BridgeLane | 2024 | |
2023-12-01 | MARRIAGE Zac | Team BridgeLane | 2024 | |
2023-12-01 | PANIZZA James | Team BridgeLane | 2024 | |
2023-12-01 | GREENWOOD Matthew | Team BridgeLane | 2024 | |
2023-12-01 | STRETTON Dalton | Team BridgeLane | 2024 | |
2023-12-01 | STOCKWELL Oliver | CTF Victorious | 2024 | |
2023-12-01 | DONEGÀ Matteo | CTF Victorious | 2024 | |
2023-12-01 | ERMAKOV Roman | CTF Victorious | 2024 | |
2023-12-01 | OLIVO Bryan | CTF Victorious | 2024 | |
2023-12-01 | SHTIN Valery | CTF Victorious | 2024 | |
2023-11-30 | DARBELLAY Valentin | Team Corratec - Vini Fantini | 2024 | |
2023-11-30 | DEBONS Antoine | Team Corratec - Vini Fantini | 2024 | |
2023-11-30 | SILENZI Anthoni | Mg.K Vis - Colors for Peace | 2024 | |
2023-11-30 | MURIAS Jakub | Voster ATS Team | 2024 | |
2023-11-30 | KOSTAŃSKI Mateusz | Voster ATS Team | 2024 | |
2023-11-29 | BAKS Marissa | GT Krush Rebellease | 2024 | |
2023-11-29 | COLBORNE Henrietta | GT Krush Rebellease | 2024 | |
2023-11-29 | DE GRAVE Britt | GT Krush Rebellease | 2024 | |
2023-11-29 | MOS Anniek | GT Krush Rebellease | 2024 | |
2023-11-29 | UITERWIJK WINKEL Meike | GT Krush Rebellease | 2024 | |
2023-11-29 | DE VRIES Femke | GT Krush Rebellease | 2024 | |
2023-11-29 | WALDHOFF Lea | GT Krush Rebellease | 2024 | |
2023-11-29 | VAN ZEELST Lieke | GT Krush Rebellease | 2024 | |
2023-11-29 | KINGSTON Matthew | Mg.K Vis - Colors for Peace | 2024 | |
2023-11-28 | RIEGLER Nikolas | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-11-28 | VERMEULEN Moran | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-11-28 | GRANGER Ben | Mg.K Vis - Colors for Peace | 2024 | |
2023-11-28 | CRABBÉ Kiona | Proximus - Cyclis CT | 2025 | |
2023-11-28 | MUFF Frederik | Team ColoQuick | 2024 | |
2023-11-28 | BARONI Francesca | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2023-11-28 | SCARSELLI Lara | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2023-11-28 | AFFOLATI Irene | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2023-11-28 | DEL SARTO Milena | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2023-11-28 | SEMOLI Serena | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2023-11-28 | BONINI Fanny | Aromitalia 3T Vaiano | 2024 | |
2023-11-27 | GAINZA Alejandro | Sidi Ali - Unlock Team | 2024 | |
2023-11-27 | BLUHM Oscar | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-11-27 | SEVILLA Óscar | Team Medellín | 2024 | |
2023-11-27 | ULATOWSKA Alicja | Soltec Iberoamérica | 2024 | |
2023-11-27 | NUR GÖKCEK Esra | Soltec Iberoamérica | 2024 | |
2023-11-27 | GAVILLI Lapo | Mg.K Vis - Colors for Peace | 2024 | |
2023-11-27 | FIDANZA Arianna | CERATIZIT-WNT Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-27 | SCHWEINBERGER Kathrin | CERATIZIT-WNT Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-27 | EBERLE Lana | CERATIZIT-WNT Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-27 | TEUTENBERG Lea Lin | CERATIZIT-WNT Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-27 | LACH Marta | CERATIZIT-WNT Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-27 | FIDANZA Martina | CERATIZIT-WNT Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-27 | KISKONEN Siim | Voltas - Tartu 2024 by CCN | 2024 | |
2023-11-27 | AUS Aaron | Voltas - Tartu 2024 by CCN | 2024 | |
2023-11-27 | TAMM Lauri | Voltas - Tartu 2024 by CCN | 2024 | |
2023-11-27 | ADOMAITIS Rokas | Voltas - Tartu 2024 by CCN | 2024 | |
2023-11-27 | VENCKUS Jomantas | Voltas - Tartu 2024 by CCN | 2024 | |
2023-11-27 | KRASTS Alekss | Voltas - Tartu 2024 by CCN | 2024 | |
2023-11-26 | VYSOČAN Daniel | Pierre Baguette Cycling | 2024 | |
2023-11-26 | KALOJÍROS Tomáš | Pierre Baguette Cycling | 2024 | |
