1 1 +0:00 26
TT 23 Team Vorarlberg Santic 7 5 4:20:33
2 2 +0:10 1
GC 27 Team Felbermayr - Simplon Wels 3 2 ,, 0:00
3 4 +0:17 143
GC 24 Uno-X Norwegian Development Team 1 1 0:02 0:02
4 5 +0:27 4
Sprint 30 Team Felbermayr - Simplon Wels 0:06 0:06
5 3 +0:16 14
TT 24 Maloja Pushbikers 0:00 0:00
6 9 +4:46 146
Climber 24 Uno-X Norwegian Development Team 4:29 4:29
7 11 +4:47 132
Sprint 19 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 4:29
8 32 +4:51 81
Sprint 23 Heizomat Rad-Net ,, 4:29
9 20 +4:48 123
Sprint 26 Orange Babies Cycling Team ,, 4:29
10 29 +4:50 54
Climber 25 D'Amico - UM Tools ,, 4:29
11 34 +4:51 74
Sprint 26 Ljubljana Gusto Santic ,, 4:29
12 36 +4:51 151
Sprint 19 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 4:29
13 37 +4:51 2
Sprint 30 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 4:29
14 39 +4:52 46
Sprint PAJEK Luka SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 22 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 4:29
15 8 +4:46 135
Sprint 22 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 4:29
16 13 +4:47 106
TT 20 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 4:29
17 47 +4:53 61
Sprint 23 Monkey Town - à Bloc CT ,, 4:29
18 27 +4:49 201
Sprint 22 KK Bled ,, 4:29
19 7 +4:45 134
TT 18 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 4:29
20 10 +4:46 124
TT 19 Orange Babies Cycling Team ,, 4:29
21 50 +4:53 174
Climber 20 KK Kranj ,, 4:29
22 14 +4:48 152
TT 19 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 4:29
23 46 +4:53 62
Sprint 29 Monkey Town - à Bloc CT ,, 4:29
24 55 +4:54 172
Sprint 27 KK Kranj ,, 4:29
25 38 +4:52 182
Sprint 26 TJ Favorit Brno ,, 4:29
26 63 +4:56 31
Sprint 30 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 4:29
27 51 +4:54 12
Sprint 22 Maloja Pushbikers ,, 4:29
28 43 +4:52 21
Sprint 29 Team Vorarlberg Santic ,, 4:29
29 56 +4:54 24
Climber 24 Team Vorarlberg Santic ,, 4:29
30 15 +4:48 72
Sprint 29 Ljubljana Gusto Santic ,, 4:29
31 49 +4:53 131
Climber 19 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 4:29
32 68 +4:57 194
Sprint 29 Epronex - BSS Oil Team ,, 4:29
33 30 +4:50 23
Sprint 27 Team Vorarlberg Santic ,, 4:29
34 6 +4:44 16
Sprint 24 Maloja Pushbikers ,, 4:29
35 59 +4:55 145
Classic 20 Uno-X Norwegian Development Team ,, 4:29
36 69 +4:58 34
GC 23 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 4:29
37 41 +4:52 13
TT 22 Maloja Pushbikers ,, 4:29
38 54 +4:54 65
Classic 23 Monkey Town - à Bloc CT ,, 4:29
39 65 +4:57 63
Climber 29 Monkey Town - à Bloc CT ,, 4:29
40 52 +4:54 105
Sprint 30 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 4:29
41 12 +4:47 15
Sprint 23 Maloja Pushbikers ,, 4:29
42 67 +4:57 185
TT 19 TJ Favorit Brno ,, 4:29
43 45 +4:53 93
TT 22 WSA KTM Graz ,, 4:29
44 53 +4:54 36
GC 24 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 4:29
45 18 +4:48 122
Sprint 22 Orange Babies Cycling Team ,, 4:29
46 35 +4:51 154
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 4:29
47 31 +4:50 22
Classic 29 Team Vorarlberg Santic ,, 4:29
48 62 +4:55 92
Sprint 32 WSA KTM Graz ,, 4:29
49 61 +4:55 142
Sprint 23 Uno-X Norwegian Development Team ,, 4:29
50 17 +4:48 121
TT 20 Orange Babies Cycling Team ,, 4:29
51 60 +4:55 202
Sprint 25 KK Bled ,, 4:29
52 25 +4:49 5
TT 25 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 4:29
53 24 +4:49 76
Sprint 23 Ljubljana Gusto Santic ,, 4:29
54 58 +4:55 94
Climber 19 WSA KTM Graz ,, 4:29
55 26 +4:49 103
Sprint 27 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 4:29
56 57 +4:54 45
Sprint 21 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 4:29
