1 2 +0:14 166
Climber 18 Netherlands 20 2:35:12
2 1 +0:00 159
Sprint 17 Cannibal Team 12 ,, 0:00
3 3 +0:24 121
Climber 18 LUX/CTS p/b Specialized 7 0:07 0:07
4 6 +1:14 112
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design 5 0:50 0:50
5 18 +2:51 164
Climber 18 Netherlands 4 1:18 1:18
6 4 +0:58 91
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team 3 ,, 1:18
7 5 +1:07 141
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 2 ,, 1:18
8 12 +1:51 37
Sprint 18 WAC Team Hoboken 1 1:25 1:25
9 11 +1:47 3
Climber 18 Team Auto Eder 1:38 1:38
10 7 +1:16 94
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 1:38
11 8 +1:30 107
Sprint 17 Germany ,, 1:38
12 24 +4:18 29
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 1:38
13 13 +1:58 21
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 1:38
14 16 +2:30 85
Climber 17 Drone Hopper-Gsport-Teika ,, 1:38
15 10 +1:38 157
Sprint 18 Cannibal Team ,, 1:38
16 22 +3:41 174
Sprint 18 Team Mascot Workwear ,, 1:38
17 14 +2:03 137
Climber 18 Holdsworth Zappi Team ,, 1:38
18 17 +2:39 53
Climber 17 Maes CT Glabbeek ,, 1:38
19 9 +1:30 105
Climber 18 Germany ,, 1:38
20 20 +3:06 82
Climber 18 EFC-L&R-AGS Juniors 1:50 1:50
21 19 +3:04 127
Sprint 17 Luxembourg 2:15 2:15
22 15 +2:28 142
Climber 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior 2:35 2:35
23 23 +3:50 134
Climber 18 Holdsworth Zappi Team 3:25 3:25
24 21 +3:37 92
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team 3:49 3:49
25 44 +9:52 31
TT 17 AVIA - Rudyco Cycling Team 4:11 4:11
26 28 +5:31 56
TT 17 Bert Containers-Doltcini ,, 4:11
27 26 +4:42 12
TT 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 4:11
28 25 +4:30 25
Sprint 16 ACROG-Tormans 4:14 4:14
29 27 +4:49 84
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors 4:18 4:18
30 31 +7:40 1
Sprint 17 Team Auto Eder 4:21 4:21
31 32 +8:12 71
Sprint 16 Flanderscolor - Galloo Team 4:47 4:47
32 29 +5:42 68
Sprint 17 Flanderscolor - Galloo Team 4:53 4:53
33 40 +9:15 2
Sprint 17 Team Auto Eder 5:02 5:02
34 30 +7:22 147
Sprint 17 UC Nantes Atlantique Junior 5:39 5:39
35 34 +8:32 116
Sprint 17 Norway 8:00 8:00
36 41 +9:16 108
Sprint 17 Germany 8:07 8:07
37 43 +9:34 161
Sprint 18 Cannibal Team 8:15 8:15
38 33 +8:29 167
Sprint 17 Netherlands ,, 8:15
39 37 +9:05 38
Sprint 17 WAC Team Hoboken 8:39 8:39
40 36 +8:58 30
Sprint 18 ACROG-Tormans 8:41 8:41
41 42 +9:30 69
Climber 18 Flanderscolor - Galloo Team ,, 8:41
42 45 +9:53 32
Climber 18 AVIA - Rudyco Cycling Team 8:43 8:43
43 51 +11:04 20
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 8:43
44 39 +9:14 80
Sprint 18 EFC-L&R-AGS Juniors ,, 8:43
45 35 +8:55 97
Sprint 18 Poland 8:46 8:46
46 62 +15:43 13
Sprint 17 Velo Club Ardennes 8:48 8:48
47 38 +9:07 103
Climber 17 Germany 8:52 8:52
48 49 +10:50 11
Climber 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 9:00 9:00
49 58 +13:03 41
Climber 17 WAC Team Hoboken 9:01 9:01
50 46 +10:25 23
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 9:54 9:54
51 56 +12:58 42
Climber 18 WAC Team Hoboken 10:43 10:43
52 55 +12:28 172
Climber 17 Team Mascot Workwear 10:45 10:45
53 64 +16:07 170
Climber 18 Team Mascot Workwear 10:49 10:49
54 48 +10:41 139
Climber 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 10:49
55 66 +16:39 75
Climber 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 10:49
56 50 +10:58 5
Sprint 17 Team Auto Eder ,, 10:49
57 65 +16:33 35
Sprint 17 AVIA - Rudyco Cycling Team ,, 10:49
58 60 +13:22 117
Sprint 17 Norway ,, 10:49
59 52 +11:06 151
Classic 18 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team ,, 10:49
60 47 +10:40 143
Classic 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior ,, 10:49
