1 43 +5:37 54
Climber 19 Monkey Town - à Bloc CT 7 5 3:42:16
2 6 +4:19 16
Sprint 24 Maloja Pushbikers 3 2 ,, 0:00
3 7 +4:24 146
Climber 24 Uno-X Norwegian Development Team 1 1 ,, 0:00
4 8 +4:38 61
Sprint 23 Monkey Town - à Bloc CT 0:03 0:03
5 9 +4:43 36
GC 24 Team Hrinkow Advarics Cycleang 0:05 0:05
6 1 +0:00 26
TT 23 Team Vorarlberg Santic 0:15 0:15
7 4 +0:17 143
GC 24 Uno-X Norwegian Development Team ,, 0:15
8 19 +4:51 2
Sprint 30 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:15
9 17 +4:50 54
Climber 25 D'Amico - UM Tools ,, 0:15
10 2 +0:10 1
GC 27 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:15
11 26 +4:53 131
Climber 19 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 0:15
12 3 +0:16 14
TT 24 Maloja Pushbikers ,, 0:15
13 31 +4:57 63
Climber 29 Monkey Town - à Bloc CT ,, 0:15
14 25 +4:53 62
Sprint 29 Monkey Town - à Bloc CT ,, 0:15
15 20 +4:52 182
Sprint 26 TJ Favorit Brno ,, 0:15
16 10 +4:47 132
Sprint 19 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 0:15
17 24 +4:52 174
Climber 20 KK Kranj ,, 0:15
18 16 +4:50 156
Climber 20 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:15
19 15 +4:49 201
Sprint 22 KK Bled ,, 0:15
20 5 +0:27 4
Sprint 30 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:15
21 12 +4:48 73
Classic 20 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:15
22 22 +4:52 25
GC 26 Team Vorarlberg Santic ,, 0:15
23 30 +4:55 92
Sprint 32 WSA KTM Graz ,, 0:15
24 27 +4:54 172
Sprint 27 KK Kranj ,, 0:15
25 14 +4:49 103
Sprint 27 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 0:15
26 28 +4:54 24
Climber 24 Team Vorarlberg Santic ,, 0:15
27 11 +4:47 15
Sprint 23 Maloja Pushbikers ,, 0:15
28 23 +4:52 21
Sprint 29 Team Vorarlberg Santic ,, 0:15
29 21 +4:52 46
Sprint PAJEK Luka SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 22 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 0:15
30 32 +4:57 111
GC 22 Arbo Bundesteam ,, 0:15
31 13 +4:49 76
Sprint 23 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:15
32 54 +9:12 66
GC 29 Monkey Town - à Bloc CT ,, 0:15
33 18 +4:51 65
Classic 23 Monkey Town - à Bloc CT ,, 0:15
34 29 +4:55 145
Classic 20 Uno-X Norwegian Development Team ,, 0:15
35 39 +5:08 183
Classic 20 TJ Favorit Brno 0:26 0:26
36 33 +4:59 152
TT 19 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 0:26
37 36 +5:04 33
TT 23 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:26
38 47 +6:32 44
GC 23 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 0:28 0:28
39 38 +5:08 94
Climber 19 WSA KTM Graz ,, 0:28
40 34 +4:59 135
Sprint 22 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 0:28
41 37 +5:07 105
Sprint 30 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 0:28
42 40 +5:09 31
Sprint 30 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:28
43 35 +5:01 121
TT 20 Orange Babies Cycling Team ,, 0:28
44 42 +5:13 93
TT 22 WSA KTM Graz 0:36 0:36
45 57 +12:33 55
Sprint 20 D'Amico - UM Tools ,, 0:36
46 41 +5:12 74
Sprint 26 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:36
47 44 +5:55 194
Sprint 29 Epronex - BSS Oil Team 1:13 1:13
48 46 +6:32 166
Sprint 28 Team Veloclub Ratisbona ,, 1:13
49 45 +6:07 81
Sprint 23 Heizomat Rad-Net 1:31 1:31
50 58 +14:17 41
TT 23 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich 2:24 2:24
