1 63 +0:40 93
Sprint 26 Roth - Skoda 8 5 4:08:28
2 7 +0:04 36
Sprint 28 One Pro Cycling 5 2 ,, 0:00
3 41 +0:28 4
Sprint 20 Roompot - Oranje Peloton 2 1 ,, 0:00
4 81 +0:46 182
Sprint 22 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
5 64 +0:40 95
Classic 27 Roth - Skoda ,, 0:00
6 69 +0:42 148
Sprint 26 Parkhotel Valkenburg ,, 0:00
7 119 +1:30 111
Sprint 27 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
8 49 +0:34 76
Sprint 25 Team3M ,, 0:00
9 43 +0:32 208
Sprint 22 Team Coop - ØsterHus ,, 0:00
10 1 +0:00 14
Sprint 30 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
11 25 +0:22 168
TT 19 Leopard Development Team ,, 0:00
12 44 +0:32 203
Sprint 22 Team Coop - ØsterHus ,, 0:00
13 97 +0:54 197
Sprint 31 ColoQuick ,, 0:00
14 2 +0:00 11
Sprint 27 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
15 65 +0:40 97
Classic 20 Roth - Skoda ,, 0:00
16 31 +0:24 84
Classic 19 AWT-GreenWay ,, 0:00
17 121 +1:30 68
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
18 123 +1:30 63
Sprint 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
19 34 +0:26 22
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:00
20 70 +0:42 125
Sprint 24 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
21 35 +0:26 21
Sprint 20 Rabobank Development Team ,, 0:00
22 95 +0:52 226
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
23 105 +1:07 134
Sprint 24 SEG Racing ,, 0:00
24 16 +0:15 108
Sprint 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
25 17 +0:15 102
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
26 122 +1:30 23
Classic 19 Rabobank Development Team ,, 0:00
27 120 +1:30 88
Classic 18 AWT-GreenWay ,, 0:00
28 32 +0:24 86
Sprint 21 AWT-GreenWay ,, 0:00
29 71 +0:42 124
Sprint 26 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
30 26 +0:22 164
Sprint 23 Leopard Development Team ,, 0:00
31 50 +0:34 75
Sprint 24 Team3M ,, 0:00
32 18 +0:15 101
Sprint 21 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
33 59 +0:38 132
Sprint 19 SEG Racing ,, 0:00
34 3 +0:00 15
Sprint 25 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
35 36 +0:26 25
Sprint 21 Rabobank Development Team ,, 0:00
36 37 +0:26 26
Sprint 21 Rabobank Development Team ,, 0:00
37 27 +0:22 161
Sprint 23 Leopard Development Team ,, 0:00
38 38 +0:26 27
Classic 19 Rabobank Development Team ,, 0:00
39 86 +0:49 6
GC 21 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:00
40 83 +0:48 247
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
41 60 +0:38 131
Classic 19 SEG Racing ,, 0:00
42 110 +1:17 182
Sprint 22 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
43 12 +0:10 57
Sprint 22 Team Joker ,, 0:00
44 45 +0:32 204
Sprint 26 Team Coop - ØsterHus ,, 0:00
45 19 +0:15 106
Sprint 20 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
46 8 +0:04 33
TT 31 One Pro Cycling ,, 0:00
47 115 +1:22 242
Sprint 27 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
48 46 +0:32 206
GC 20 Team Coop - ØsterHus ,, 0:00
49 51 +0:34 77
Sprint 22 Team3M ,, 0:00
50 61 +0:38 137
Sprint 18 SEG Racing ,, 0:00
51 99 +0:56 214
Sprint 21 NWV Groningen ,, 0:00
52 66 +0:40 96
Climber 22 Roth - Skoda ,, 0:00
53 13 +0:10 51
TT 35 Team Joker ,, 0:00
54 68 +0:41 141
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg ,, 0:00
55 40 +0:26 28
GC 22 Rabobank Development Team ,, 0:00
56 33 +0:24 85
GC 23 AWT-GreenWay ,, 0:00
57 52 +0:34 31
Sprint 35 One Pro Cycling ,, 0:00
58 39 +0:26 24
Sprint 19 Rabobank Development Team ,, 0:00
59 4 +0:00 12
Sprint 30 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
60 28 +0:22 165
GC 23 Leopard Development Team ,, 0:00
61 29 +0:22 163
Sprint 20 Leopard Development Team ,, 0:00
62 88 +0:49 7