2023-11-26 | VOLTR Martin | Pierre Baguette Cycling | 2024 | |
2023-11-26 | JOALLAND Yaël | CIC U Nantes Atlantique | 2024 | |
2023-11-26 | DI FELICE Mattia | Mg.K Vis - Colors for Peace | 2024 | |
2023-11-26 | WAWRZYCZEK Karol | Lubelskie Perła Polski | 2024 | |
2023-11-25 | RICARDO Gina | Team Bridgelane WE | 2024 | |
2023-11-25 | MÜNZER Jan | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-25 | KELLER Paul | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-25 | BUDZINSKI Tomasz | Mazowsze Serce Polski | 2024 | |
2023-11-24 | FOUQUENET Amandine | Arkéa - B&B Hotels Women | 2024 | |
2023-11-24 | LE DEUNFF Marie-Morgane | Arkéa - B&B Hotels Women | 2024 | |
2023-11-24 | VANHOOF Ward | Team Flanders - Baloise | 2024 | |
2023-11-24 | DE WILDE Gilles | Team Flanders - Baloise | 2024 | |
2023-11-24 | ARERUYA Joseph | Java - Inovotec Pro Team | 2024 | |
2023-11-24 | CAROLLO Francesco | Mg.K Vis - Colors for Peace | 2024 | |
2023-11-24 | POLLOCK Lillee | Team Bridgelane WE | 2024 | |
2023-11-24 | FULLER Haylee | Team Bridgelane WE | 2024 | |
2023-11-24 | COVILI Luca | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2024 | |
2023-11-24 | GABBURO Davide | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2024 | |
2023-11-24 | ZOCCARATO Samuele | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2024 | |
2023-11-24 | PELLIZZARI Giulio | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2024 | |
2023-11-24 | PRADES Eduard | Caja Rural - Seguros RGA | 2024 | |
2023-11-24 | GUDNITZ Joshua | Team ColoQuick | 2024 | |
2023-11-24 | MOREIRA Mauricio | Sabgal / Anicolor | 2025 | |
2023-11-23 | ROVDER Pavol | Dukla Banska Bystrica | 2024 | |
2023-11-23 | KAŠKO Dávid | Dukla Banska Bystrica | 2024 | |
2023-11-23 | TUKA Samuel | Dukla Banska Bystrica | 2024 | |
2023-11-23 | LOHINSKÝ Filip | Dukla Banska Bystrica | 2024 | |
2023-11-23 | NAGY Simon | Dukla Banska Bystrica | 2024 | |
2023-11-23 | GALOVIČ Jakub | Dukla Banska Bystrica | 2024 | |
2023-11-23 | HOZA Denis | Dukla Banska Bystrica | 2024 | |
2023-11-23 | DAL CAPPELLO Omar | General Store - Essegibi - F.Lli Curia | 2024 | |
2023-11-23 | D'AIUTO Filippo | General Store - Essegibi - F.Lli Curia | 2024 | |
2023-11-23 | PEZZO ROSOLA Kevin | General Store - Essegibi - F.Lli Curia | 2024 | |
2023-11-23 | COCCA Andrea | General Store - Essegibi - F.Lli Curia | 2024 | |
2023-11-23 | MILOSEVIC Vladimir | General Store - Essegibi - F.Lli Curia | 2024 | |
2023-11-23 | PESCHI Lorenzo | General Store - Essegibi - F.Lli Curia | 2024 | |
2023-11-23 | BERASI Michele | General Store - Essegibi - F.Lli Curia | 2024 | |
2023-11-23 | BERGAGNA Tommaso | General Store - Essegibi - F.Lli Curia | 2024 | |
2023-11-23 | BAUCE Davide | Mg.K Vis - Colors for Peace | 2024 | |
2023-11-22 | KÖCH Silas | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-11-22 | POMORSKI Michał | Mazowsze Serce Polski | 2024 | |
2023-11-22 | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | 2024 | |
2023-11-21 | DEPE Serdar Anıl | Spor Toto Cycling Team | 2024 | |
2023-11-21 | NYS Thibau | Lidl - Trek | 2026 | |
2023-11-21 | JANSEN Amund Grøndahl | Team Jayco AlUla | 2024 | |
2023-11-20 | TABOADA Andres | Tavfer-Ovos Matinados-Mortágua | 2025 | |
2023-11-20 | LENNÉ Arthur | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-20 | SCHUBERT Patrick | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-20 | SCALA JR Hugo | Project Echelon Racing | 2024 | |
2023-11-20 | SHEEHAN Riley | Israel - Premier Tech | 2026 | |
2023-11-20 | BENZ Pirmin | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-11-20 | KNOLLE Jon | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-11-20 | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-11-20 | BAK Simon | Team ColoQuick | 2024 | |
