1 15 +1:42 71
Classic 19 Lotto - Soudal U23 7 5 4:34:58
2 78 +11:43 226
Sprint 27 BIKE AID 3 2 ,, 0:00
3 79 +11:45 155
Sprint 24 Team Pro Immo Nicolas Roux 1 1 ,, 0:00
4 84 +11:49 16
Sprint 29 Riwal Cycling Team ,, 0:00
5 25 +1:52 133
Classic 19 France ,, 0:00
6 19 +1:52 202
Climber 21 SEG Racing Academy ,, 0:00
7 88 +11:49 16
Sprint 22 Comité Regional Normandie ,, 0:00
8 6 +1:04 136
Climber 19 France ,, 0:00
9 86 +11:49 122
Sprint 21 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
10 85 +11:49 224
Sprint 23 BIKE AID ,, 0:00
11 90 +11:49 191
Climber 22 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
12 112 +15:49 64
Climber 21 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
13 87 +11:49 4
Sprint 26 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:00
14 2 +0:09 52
TT 21 Development Team DSM ,, 0:00
15 1 +0:00 13
Classic 25 Riwal Cycling Team ,, 0:00
16 21 +1:52 101
GC 22 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
17 26 +1:52 85
Classic 19 Selection Québec ,, 0:00
18 23 +1:52 192
Sprint 20 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
19 22 +1:52 236
Climber 18 Swiss Racing Academy ,, 0:00
20 20 +1:52 204
Classic 18 SEG Racing Academy ,, 0:00
21 24 +1:52 206
Sprint 19 SEG Racing Academy ,, 0:00
22 7 +1:04 61
Climber 23 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
23 93 +11:49 171
Classic 23 VC Villefranche Beaujolais ,, 0:00
24 29 +1:52 35
Sprint 25 Elkov - Kasper ,, 0:00
25 89 +11:49 186
Classic 23 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
26 27 +1:52 54
GC 22 Development Team DSM ,, 0:00
27 8 +1:04 74
Classic 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
28 67 +4:04 94
Sprint 36 Ecuador ,, 0:00
29 104 +11:50 45
Sprint 25 ProTouch ,, 0:00
30 31 +1:52 62
Climber 22 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
31 118 +20:12 95
Sprint 26 Ecuador ,, 0:00
32 28 +1:52 172
Classic 25 VC Villefranche Beaujolais ,, 0:00
33 30 +1:52 235
Climber 25 Swiss Racing Academy ,, 0:00
34 47 +2:04 63
Climber 19 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
35 13 +1:12 56
GC 19 Development Team DSM ,, 0:00
36 46 +2:04 174
Climber 31 VC Villefranche Beaujolais ,, 0:00
37 61 +2:20 76
Climber 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
38 91 +11:49 165
Classic 20 Comité Regional Normandie ,, 0:00
39 94 +11:49 176
Climber 22 VC Villefranche Beaujolais ,, 0:00
40 4 +0:12 33
Sprint 27 Elkov - Kasper ,, 0:00
41 37 +1:52 132
Climber 19 France ,, 0:00
42 92 +11:49 6
Climber 22 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:00
43 75 +10:09 181
Sprint 20 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
44 10 +1:07 153
Climber 28 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 0:00
45 34 +1:52 233
Classic 22 Swiss Racing Academy ,, 0:00
46 32 +1:52 75
Climber 20 Lotto - Soudal U23 ,, 0:00
47 49 +2:04 211
Sprint 35 Voster ATS Team ,, 0:00
48 95 +11:49 116
Sprint 23 AVC Aix-en-Provence ,, 0:00
49 33 +1:52 126
Sprint 29 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
50 48 +2:04 66
Classic 18 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
51 36 +1:52 5
GC 28 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:00
52 16 +1:47 184
Climber 25 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
53 76 +10:09 124
Sprint 20 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
54 38 +1:52 182
TT 23 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
55 11 +1:07 31
TT 36 Elkov - Kasper ,, 0:00
56 3 +0:10 121
GC 25 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
57 62 +2:21 92
Climber 20 Ecuador ,, 0:00
58 9 +1:04 32
Climber 25 Elkov - Kasper ,, 0:00
59 63 +2:35 125
Sprint 19 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
60 64 +2:37 185
TT 22 Leopard Pro Cycling ,, 0:00
61 12 +1:07 51
GC 20 Development Team DSM ,, 0:00
62 70 +6:03 145
GC 20 Comité Regional Grand Est ,, 0:00
