Debutants
Germain Titeux is the youngest debutant in Medzinárodné dni cyklistiky Dubnica nad Váhom in 2023. There are 101 debutants.
# | Rider | Team | Age |
---|---|---|---|
1 | TITEUX Germain | Mix France-Belgium 1 | 16y + 197d |
2 | PRITRŽNIK Jon | Slovenia | 16y + 200d |
3 | ADASZAK Ksawery | Poland | 16y + 215d |
4 | STREJČEK Adam | Gepla-Watersley R+D Road Team | 16y + 232d |
5 | HODULÍK Tomáš | Mix Czechia-Slovakia 1 | 16y + 240d |
6 | UZUNCHEV Stanislav | Bulgaria | 16y + 249d |
7 | WIELAND Fabian | Regionalny výber Považie | 16y + 253d |
8 | YANEV Dmitriy | Bulgaria | 16y + 275d |
9 | KRATOCHVÍL Václav | Mix Czechia-Slovakia 2 | 16y + 290d |
10 | SAXTOFT Magnus Valentin | Denmark | 16y + 298d |
11 | ŠUMPÍK Pavel | Czech Republic | 16y + 306d |
12 | VAVRO Kristián | Team Dukla Praha | 16y + 309d |
13 | SKRAPCIS Olivers Jekabs | Latvia | 16y + 319d |
14 | VALJAVEC Erazem | Slovenia | 16y + 330d |
15 | DROBNÝ Tomáš | Regionalny výber Považie | 16y + 358d |
16 | POLÁK Matyáš | Czech Republic | 16y + 362d |
17 | LANGER Mikolaj | Poland | 17y + 14d |
18 | FALTÝNEK Jan | Team Dukla Praha | 17y + 21d |
19 | BRADÁČ Adam | Team Dukla Praha | 17y + 24d |
20 | GEERINCK Seppe | Mix France-Belgium 1 | 17y + 28d |
21 | NIEVELSTEIN Job | Netherlands | 17y + 29d |
22 | MROCEK Adam | Mix Czechia-Slovakia 1 | 17y + 36d |
23 | MÄTIK Oliver | Estonia | 17y + 41d |
24 | VAĽO Roman | Regionalny výber Považie | 17y + 51d |
25 | RÜTZLER Felix | Austria | 17y + 57d |
26 | GERGELY Koppány Mate | Hungary | 17y + 62d |
27 | CONSOLIDANI Leonardo | Italy | 17y + 69d |
28 | FARKAŠ Matej | Mix Czechia-Slovakia 2 | 17y + 69d |
29 | WROLICH Manolo | Austria | 17y + 73d |
30 | VAN OS Liam | Netherlands | 17y + 78d |
31 | PANÁČEK Lukáš | Regionalny výber Považie | 17y + 88d |
32 | BALOGH Zsombor | Hungary | 17y + 95d |
33 | HAVEL Matěj | Mix Czechia-Slovakia 2 | 17y + 102d |
34 | HOBOLTH Marius | Denmark | 17y + 104d |
35 | OMRZEL Jakob | Slovenia | 17y + 115d |
36 | GABEZ Dany | Mix France-Belgium 1 | 17y + 115d |
37 | PAKOT András Gusztáv | Hungary | 17y + 118d |
38 | PEŠEK Adam | Czech Republic | 17y + 128d |
39 | GABELLONI Matteo | Italy | 17y + 131d |
40 | ZAHÁLKA Štěpán | Czech Republic | 17y + 133d |
41 | ZOMERMAAND Jurgen | Netherlands | 17y + 151d |
42 | DĀBOLIŅŠ Kārlis Jānis | Latvia | 17y + 153d |
43 | DERKSEN Jente | Netherlands | 17y + 153d |
44 | SAMBINELLO Enea | Italy | 17y + 155d |
45 | JENSEN Nicklas | Denmark | 17y + 156d |
46 | NAGENGAST Ruud Junior | Gepla-Watersley R+D Road Team | 17y + 156d |
47 | ZLATEV Radostin | Bulgaria | 17y + 198d |
48 | MUROŇ Matyáš | Team Dukla Praha | 17y + 199d |