2023-11-20 | KUKRLE Michael | Team Felt Felbermayr | 2024 | |
2023-11-20 | DORN Vinzent | BIKE AID | 2024 | |
2023-11-19 | REIS Rafael | Sabgal / Anicolor | 2025 | |
2023-11-19 | SKERL Daniel | CTF Victorious | 2024 | |
2023-11-19 | DA ROS Alessandro | CTF Victorious | 2024 | |
2023-11-19 | ANDREAUS Marco | CTF Victorious | 2024 | |
2023-11-19 | MENDONÇA Luís | Sabgal / Anicolor | 2025 | |
2023-11-17 | KENDZIA Robert | Lubelskie Perła Polski | 2024 | |
2023-11-17 | KNOX James | Soudal Quick-Step | 2025 | |
2023-11-17 | DE LIE Axel | Lotto Dstny Development Team | 2024 | |
2023-11-17 | GIDDINGS Joshua | Lotto Dstny Development Team | 2024 | |
2023-11-17 | ORINS Robin | Lotto Dstny Development Team | 2024 | |
2023-11-17 | VAN DE WYNKELE Lorenz | Lotto Dstny Development Team | 2024 | |
2023-11-16 | DEVIGNE Camille | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-11-16 | ALZINI Martina | Cofidis Women Team | 2024 | |
2023-11-16 | BEGO Julie | Cofidis Women Team | 2024 | |
2023-11-16 | BOULAIS Flavie | Cofidis Women Team | 2024 | |
2023-11-16 | ERAUD Séverine | Cofidis Women Team | 2024 | |
2023-11-16 | MÉNAGE Lise | Cofidis Women Team | 2024 | |
2023-11-16 | RIES Michel | Arkéa - B&B Hotels | 2024 | |
2023-11-16 | BUDZINSKI Marcin | Mazowsze Serce Polski | 2024 | |
2023-11-16 | CLAUSS Marc | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-16 | MATIAS João | Tavfer-Ovos Matinados-Mortágua | 2025 | |
2023-11-15 | BIRCHILL Harry | Saint Piran | 2024 | |
2023-11-15 | AGUIRRE Yago | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-11-15 | BULLARD Georgia | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-11-15 | HAYES Connie | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-11-15 | SMITHSON Libby | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-11-15 | MURPHY Kelly | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-11-15 | SIMMONDS Hayley | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-11-15 | HAMMARSTRÖM Tilde | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-11-15 | FINNEY Jessica | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-11-14 | BAASANKHUU Myagmarsuren | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | ERDENEBAT Bilguunjargal | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | BAT-ERDENE Narankhuu | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | ALTANGEREL Davaajargal | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | KHADBAATAR Temuulen | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | BATSAMBUU Batbaatar | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | ZHENG Chen Yin | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | LO Chun Kit | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | INJYENYER Bilguun | Ferei Quick-Panda Podium Mongolia Team | 2024 | |
2023-11-14 | AMANN Dominik | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-11-14 | NENNING Laurin | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-11-13 | STEININGER Fabian | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2023-11-13 | KOCKELMANN Mathieu | Team Lotto Kern-Haus PSD Bank | 2024 | |
2023-11-13 | KING Eluned | Lifeplus Wahoo | 2024 | |
2023-11-13 | EZQUERRA Jesús | Burgos - BH | 2024 | |
2023-11-13 | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 2024 | |
2023-11-13 | PURTSCHELLER Jakob | Team Felt Felbermayr | 2024 | |
2023-11-12 | HANSEN Alexander Arnt | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-11-12 | HANNAY Tyler | Saint Piran | 2024 | |
2023-11-11 | SANCHEZ Stefania | Eneicat - CMTeam | 2024 | |
2023-11-11 | ALZATE Andrea | Eneicat - CMTeam | 2024 | |
2023-11-11 | VARGAS Carolina | Eneicat - CMTeam | 2024 | |