63 80 +11:47 83
TT 20 Selection Québec ,, 0:00
64 68 +5:11 231
Climber 24 Swiss Racing Academy ,, 0:00
65 39 +1:52 152
Sprint 26 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 0:00
66 35 +1:52 154
Sprint 26 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 0:00
67 45 +2:03 221
TT 26 BIKE AID ,, 0:00
68 50 +2:04 55
Climber 18 Development Team DSM ,, 0:00
69 5 +0:15 36
GC 23 Elkov - Kasper ,, 0:00
70 51 +2:04 203
Climber 21 SEG Racing Academy ,, 0:00
71 65 +3:02 104
Climber 19 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
72 96 +11:49 161
Classic 21 Comité Regional Normandie ,, 0:00
73 113 +15:49 113
Classic 21 AVC Aix-en-Provence ,, 0:00
74 52 +2:04 131
Climber 23 France ,, 0:00
75 98 +11:49 156
Sprint 28 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 0:00
76 40 +1:52 151
Climber 29 Team Pro Immo Nicolas Roux ,, 0:00
77 53 +2:04 234
Climber 26 Swiss Racing Academy ,, 0:00
78 14 +1:14 3
Sprint 32 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:00
79 119 +20:12 91
Climber 23 Ecuador ,, 0:00
80 41 +1:52 194
Climber 20 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
81 100 +11:49 141
Climber 27 Comité Regional Grand Est ,, 0:00
82 74 +10:03 232
TT 22 Swiss Racing Academy ,, 0:00
83 99 +11:49 213
Sprint 35 Voster ATS Team ,, 0:00
84 122 +26:06 166
Classic 20 Comité Regional Normandie ,, 0:00
85 83 +11:48 12
Sprint 30 Riwal Cycling Team ,, 0:00
86 97 +11:49 14
Sprint 25 Riwal Cycling Team ,, 0:00
87 69 +5:33 82
TT 21 Selection Québec ,, 0:00
88 101 +11:49 135
Climber 18 France ,, 0:00
89 42 +1:52 225
GC 28 BIKE AID ,, 0:00
90 71 +6:06 53
Classic 20 Development Team DSM ,, 0:00
91 54 +2:04 212
GC 27 Voster ATS Team ,, 0:00
92 114 +15:49 106
GC 21 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
93 60 +2:15 195
Climber 21 Uno-X Dare Development Team ,, 0:00
94 81 +11:47 65
Sprint 20 Bingoal WB Development Team ,, 0:00
95 115 +15:49 205
Sprint 23 SEG Racing Academy ,, 0:00
96 18 +1:50 214
Sprint 27 Voster ATS Team ,, 0:00
97 117 +16:52 193
Sprint 19 Uno-X Dare Development Team 1:03 1:03
98 125 +31:06 222
Sprint 19 BIKE AID ,, 1:03
99 66 +3:13 84
Climber 21 Selection Québec 1:21 1:21
100 55 +2:04 223
GC 23 BIKE AID 0:00 0:00
101 72 +6:06 123
Sprint 26 Metec - SOLARWATT p/b Mantel ,, 0:00
102 17 +1:47 134
Classic 20 France ,, 0:00
103 105 +11:58 43
Climber 21 ProTouch ,, 0:00
104 56 +2:04 34
TT 26 Elkov - Kasper ,, 0:00
105 82 +11:47 81
TT 18 Selection Québec ,, 0:00
106 126 +31:09 146
TT 20 Comité Regional Grand Est 2:44 2:44
107 102 +11:49 86
TT 20 Selection Québec 0:00 0:00
108 127 +32:20 93
Sprint 19 Ecuador 3:55 3:55
109 110 +15:44 215
TT 21 Voster ATS Team ,, 3:55
110 111 +15:44 11
GC 30 Riwal Cycling Team ,, 3:55
111 43 +1:52 15
GC 19 Riwal Cycling Team 0:00 0:00
112 109 +15:43 162
Sprint 25 Comité Regional Normandie 3:55 3:55
113 123 +30:01 143
Sprint 19 Comité Regional Grand Est ,, 3:55
114 57 +2:04 41
Climber 25 ProTouch 0:00 0:00
115 121 +24:26 44
Classic 20 ProTouch 4:14 4:14
116 73 +6:22 73
GC 21 Lotto - Soudal U23 4:18 4:18
117 58 +2:04 173
Climber 19 VC Villefranche Beaujolais 0:00 0:00
118 116 +16:23 111
Classic 21 AVC Aix-en-Provence 4:34 4:34
119 120 +20:12 103
GC 22 Hagens Berman Axeon 0:00 0:00
120 124 +30:03 46
Sprint 29 ProTouch ,, 0:00
121 77 +10:09 144
Sprint 19 Comité Regional Grand Est ,, 0:00
122 103 +11:49 142
Sprint 23 Comité Regional Grand Est ,, 0:00
123 106 +12:05 102
GC 22 Hagens Berman Axeon ,, 0:00
124 108 +12:34 105
TT 20 Hagens Berman Axeon 9:57 9:57
125 107 +12:08 175
Sprint 27 VC Villefranche Beaujolais 0:00 0:00
126 44 +1:52 1
GC 33 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:00
127 59 +2:04 115
Climber 25 AVC Aix-en-Provence ,, 0:00
DNF 2
TT 23 Team Felbermayr - Simplon Wels -
DNF 201
Classic 22 SEG Racing Academy -
DNF 42
Sprint 27 ProTouch -
DNS 96
Classic 22 Ecuador -