1 -
Sprint 28 GM Europa Ovini 40 15 4:16:01
2 -
Sprint 27 Sangemini - MG.Kvis 30 10 ,, 0:00
3 -
Sprint 25 Minsk Cycling Club 25 7 ,, 0:00
4 -
Climber 26 Sangemini - MG.Kvis 20 4 ,, 0:00
5 -
Sprint 26 GM Europa Ovini 15 2 ,, 0:00
6 -
GC 28 Synergy Baku Cycling Project 10 1 ,, 0:00
7 -
Sprint 28 Bicicletas Strongman 5 ,, 0:00
8 -
Classic 29 Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST 3 1:14 1:14
9 -
Sprint 26 Sangemini - MG.Kvis 3 ,, 1:14
10 -
Classic 27 Sangemini - MG.Kvis 3 1:29 1:29
11 -
Climber 26 Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST ,, 1:29
12 -
Sprint 26 Sangemini - MG.Kvis 1:34 1:34
13 -
GC 39 Adria Mobil ,, 1:34
14 -
Climber 23 Bicicletas Strongman ,, 1:34
15 -
Sprint 30 Meridiana Kamen Team ,, 1:34
16 -
Sprint 31 Tirol Cycling Team 2:18 2:18
17 -
Sprint 28 Tirol Cycling Team ,, 2:18
18 -
Sprint 27 Elkov - Author Cycling Team ,, 2:18
19 -
Sprint 21 ,, 2:18
20 -
Sprint 21 BHS - Almeborg-Bornholm ,, 2:18
21 -
Sprint 22 Synergy Baku Cycling Project ,, 2:18
22 -
Sprint 26 d'Amico - Utensilnord ,, 2:18
23 -
Sprint 21 Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 ,, 2:18
24 -
Sprint 38 Adria Mobil ,, 2:18
25 -
Sprint 22 ,, 2:18
26 -
Climber 23 Adria Mobil ,, 2:18
27 -
TT 22 Meridiana Kamen Team ,, 2:18
28 -
Sprint 30 WSA-Greenlife ,, 2:18
29 -
Sprint 22 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 2:18
30 -
Sprint 33 WSA-Greenlife ,, 2:18
31 -
Sprint 35 Minsk Cycling Club ,, 2:18
32 -
Sprint 25 d'Amico - Utensilnord ,, 2:18
33 -
Climber 18 ROG - Ljubljana ,, 2:18
34 -
Sprint 25 GM Europa Ovini ,, 2:18
35 -
Sprint 25 ,, 2:18
36 -
TT 24 ,, 2:18
37 -
Sprint 28 Bicicletas Strongman ,, 2:18
38 -
Sprint 24 Tirol Cycling Team ,, 2:18
39 -
TT 20 ,, 2:18
40 -
Sprint 22 Meridiana Kamen Team ,, 2:18
41 -
Sprint 31 Bicicletas Strongman ,, 2:18
42 -
Sprint 34 Dare Viator Partizan ,, 2:18
43 -
Climber 18 ,, 2:18
44 -
Sprint 23 Meridiana Kamen Team ,, 2:18
45 -
TT ELORZA Mikel Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST 26 Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST ,, 2:18
46 -
Sprint 23 Bicicletas Strongman ,, 2:18
47 -
Classic HALILAJ Redi Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST 27 Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST ,, 2:18
48 -
Climber 29 Meridiana Kamen Team ,, 2:18
49 -
Classic 31 d'Amico - Utensilnord ,, 2:18
50 -
Sprint 25 Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST ,, 2:18
51 -
GC 24 Torku Sekerspor ,, 2:18
52 -
Sprint 34 Bicicletas Strongman ,, 2:18
53 -
Sprint 39 Elkov - Author Cycling Team ,, 2:18
54 -
TT 28 Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST 2:56 2:56
55 -
Sprint 32 Bicicletas Strongman 3:02 3:02
56 -
Sprint 23 BHS - Almeborg-Bornholm 3:08 3:08
57 -
GC 21 BHS - Almeborg-Bornholm ,, 3:08
58 -
Sprint 22 Tirol Cycling Team 3:14 3:14
59 -
Sprint 22 BHS - Almeborg-Bornholm ,, 3:14
DNF -
Sprint 22 -
DNF -
Sprint 26 -
DNF -
Sprint 19 -
DNF -
TT 23 -
DNF -
TT 18 -
DNF -
TT 20 -
DNF -
TT 20 -
DNF -
Sprint 21 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Sprint 33 -
DNF -
TT 22 -
DNF -
Sprint 26 -
DNF -
Sprint 18 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
TT 22 -
DNF -
Sprint 19 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Sprint 23 -
DNF -
Sprint 19 -
DNF -
Classic 19 -
DNF -
Sprint 20 -
DNF -
Climber 18 -
DNF -
Classic 19 -
DNF -
Classic 21 -
DNF -
Sprint 28 -
DNF -
GC 18 -