2023-11-11 | MARTIN Isabel | Eneicat - CMTeam | 2024 | |
2023-11-11 | BOROŠ Michael | Elkov - Kasper | 2024 | |
2023-11-11 | LUKEŠ Jan | Elkov - Kasper | 2024 | |
2023-11-11 | MRÁZ Daniel | Elkov - Kasper | 2024 | |
2023-11-11 | OBDRŽÁLEK Tomáš | Elkov - Kasper | 2024 | |
2023-11-11 | PŘIDAL Tomáš | Elkov - Kasper | 2024 | |
2023-11-11 | ZAHÁLKA Matěj | Elkov - Kasper | 2024 | |
2023-11-11 | TOUDAL Emil | Team ColoQuick | 2024 | |
2023-11-10 | CHRISTIE Henrietta | Human Powered Health | 2024 | |
2023-11-10 | MALCOTTI Barbara | Human Powered Health | 2024 | |
2023-11-10 | RAAIJMAKERS Marit | Human Powered Health | 2024 | |
2023-11-10 | WILLIAMS Lily | Human Powered Health | 2024 | |
2023-11-10 | GONZÁLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 2024 | |
2023-11-10 | SCHLEGEL Michal | Caja Rural - Seguros RGA | 2024 | |
2023-11-10 | MARCELLUSI Martin | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2026 | |
2023-11-10 | ZANONCELLO Enrico | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2026 | |
2023-11-10 | MARTINELLI Alessio | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2025 | |
2023-11-10 | TAROZZI Manuele | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2025 | |
2023-11-10 | COLNAGHI Luca | VF Group - Bardiani CSF - Faizanè | 2024 | |
2023-11-10 | JENČUŠOVÁ Nora | Bepink - Bongioanni | 2024 | |
2023-11-10 | SAVI Prisca | Bepink - Bongioanni | 2024 | |
2023-11-10 | CASAGRANDA Andrea | Bepink - Bongioanni | 2024 | |
2023-11-10 | KARASIEWICZ Karolina | Bepink - Bongioanni | 2024 | |
2023-11-10 | TESTA Martina | Bepink - Bongioanni | 2024 | |
2023-11-10 | GRASSI Vittoria | Bepink - Bongioanni | 2024 | |
2023-11-10 | SCARONI Christian | Astana Qazaqstan Team | 2024 | |
2023-11-10 | PALZER Anton | BORA - hansgrohe | 2024 | |
2023-11-10 | KAŠPAR Jan | ATT Investments | 2024 | |
2023-11-10 | JAKOUBEK Tomáš | ATT Investments | 2024 | |
2023-11-10 | SCHURAN Michal | ATT Investments | 2024 | |
2023-11-10 | TUREK Daniel | ATT Investments | 2024 | |
2023-11-10 | OTRUBA Jakub | ATT Investments | 2024 | |
2023-11-10 | PETRUŠ Jiří | ATT Investments | 2024 | |
2023-11-10 | CAMRDA Karel | ATT Investments | 2024 | |
2023-11-10 | DINA Márton | ATT Investments | 2024 | |
2023-11-10 | LÓPEZ Marga | Proximus - Cyclis CT | 2024 | |
2023-11-09 | OLIVEIRA Fábio | ABTF Betão - Feirense | 2024 | |
2023-11-09 | WINDSOR Claire | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | STEINMETZ Nicole | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | SARKISOV Katherine | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | ROLDAN Mara | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | RICHIOUD Greta | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | O'NEILL Cara | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | MANGAN Fiona | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | FRYE Ashley | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | FOURMIGUÉ Chloé | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | FORTIN Emilie | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | ALLIN Pauline | Cynisca Cycling | 2024 | |
2023-11-09 | VERZA Riccardo | Hrinkow Advarics | 2024 | |
2023-11-09 | RAVASI Edward | Hrinkow Advarics | 2024 | |
2023-11-09 | VERLEYEN Gaëtan | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | VAN DAELE Sil | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | WERTZ Hugo | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | BERNARD Thibaut | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | JACQUES Lucas | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | MELOTTE Matteo | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | VAN PETEGEM Maurits | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | LAMBRECHT Michiel | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | FEYS Milan | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | DETALLE Noah | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-11-09 | RIJNBEEK Maud | AG Insurance - Soudal Team | 2024 | |
