1 8 +1:26 159
Climber 18 Streetjump-Forte Development Team 20 1:53:21
2 95 +5:22 100
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team 12 ,, 0:00
3 10 +1:36 95
Sprint 18 NCF Region Sør 7 ,, 0:00
4 37 +2:22 103
Sprint 17 Nordrhein-Westfalen 5 ,, 0:00
5 12 +1:44 21
Sprint 18 Z Junior Race Team 4 ,, 0:00
6 11 +1:39 96
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team 3 ,, 0:00
7 21 +2:02 16
Sprint 18 Germany 2 ,, 0:00
8 50 +2:41 125
Sprint 18 WRV De Peddelaars 1 ,, 0:00
9 44 +2:32 19
Sprint 18 Germany ,, 0:00
10 19 +1:58 1
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
11 20 +1:59 51
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
12 26 +2:06 161
Sprint 18 ABC Junior ,, 0:00
13 6 +1:10 26
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
14 2 +0:11 15
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
15 85 +4:15 79
Sprint 18 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:00
16 58 +3:01 31
TT 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
17 108 +8:35 42
TT 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
18 43 +2:32 156
TT 17 Streetjump-Forte Development Team ,, 0:00
19 32 +2:17 116
Sprint 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
20 15 +1:52 9
Sprint 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
21 107 +8:24 78
Sprint 17 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:00
22 17 +1:54 98
Sprint 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
23 92 +4:40 6
Sprint 18 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
24 69 +3:21 45
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
25 75 +3:32 24
Sprint 18 Z Junior Race Team ,, 0:00
26 33 +2:19 17
Sprint 18 Germany ,, 0:00
27 40 +2:28 160
GC 17 Streetjump-Forte Development Team ,, 0:00
28 76 +3:32 85
GC 17 Team NTG ,, 0:00
29 57 +3:00 52
GC 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
30 36 +2:20 157
Climber 18 Streetjump-Forte Development Team ,, 0:00
31 93 +4:47 119
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
32 3 +0:39 41
TT 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
33 31 +2:13 109
TT 17 Wielerzone Nederland ,, 0:00
34 24 +2:04 8
GC 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
35 100 +6:19 43
GC 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
36 73 +3:23 141
GC 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
37 89 +4:30 77
GC 18 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:00
38 25 +2:04 82
Sprint 18 Team NTG ,, 0:00
39 51 +2:43 132
Sprint 18 District Midden ,, 0:00
40 71 +3:21 126
Sprint 18 Combinatie BK-Team ,, 0:00
41 59 +3:02 4
Sprint 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
42 63 +3:12 75
Sprint 18 Merida Adelaar Development Team ,, 0:00
43 45 +2:33 91
TT 17 NCF Region Sør ,, 0:00
44 27 +2:07 44
GC 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 0:00
45 60 +3:05 154
GC 16 Bach Advokater FRB Optik ,, 0:00
46 78 +3:43 46
GC 17 District Zuid-West ,, 0:00
47 91 +4:34 32
GC 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
48 96 +5:27 135
GC 17 District Midden ,, 0:00
49 53 +2:50 142
GC 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
50 68 +3:20 38
GC 18 District Oost Nederland ,, 0:00
51 67 +3:20 163
GC 17 ABC Junior ,, 0:00
52 70 +3:21 112
GC 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:00
53 49 +2:39 33
GC 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
54 54 +2:53 34
GC 16 ACROG-Tormans ,, 0:00
55 86 +4:25 138
GC 18 WAC Team Hoboken ,, 0:00
56 13 +1:47 12
GC 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
57 7 +1:25 94
TT 17 NCF Region Sør ,, 0:00
58 38 +2:24 2
TT 17 WV De Jonge Renner ,, 0:00
59 41 +2:29 97
TT 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
60 79 +3:45 65
TT 17 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 0:00
61 66 +3:19 49
Sprint 18 District Zuid-West ,, 0:00
62 65 +3:16 83
Sprint 17 Team NTG ,, 0:00
63 84 +4:09 164
Sprint 16 ABC Junior ,, 0:00
64 39 +2:27 37
Sprint 18 District Oost Nederland ,, 0:00
65 97 +5:35 80
Sprint 16 District Zuid-Oost Nederland ,, 0:00