DNF -
GC 29 -
DNF -
GC 18 -
DNF -
Sprint 18 -
DNF -
Sprint 18 -
DNF -
Sprint 18 -
DNF -
Sprint 28 -
DNF -
Sprint 19 Adria Mobil -
DNF -
TT 18 Adria Mobil -
DNF -
TT 20 Adria Mobil -
DNF -
Sprint 21 Adria Mobil -
DNF -
Classic 20 Adria Mobil -
DNF -
GC 20 Meridiana Kamen Team -
DNF -
GC 32 Meridiana Kamen Team -
DNF -
Sprint 34 Meridiana Kamen Team -
DNF -
Sprint 27 Elkov - Author Cycling Team -
DNF -
Sprint 19 Elkov - Author Cycling Team -
DNF -
TT 22 Elkov - Author Cycling Team -
DNF -
Sprint 30 Elkov - Author Cycling Team -
DNF -
TT 23 Elkov - Author Cycling Team -
DNF -
Sprint 33 Elkov - Author Cycling Team -
DNF -
Sprint 19 ROG - Ljubljana -
DNF -
TT 21 ROG - Ljubljana -
DNF -
Sprint 18 ROG - Ljubljana -
DNF -
Classic 20 ROG - Ljubljana -
DNF -
Classic 19 ROG - Ljubljana -
DNF -
Sprint 20 ROG - Ljubljana -
DNF -
TT 18 ROG - Ljubljana -
DNF -
TT 23 Torku Sekerspor -
DNF -
Sprint 23 Torku Sekerspor -
DNF -
Sprint 29 Torku Sekerspor -
DNF -
TT 27 Torku Sekerspor -
DNF -
Sprint 26 Torku Sekerspor -
DNF -
Classic 20 Tirol Cycling Team -
DNF -
Sprint 30 Synergy Baku Cycling Project -
DNF -
TT 20 Synergy Baku Cycling Project -
DNF -
TT 19 Synergy Baku Cycling Project -
DNF -
TT 18 Synergy Baku Cycling Project -
DNF -
TT 22 Synergy Baku Cycling Project -
DNF -
Sprint 22 Synergy Baku Cycling Project -
DNF -
Sprint 20 Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 -
DNF -
TT 25 Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 -
DNF -
TT 18 Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 -
DNF -
GC 18 Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 -
DNF -
Sprint 22 Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 -
DNF -
Sprint 21 Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 -
DNF -
Sprint 27 d'Amico - Utensilnord -
DNF -
Sprint 25 d'Amico - Utensilnord -
DNF -
Climber 25 d'Amico - Utensilnord -
DNF -
Sprint 23 d'Amico - Utensilnord -
DNF -
Sprint 19 d'Amico - Utensilnord -
DNF -
TT 21 Team FixIT.no -
DNF -
TT 21 Team FixIT.no -
DNF -
TT 20 Team FixIT.no -
DNF -
TT 24 Team FixIT.no -
DNF -
Sprint 23 Team FixIT.no -
DNF -
Sprint 20 Team FixIT.no -
DNF -
Sprint 24 Team FixIT.no -
DNF -
Sprint 20 Dare Viator Partizan -
DNF -
TT 18 Dare Viator Partizan -
DNF -
TT 27 Dare Viator Partizan -
DNF -
TT 25 Minsk Cycling Club -
DNF -
TT 23 Minsk Cycling Club -
DNF -
Sprint 22 Minsk Cycling Club -
DNF -
Classic 25 GM Europa Ovini -
DNF -
GC 27 GM Europa Ovini -
DNF -
Sprint 26 GM Europa Ovini -
DNF -
GC 18 GM Europa Ovini -
DNF -
Sprint 19 GM Europa Ovini -
DNF -
Climber 20 BHS - Almeborg-Bornholm -
DNF -
Sprint 18 BHS - Almeborg-Bornholm -
DNF -
GC 20 BHS - Almeborg-Bornholm -
DNF -
Sprint 25 Sangemini - MG.Kvis -
DNF -
Classic 20 Sangemini - MG.Kvis -
DNF -
Sprint 25 Sangemini - MG.Kvis -
DNF -
TT 21 Team Hrinkow Advarics Cycleang -
DNF -
Sprint 26 Team Hrinkow Advarics Cycleang -
DNF -
GC 20 Team Hrinkow Advarics Cycleang -
DNF -
GC 21 Team Hrinkow Advarics Cycleang -
DNF -
TT 22 Team Hrinkow Advarics Cycleang -
DNF -
TT 22 Bicicletas Strongman -
DNF -
Sprint MARTINS Uri Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST 26 Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST -
DNF -
Sprint 26 Amore & Vita - Selle SMP presented by FONDRIEST -
DNF -
Sprint 20 WSA-Greenlife -
DNF -
TT 22 WSA-Greenlife -
DNF -
Sprint 19 WSA-Greenlife -
DNF -
TT 19 WSA-Greenlife -
DNS -
TT 18 BHS - Almeborg-Bornholm -