2023-11-09 | SILVA Bruno | Tavfer-Ovos Matinados-Mortágua | 2025 | |
2023-11-08 | GRIXA Jarno | P&S Metalltechnik Benotti | 2024 | |
2023-11-08 | ALBRECHT Anton | P&S Metalltechnik Benotti | 2024 | |
2023-11-08 | GATHEMANN Albert | P&S Metalltechnik Benotti | 2024 | |
2023-11-08 | CHARPENTIER Chloé | Team Komugi - Grand Est | 2024 | |
2023-11-08 | JONCHERAY Victoire | Team Komugi - Grand Est | 2024 | |
2023-11-08 | YAPURA Fernanda Anabel | Team Komugi - Grand Est | 2024 | |
2023-11-08 | BURI Fabienne | Team Komugi - Grand Est | 2024 | |
2023-11-08 | THOMAS Ségolène | Team Komugi - Grand Est | 2024 | |
2023-11-08 | GEBRU Eyeru Tesfoam | Team Komugi - Grand Est | 2024 | |
2023-11-08 | PÉLOQUIN Joséphine | Team Komugi - Grand Est | 2024 | |
2023-11-08 | MILETTE Laury | Team Komugi - Grand Est | 2024 | |
2023-11-08 | PALADIN Soraya | Canyon//SRAM Racing | 2025 | |
2023-11-08 | LONARDI Giovanni | Team Polti Kometa | 2024 | |
2023-11-08 | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 2024 | |
2023-11-08 | CUADRADO Unai | Euskaltel - Euskadi | 2024 | |
2023-11-08 | MATÉ Luis Ángel | Euskaltel - Euskadi | 2024 | |
2023-11-08 | NOLDE Tobias | P&S Metalltechnik Benotti | 2024 | |
2023-11-08 | RÖBER Dominik | P&S Metalltechnik Benotti | 2024 | |
2023-11-08 | BRIESE Max | P&S Metalltechnik Benotti | 2024 | |
2023-11-08 | VAN DE WEERDHOF Wouter | Diftar Continental Cyclingteam | 2024 | |
2023-11-08 | LÖWIK Robin | Diftar Continental Cyclingteam | 2024 | |
2023-11-08 | BOGERD Marien | Diftar Continental Cyclingteam | 2024 | |
2023-11-08 | FRANZ Toni | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-07 | VEERMAN Deborah | Proximus - Cyclis CT | 2024 | |
2023-11-07 | PIKULIK Daria | Human Powered Health | 2024 | |
2023-11-07 | PEYSKENS Dimitri | Bingoal WB | 2024 | |
2023-11-06 | BARBIO António | Tavfer-Ovos Matinados-Mortágua | 2025 | |
2023-11-06 | MACIEJUK Kacper | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-11-06 | ROBERTS William | Saint Piran | 2024 | |
2023-11-06 | WANG Gustav | Airtox - Carl Ras | 2024 | |
2023-11-06 | GIDICH Yevgeniy | Astana Qazaqstan Team | 2024 | |
2023-11-06 | GRUZDEV Dmitriy | Astana Qazaqstan Team | 2024 | |
2023-11-06 | ZOIDL Riccardo | Team Felt Felbermayr | 2024 | |
2023-11-05 | MCKAY James | Saint Piran | 2024 | |
2023-11-05 | FISCHER Robin | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-05 | VANDENBULCKE Alex | Tarteletto - Isorex | 2024 | |
2023-11-04 | BRAUN Julian | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-11-04 | CHRISTOPOULOS-CHELLER Panagiotis | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | JANSSEN Christoph | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | GONÇALVES Bernardo | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | STOPPA Brett | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | HUMBER-KELLY Dylan | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | HINOJOSA Romina | Boneshaker Project presented by ROXO | 2024 | |
2023-11-04 | GARZA Ana Belén | Boneshaker Project presented by ROXO | 2024 | |
2023-11-04 | INKSTER Eric | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | WALTERS Red | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | KILLY Jonah | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | KING Matthew | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | RADCLIFFE George | XSpeed United Continental | 2024 | |