66 116 +13:41 121
Climber 17 WRV De Peddelaars ,, 0:00
67 56 +2:55 137
Climber 18 WAC Team Hoboken ,, 0:00
68 83 +4:07 7
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
69 74 +3:28 128
Climber 18 Combinatie BK-Team ,, 0:00
70 80 +3:47 122
Climber 17 WRV De Peddelaars ,, 0:00
71 55 +2:54 35
Climber 17 ACROG-Tormans ,, 0:00
72 48 +2:37 10
Climber 17 Willebrord Wil Vooruit ,, 0:00
73 35 +2:20 63
Climber 18 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 0:00
74 18 +1:56 73
Climber 17 Merida Adelaar Development Team ,, 0:00
75 16 +1:53 56
Climber 17 Radsportverband Niedersachsen ,, 0:00
76 23 +2:04 64
Climber 18 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 0:00
77 61 +3:07 110
Climber 17 Wielerzone Nederland ,, 0:00
78 62 +3:08 146
Climber 16 Combinatie Westland/Mol ,, 0:00
79 5 +0:58 23
Climber 18 Z Junior Race Team ,, 0:00
80 111 +9:28 13
Climber 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
81 14 +1:49 120
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
82 42 +2:30 18
Climber 17 Germany ,, 0:00
83 77 +3:38 39
Climber 17 District Oost Nederland ,, 0:00
84 47 +2:37 93
Climber 18 NCF Region Sør ,, 0:00
85 1 +0:00 62
Sprint 17 Hot Tubes Development Cycling Team ,, 0:00
86 28 +2:07 152
Sprint 17 Bach Advokater FRB Optik ,, 0:00
87 29 +2:08 29
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
88 34 +2:19 20
Climber 18 Germany ,, 0:00
89 64 +3:13 151
Climber 17 Bach Advokater FRB Optik ,, 0:00
90 46 +2:34 118
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
91 52 +2:47 25
Climber 18 Z Junior Race Team ,, 0:00
92 72 +3:22 3
Climber 18 WV De Jonge Renner ,, 0:00
93 9 +1:35 144
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
94 22 +2:03 108
Sprint 17 Wielerzone Nederland ,, 0:00
95 4 +0:53 11
TT 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
96 30 +2:10 117
TT 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
97 99 +5:41 659
TT 18 Switzerland ,, 0:00
98 87 +4:25 48
TT 17 District Zuid-West ,, 0:00
99 90 +4:30 168
TT 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors ,, 0:00
100 81 +3:56 5
TT 17 WV De Jonge Renner ,, 0:00
101 82 +3:57 143
TT 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
102 98 +5:37 139
TT 18 WAC Team Hoboken 0:19 0:19
103 94 +4:51 14
TT 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors 0:24 0:24
104 88 +4:27 102
TT 17 Nordrhein-Westfalen 2:26 2:26
105 115 +12:00 123
TT 17 WRV De Peddelaars 3:33 3:33
106 104 +7:23 47
TT 17 District Zuid-West ,, 3:33
107 101 +6:22 158
Sprint 18 Streetjump-Forte Development Team ,, 3:33
108 103 +6:32 28
Sprint 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 3:38 3:38
109 118 +14:55 55
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team 3:41 3:41
110 105 +7:36 114
Sprint 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 3:41
111 110 +9:20 148
Sprint 17 Combinatie Westland/Mol 3:44 3:44
112 112 +9:36 36
Sprint 18 District Oost Nederland ,, 3:44
113 102 +6:23 53
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 3:44
114 106 +8:14 40
Sprint 17 District Oost Nederland 3:51 3:51
115 109 +9:17 170
Sprint 16 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors 3:59 3:59
116 113 +11:13 147
Sprint 17 Combinatie Westland/Mol 4:16 4:16
117 114 +11:22 153
Sprint 17 Bach Advokater FRB Optik 8:43 8:43
118 123 +17:58 68
Sprint 18 Switzerland ,, 8:43
119 122 +17:30 92
Sprint 17 NCF Region Sør 10:07 10:07
120 121 +16:55 174
Classic 18 Start Junior Team by Java 10:08 10:08
121 117 +14:03 155
Classic 17 Bach Advokater FRB Optik 10:10 10:10
122 124 +19:10 129
Classic 18 Combinatie BK-Team ,, 10:10
123 119 +15:29 99
Classic 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 10:10
124 120 +16:37 167
Classic 17 WP De Molenspurters Meulebeke Juniors 12:26 12:26
DNF 67
TT 17 Switzerland -
DNF 70
TT 18 Switzerland -
DNF 104
TT 18 Nordrhein-Westfalen -
DNF 162
TT 16 ABC Junior -
DNF 72
TT 17 Merida Adelaar Development Team -
DNF 57
TT 18 Radsportverband Niedersachsen -
DNF 84
TT 18 Team NTG -
DNS 61
TT 18 Hot Tubes Development Cycling Team -