1 14 +1:25 61
GC 20 Development Team DSM 7 5 4:02:07
2 17 +2:09 63
Sprint 19 Development Team DSM 3 2 0:37 0:37
3 18 +2:11 203
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 1 1 ,, 0:37
4 23 +2:15 51
TT 30 Black Spoke Pro Cycling Academy ,, 0:37
5 5 +0:09 232
Climber 23 WB - Fybolia Locminé ,, 0:37
6 3 +0:04 3
Classic 27 B&B Hotels p/b KTM ,, 0:37
7 35 +2:15 21
Sprint 23 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 0:37
8 29 +2:15 71
Sprint 27 Electro Hiper Europa ,, 0:37
9 6 +0:09 11
Classic 32 Team Arkéa Samsic ,, 0:37
10 7 +0:10 194
TT 30 Dinan Sport Cycling ,, 0:37
11 32 +2:15 95
TT 21 Israel Cycling Academy ,, 0:37
12 55 +2:37 13
Classic 24 Team Arkéa Samsic ,, 0:37
13 2 +0:03 122
Sprint 29 Riwal Cycling Team ,, 0:37
14 27 +2:15 106
Classic 23 Leopard Pro Cycling ,, 0:37
15 25 +2:15 132
Classic 22 Swiss Racing Academy ,, 0:37
16 10 +0:29 162
Climber 20 Cross Team Legendre ,, 0:37
17 4 +0:08 105
Climber 25 Leopard Pro Cycling ,, 0:37
18 22 +2:14 124
Sprint 29 Riwal Cycling Team ,, 0:37
19 28 +2:15 143
TT 24 Team BridgeLane ,, 0:37
20 1 +0:00 173
Climber 21 AG2R Citroën U23 Team ,, 0:37
21 15 +1:25 161
Sprint 38 Cross Team Legendre ,, 0:37
22 24 +2:15 172
Classic 21 AG2R Citroën U23 Team ,, 0:37
23 53 +2:31 151
Sprint 26 Team Qhubeka ,, 0:37
24 8 +0:10 135
Climber 25 Swiss Racing Academy ,, 0:37
25 11 +0:29 142
Classic 21 Team BridgeLane ,, 0:37
26 26 +2:15 64
GC 22 Development Team DSM ,, 0:37
27 89 +14:49 233
Classic 22 WB - Fybolia Locminé ,, 0:37
28 88 +14:49 212
Sprint 23 Sojasun Espoir - ACNC ,, 0:37
29 65 +4:27 131
Climber 24 Swiss Racing Academy ,, 0:37
30 30 +2:15 34
Classic 22 Equipo Kern Pharma ,, 0:37
31 31 +2:15 12
GC 25 Team Arkéa Samsic ,, 0:37
32 36 +2:15 36
Climber 22 Equipo Kern Pharma ,, 0:37
33 38 +2:15 14
Sprint 20 Team Arkéa Samsic ,, 0:37
34 42 +2:15 72
Sprint 25 Electro Hiper Europa ,, 0:37
35 16 +1:32 183
Classic 18 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 0:37
36 12 +1:21 15
Classic 20 Team Arkéa Samsic ,, 0:37
37 37 +2:15 31
GC 25 Equipo Kern Pharma ,, 0:37
38 34 +2:15 191
TT 32 Dinan Sport Cycling ,, 0:37
39 44 +2:15 41
TT 25 BIKE AID ,, 0:37
40 106 +23:40 104
Sprint 23 Leopard Pro Cycling ,, 0:37
41 33 +2:15 24
Climber 22 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 0:37
42 19 +2:11 123
Sprint 25 Riwal Cycling Team ,, 0:37
43 46 +2:15 43
TT 28 BIKE AID ,, 0:37
44 52 +2:30 35
Climber 22 Equipo Kern Pharma ,, 0:37
45 20 +2:11 205
GC 21 Lotto - Soudal U23 ,, 0:37
46 9 +0:10 192
Sprint 24 Dinan Sport Cycling ,, 0:37
47 40 +2:15 2
Climber 22 B&B Hotels p/b KTM ,, 0:37
48 56 +2:46 16
GC 23 Team Arkéa Samsic ,, 0:37
49 76 +8:02 94
Climber 21 Israel Cycling Academy ,, 0:37
50 58 +2:52 225
Climber 23 Team U Nantes Atlantique ,, 0:37
51 48 +2:15 121
GC 30 Riwal Cycling Team ,, 0:37
52 62 +3:43 134
Climber 26 Swiss Racing Academy ,, 0:37
53 41 +2:15 202
Climber 19 Lotto - Soudal U23 ,, 0:37
54 90 +14:49 195
Climber 23 Dinan Sport Cycling ,, 0:37
55 43 +2:15 163
Sprint 29 Cross Team Legendre ,, 0:37
56 50 +2:15 235
Sprint 31 WB - Fybolia Locminé ,, 0:37
57 57 +2:47 152
Sprint 21 Team Qhubeka ,, 0:37
58 21 +2:13 231
Sprint 24 WB - Fybolia Locminé ,, 0:37
59 39 +2:15 4
Sprint 22 B&B Hotels p/b KTM ,, 0:37
60 61 +3:18 74
Climber 20 Electro Hiper Europa ,, 0:37
61 13 +1:21 171
Classic 19 AG2R Citroën U23 Team ,, 0:37
62 91 +14:49 211
Classic 20 Sojasun Espoir - ACNC ,, 0:37
63 63 +4:05 234
Classic 21 WB - Fybolia Locminé ,, 0:37
64 92 +14:49 222
Sprint 20 Team U Nantes Atlantique ,, 0:37
65 47 +2:15 185
Sprint 26 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 0:37