2023-11-04 | BATSAIKHAN Tegsh-bayar | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-11-04 | MIDEY Valentin | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-11-04 | LUTZ-ATKINSON Hugo | EuroCyclingTrips - YOELEO | 2024 | |
2023-11-04 | NIELSEN Magnus Lorents | Team ColoQuick | 2024 | |
2023-11-04 | MARBLER Stefan | WSA KTM Graz | 2024 | |
2023-11-03 | BOGNA Alex | Alpecin-Deceuninck Development Team | 2024 | |
2023-11-03 | DA SILVA Tiano | ABTF Betão - Feirense | 2024 | |
2023-11-03 | HULSMANS Senne | Soudal - Quick-Step Devo Team | 2024 | |
2023-11-03 | KINO Jan | Soudal - Quick-Step Devo Team | 2024 | |
2023-11-03 | VERVENNE Jonathan | Soudal - Quick-Step Devo Team | 2024 | |
2023-11-03 | SAVINO Federico | Soudal - Quick-Step Devo Team | 2024 | |
2023-11-03 | BOIVIN Guillaume | Israel - Premier Tech | 2024 | |
2023-11-03 | SCHMITZ Campo | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-03 | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto Kern-Haus PSD Bank | 2024 | |
2023-11-03 | ANDERSEN Kasper | Hagens Berman - Jayco | 2024 | |
2023-11-03 | TENDON Arnaud | Tudor Pro Cycling Team U23 | 2024 | |
2023-11-03 | MADSEN Martin Toft | BHS - PL Beton Bornholm | 2024 | |
2023-11-03 | MERSEBURG Dominik | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-02 | SZOSTKA Pawel | Lubelskie Perła Polski | 2024 | |
2023-11-02 | PROĆ Bartłomiej | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-11-02 | WOLLENBERG Tim | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-11-02 | PEKALA Piotr | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-11-02 | SCHORMAIR Fabian | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-11-02 | PUSCHMANN Nils | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-11-02 | GABELICA Laurin | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-11-02 | LEDANOIS Kévin | Arkéa - B&B Hotels | 2024 | |
2023-11-02 | BORRESCH Julian | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-11-02 | TEJADA Harold | Astana Qazaqstan Team | 2024 | |
2023-11-02 | SØRENSEN Anders Vos | Team ColoQuick | 2024 | |
2023-11-02 | DOUBEY Fabien | TotalEnergies | 2024 | |
2023-11-02 | FERRON Valentin | TotalEnergies | 2024 | |
2023-11-02 | TZORTZAKIS Polychronis | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-11-02 | CARSTENSEN Lucas | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-11-02 | VAN ENGELEN Adne | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-11-02 | FRAILE Omar | INEOS Grenadiers | 2025 | |
2023-11-02 | STEWART Campbell | Team Jayco AlUla | 2025 | |
2023-11-02 | JOHNSTON Calum | Caja Rural - Seguros RGA | 2024 | |
2023-11-02 | HAILEMICHAEL Mulu Kinfe | Caja Rural - Seguros RGA | 2024 | |
2023-11-02 | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 2024 | |
2023-11-02 | MURGUIALDAY Jokin | Caja Rural - Seguros RGA | 2024 | |
2023-11-01 | SÁNCHEZ Ángel | Tavfer-Ovos Matinados-Mortágua | 2025 | |
2023-11-01 | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-01 | SAJNOK Szymon | Q36.5 Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-01 | MOSCHETTI Matteo | Q36.5 Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-11-01 | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 2025 | |
2023-11-01 | DUCKERT Roman | Team Storck - Metropol Cycling | 2024 | |
2023-11-01 | RAPP Jonas | Hrinkow Advarics | 2024 | |
2023-11-01 | KOVAR Stefan | Hrinkow Advarics | 2024 | |
2023-11-01 | PRIMOŽIČ Jaka | Hrinkow Advarics | 2024 | |
2023-11-01 | RIVERA Brandon Smith | INEOS Grenadiers | 2025 | |
2023-11-01 | PHOUNSAVATH Ariya | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-11-01 | YATAN Thanachat | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-10-31 | MIQUEL Pau | Equipo Kern Pharma | 2026 | |