Sprint 22 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:00
63 77 +0:44 189
Sprint 21 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
64 96 +0:52 224
TT 24 WV De Jonge Renner ,, 0:00
65 89 +0:50 48
Sprint 25 Madison Genesis ,, 0:00
66 62 +0:38 136
Sprint 21 SEG Racing ,, 0:00
67 124 +1:30 187
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
68 5 +0:00 18
Classic 21 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
69 6 +0:00 16
Sprint 30 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
70 78 +0:44 13
Classic 24 Verandas Willems Cycling Team ,, 0:00
71 84 +0:48 245
Classic 20 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
72 82 +0:46 188
Sprint 22 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
73 126 +1:30 127
Sprint 19 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
74 53 +0:34 71
GC 22 Team3M ,, 0:00
75 14 +0:10 55
GC 26 Team Joker ,, 0:00
76 47 +0:32 207
Sprint 24 Team Coop - ØsterHus ,, 0:00
77 101 +0:58 237
Sprint 24 UWTC De Volharding ,, 0:00
78 90 +0:50 45
Sprint 26 Madison Genesis ,, 0:00
79 125 +1:30 202
Sprint 26 Team Coop - ØsterHus ,, 0:00
80 107 +1:10 122
Sprint 25 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
81 15 +0:10 56
TT 24 Team Joker ,, 0:00
82 20 +0:15 103
TT 22 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
83 100 +0:56 218
Sprint 18 NWV Groningen ,, 0:00
84 79 +0:44 186
Sprint 28 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
85 9 +0:04 35
Sprint 24 One Pro Cycling ,, 0:00
86 128 +1:30 186
Sprint 18 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
87 42 +0:28 2
Sprint 26 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:00
88 127 +1:30 185
Sprint 25 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
89 132 +1:30 53
Classic 21 Team Joker ,, 0:00
90 129 +1:30 227
Sprint 21 WV De Jonge Renner ,, 0:00
91 23 +0:20 67
GC 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
92 21 +0:15 104
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
93 24 +0:20 62
Classic 23 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
94 131 +1:30 114
GC 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
95 85 +0:48 246
Sprint 25 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:00
96 56 +0:36 118
Classic 22 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
97 57 +0:36 113
Sprint 26 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
98 130 +1:30 144
Sprint 26 Parkhotel Valkenburg ,, 0:00
99 73 +0:42 121
Sprint 24 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
100 80 +0:44 184
Sprint 22 Baby-Dump Cyclingteam ,, 0:00
101 98 +0:54 196
Classic 20 ColoQuick ,, 0:00
102 22 +0:15 107
Sprint 25 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
103 74 +0:42 126
GC 19 Cyclingteam Join's - De Rijke ,, 0:00
104 30 +0:22 167
TT 25 Leopard Development Team ,, 0:00
105 102 +0:58 238
Classic 22 UWTC De Volharding ,, 0:00
106 48 +0:32 201
Sprint 23 Team Coop - ØsterHus ,, 0:00
107 103 +1:00 74
Sprint 25 Team3M ,, 0:00
108 117 +1:23 185
Sprint 26 Riwal Platform Cycling Team ,, 0:00
109 54 +0:34 78
Sprint 25 Team3M ,, 0:00
110 58 +0:36 117
Sprint KRUL Stef Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 20 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:00
111 10 +0:04 34
Sprint 24 One Pro Cycling ,, 0:00
112 91 +0:50 46
Sprint 28 Madison Genesis ,, 0:00
113 92 +0:50 43
Sprint 27 Madison Genesis ,, 0:00
114 72 +0:42 147
Sprint 30 Parkhotel Valkenburg 0:12 0:12
115 67 +0:40 1
Sprint 25 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:12
116 104 +1:01 181
Sprint 29 Riwal Platform Cycling Team 0:15 0:15
117 106 +1:09 198
TT 24 ColoQuick ,, 0:15
118 75 +0:43 8
Sprint 24 Roompot - Oranje Peloton ,, 0:15