66 45 +2:15 62
Classic 20 Development Team DSM ,, 0:37
67 49 +2:15 125
Sprint 25 Riwal Cycling Team ,, 0:37
68 86 +13:46 102
Sprint 24 Leopard Pro Cycling ,, 0:37
69 51 +2:15 174
Sprint 19 AG2R Citroën U23 Team ,, 0:37
70 54 +2:36 196
Sprint 28 Dinan Sport Cycling ,, 0:37
71 93 +14:49 221
Classic 27 Team U Nantes Atlantique ,, 0:37
72 71 +5:41 53
Classic 23 Black Spoke Pro Cycling Academy 1:28 1:28
73 59 +3:09 5
TT 24 B&B Hotels p/b KTM 1:31 1:31
74 99 +17:24 226
Sprint 21 Team U Nantes Atlantique 1:35 1:35
75 60 +3:18 126
Classic 29 Riwal Cycling Team 1:41 1:41
76 77 +8:44 26
Sprint 23 Androni Giocattoli - Sidermec 2:15 2:15
77 96 +16:47 133
TT 22 Swiss Racing Academy 3:38 3:38
78 72 +6:17 25
Sprint 26 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 3:38
79 70 +5:35 166
Sprint 18 Cross Team Legendre ,, 3:38
80 97 +16:47 206
Sprint 20 Lotto - Soudal U23 ,, 3:38
81 98 +16:47 181
Sprint 32 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 3:38
82 67 +5:16 182
GC 22 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 3:38
83 102 +17:50 92
Classic 20 Israel Cycling Academy ,, 3:38
84 66 +5:14 214
Sprint 21 Sojasun Espoir - ACNC ,, 3:38
85 69 +5:16 184
Sprint 27 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 3:38
86 105 +19:27 45
Sprint 35 BIKE AID ,, 3:38
87 73 +6:17 111
Climber 25 ProTouch ,, 3:38
88 68 +5:16 112
Climber 21 ProTouch ,, 3:38
89 64 +4:26 1
Classic 26 B&B Hotels p/b KTM ,, 3:38
90 103 +17:50 236
Classic 19 WB - Fybolia Locminé ,, 3:38
91 104 +17:50 176
Sprint 20 AG2R Citroën U23 Team ,, 3:38
92 75 +7:14 153
Climber 21 Team Qhubeka 5:36 5:36
93 74 +7:14 224
Sprint 27 Team U Nantes Atlantique ,, 5:36
94 113 +24:38 46
Sprint 23 BIKE AID 8:49 8:49
95 84 +11:21 193
Classic 21 Dinan Sport Cycling ,, 8:49
96 81 +11:19 103
TT 19 Leopard Pro Cycling 9:41 9:41
97 87 +14:41 175
Climber 19 AG2R Citroën U23 Team ,, 9:41
98 80 +11:17 101
Sprint 20 Leopard Pro Cycling ,, 9:41
99 108 +23:53 213
Sprint 20 Sojasun Espoir - ACNC ,, 9:41
100 109 +23:53 93
Sprint 21 Israel Cycling Academy ,, 9:41
101 121 +25:59 113
Sprint 27 ProTouch ,, 9:41
102 122 +25:59 116
Classic 20 ProTouch ,, 9:41
103 125 +31:03 145
TT 28 Team BridgeLane ,, 9:41
104 85 +11:35 215
TT 20 Sojasun Espoir - ACNC ,, 9:41
105 114 +25:30 164
TT 24 Cross Team Legendre ,, 9:41
106 116 +25:30 146
TT 20 Team BridgeLane ,, 9:41
107 107 +23:52 54
TT 23 Black Spoke Pro Cycling Academy ,, 9:41
108 78 +11:13 65
Climber 18 Development Team DSM ,, 9:41
109 115 +25:30 52
TT 23 Black Spoke Pro Cycling Academy ,, 9:41
110 94 +16:10 23
Sprint 26 Androni Giocattoli - Sidermec ,, 9:41
111 118 +25:30 144
TT 23 Team BridgeLane ,, 9:41
112 117 +25:30 141
TT 23 Team BridgeLane ,, 9:41
113 110 +23:53 32
Sprint 32 Equipo Kern Pharma ,, 9:41
114 95 +16:12 114
TT 24 ProTouch ,, 9:41
115 119 +25:30 73
Sprint 30 Electro Hiper Europa ,, 9:41
116 79 +11:15 223
Classic 23 Team U Nantes Atlantique ,, 9:41
117 82 +11:19 186
Classic 22 Côtes d'Armor-Marie Morin-U ,, 9:41
118 111 +23:53 44
GC 28 BIKE AID ,, 9:41
119 100 +17:25 204
GC 21 Lotto - Soudal U23 ,, 9:41
120 120 +25:30 165
GC 21 Cross Team Legendre ,, 9:41
121 83 +11:19 42
Sprint 27 BIKE AID ,, 9:41
122 112 +23:53 136
Sprint 30 Swiss Racing Academy ,, 9:41
123 123 +28:42 216
Sprint 20 Sojasun Espoir - ACNC 14:30 14:30
124 126 +32:01 76
Sprint 24 Electro Hiper Europa 16:12 16:12
125 101 +17:50 75
Climber 27 Electro Hiper Europa ,, 16:12
126 124 +30:24 91
Classic 20 Israel Cycling Academy ,, 16:12
127 127 +43:46 115
TT 22 ProTouch 27:28 27:28
DNF 96
Sprint 20 Israel Cycling Academy -
DNF 55
GC 20 Black Spoke Pro Cycling Academy -