61 61 +14:19 50
Classic 17 Maes CT Glabbeek 11:03 11:03
62 63 +15:44 15
Classic 16 Velo Club Ardennes 11:06 11:06
63 57 +13:01 113
Classic 18 Fensham Howes-MAS Design 11:19 11:19
64 67 +22:00 44
Classic 18 Onder Ons Parike 11:26 11:26
65 53 +11:53 111
Sprint 17 Fensham Howes-MAS Design 11:30 11:30
66 54 +12:12 8
Sprint BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 11:41 11:41
67 59 +13:08 54
Sprint 17 Maes CT Glabbeek 11:59 11:59
DNF 4
Sprint 17 Team Auto Eder -
DNF 7
GC 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 9
GC 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 10
GC 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 14
GC 17 Velo Club Ardennes -
DNF 16
GC 18 Velo Club Ardennes -
DNF 19
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 22
Climber 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 24
Climber 16 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 26
Sprint 16 ACROG-Tormans -
DNF 27
Sprint 16 ACROG-Tormans -
DNF 33
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 34
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 36
GC 18 AVIA - Rudyco Cycling Team -
DNF 43
GC 18 Onder Ons Parike -
DNF 45
GC 17 Onder Ons Parike -
DNF 46
GC 17 Onder Ons Parike -
DNF 47
Climber 16 Onder Ons Parike -
DNF 48
Climber 17 Onder Ons Parike -
DNF 49
Climber 18 Maes CT Glabbeek -
DNF 51
Climber 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 55
Climber 16 Bert Containers-Doltcini -
DNF 57
Climber 17 Bert Containers-Doltcini -
DNF 58
Sprint 18 Bert Containers-Doltcini -
DNF 59
Sprint 17 Bert Containers-Doltcini -
DNF 63
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 64
Sprint 17 Brain² Olympia Tienen -
DNF 65
Sprint 16 Brain² Olympia Tienen -
DNF 67
Sprint 17 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 72
Sprint 18 Flanderscolor - Galloo Team -
DNF 73
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team -
DNF 76
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team -
DNF 81
TT 17 EFC-L&R-AGS Juniors -
DNF 83
TT 17 EFC-L&R-AGS Juniors -
DNF 88
TT 17 Drone Hopper-Gsport-Teika -
DNF 90
TT 16 Drone Hopper-Gsport-Teika -
DNF 93
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 95
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 96
Sprint 16 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 98
Sprint 18 Poland -
DNF 99
Sprint 16 Poland -
DNF 100
Sprint 16 Poland -
DNF 101
Sprint 18 Poland -
DNF 102
Sprint 17 Poland -
DNF 104
Climber 18 Germany -
DNF 106
Climber 18 Germany -
DNF 110
Climber 17 Fensham Howes-MAS Design -
DNF 114
Climber 16 Fensham Howes-MAS Design -
DNF 118
Climber 16 Norway -
DNF 119
Climber 18 Norway -
DNF 120
Climber 17 Norway -
DNF 122
TT 18 LUX/CTS p/b Specialized -
DNF 123
TT 18 LUX/CTS p/b Specialized -
DNF 124
TT 16 LUX/CTS p/b Specialized -
DNF 125
TT 17 LUX/CTS p/b Specialized -
DNF 130
TT 18 Luxembourg -
DNF 135
TT 17 Holdsworth Zappi Team -
DNF 138
TT 17 Holdsworth Zappi Team -
DNF 140
TT 17 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 144
Sprint 18 NPV-Carl Ras Roskilde Junior -
DNF 145
Sprint 18 UC Nantes Atlantique Junior -
DNF 146
Sprint 18 UC Nantes Atlantique Junior -
DNF 149
Climber 18 UC Nantes Atlantique Junior -
DNF 150
Climber 17 UC Nantes Atlantique Junior -
DNF 152
Climber 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 153
Climber 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 154
Climber 17 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 156
Climber 16 Pool Cantù 1999 - GB Junior Team -
DNF 158
Climber 18 Cannibal Team -
DNF 160
Classic 16 Cannibal Team -
DNF 162
Climber 18 Cannibal Team -
DNF 168
Climber 18 Netherlands -
DNF 169
Climber 18 Team Mascot Workwear -