Arama:  
› Türk
English
Nederlands
Français
Español
Italiano
Türk
Login/Sign-up
2019
-
»
«

 2018   »   Sri Lanka T-Cup (2.2)

General Classification

« önceki  
  Filtreyi sil
RnkBIBBisikletçiAgeTakımUCIPntGCGC-TimeZaman
12 Saleh Mohd Hariff29Terengganu Cycling Team7546+23:302:44:36 2:44:36
244 Astafyev Stepan24Vino - Astana Motors322+0:01,, ,,
352 Nakajima Yasuharu33Kinan Cycling Team111+0:00,, ,,
44 Lakasek Irwandie23Terengganu Cycling Team47+23:38,, ,,
561 Whitfield Sean22Oliver's Real Food37+18:53,, ,,
672 Kim Joo-seok24Gapyeong Cycling Team36+18:52,, ,,
7112 Richards Kane 21Team McDonalds Down Under17+5:57,, ,,
822 Hirai Eiichi27Team UKYO33+17:53,, ,,
921 Yoshioka Naoya26Team UKYO5+2:45,, ,,
1053 Amagoi Tatsuki26Kinan Cycling Team38+18:53,, ,,
1145 Voloshin Alexey21Vino - Astana Motors11+3:39,, ,,
1214 Nederlof Lex51Nex CCN Cycling Team39+18:53,, ,,
1315 Griffin Logan22Nex CCN Cycling Team4+2:38,, ,,
1473 Ham Seok Hyun22Gapyeong Cycling Team31+17:51,, ,,
15 Sembukutti Arachchige Sanju54+29:28,, ,,
1664 Jones Campbell19Oliver's Real Food7+2:52,, ,,
17 Kumara Janaka 34+18:35,, ,,
18 Setiaji Dadang Andri2451+26:03,, ,,
19 Poulhiès Stéphane3235+18:47,, ,,
2055 Nakanishi Kenji23Kinan Cycling Team14+3:42,, ,,
2165 Conway Fintan19Oliver's Real Food42+18:53,, ,,
2223 Hiratsuka Yoshimitsu29Team UKYO3+0:16,, ,,
23111 Miller Nick26Team McDonalds Down Under12+3:39,, ,,
24 Fernando Lahiru 49+23:40,, ,,
25 Appuhamy Viran 2330+17:14,, ,,
2642 Nepomnyachshiy Yevgeniy31Vino - Astana Motors6+2:51,, ,,
27 Lampawog Jay2121+12:48,, ,,
28 Hualda Ronnel3523+13:42,, ,,
2974 Choi Donghyeok23Gapyeong Cycling Team20+12:38,, ,,
3054 Arashiro Yudai22Kinan Cycling Team15+3:58,, ,,
31 Sepno Bryant3425+13:42,, ,,
3216 Fast Konstantin41Nex CCN Cycling Team40+18:53,, ,,
335 Othman Afiq Huznie21Terengganu Cycling Team26+13:47,, ,,
3443 Okishev Viktor24Vino - Astana Motors24+13:42,, ,,
351 Mazuki Nur Amirul Fakhruddin26Terengganu Cycling Team10+3:36,, ,,
3612 Fitrianto Hari32Nex CCN Cycling Team18+6:11,, ,,
3763 White Nicholas20Oliver's Real Food9+3:31,, ,,
38 Warnakulasooriyage Dilnuwan 50+23:40,, ,,
3962 Chapman Carsten21Oliver's Real Food44+19:03,, ,,
40 Cayubit Boots Ryan2643+18:53,, ,,
4151 Lebas Thomas32Kinan Cycling Team16+4:310:33 0:33
42 Mawathage Avishka Dilnuwan2045+19:460:53 0:53
433 Mat Amin Mohd Shahrul28Terengganu Cycling Team22+12:480:00 0:00
4471 Jung Eunseong28Gapyeong Cycling Team48+23:39,, 0:00
4575 Yoo Yeonwoo 19Gapyeong Cycling Team32+17:53,, 0:00
4613 Ariehaan Ryan39Nex CCN Cycling Team29+16:553:13 3:13
4741 Kamyshev Arman27Vino - Astana Motors8+3:050:00 0:00
