1 1 +0:00 97
Classic 18 ABC Junior 20 2:20:15
2 2 +0:00 135
Classic 16 Team Auto Eder 12 ,, 0:00
3 3 +0:00 92
Sprint 16 AG2R Citroën U19 Team 7 ,, 0:00
4 4 +0:00 29
Sprint 17 ACROG-Tormans 5 ,, 0:00
5 5 +0:00 139
Sprint 17 Netherlands 4 ,, 0:00
6 6 +0:00 1
Sprint 17 LUX - Sideshow p/b Specialized 3 ,, 0:00
7 7 +0:00 136
Sprint 18 Team Auto Eder 2 ,, 0:00
8 8 +0:00 128
Sprint 18 Norway 1 ,, 0:00
9 9 +0:00 27
TT 18 ACROG-Tormans ,, 0:00
10 10 +0:00 144
Sprint 18 Netherlands ,, 0:00
11 11 +0:00 107
Classic 16 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
12 12 +0:00 67
TT 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
13 13 +0:00 21
Sprint 17 Bert Containers-Pauwels Sauzen ,, 0:00
14 14 +0:00 56
TT 16 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
15 15 +0:00 137
Climber 17 Team Auto Eder ,, 0:00
16 16 +0:00 142
Climber 18 Netherlands ,, 0:00
17 17 +0:00 167
Sprint 17 Cannibal Team ,, 0:00
18 18 +0:00 51
Climber 17 WAC Team Hoboken ,, 0:00
19 19 +0:00 173
Sprint 16 Luxembourg ,, 0:00
20 20 +0:00 49
Climber 18 WAC Team Hoboken ,, 0:00
21 21 +0:00 59
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
22 22 +0:00 42
Sprint 18 Onder Ons Parike ,, 0:00
23 23 +0:00 156
TT 17 Czech Republic ,, 0:00
24 24 +0:00 158
Climber 18 Germany ,, 0:00
25 25 +0:00 50
Climber 17 WAC Team Hoboken ,, 0:00
26 26 +0:00 84
Climber 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 0:00
27 27 +0:00 140
Climber 17 Netherlands ,, 0:00
28 28 +0:00 71
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
29 29 +0:00 61
Sprint 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:00
30 30 +0:00 155
Sprint 17 Czech Republic ,, 0:00
31 31 +0:00 130
Sprint 18 Norway ,, 0:00
32 32 +0:00 131
Climber 18 Norway ,, 0:00
33 33 +0:00 160
Climber 16 Germany ,, 0:00
34 34 +0:00 13
TT 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 0:00
35 35 +0:00 91
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
36 36 +0:00 4
Climber 17 LUX - Sideshow p/b Specialized ,, 0:00
37 37 +0:00 162
Climber 16 Germany ,, 0:00
38 38 +0:00 73
Climber 18 Brain² Olympia Tienen ,, 0:00
39 39 +0:00 157
TT 18 Germany ,, 0:00
40 40 +0:00 170
Climber 17 Luxembourg ,, 0:00
41 41 +0:00 113
Sprint 17 Team Mascot Workwear ,, 0:00
42 42 +0:00 115
Sprint 18 GB Junior Team ,, 0:00
43 43 +0:00 70
Sprint 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
44 44 +0:00 39
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
45 45 +0:00 109
Climber 18 Team Mascot Workwear ,, 0:00
46 46 +0:00 28
Classic 18 ACROG-Tormans ,, 0:00
47 47 +0:00 93
Classic 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
48 48 +0:00 138
Climber 18 Team Auto Eder ,, 0:00
49 49 +0:00 127
Classic 18 Norway ,, 0:00
50 50 +0:00 76
Classic 18 Brain² Olympia Tienen ,, 0:00
51 51 +0:00 119
Classic 18 GB Junior Team ,, 0:00
52 52 +0:00 12
Sprint 17 Velo Club Ardennes ,, 0:00
53 53 +0:00 103
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
54 54 +0:00 95
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
55 55 +0:00 26
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 0:00
56 56 +0:00 141
GC 17 Netherlands ,, 0:00
57 57 +0:00 169
GC 18 Luxembourg ,, 0:00
58 58 +0:00 153
GC 18 Czech Republic ,, 0:00
59 59 +0:00 37
GC 17 Onder Ons Parike ,, 0:00
60 60 +0:00 2