51 48 +6:58 5
TT 25 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 2:24
52 49 +6:59 23
Sprint 27 Team Vorarlberg Santic ,, 2:24
53 50 +7:10 122
Sprint 22 Orange Babies Cycling Team 2:37 2:37
54 52 +8:50 175
GC 19 KK Kranj 2:42 2:42
55 51 +8:21 151
Sprint 19 Wielerploeg Groot Amsterdam 3:45 3:45
56 53 +8:52 5
Sprint 20 Team Felbermayr - Simplon Wels 4:15 4:15
57 55 +9:28 155
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam 4:54 4:54
58 56 +10:34 53
Climber 28 D'Amico - UM Tools ,, 4:54
59 59 +15:18 72
Sprint 29 Ljubljana Gusto Santic 10:47 10:47
60 60 +15:20 71
Sprint 25 Ljubljana Gusto Santic ,, 10:47
61 68 +16:39 75
Classic 24 Ljubljana Gusto Santic ,, 10:47
62 63 +15:50 3
TT 21 Team Felbermayr - Simplon Wels 11:14 11:14
63 70 +17:33 52
TT 23 D'Amico - UM Tools ,, 11:14
64 61 +15:47 123
Sprint 26 Orange Babies Cycling Team ,, 11:14
65 64 +15:54 202
Sprint 25 KK Bled ,, 11:14
66 67 +16:33 101
Sprint 27 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 11:14
67 66 +16:21 82
GC 22 Heizomat Rad-Net ,, 11:14
68 65 +15:57 34
GC 23 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 11:14
69 88 +36:36 51
Sprint 23 D'Amico - UM Tools ,, 11:14
70 62 +15:48 104
Sprint 24 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 11:14
71 69 +17:29 185
TT 19 TJ Favorit Brno 12:47 12:47
72 89 +42:14 153
Sprint 18 Wielerploeg Groot Amsterdam 16:58 16:58
73 90 +42:21 161
TT 31 Team Veloclub Ratisbona ,, 16:58
74 71 +21:28 134
TT 18 Sensa - Kanjers voor Kanjers ,, 16:58
75 74 +21:35 13
TT 22 Maloja Pushbikers ,, 16:58
76 75 +21:37 12
Sprint 22 Maloja Pushbikers ,, 16:58
77 84 +28:54 164
Sprint 28 Team Veloclub Ratisbona ,, 16:58
78 73 +21:34 154
Classic 21 Wielerploeg Groot Amsterdam ,, 16:58
79 76 +21:37 45
Classic 21 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich ,, 16:58
80 79 +22:18 171
Sprint 23 KK Kranj ,, 16:58
81 87 +29:02 115
Sprint 28 Arbo Bundesteam ,, 16:58
82 85 +28:54 173
Sprint 20 KK Kranj ,, 16:58
83 91 +42:32 192
Sprint 38 Epronex - BSS Oil Team ,, 16:58
84 83 +28:50 176
Sprint 20 KK Kranj ,, 16:58
85 92 +42:34 193
TT 28 Epronex - BSS Oil Team ,, 16:58
86 72 +21:33 22
Classic 29 Team Vorarlberg Santic ,, 16:58
87 81 +25:53 144
GC 23 Uno-X Norwegian Development Team ,, 16:58
88 77 +21:38 142
Sprint 23 Uno-X Norwegian Development Team ,, 16:58
89 78 +22:15 112
Sprint 35 Arbo Bundesteam ,, 16:58
90 86 +28:57 125
Sprint 26 Orange Babies Cycling Team ,, 16:58
91 80 +23:59 124
TT 19 Orange Babies Cycling Team 19:28 19:28
92 82 +28:29 35
TT 33 Team Hrinkow Advarics Cycleang ,, 19:28
93 94 +44:54 186
Sprint 18 TJ Favorit Brno ,, 19:28
94 93 +44:53 165
Sprint 24 Team Veloclub Ratisbona ,, 19:28
OTL 84
Sprint 24 Heizomat Rad-Net 29:51 29:51
DNF 191
Sprint 28 Epronex - BSS Oil Team -
DNF 133
Climber 18 Sensa - Kanjers voor Kanjers -
DNF 181
Sprint 23 TJ Favorit Brno -
DNF 102
Sprint 21 Union Raiffeisen Radteam Tirol -
DNF 163
Sprint 36 Team Veloclub Ratisbona -
DNF 195
Classic 20 Epronex - BSS Oil Team -
DNF 162
Sprint 23 Team Veloclub Ratisbona -
DNF 56
Sprint 28 D'Amico - UM Tools -
DNS 141
Classic 23 Uno-X Norwegian Development Team -
DNS 43
GC 23 SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich -
DSQ 106
TT 20 Union Raiffeisen Radteam Tirol 29:51 29:51