57 40 +4:52 5
Sprint 20 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 4:29
58 33 +4:51 3
TT 21 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 4:29
59 22 +4:49 104
TT 24 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 4:29
60 64 +4:57 183
TT 20 TJ Favorit Brno ,, 4:29
61 42 +4:52 25
GC 26 Team Vorarlberg Santic ,, 4:29
62 21 +4:49 155
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 4:29
63 44 +4:52 84
Sprint 24 Heizomat Rad-Net ,, 4:29
64 48 +4:53 33
TT 23 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 4:29
65 66 +4:57 111
GC 22 Arbo Bundesteam ,, 4:29
66 72 +5:34 166
GC 28 Team Veloclub Ratisbona 5:00 5:00
67 70 +5:22 82
GC 22 Heizomat Rad-Net 5:01 5:01
68 71 +5:32 112
Sprint 35 Arbo Bundesteam ,, 5:01
69 73 +5:34 101
Sprint 27 Union Raiffeisen Radteam Tirol 5:06 5:06
70 74 +5:35 171
Sprint 23 KK Kranj 5:11 5:11
71 28 +4:50 156
Climber 20 Wielerploeg Groot Amsterdam 4:29 4:29
72 75 +5:55 53
Climber 28 D'Amico - UM Tools 5:28 5:28
73 77 +6:07 75
Classic 24 Ljubljana Gusto Santic 5:37 5:37
74 76 +6:02 54
Climber 19 Monkey Town - à Bloc CT 5:44 5:44
75 78 +6:19 44
GC 23 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 5:55 5:55
76 80 +6:34 52
TT 23 D'Amico - UM Tools 5:57 5:57
77 79 +6:23 175
GC 19 KK Kranj 5:58 5:58
78 83 +9:12 66
GC 29 Monkey Town - à Bloc CT 8:48 8:48
79 81 +9:07 162
Sprint 23 Team Veloclub Ratisbona ,, 8:48
80 82 +9:10 144
GC 23 Uno-X Norwegian Development Team ,, 8:48
81 84 +9:16 35
TT 33 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 8:48
82 19 +4:48 71
Sprint 25 Ljubljana Gusto Santic 4:29 4:29
83 16 +4:48 73
Classic 20 Ljubljana Gusto Santic ,, 4:29
84 86 +11:59 133
Climber 18 Sensa - Kanjers voor Kanjers 11:36 11:36
85 85 +11:56 195
Classic 20 Epronex - BSS Oil Team ,, 11:36
86 87 +12:07 176
Classic 20 KK Kranj 11:40 11:40
87 90 +12:11 173
Sprint 20 KK Kranj 11:41 11:41
88 91 +12:12 55
Sprint 20 D'Amico - UM Tools ,, 11:41
89 89 +12:11 164
Sprint 28 Team Veloclub Ratisbona ,, 11:41
90 92 +12:14 125
Sprint 26 Orange Babies Cycling Team 11:44 11:44
91 88 +12:08 41
TT 23 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 11:44
92 93 +12:19 115
TT 28 Arbo Bundesteam 11:47 11:47
93 23 +4:49 141
Classic 23 Uno-X Norwegian Development Team 4:29 4:29
94 97 +25:38 161
TT 31 Team Veloclub Ratisbona 25:12 25:12
95 94 +25:31 153
Sprint 18 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 25:12
96 102 +25:41 186
Sprint 18 TJ Favorit Brno 25:16 25:16
97 100 +25:40 165
Sprint 24 Team Veloclub Ratisbona ,, 25:16
98 103 +25:44 181
Sprint 23 TJ Favorit Brno ,, 25:16
99 101 +25:41 102
Sprint 21 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 25:16
100 106 +25:51 193
TT 28 Epronex - BSS Oil Team ,, 25:16
101 104 +25:45 163
Sprint 36 Team Veloclub Ratisbona ,, 25:16
102 105 +25:49 192
Sprint 38 Epronex - BSS Oil Team ,, 25:16
103 99 +25:39 191
Sprint 28 Epronex - BSS Oil Team ,, 25:16
104 96 +25:37 56
Sprint 28 D'Amico - UM Tools ,, 25:16
105 98 +25:39 43
GC 23 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 25:16
106 95 +25:37 51
Sprint 23 D'Amico - UM Tools ,, 25:16
DNF 184
Sprint 18 TJ Favorit Brno -
DNF 96
Classic 19 WSA KTM Graz -
DNF 204
Classic 24 KK Bled -
DNF 136
Classic 22 Sensa - Kanjers voor Kanjers -
DNF 95
GC 19 WSA KTM Graz -
DNF 203
GC 22 KK Bled -
DNF 114
GC 21 Arbo Bundesteam -
DNF 91
GC 22 WSA KTM Graz -
DNF 196
TT 21 Epronex - BSS Oil Team -
DNF 113
TT 29 Arbo Bundesteam -
DNF 11
Sprint 24 Maloja Pushbikers -
DNF 85
Sprint 23 Heizomat Rad-Net -
DNF 32
Sprint 28 Team Hrinkow Advarics Cycleang -