2023-10-31 | PEREIRA Francisco | ABTF Betão - Feirense | 2024 | |
2023-10-31 | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 2025 | |
2023-10-31 | THIMACHAI Kongphob | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-10-31 | PANSAARD Arttasorn | Roojai Insurance | 2024 | |
2023-10-31 | VAN LERBERGHE Bert | Soudal Quick-Step | 2025 | |
2023-10-31 | ROWE Luke | INEOS Grenadiers | 2025 | |
2023-10-31 | COBO Iván | Equipo Kern Pharma | 2024 | |
2023-10-31 | DUBÉ David | Team Skyline | 2024 | |
2023-10-30 | MADAN Ahmed | Bahrain - Victorious | 2024 | |
2023-10-30 | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain - Victorious | 2024 | |
2023-10-30 | CAPIOT Amaury | Arkéa - B&B Hotels | 2025 | |
2023-10-30 | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 2025 | |
2023-10-30 | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | DAUGE Lucas | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | DUNNEWIND Jan | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | KOPECKÝ Matyáš | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 2024 | |
2023-10-30 | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 2026 | |
2023-10-30 | BONNET Theo | Philippe Wagner/Bazin | 2024 | |
2023-10-30 | KESS Alexandre | Philippe Wagner/Bazin | 2024 | |
2023-10-30 | RITZINGER Felix | Team Felt Felbermayr | 2024 | |
2023-10-29 | BULLERI Alessia | Eneicat - CMTeam | 2024 | |
2023-10-29 | MCKIBBEN Matilda | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-10-28 | TRACZ Szymon | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-10-28 | MESSERSCHMIDT Jonas Fabian | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-10-28 | BRANDLMEIER Stefan | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-10-28 | GAMPER Mario | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-10-28 | PETER Michael | Santic - Wibatech | 2024 | |
2023-10-28 | BIEBER Helena | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | FOX Katharina | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | HILD Amelie | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | JÄHRIG Fabienne | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | KROMM Lisa | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | LANTZSCH Selma | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | SCHULZ Tina | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | SIMON Jette | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | STARK Michelle | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | VENTKER Lydia | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-28 | CHIA Luis Carlos | Huansheng - SCOM - Taishan Sport Cycling Team | 2024 | |
2023-10-27 | ANDRADE Pedro | ABTF Betão - Feirense | 2024 | |
2023-10-27 | SCHANDORFF IWERSEN Emil | BHS - PL Beton Bornholm | 2024 | |
2023-10-27 | DEW Bexy | Pro-Noctis – 200° Coffee - Hargreaves Contracting | 2024 | |
2023-10-27 | ELLMORE Lucy | Pro-Noctis – 200° Coffee - Hargreaves Contracting | 2024 | |
2023-10-27 | GORNALL Amy | Pro-Noctis – 200° Coffee - Hargreaves Contracting | 2024 | |
2023-10-27 | RAMSAY Annabel | Pro-Noctis – 200° Coffee - Hargreaves Contracting | 2024 | |
2023-10-27 | SIDE Corinne | Pro-Noctis – 200° Coffee - Hargreaves Contracting | 2024 | |
2023-10-27 | TINDLEY Jo | Pro-Noctis – 200° Coffee - Hargreaves Contracting | 2024 | |
2023-10-27 | HARRIS Ella | Lifeplus Wahoo | 2024 | |
2023-10-27 | CLARET Txell | Hess Cycling Team | 2024 | |
2023-10-27 | GAFINOVITZ Rotem | Hess Cycling Team | 2024 | |
2023-10-27 | LIEHNER Annika | Hess Cycling Team | 2024 | |
2023-10-27 | MARTINI Johanna | Hess Cycling Team | 2024 | |
2023-10-27 | MCWILLIAM Alice | Hess Cycling Team | 2024 | |
2023-10-27 | WENZEL Liv | Hess Cycling Team | 2024 | |
