1 3 +1:13 92
GC 17 Vzw Jong Wielertalent 20 2:40:28
2 1 +0:00 22
GC 18 Zappi's Racing Team 12 0:03 0:03
3 52 +6:12 53
Climber 17 Forte Young Cycling Team 7 ,, 0:03
4 2 +0:37 21
Classic 18 Zappi's Racing Team 5 0:15 0:15
5 4 +1:41 84
GC 17 Prov Vlaams-brabant 4 0:22 0:22
6 8 +2:01 121
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit 3 0:25 0:25
7 9 +2:01 135
Climber 17 Btwin U Racing Team 2 1:17 1:17
8 12 +2:19 55
GC 17 Forte Young Cycling Team 1 ,, 1:17
9 11 +2:19 51
Classic 17 Forte Young Cycling Team ,, 1:17
10 55 +7:03 93
GC 17 Vzw Jong Wielertalent 1:19 1:19
11 6 +1:44 12
Climber 17 Van Moer Group ,, 1:19
12 7 +1:59 61
Climber 16 Lux/stradling ,, 1:19
13 15 +2:39 212
GC 17 United States ,, 1:19
14 5 +1:43 31
GC 18 Acrog - Balen BC Junior ,, 1:19
15 19 +2:44 2
Climber 17 Lombardia ,, 1:19
16 10 +2:09 32
GC 18 Acrog - Balen BC Junior ,, 1:19
17 14 +2:37 72
GC 18 Isorex Cycling Team ,, 1:19
18 20 +2:44 43
Climber 18 Mixt De Ijsselstreek 1:26 1:26
19 21 +2:44 64
TT 17 Lux/stradling 1:27 1:27
20 23 +2:50 4
TT 17 Lombardia 1:54 1:54
21 59 +8:04 224
Classic 18 Onder Ons Parike ,, 1:54
22 36 +3:27 183
Classic 17 WV De Jonge Renner ,, 1:54
23 16 +2:41 132
Classic 18 Btwin U Racing Team ,, 1:54
24 29 +3:17 211
Classic 16 United States ,, 1:54
25 17 +2:43 304
Sprint 16 Cref Pays De La Loire ,, 1:54
26 25 +2:58 102
Classic 17 Lotto-VC Ardennes 1:59 1:59
27 30 +3:17 151
Climber 17 Knwu District Oost ,, 1:59
28 27 +3:12 191
Classic 17 Backstedt Hotchillee ,, 1:59
29 37 +3:35 174
GC RENSON Vincent Verandas Willems - Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 18 Verandas Willems - Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:59
30 18 +2:43 41
GC 18 Mixt De Ijsselstreek ,, 1:59
31 22 +2:46 133
Climber 16 Btwin U Racing Team ,, 1:59
32 26 +3:11 201
Sprint 16 Meubelen Gaverzicht Glascentra ,, 1:59
33 40 +4:19 103
Sprint 17 Lotto-VC Ardennes ,, 1:59
34 28 +3:15 202
Sprint 17 Meubelen Gaverzicht Glascentra 2:03 2:03
35 38 +3:39 173
GC 17 Verandas Willems - Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 2:03
36 74 +11:29 95
GC 18 Vzw Jong Wielertalent ,, 2:03
37 33 +3:21 193
GC 17 Backstedt Hotchillee ,, 2:03
38 63 +8:35 14
GC 18 Van Moer Group ,, 2:03
39 35 +3:26 213
GC 18 United States ,, 2:03
40 24 +2:51 75
GC 18 Isorex Cycling Team 2:07 2:07
41 13 +2:35 52
GC 18 Forte Young Cycling Team ,, 2:07
42 34 +3:24 63
TT 16 Lux/stradling ,, 2:07
43 31 +3:18 311
GC 17 ABC Junior 2:12 2:12
44 77 +12:51 1
Sprint 16 Lombardia 2:20 2:20
45 32 +3:19 5
Climber 18 Lombardia ,, 2:20
46 42 +4:32 152
Sprint 17 Knwu District Oost 3:14 3:14
47 56 +7:16 44
GC 18 Mixt De Ijsselstreek 3:17 3:17
48 45 +4:53 171
GC FREHEN Jeremy Verandas Willems - Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 18 Verandas Willems - Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 3:17
49 41 +4:30 195
GC 17 Backstedt Hotchillee ,, 3:17
50 46 +4:53 241
Climber 18 Davo CT - Tongeren Junior ,, 3:17
51 44 +4:50 184
Climber 18 WV De Jonge Renner ,, 3:17
52 43 +4:35 154
Sprint 16 Knwu District Oost ,, 3:17
53 39 +3:42 15
GC 16 Van Moer Group ,, 3:17
54 65 +8:53 192
Classic 17 Backstedt Hotchillee ,, 3:17
55 47 +4:58 74
Classic 16 Isorex Cycling Team 3:24 3:24
56 60 +8:05 24
Classic 18 Zappi's Racing Team ,, 3:24
57 81 +21:06 203
Classic 17 Meubelen Gaverzicht Glascentra ,, 3:24
58 50 +5:20 292
Classic 16 Sport en Moedig ,, 3:24
59 49 +5:16 112