119 55 +0:34 73
Classic 23 Team3M 0:00 0:00
120 109 +1:12 187
Classic 19 Riwal Platform Cycling Team 0:26 0:26
121 118 +1:27 235
Classic 26 UWTC De Volharding 0:29 0:29
122 114 +1:21 222
Classic 24 WV De Jonge Renner ,, 0:29
123 137 +1:36 66
Sprint 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:29
124 76 +0:44 105
Sprint 23 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:29
125 113 +1:19 47
GC 18 Madison Genesis ,, 0:29
126 116 +1:23 162
Sprint 24 Leopard Development Team ,, 0:29
127 94 +0:51 166
Sprint 24 Leopard Development Team ,, 0:29
128 116 +1:23 162
Sprint 24 Leopard Development Team ,, 0:29
129 87 +0:49 65
Classic 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:29
130 111 +1:17 244
Classic 22 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:29
131 112 +1:17 241
Sprint 24 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 0:29
132 136 +1:35 216
GC 19 NWV Groningen 0:39 0:39
133 141 +2:12 213
Sprint 29 NWV Groningen 0:42 0:42
134 108 +1:12 143
Sprint 21 Parkhotel Valkenburg ,, 0:42
135 138 +1:41 211
Sprint 21 NWV Groningen 0:45 0:45
136 142 +2:25 94
GC 21 Roth - Skoda 0:55 0:55
137 134 +1:35 115
Sprint 25 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 0:59 0:59
138 135 +1:35 112
Sprint 24 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel ,, 0:59
139 140 +2:02 217
Sprint 23 NWV Groningen 1:06 1:06
140 139 +2:02 194
Sprint 22 ColoQuick 1:08 1:08
141 143 +2:53 98
Sprint 26 Roth - Skoda 2:13 2:13
142 11 +0:04 37
Sprint 28 One Pro Cycling 0:00 0:00
143 133 +1:30 138
Sprint 21 SEG Racing ,, 0:00
144 144 +3:22 183
Sprint 21 Baby-Dump Cyclingteam 2:38 2:38
145 147 +4:14 225
Sprint 28 WV De Jonge Renner 3:22 3:22
146 146 +4:10 248
Sprint 21 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 3:22
147 145 +3:56 72
Classic 26 Team3M ,, 3:22
148 148 +4:42 146
Sprint 25 Parkhotel Valkenburg 4:12 4:12
149 150 +5:08 212
Sprint 31 NWV Groningen ,, 4:12
150 149 +4:52 92
GC 26 Roth - Skoda ,, 4:12
151 159 +7:50 183
TT 31 Riwal Platform Cycling Team 6:20 6:20
152 160 +7:50 184
Sprint 27 Riwal Platform Cycling Team ,, 6:20
153 154 +7:12 223
Sprint 20 WV De Jonge Renner ,, 6:20
154 155 +7:18 231
Sprint 31 UWTC De Volharding ,, 6:20
155 158 +7:48 17
Sprint 23 Verandas Willems Cycling Team ,, 6:20
156 157 +7:45 91
Sprint 20 Roth - Skoda 6:23 6:23
157 152 +7:00 83
Sprint 20 AWT-GreenWay 6:36 6:36
158 161 +8:06 82
GC 19 AWT-GreenWay ,, 6:36
159 151 +6:40 32
TT 19 One Pro Cycling ,, 6:36
160 156 +7:26 41
Sprint 26 Madison Genesis ,, 6:36
161 163 +8:06 87
Sprint 19 AWT-GreenWay ,, 6:36
162 162 +8:06 188
Sprint 22 Baby-Dump Cyclingteam ,, 6:36
163 153 +7:00 81
Sprint 21 AWT-GreenWay ,, 6:36
164 165 +8:45 215
GC 21 NWV Groningen 7:49 7:49
165 167 +9:19 228
Classic 19 WV De Jonge Renner ,, 7:49
166 164 +8:41 44
Sprint 28 Madison Genesis 7:51 7:51
167 168 +9:21 243
Sprint 27 Sensa-Kanjers voor Kanjers CT ,, 7:51
168 169 +9:23 116
Classic 19 Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 7:53 7:53
169 166 +9:08 38
Sprint 21 One Pro Cycling 9:04 9:04
DNF -
Sprint 29 -
DNF 195
Sprint 25 ColoQuick -
DNF 192
Sprint 32 ColoQuick -
DNF 221
GC 21 WV De Jonge Renner -
DNF 234
GC 27 UWTC De Volharding -
DNF 236
Sprint 28 UWTC De Volharding -
DNF 232
Sprint 32 UWTC De Volharding -
DNF 233
Sprint 19 UWTC De Volharding -
DNF 42
Climber 21 Madison Genesis -
DNF 64
TT 20 Lotto - Soudal U23 -
DNF 145
Sprint 30 Parkhotel Valkenburg -
DNF 142
TT 26 Parkhotel Valkenburg -
DNF 5
Sprint 22 Roompot - Oranje Peloton -
DNF 3
Sprint 21 Roompot - Oranje Peloton -
DNF 135
Sprint 18 SEG Racing -
DNS 123
Sprint 23 Cyclingteam Join's - De Rijke -
DNS 61
GC 19 Lotto - Soudal U23 -