1 1
Classic 20 Team DSM 40 15 2:57:20
2 11
Climber 39 Parkhotel Valkenburg 30 10 ,, 0:00
3 53
Climber 21 Bepink 25 7 0:02 0:02
4 43
Sprint 20 Drops - Le Col s/b TEMPUR. 20 4 ,, 0:02
5 3
Classic 29 Team DSM 15 2 ,, 0:02
6 15
Classic 22 Parkhotel Valkenburg 10 1 ,, 0:02
7 12
Climber 23 Parkhotel Valkenburg 5 ,, 0:02
8 175
Sprint 19 Mixte Hauts-de-France 3 ,, 0:02
9 5
TT 24 Team DSM 3 ,, 0:02
10 42
Classic 33 Drops - Le Col s/b TEMPUR. 3 0:08 0:08
11 56
Climber 20 Bepink 0:15 0:15
12 13
Sprint 30 Parkhotel Valkenburg 2:59 2:59
13 123
Classic 20 WCC Team ,, 2:59
14 111
Climber 32 St Michel - Auber93 ,, 2:59
15 185
Sprint 35 Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team 3:05 3:05
16 41
Sprint 25 Drops - Le Col s/b TEMPUR. 3:20 3:20
17 113
Sprint 22 St Michel - Auber93 ,, 3:20
18 144
Climber 29 Bingoal-WB Ladies ,, 3:20
19 213
Sprint 18 WV Schijndel ,, 3:20
20 14
Classic 24 Parkhotel Valkenburg ,, 3:20
21 22
Sprint 24 Doltcini - Van Eyck - Proximus CT ,, 3:20
22 21
Classic 21 Doltcini - Van Eyck - Proximus CT ,, 3:20
23 125
Classic 20 WCC Team ,, 3:20
24 4
Classic 30 Team DSM ,, 3:20
25 2
Classic 31 Team DSM ,, 3:20
26 32
Sprint 19 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux ,, 3:20
27 45
Sprint 22 Drops - Le Col s/b TEMPUR. ,, 3:20
28 115
Sprint 24 St Michel - Auber93 ,, 3:20
29 211
Classic 19 WV Schijndel ,, 3:20
30 112
Classic 21 St Michel - Auber93 ,, 3:20
31 117
TT 25 St Michel - Auber93 ,, 3:20
32 61
Classic 20 Memorial Santos - Saddledrunk ,, 3:20
33 152
Sprint 23 VC Morteau-Montbenoît ,, 3:20
34 121
Climber 21 WCC Team ,, 3:20
35 116
Sprint 26 St Michel - Auber93 ,, 3:20
36 162
Sprint 21 Keukens Redant Cycling Team ,, 3:20
37 202
GC 21 UVCA Troyes ,, 3:20
38 33
Climber 27 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux ,, 3:20
39 81
Sprint 22 Team Elles - Groupama - Pays de Loire ,, 3:20
40 83
Classic 20 Team Elles - Groupama - Pays de Loire ,, 3:20
41 163
Climber 19 Keukens Redant Cycling Team ,, 3:20
42 74
TT 26 Team Rupelcleaning ,, 3:20
43 171
Sprint 18 Mixte Hauts-de-France ,, 3:20
44 146
Classic 20 Bingoal-WB Ladies ,, 3:20
45 147
Climber 31 Bingoal-WB Ladies ,, 3:20
46 153
Climber 21 VC Morteau-Montbenoît ,, 3:20
47 143
Sprint 24 Bingoal-WB Ladies ,, 3:20
48 131
GC 22 Chambery Cyclisme Competition ,, 3:20
49 84
Climber 18 Team Elles - Groupama - Pays de Loire ,, 3:20
50 93
Sprint 25 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes ,, 3:20
51 154
TT 36 VC Morteau-Montbenoît ,, 3:20
52 26
Climber 20 Doltcini - Van Eyck - Proximus CT ,, 3:20
53 91
TT 23 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes ,, 3:20
54 142
TT 32 Bingoal-WB Ladies ,, 3:20
55 94
Climber 20 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes ,, 3:20
56 72
Sprint 25 Team Rupelcleaning ,, 3:20
57 54
Climber 19 Bepink ,, 3:20
58 55
Sprint 19 Bepink ,, 3:20
59 104
Sprint 21 Canada ,, 3:20
60 166
Climber 22 Keukens Redant Cycling Team ,, 3:20
61 165
Climber 23 Keukens Redant Cycling Team ,, 3:20
62 73
TT 38 Team Rupelcleaning ,, 3:20
63 207
Climber 22 UVCA Troyes ,, 3:20