4825 Tokuda Suguru23Team UKYO19+8:094:27 4:27
49113 Layton Cameron 26Team McDonalds Down Under41+18:530:00 0:00
50 Magnan Nicolas Pierre4227+15:5910:40 10:40
51 Richet Noël4355+29:33,, 10:40
52 Coates Thomas2552+28:39,, 10:40
53121 Amadori Julien25Project Nice Cote D'Azur28+16:11,, 10:40
54 Fernando Darshana 57+34:20,, 10:40
55 Nilanga Sudeera 56+29:33,, 10:40
56 Poulizac Ronan2953+28:4010:47 10:47
57 Carcueva Jonel2213+3:390:00 0:00
DNF24 Tokuda Tanzo26Team UKYO+ -7:45:03 -2:44:36 -2:44:36
DNF Silva Prabath + -7:45:03,, -2:44:36
DNF Mudiyanselage Priyantha + -7:45:03,, -2:44:36
RnkPrev▼▲BIBBisikletçiAgeTakımUCIPntGCGC-TimeZamanTime won/lost
11-52 Nakajima Yasuharu33Kinan Cycling Team40251+0:007:45:03 7:45:03+0:00
22-44 Astafyev Stepan24Vino - Astana Motors30182+0:010:01 0:01-0:02
33-23 Hiratsuka Yoshimitsu29Team UKYO25143+0:160:16 0:16+0:04
44-15 Griffin Logan22Nex CCN Cycling Team20114+2:382:38 2:38+0:04
55-21 Yoshioka Naoya26Team UKYO1585+2:452:45 2:45+0:04
66-42 Nepomnyachshiy Yevgeniy31Vino - Astana Motors1066+2:512:51 2:51+0:04
77-64 Jones Campbell19Oliver's Real Food547+2:522:52 2:52+0:04
88-41 Kamyshev Arman27Vino - Astana Motors338+3:053:05 3:05+0:04
99-63 White Nicholas20Oliver's Real Food329+3:313:31 3:31+0:00
1013▲31 Mazuki Nur Amirul Fakhruddin26Terengganu Cycling Team3110+3:363:36 3:36+0:01
1112▲145 Voloshin Alexey21Vino - Astana Motors11+3:393:39 3:39+0:04
1211▼1111 Miller Nick26Team McDonalds Down Under12+3:39,, 3:39+0:04
1310▼3 Carcueva Jonel2213+3:39,, 3:39+0:04
1414-55 Nakanishi Kenji23Kinan Cycling Team14+3:423:42 3:42+0:04
1517▲254 Arashiro Yudai22Kinan Cycling Team15+3:583:58 3:58+0:04
1616-51 Lebas Thomas32Kinan Cycling Team16+4:314:31 4:31+0:37
1720▲3112 Richards Kane 21Team McDonalds Down Under17+5:575:57 5:57+0:04
1821▲312 Fitrianto Hari32Nex CCN Cycling Team18+6:116:11 6:11+0:04
1915▼425 Tokuda Suguru23Team UKYO19+8:098:09 8:09+4:31
2022▲274 Choi Donghyeok23Gapyeong Cycling Team20+12:3812:38 12:38+0:04
2124▲3 Lampawog Jay2121+12:4812:48 12:48+0:04
2223▲13 Mat Amin Mohd Shahrul28Terengganu Cycling Team22+12:48,, 12:48+0:04
2325▲2 Hualda Ronnel3523+13:4213:42 13:42+0:04
2426▲243 Okishev Viktor24Vino - Astana Motors24+13:42,, 13:42+0:04
2528▲3 Sepno Bryant3425+13:42,, 13:42+0:04
2629▲35 Othman Afiq Huznie21Terengganu Cycling Team26+13:4713:47 13:47+0:04
2718▼9 Magnan Nicolas Pierre4227+15:5915:59 15:59+10:44
2819▼9121 Amadori Julien25Project Nice Cote D'Azur28+16:1116:11 16:11+10:44
2927▼213 Ariehaan Ryan39Nex CCN Cycling Team29+16:5516:55 16:55+3:17
3030- Appuhamy Viran 2330+17:1417:14 17:14+0:04