49 | RIŠKA Richard | Slovakia | 17y + 199d |
50 | FELDHOFFER Bálint | Hungary | 17y + 200d |
51 | SCHWARZBACHER Matthias | Slovakia | 17y + 204d |
52 | PECQUENARD Jules | Mix France-Belgium 2 | 17y + 219d |
53 | WIKA-CZARNOWSKI Dawid | Poland | 17y + 226d |
54 | TAKÁCS Péter | Hungary | 17y + 243d |
55 | RUBEŠ Daniel | Czech Republic | 17y + 246d |
56 | DALLEMAGNE Léopold | Mix France-Belgium 2 | 17y + 247d |
57 | SAUL Evar | Estonia | 17y + 255d |
58 | MÄEUIBO Markus | Estonia | 17y + 256d |
59 | KOCUR Franciszek | Poland | 17y + 260d |
60 | PRIVITERA Samuele | Italy | 17y + 283d |
61 | CZEPL Alexander | Austria | 17y + 286d |
62 | JACKULIAK Robert | Regionalny výber Považie | 17y + 294d |
63 | MAROLT Jaka | Slovenia | 17y + 296d |
64 | KÜÜT Oskar | Estonia | 17y + 297d |
65 | MELOT Noé | Mix France-Belgium 2 | 17y + 310d |
66 | VRIEZEN Toinne | Netherlands | 17y + 332d |
67 | MODAFFERI Sacha | Mix France-Belgium 1 | 17y + 339d |
68 | ORAVEC Dušan | Slovakia | 17y + 349d |
69 | GEORGIEV Veselin | Bulgaria | 17y + 352d |
70 | FAVARD Gabin | Mix France-Belgium 2 | 17y + 353d |
71 | KUBA Jakub | Team Dukla Praha | 17y + 355d |
72 | KLANJŠČEK Gašper | Slovenia | 18y + 1d |
73 | STOYANOV Alexander | Bulgaria | 18y + 5d |
74 | MIKLOŠÍN Matyáš | Mix Czechia-Slovakia 2 | 18y + 18d |
75 | MILLAT William | Mix France-Belgium 2 | 18y + 20d |
76 | BITTNER Jan | Czech Republic | 18y + 21d |
77 | STOCKER Marco | Austria | 18y + 22d |
78 | RÜSTER Oliver | Estonia | 18y + 35d |
79 | NEGRENTE Mattia | Italy | 18y + 47d |
80 | SKOK Marcel | Slovenia | 18y + 52d |
81 | DUDEK Jakub | Poland | 18y + 61d |
82 | SIPOVIČS Riks | Latvia | 18y + 64d |
83 | HOLTKE Sam | Gepla-Watersley R+D Road Team | 18y + 70d |
84 | HORYNA Vlastimil | Mix Czechia-Slovakia 2 | 18y + 76d |
85 | LEBRAULT Victor | Mix France-Belgium 2 | 18y + 83d |
86 | VLOT Mees | Gepla-Watersley R+D Road Team | 18y + 96d |
87 | LUKSS Linards | Latvia | 18y + 98d |
88 | TIJSSEN Viego | Netherlands | 18y + 100d |
89 | ELBADRI Jakub | Team Dukla Praha | 18y + 111d |
90 | ŠILHAVÝ Daniel | Mix Czechia-Slovakia 1 | 18y + 111d |
91 | VANDEN HEEDE Lars | Mix France-Belgium 1 | 18y + 118d |
92 | DUCRUET Louka | Mix France-Belgium 1 | 18y + 121d |
93 | ALARI Samuele | Italy | 18y + 125d |
94 | ILIEV Nikola | Bulgaria | 18y + 137d |
95 | ANDERSEN Victor | Denmark | 18y + 153d |
96 | JANKOWSKI Jakub | Poland | 18y + 155d |
97 | SAMEC Filip | Mix Czechia-Slovakia 2 | 18y + 162d |
98 | ADUSON Gabriel Helmut | Estonia | 18y + 172d |
99 | HAMPTON Cian | Austria | 18y + 174d |
100 | VAN DER WERFF Thom | Gepla-Watersley R+D Road Team | 18y + 181d |
101 | NOVÁK Samuel | Slovakia | 18y + 185d |