64 16
TT 20 Parkhotel Valkenburg ,, 3:20
65 51
Climber 20 Bepink ,, 3:20
66 47
TT 20 Drops - Le Col s/b TEMPUR. ,, 3:20
67 44
Sprint 30 Drops - Le Col s/b TEMPUR. ,, 3:20
68 34
TT 25 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux ,, 3:20
69 217
Sprint 17 WV Schijndel ,, 3:20
70 23
Sprint 24 Doltcini - Van Eyck - Proximus CT ,, 3:20
71 183
TT 22 Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team ,, 3:20
72 134
TT 27 Chambery Cyclisme Competition 3:27 3:27
73 232
TT 20 UVCA Troyes ,, 3:27
74 164
TT 41 Keukens Redant Cycling Team ,, 3:27
75 132
TT 25 Chambery Cyclisme Competition ,, 3:27
76 17
Sprint 22 Parkhotel Valkenburg ,, 3:27
77 92
Sprint 25 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes ,, 3:27
78 214
TT 19 WV Schijndel ,, 3:27
79 105
GC 23 Canada ,, 3:27
80 35
TT 26 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux ,, 3:27
81 36
GC 30 Macogep Tornatech Girondins de Bordeaux ,, 3:27
82 212
TT 21 WV Schijndel 3:30 3:30
83 141
TT 29 Bingoal-WB Ladies ,, 3:30
84 46
TT 32 Drops - Le Col s/b TEMPUR. ,, 3:30
85 186
TT 19 Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team ,, 3:30
86 76
TT 21 Team Rupelcleaning 3:33 3:33
87 133
TT 26 Chambery Cyclisme Competition ,, 3:33
88 184
TT 18 Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team ,, 3:33
89 124
TT 20 WCC Team 5:48 5:48
90 75
TT 22 Team Rupelcleaning 6:17 6:17
91 206
TT 33 UVCA Troyes 7:30 7:30
92 97
Climber 19 Team Féminin Auvergne - Rhône-Alpes 7:58 7:58
93 157
Climber 21 VC Morteau-Montbenoît ,, 7:58
94 24
Sprint 20 Doltcini - Van Eyck - Proximus CT 9:55 9:55
95 195
Sprint 30 Team Macadam's Cowboys WE ,, 9:55
96 127
TT 20 WCC Team 10:09 10:09
OTL 215
Sprint 18 WV Schijndel -
DNF 102
TT 20 Canada -
DNF 101
Climber 21 Canada -
DNF 103
Climber 19 Canada -
DNF 167
Sprint 19 Keukens Redant Cycling Team -
DNF 204
Sprint 18 UVCA Troyes -
DNF 156
Sprint 23 VC Morteau-Montbenoît -
DNF 65
Climber 24 Memorial Santos - Saddledrunk -
DNF 62
Climber 21 Memorial Santos - Saddledrunk -
DNF 66
Classic 25 Memorial Santos - Saddledrunk -
DNF 67
Classic 24 Memorial Santos - Saddledrunk -
DNF 187
Classic 24 Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team -
DNF 181
Classic 20 Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team -
DNF 182
Classic 23 Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team -
DNF 114
Climber 30 St Michel - Auber93 -
DNF 82
Climber 19 Team Elles - Groupama - Pays de Loire -
DNF 85
Climber 20 Team Elles - Groupama - Pays de Loire -
DNF 176
Climber 24 Mixte Hauts-de-France -
DNF 172
Climber 24 Mixte Hauts-de-France -
DNF 173
Climber 31 Mixte Hauts-de-France -
DNF 145
TT 31 Bingoal-WB Ladies -
DNF 196
TT 22 Team Macadam's Cowboys WE -
DNF 192
TT 27 Team Macadam's Cowboys WE -
DNF 194
TT 22 Team Macadam's Cowboys WE -
DNF 193
TT 30 Team Macadam's Cowboys WE -
DNF 135
TT 28 Chambery Cyclisme Competition -
DNF 136
TT 20 Chambery Cyclisme Competition -
DNS 161
GC 20 Keukens Redant Cycling Team -
DNS 25
Sprint 19 Doltcini - Van Eyck - Proximus CT -
DNS 126
TT 18 WCC Team -