Startlist
more pdf optionsStartlist
151 riders
- -
- -
- -
- 31LEIDERT Louis
- 32KESSLER Bruno (DNS #2)
- 33ARENZ Leon
- 34KINGS Ian
- 35GRUPP Louis (DNS #2)
- 36MARKERT Florian
- -
- 41BERNS Mats (DNF #3)
- 43URY Fynn (DNF #3)
- 44KERRENS Alex (DNF #3)
- 45GRAF Cedric (DNF #2)
- 46WABEL Sven (DNF #1)
- -
- 51ŠUMPÍK Pavel
- 52KOHOUT Jaromír (DNF #3)
- 53PEŠEK Adam
- 54HLADÍK Petr (DNF #3)
- 55KUBELKA Adam (DNF #3)
- 56SAFRANEK Ondrej (DNF #2)
- -
- 61MERLÖV Ville (DNF #1)
- 62GREIJUS Paul (DNS #2)
- 63OLDIN Alfred (DNF #3)
- 64MAGNUSSON Gustav (DNF #2)
- 65LARSSON Linus
- 66DE LUCA Teodor
- 71VIEHBÖCK Paul
- 74POSCHACHER Valentin (DNS #2)
- 75CZEPL Alexander (DNF #3)
- 76PREYLER Gabriel (DNF #2)
- -
- -
- -
- -
- -
- 121TIJSSEN Viego (DNS #2)
- 122VERGOUW Julian
- 123BERGSMA Max (DNS #3)
- 124VAN HEMERT Felix
- 125WESTBROEK Collin
- 126DANKLOF Bram (DNS #3)
- -
- 131LIGHTFOOT Mark
- 132BOARER Ollie
- 133TABINER Raphael John (DNF #3)
- 134O'BRIEN Liam
- 135PEACE Oliver
- 136BUFTON Max (DNF #3)
- -
- -
- 151BOSIO Tommaso (DNF #3)
- 152DAFFINI Michele (DNF #3)
- 153FALETTI Fabio
- 154DONATI Davide
- 155DURELLI Gabriele (DNF #3)
- 156GAMBA Thomas (DNF #3)
DS DAMATO Lucateam statistics in race - -
- -
- 171ERIKSEN Thomas
- 172VESLUM Sebastian
- 173GULLHAV Kristoffer
- 174LAFORCE Aksel
- 175BJUNE Ulrik (DNF #2)
- 176FILSETH Henrik (DNF #3)
- -
- 181BOUCHARD Alexis (DNF #3)
- 182LUBBERS Hudson (DNF #3)
- 183BERGERON Charles
- 184HARRIS Jack (DNF #1)
- 185SEBEL Aidan (DNF #2)
- 186COLLING Kaden (DNF #1)
- -
- -
- 201WITHEN PHILIPSEN Albert
- 202HOBOLTH Marius
- 203RISHØJ Hugo
- 204HERTZ Oskar (DNF #3)
- 205HAANING Sebastian
- 206VAD Victor (DNF #3)
DS VAD Henrikteam statistics in race - -
- 231LUBBERS Melle
- 232MULDER Martijn (DNF #3)
- 233SCHIEVEN Jelle
- 234PAATS Hugo (DNF #3)
- 235VAN JAARSVELD Thijs (OTL #1)
- 236VIS Senna (DNF #3)
- -
- 241HALTER Nicolas
- 242SOMMER Sven
- 243LANTER Nils (OTL #1)
- 244WALSER Fabrice
- 245VOLKART Laurin (DNF #3)
- 246HUNZIKER Julian (OTL #1)
- -
- -
- 261PITTET Hugo (DNF #1)
- 262WIRZ Simon
- 263GUILLET Arthur (DNF #3)
- 264PICCAND Neo (DNF #1)
- 265BREITLER Jim
- 266JACQUIER Romain (OTL #1)
DS BENEY Maximeteam statistics in race - -
- 271BÜHLMANN Luca
- 272POOT Mats
- 273VADON Léo
- 274WALTER Filippo (OTL #2)
- 275MAISTRELLO Lorenzo (DNF #1)
- 276CARUSO Francesco (DNF #3)
- -
- 282DONZÉ Nolan (DNF #1)
- 283VUILLAUME Rémi (DNF #1)
- 284STUPPERICH Valentin
- 285EILINGER Cédric (DNF #3)
- 286HÄFLIGER Levi
* = competes for youth GC