Climber 18 LUX - Sideshow p/b Specialized ,, 0:00
61 61 +0:00 94
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 0:00
62 62 +0:00 68
Climber 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 0:00
63 63 +0:00 44
Climber 17 Isorex Cycling Team ,, 0:00
64 64 +0:00 154
Climber 16 Czech Republic ,, 0:00
65 65 +0:00 19
Climber 17 Bert Containers-Pauwels Sauzen ,, 0:00
66 66 +0:00 58
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 0:00
67 75 +1:10 87
Sprint 18 District Zuid-West 1:10 1:10
68 76 +1:10 81
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 1:10
69 77 +1:10 54
Sprint 18 WAC Team Hoboken ,, 1:10
70 78 +1:12 66
Sprint 17 Maes CT Glabbeek 1:12 1:12
71 79 +1:12 159
Sprint 17 Germany ,, 1:12
72 80 +1:12 145
Sprint 17 Poland ,, 1:12
73 81 +1:12 161
Sprint 18 Germany ,, 1:12
74 82 +1:12 35
Sprint 17 Flanderscolor - Galloo Team ,, 1:12
75 83 +1:12 47
Sprint 18 Isorex Cycling Team ,, 1:12
76 84 +1:12 111
Sprint 18 Team Mascot Workwear ,, 1:12
77 85 +1:12 65
Sprint 18 Maes CT Glabbeek ,, 1:12
78 86 +1:12 90
Sprint 18 District Zuid-West ,, 1:12
79 87 +1:12 117
Sprint 17 GB Junior Team ,, 1:12
80 88 +1:12 134
Climber 18 Team Auto Eder ,, 1:12
81 89 +1:12 151
Climber 17 Czech Republic ,, 1:12
82 90 +1:12 18
Climber 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:12
83 91 +1:12 55
Climber 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 1:12
84 92 +1:12 125
Climber 17 Start Junior Team by Java ,, 1:12
85 93 +1:12 57
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 1:12
86 94 +1:12 53
Sprint 18 WAC Team Hoboken ,, 1:12
87 95 +1:12 110
Sprint 17 Team Mascot Workwear ,, 1:12
88 96 +1:12 88
Sprint 17 District Zuid-West ,, 1:12
89 97 +1:12 98
Sprint 16 ABC Junior ,, 1:12
90 98 +1:12 132
Climber 17 Norway ,, 1:12
91 99 +1:12 86
Climber 17 District Zuid-West ,, 1:12
92 100 +1:12 30
Climber 18 ACROG-Tormans ,, 1:12
93 101 +1:12 75
Climber 17 Brain² Olympia Tienen ,, 1:12
94 102 +1:12 118
Climber 18 GB Junior Team ,, 1:12
95 103 +1:12 38
Climber 17 Onder Ons Parike ,, 1:12
96 104 +1:12 62
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 1:12
97 105 +1:12 41
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 1:12
98 106 +1:12 152
Sprint 18 Czech Republic ,, 1:12
99 107 +1:12 174
Classic 17 Luxembourg ,, 1:12
100 108 +1:12 146
Classic 18 Poland ,, 1:12
101 109 +1:12 112
Classic 17 Team Mascot Workwear ,, 1:12
102 110 +1:12 168
Classic 17 Cannibal Team ,, 1:12
103 111 +1:12 11
Classic 16 Velo Club Ardennes ,, 1:12
104 112 +1:12 46
TT 17 Isorex Cycling Team ,, 1:12
105 113 +1:12 116
TT 17 GB Junior Team ,, 1:12
106 114 +1:21 48
Sprint 18 Isorex Cycling Team 1:21 1:21
107 115 +1:21 72
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 1:21
108 67 +0:00 25
Sprint 17 ACROG-Tormans 0:00 0:00
109 68 +0:00 101
Sprint 18 ABC Junior ,, 0:00
110 69 +0:00 106
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 0:00
111 70 +0:00 102
Climber 18 ABC Junior ,, 0:00
112 116 +2:03 172
Climber 18 Luxembourg 2:03 2:03
113 117 +2:03 5
Climber 18 LUX - Sideshow p/b Specialized ,, 2:03
114 118 +2:03 43
Climber 16 Isorex Cycling Team ,, 2:03
115 119 +2:13 129
Climber 18 Norway 2:13 2:13
116 120 +2:21 60
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT 2:21 2:21
117 121 +2:47 52