Classic 16 Cycling Team Vivel le Velo VZW Diegem 3:29 3:29
60 71 +10:07 282
Classic 17 Westland Wil Vooruit 3:30 3:30
61 51 +5:21 162
Classic 17 Team Wipotec Rlp 3:44 3:44
62 48 +5:13 81
GC 17 Prov Vlaams-brabant ,, 3:44
63 54 +6:33 205
Classic 18 Meubelen Gaverzicht Glascentra 3:59 3:59
64 53 +6:15 45
Classic 17 Mixt De Ijsselstreek 4:57 4:57
65 72 +10:59 234
Classic 17 Sprint 2000 Charleroi Asbl ,, 4:57
66 75 +12:13 105
Classic 18 Lotto-VC Ardennes 5:02 5:02
67 78 +13:04 314
Sprint 16 ABC Junior 6:19 6:19
68 58 +7:59 221
Sprint 16 Onder Ons Parike 6:20 6:20
69 57 +7:45 62
GC 17 Lux/stradling 6:28 6:28
70 76 +12:37 153
TT 17 Knwu District Oost 6:32 6:32
71 62 +8:14 222
TT 18 Onder Ons Parike 6:35 6:35
72 61 +8:06 262
TT 18 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior ,, 6:35
73 66 +8:57 131
TT 17 Btwin U Racing Team 6:42 6:42
74 64 +8:44 25
TT 17 Zappi's Racing Team ,, 6:42
75 69 +9:25 145
TT 17 Sport En Steun - Leopoldsburg 7:18 7:18
76 73 +11:19 91
Climber 17 Vzw Jong Wielertalent 7:46 7:46
77 70 +9:31 185
Climber 18 WV De Jonge Renner 7:58 7:58
78 79 +14:56 322
Sprint 17 Mixt Team Ostschweiz 8:00 8:00
79 80 +19:12 142
Sprint 16 Sport En Steun - Leopoldsburg 8:07 8:07
80 68 +9:06 13
Sprint 17 Van Moer Group ,, 8:07
81 67 +9:06 101
Classic 18 Lotto-VC Ardennes ,, 8:07
DNF 215
GC 18 United States -
DNF 214
GC 16 United States -
DNF 181
GC 18 WV De Jonge Renner -
DNF 223
GC 16 Onder Ons Parike -
DNF 312
GC 17 ABC Junior -
DNF 294
GC 18 Sport en Moedig -
DNF 125
Classic 16 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 124
Classic 18 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 123
Classic 18 Willebrord Wil Vooruit -
DNF 272
Classic 17 Steeds Vooraan -
DNF 275
Classic 17 Steeds Vooraan -
DNF 273
Classic 17 Steeds Vooraan -
DNF 283
Classic 17 Westland Wil Vooruit -
DNF 71
Classic 17 Isorex Cycling Team -
DNF 73
Classic 16 Isorex Cycling Team -
DNF 242
Classic 17 Davo CT - Tongeren Junior -
DNF 243
Classic 17 Davo CT - Tongeren Junior -
DNF 244
Classic 17 Davo CT - Tongeren Junior -
DNF 204
Classic 18 Meubelen Gaverzicht Glascentra -
DNF 11
GC 16 Van Moer Group -
DNF 301
Sprint 17 Cref Pays De La Loire -
DNF 305
Sprint 18 Cref Pays De La Loire -
DNF 303
Sprint 17 Cref Pays De La Loire -
DNF 134
Classic 16 Btwin U Racing Team -
DNF 33
Classic 17 Acrog - Balen BC Junior -
DNF 175
Classic ADAM Florian Verandas Willems - Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 18 Verandas Willems - Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 254
Classic 17 Papillon-rudyco-janatrans Cycling Team -
DNF 252
Sprint 17 Papillon-rudyco-janatrans Cycling Team -
DNF 161
GC 16 Team Wipotec Rlp -
DNF 3
GC 17 Lombardia -
DNF 83
Sprint 16 Prov Vlaams-brabant -
DNF 82
Classic 18 Prov Vlaams-brabant -
DNF 104
Classic 18 Lotto-VC Ardennes -
DNF 115
GC 17 Cycling Team Vivel le Velo VZW Diegem -
DNF 114
GC 16 Cycling Team Vivel le Velo VZW Diegem -
DNF 111
GC 16 Cycling Team Vivel le Velo VZW Diegem -
DNF 143
GC 17 Sport En Steun - Leopoldsburg -
DNF 141
Sprint 18 Sport En Steun - Leopoldsburg -
DNF 231
Classic 17 Sprint 2000 Charleroi Asbl -
DNF 232
Classic 17 Sprint 2000 Charleroi Asbl -
DNF 264
Classic 18 Team Hechmann Cycling Slagelse Junior -
DNF 323
Classic 18 Mixt Team Ostschweiz -
DNF 334
Classic 16 Team Cycling Elite Copenhagen -
DNS 245
GC 16 Davo CT - Tongeren Junior -
DNS 34
GC 17 Acrog - Balen BC Junior -
DSQ 155
GC 17 Knwu District Oost -