3132▲173 Ham Seok Hyun22Gapyeong Cycling Team31+17:5117:51 17:51+0:02
3231▼175 Yoo Yeonwoo 19Gapyeong Cycling Team32+17:5317:53 17:53+0:04
3333-22 Hirai Eiichi27Team UKYO33+17:53,, 17:53+0:04
3436▲2 Kumara Janaka 34+18:3518:35 18:35+0:04
3542▲7 Poulhiès Stéphane3235+18:4718:47 18:47-0:02
3639▲372 Kim Joo-seok24Gapyeong Cycling Team36+18:5218:52 18:52+0:03
3740▲361 Whitfield Sean22Oliver's Real Food37+18:5318:53 18:53+0:04
3838-53 Amagoi Tatsuki26Kinan Cycling Team38+18:53,, 18:53+0:04
3943▲414 Nederlof Lex51Nex CCN Cycling Team39+18:53,, 18:53+0:04
4044▲416 Fast Konstantin41Nex CCN Cycling Team40+18:53,, 18:53+0:04
4141-113 Layton Cameron 26Team McDonalds Down Under41+18:53,, 18:53+0:04
4248▲665 Conway Fintan19Oliver's Real Food42+18:53,, 18:53+0:04
4350▲7 Cayubit Boots Ryan2643+18:53,, 18:53+0:04
4451▲762 Chapman Carsten21Oliver's Real Food44+19:0319:03 19:03+0:04
4547▲2 Mawathage Avishka Dilnuwan2045+19:4619:46 19:46+0:57
4655▲92 Saleh Mohd Hariff29Terengganu Cycling Team46+23:3023:30 23:30-0:06
4754▲74 Lakasek Irwandie23Terengganu Cycling Team47+23:3823:38 23:38+0:02
4853▲571 Jung Eunseong28Gapyeong Cycling Team48+23:3923:39 23:39+0:04
4956▲7 Fernando Lahiru 49+23:4023:40 23:40+0:04
5058▲8 Warnakulasooriyage Dilnuwan 50+23:40,, 23:40+0:04
5159▲8 Setiaji Dadang Andri2451+26:0326:03 26:03+0:04
5235▼17 Coates Thomas2552+28:3928:39 28:39+10:44
5334▼19 Poulizac Ronan2953+28:4028:40 28:40+10:51
5460▲6 Sembukutti Arachchige Sanju54+29:2829:28 29:28+0:04
5545▼10 Richet Noël4355+29:3329:33 29:33+10:44
5649▼7 Nilanga Sudeera 56+29:33,, 29:33+10:44
5757- Fernando Darshana 57+34:2034:20 34:20+10:44
RnkPrev▼▲BIBTakımGCGC-TimeZaman
11- Vino - Astana Motors+ -7:45:03 23:21:39 23:21:39
22- Team UKYO+ -7:45:030:17 0:17
33- Kinan Cycling Team+ -7:45:031:26 1:26
44- Nex CCN Cycling Team+ -7:45:0316:08 16:08
55- Oliver's Real Food+ -7:45:0318:54 18:54
66- Team McDonalds Down Under+ -7:45:0321:05 21:05
77- Team Go For Gold+ -7:45:0323:39 23:39
88- Terengganu Cycling Team+ -7:45:0323:44 23:44
910▲1 Gapyeong Cycling Team+ -7:45:0341:55 41:55
1012▲2 Sri Lanke Presidents Team+ -7:45:0350:44 50:44
1113▲2 Sri Lanka National Team+ -7:45:0353:12 53:12
1211▼1 Lapierre Asia Cycling Team+ -7:45:0354:17 54:17
139▼4 Club De La Defence+ -7:45:0357:09 57:09

Yarış bilgisi

Sri Lanka T-Cup logoDate: 6th May 2018
Race category: Men Elite
PCS puan ölçeği: 2.2/U23

Reklam

Bu sitede yer alan tüm bilgiler ve özellikler yarış organizatörleri, takımlar ve bisikletçiler tarafından sağlanan en güncel bilgilere dayanır. Sitede yer alan sıralamalardan, sonuçlardan ve istatistiklerden çekilmek mümkün değildir.
  0.12746 sec.