11.10 | 46 | | | Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (1.1) | 183.6 | | | more |
09.10 | OTL | | | Paris - Tours (1.HC) | 230.5 | | | more |
04.10 | 44 | | | Memorial Frank Vandenbroucke (1.1) | 202.1 | | | more |
29.09 » 02.10 | | | | Tour de Wallonie Picarde (2.1) | | | | more |
| 56 | | | General classification | | | | more |
02.10 | 59 | | | Stage 4 - Mons › Tournai | 164 | | | more |
01.10 | 55 | | | Stage 3 - Antoing › Ichtegem | 158 | | | more |
23.09 | 30 | | | World Championships MU - Road Race (WC) | 168 | | | more |
18.09 | 130 | | | GP Impanis - Van Petegem (1.2) | 170.8 | | | more |
16.09 | DNF | | | Kampioenschap van Vlaanderen (1.1) | 196.8 | | | more |
04.09 » 11.09 | | | | Tour de l'Avenir (2.Ncup) | | | | more |
| 64 | | | General classification | | | | more |
11.09 | 74 | | | Stage 8 - Alba › Alba | 138.5 | | | more |
10.09 | 73 | | | Stage 7 - Fossano › Fossano | 153.5 | | | more |
09.09 | 56 | | | Stage 6 - Champagnole › Le Salève | 171.5 | | | more |
08.09 | 37 | | | Stage 5 - Porrentruy › Arbois | 153.5 | | | more |
07.09 | 93 | | | Stage 4 - Gérardmer › Porrentruy | 166.5 | | | more |
06.09 | 69 | | | Stage 3 - Rambervilliers › Bruyères | 151 | | | more |
05.09 | 28 | | | Stage 2 - Yutz › Lunéville | 160.5 | | | more |
04.09 | 36 | | | Prologue - Yutz › Yutz | 6.6 | | | more |
23.08 » 28.08 | | | | Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc (2.2) | | | | more |
| 42 | | | General classification | | | | more |
28.08 | 63 | | | Stage 6 (ITT) - Champdepraz › Champdepraz | 9.2 | | | more |
27.08 | 38 | | | Stage 5 - Chatillon › Gorgnon | 162.4 | | | more |
26.08 | 13 | | | Stage 4 - Rivara › Rivara | 167.1 | | | more |
25.08 | 54 | | | Stage 3 - La Salle › Vangrisenche | 155.6 | | | more |
24.08 | 50 | | | Stage 2 - Megeve › La Salle | 142.6 | | | more |
23.08 | 89 | | | Stage 1 - Ville-La-Grand › Ville-La-Grand | 150 | | | more |
21.08 | 16 | | | National Championships Belgium MU - Road Race (NC) | 175.5 | | | more |
18.08 | DNF | | | GP Banca di Legnano - Coppa Bernocchi (1.1) | 199.3 | | | more |
17.08 | DNF | | | Coppa Agostoni - Giro della Brianza (1.1) | 205 | | | more |
16.08 | 100 | | | Tre Valli Varesine (1.HC) | 195 | | | more |
03.08 » 07.08 | | | | Post Danmark Rundt (2.HC) | | | | more |
| 9 | | | General classification | | 45 | 9 | more |
07.08 | 30 | | | Stage 6 - Hillerød › Frederiksberg | 162.4 | | | more |
06.08 | 24 | | | Stage 5 (ITT) - Helsingør › Helsingør | 13.2 | | | more |
06.08 | 45 | | | Stage 4 - Sorø › Frederiksværk | 111 | | | more |
05.08 | 19 | | | Stage 3 - Århus › Vejle | 181 | | | more |
04.08 | 20 | | | Stage 2 - Grindsted › Århus | 189 | | | more |
03.08 | 14 | | | Stage 1 - Esbjerg › Esbjerg | 175 | | | more |
17.07 | 47 | | | European Continental Championships MU - Road Race (CC) | 165.6 | | | more |
07.07 » 10.07 | | | | Vuelta a la Comunidad de Madrid Sub 23 (2.2U23) | | | | more |
| 17 | | | General classification | | | | more |
10.07 | 8 | | | Stage 4 - Alto Navas del Rey › San Martín de Valdeiglesias | 140.4 | | | more |
09.07 | 34 | | | Stage 3 - Colmenar del Arroyo › Alto de Fresnedillas | 129 | | | more |
08.07 | 16 | | | Stage 2 - Aldea del Fresno › Santa María de la Alameda | 161.1 | | | more |
07.07 | 7 | | | Stage 1 - Alto de Robledo de Chavela › Villa del Prado | 137.5 | | | more |
02.07 | 30 | | | Omloop Het Nieuwsblad Beloften/Circuit Het Nieuwsblad Espoirs (1.2U23) | 178 | | | more |
29.06 | 31 | | | Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T (1.2) | 168 | | | more |
19.06 | 1 | | | Flèche Ardennaise (1.2) | 176.9 | 15 | | more |
04.06 » 11.06 | | | | Okolo Slovenska (2.2) | | | | more |
| 17 | | | General classification | | | | more |
11.06 | 9 | | | Stage 8 (ITT) - Cunovo › Gabcíkovo | 25 | | | more |
10.06 | 7 | | | Stage 7 - Trnava › Trnava | 141.5 | | | more |
09.06 | 39 | | | Stage 6 - Sahy › Trnava | 170.1 | | | more |
08.06 | 10 | | | Stage 5 - Cierny Váh › Velký Krtíš | 184.5 | | | more |
07.06 | 9 | | | Stage 4 - Liptovský Mikuláš › Liptovský Mikuláš | 160.8 | | | more |
06.06 | 9 | | | Stage 3 - Rajec › Liptovský Mikuláš | 138.4 | | | more |
05.06 | 14 | | | Stage 2 - Handlová › Handlová | 180 | | | more |
04.06 | 45 | | | Stage 1 - Nováky › Zemianske Kostolany | 150.1 | | | more |
16.04 | DNF | | | Liège - Bastogne - Liège U23 (1.2U23) | 182.2 | | | more |
13.04 | 13 | | | La Côte Picarde (1.Ncup) | 173.9 | | | more |
09.04 | 21 | | | Ronde van Vlaanderen Espoirs (1.Ncup) | 172.1 | | | more |
01.04 » 03.04 | | | | Le Triptyque des Monts et Châteaux (2.2) | | | | more |
| 38 | | | General classification | | | | more |
03.04 | 76 | | | Stage 4 - Château de Beloeil › Tournai | 162.8 | | | more |
02.04 | 25 | | | Stage 3 - Estaimpuis › Mont de l'Enclus | 120.7 | | | more |
02.04 | 70 | | | Stage 2 (ITT) - Chièvres › Chièvres | 8 | | | more |
01.04 | 59 | | | Stage 1 - Vieux-Condé(France) › Quevaucamps | 124.8 | | | more |
21.03 » 27.03 | | | | Tour de Normandie (2.2) | | | | more |
23.03 | DNS | | | Stage 3 - Forges-les-Eaux › Grand-Couronne | 83 | | | more |
22.03 | 135 | | | Stage 2 - Colombelles › Forges-les-Eaux | 196 | | | more |
21.03 | 35 | | | Prologue - Mondeville › Mondeville | 4.8 | | | more |
13.03 | 19 | | | Kattekoers (1.2) | 177 | | | more |
05.03 | 5 | | | De Vlaamse Pijl (1.2) | 151 | 2 | | more |
26.02 | 17 | | | Beverbeek Classic (1.2) | 175.6 | | | more |