Climber 18 WAC Team Hoboken 2:47 2:47
118 122 +3:00 15
TT 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 3:00 3:00
119 123 +3:00 171
TT 17 Luxembourg ,, 3:00
120 124 +3:28 124
Classic 16 Start Junior Team by Java 3:28 3:28
121 125 +3:28 121
Sprint 17 Start Junior Team by Java ,, 3:28
122 126 +3:28 83
Sprint 17 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 3:28
123 127 +3:28 34
Sprint 16 Flanderscolor - Galloo Team ,, 3:28
124 128 +3:28 14
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 3:28
125 129 +3:28 16
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 3:28
126 130 +3:28 36
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 3:28
127 131 +3:28 148
Sprint 17 Poland ,, 3:28
128 132 +3:28 79
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 3:28
129 133 +3:28 82
Sprint 16 Van Moer Logistics Cycling Team ,, 3:28
130 134 +3:28 63
Sprint 17 Maes CT Glabbeek ,, 3:28
131 135 +3:28 164
Classic 17 Cannibal Team ,, 3:28
132 71 +0:00 96
Classic 18 AG2R Citroën U19 Team 0:00 0:00
133 136 +4:25 100
Classic 17 ABC Junior 4:25 4:25
134 137 +4:25 45
TT 17 Isorex Cycling Team ,, 4:25
135 138 +4:25 104
TT 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 4:25
136 139 +4:25 74
TT 18 Brain² Olympia Tienen ,, 4:25
137 140 +4:28 22
TT 16 Bert Containers-Pauwels Sauzen 4:28 4:28
138 141 +4:28 20
TT 17 Bert Containers-Pauwels Sauzen ,, 4:28
139 142 +4:30 23
TT 16 Bert Containers-Pauwels Sauzen 4:30 4:30
140 143 +4:30 150
Climber 18 Poland ,, 4:30
141 144 +4:34 40
Climber 18 Onder Ons Parike 4:34 4:34
142 145 +5:10 64
Climber 16 Maes CT Glabbeek 5:10 5:10
143 146 +5:35 7
Climber 18 Velo Club Ardennes 5:35 5:35
144 147 +5:35 9
Climber 17 Velo Club Ardennes ,, 5:35
145 148 +5:35 108
Sprint 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 5:35
146 149 +5:35 33
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 5:35
147 150 +7:54 114
Sprint 17 Team Mascot Workwear 7:54 7:54
148 151 +7:54 120
Sprint 17 GB Junior Team ,, 7:54
149 72 +0:00 149
Sprint 17 Poland 0:00 0:00
150 152 +11:20 78
Sprint 16 Brain² Olympia Tienen 11:20 11:20
151 153 +11:43 6
Sprint 17 LUX - Sideshow p/b Specialized 11:43 11:43
152 154 +12:11 89
Sprint 18 District Zuid-West 12:11 12:11
153 155 +12:11 165
Sprint 17 Cannibal Team ,, 12:11
154 156 +12:48 31
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team 12:48 12:48
155 157 +12:53 85
Sprint 17 District Zuid-West 12:53 12:53
156 158 +13:33 17
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 13:33 13:33
157 159 +13:57 123
Sprint 18 Start Junior Team by Java 13:57 13:57
158 160 +14:26 10
Sprint 18 Velo Club Ardennes 14:26 14:26
159 73 +0:00 8
Sprint 17 Velo Club Ardennes 0:00 0:00
160 74 +0:00 143
Sprint 17 Netherlands ,, 0:00
DNF 77
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 147
Sprint 17 Poland -
DNF 3
Sprint 17 LUX - Sideshow p/b Specialized -
DNF 105
Sprint 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 69
Sprint 18 Gaverzicht - Be Okay Juniors -
DNF 80
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 99
Sprint 18 ABC Junior -
DNF 126
Sprint 18 Start Junior Team by Java -
DNF 122
Sprint 18 Start Junior Team by Java -
DNF 163
Sprint 17 Cannibal Team -
DNF 166
Sprint 18 Cannibal Team -
DNF 32
Sprint 17 Flanderscolor - Galloo Team -