2023-10-27 | MURPHY Niamh | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-10-27 | BARNES Daisy May | Alba Development Road Team | 2024 | |
2023-10-27 | HOLLAND Arianne | Alba Development Road Team | 2024 | |
2023-10-27 | TYLER Amelia | Alba Development Road Team | 2024 | |
2023-10-27 | LYSGAARD Boas | BHS - PL Beton Bornholm | 2024 | |
2023-10-26 | OLIVEIRA Diogo | ABTF Betão - Feirense | 2024 | |
2023-10-26 | CORELLA Rene | Team Skyline | 2024 | |
2023-10-26 | CARVALHO Gonçalo | Tavfer-Ovos Matinados-Mortágua | 2025 | |
2023-10-26 | POWLESS Neilson | EF Education - EasyPost | 2027 | |
2023-10-26 | TILLER Rasmus | Uno-X Mobility | 2027 | |
2023-10-26 | OKAMIKA Ander | Burgos - BH | 2025 | |
2023-10-26 | REIßIG Patrick | Maloja Pushbikers | 2024 | |
2023-10-26 | BOL Jetse | Burgos - BH | 2024 | |
2023-10-26 | ANGULO Antonio | Burgos - BH | 2024 | |
2023-10-26 | MORA Sebastián | Burgos - BH | 2024 | |
2023-10-26 | PELEGRÍ Óscar | Burgos - BH | 2024 | |
2023-10-26 | FUENTES Ángel | Burgos - BH | 2024 | |
2023-10-26 | HEPBURN Michael | Team Jayco AlUla | 2025 | |
2023-10-26 | CRADDOCK Lawson | Team Jayco AlUla | 2024 | |
2023-10-25 | EISENBARTH Pirmin | BIKE AID | 2024 | |
2023-10-25 | NENNEN Thomas | Bingoal WB Devo Team | 2024 | |
2023-10-25 | BADILATTI Matteo | Q36.5 Pro Cycling Team | 2024 | |
2023-10-25 | BAKER Georgia | Liv AlUla Jayco | 2024 | |
2023-10-25 | MANLY Alexandra | Liv AlUla Jayco | 2024 | |
2023-10-25 | LANGELLOTTI Victor | Burgos - BH | 2024 | |
2023-10-25 | ROTA Raúl | Rádio Popular - Paredes - Boavista | 2024 | |
2023-10-25 | VERWILT Mauro | Tarteletto - Isorex | 2024 | |
2023-10-24 | AMADO Gonçalo | Tavfer-Ovos Matinados-Mortágua | 2024 | |
2023-10-24 | CORDON-RAGOT Audrey | Human Powered Health | 2024 | |
2023-10-24 | APPELBAUM Henri Johannes | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 2024 | |
2023-10-24 | KEOGH Cian | Team Skyline | 2024 | |
2023-10-24 | LEU Lorena | Maxx-Solar Rose Women Racing | 2024 | |
2023-10-24 | RODRÍGUEZ Carlos | INEOS Grenadiers | 2027 | |
2023-10-24 | LEITÃO Iúri | Caja Rural - Seguros RGA | 2025 | |
2023-10-24 | CEPEDA Jefferson Alveiro | Caja Rural - Seguros RGA | 2025 | |
2023-10-24 | DE BUYST Jasper | Lotto Dstny | 2026 | |
2023-10-24 | LEAL Tiago | Rádio Popular - Paredes - Boavista | 2024 | |
2023-10-24 | POMARES Cindy | Doltcini O'Shea | 2024 | |
2023-10-23 | PINHEIRO Ivo | ABTF Betão - Feirense | 2024 | |
2023-10-23 | BLOUWE Louis | Bingoal WB | 2024 | |
2023-10-23 | PEÑA Jesús David | Team Jayco AlUla | 2024 | |
2023-10-23 | ENGELHARDT Felix | Team Jayco AlUla | 2025 | |
2023-10-23 | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 2025 | |
2023-10-23 | ACHTEREEKTE Carlijn | Team Visma | Lease a Bike | 2025 | |
2023-10-23 | ZANGERLE Emanuel | Team Felt Felbermayr | 2024 | |
2023-10-23 | PRONSKIY Vadim | Astana Qazaqstan Team | 2024 | |
2023-10-23 | SÁNCHEZ Eugenio | Equipo Kern Pharma | 2024 | |
2023-10-22 | SZULIK Mikolaj | Lubelskie Perła Polski | 2024 | |
2023-10-21 | DUJARDIN Sandy | TotalEnergies | 2024 | |
2023-10-21 | BOOS Benjamin | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | BUCK-GRAMCKO Tobias | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | CZASA Moritz | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | GEBHARDT Philipp | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | HEINRICH Nicolas | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | JOHN Vincent | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | MÜLLER Tobias | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | REINHARDT Theo | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | RINKLEF Jan | Rad-Net Oßwald | 2024 | |
2023-10-21 | MARTIN Luca | Rad-Net Oßwald | 2024 | |