1 3 +0:10 105
Classic 18 Jumbo-Visma Development Team 7 5 3:07:37
2 1 +0:00 171
Sprint 25 Team Coop 3 2 0:03 0:03
3 9 +0:31 116
Sprint 19 Leopard Pro Cycling 1 1 ,, 0:03
4 7 +0:26 83
Climber 26 Elkov - Kasper ,, 0:03
5 5 +0:22 106
Climber 21 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:03
6 29 +0:38 14
Climber 23 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:03
7 24 +0:36 96
GC 28 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:03
8 21 +0:35 115
Climber 22 Leopard Pro Cycling ,, 0:03
9 6 +0:26 74
GC 25 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 0:03
10 28 +0:37 1
GC 30 Team Vorarlberg ,, 0:03
11 20 +0:35 15
TT 26 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:03
12 13 +0:33 22
Sprint 22 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:03
13 19 +0:35 11
GC 27 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:03
14 34 +0:41 46
Climber 22 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 0:03
15 14 +0:33 101
Climber 20 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:03
16 22 +0:36 211
Sprint 33 BRS Kaktus Bike ,, 0:03
17 26 +0:36 63
Climber 23 ABLOC CT ,, 0:03
18 25 +0:36 26
TT 24 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:03
19 8 +0:30 5
TT 27 Team Vorarlberg ,, 0:03
20 10 +0:32 123
Classic 23 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:03
21 4 +0:18 85
Sprint 20 Elkov - Kasper ,, 0:03
22 2 +0:10 71
TT SOETE Daan Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes 27 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 0:03
23 31 +0:39 2
GC 34 Team Vorarlberg ,, 0:03
24 17 +0:34 102
Climber 20 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:03
25 30 +0:38 16
TT 28 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:03
26 12 +0:32 103
Climber 19 Jumbo-Visma Development Team ,, 0:03
27 15 +0:33 51
Climber 18 Austria ,, 0:03
28 36 +0:42 12
GC 24 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 0:03
29 23 +0:36 113
Sprint 22 Leopard Pro Cycling ,, 0:03
30 40 +1:21 122
Sprint 20 Ljubljana Gusto Santic ,, 0:03
31 37 +0:43 181
TT 23 Team Dauner | Akkon ,, 0:03
32 32 +0:39 23
GC 26 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 0:03
33 18 +0:35 94
Climber 24 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:03
34 11 +0:32 64
GC 22 ABLOC CT ,, 0:03
35 16 +0:34 86
Sprint 26 Elkov - Kasper ,, 0:03
36 27 +0:37 84
TT 27 Elkov - Kasper ,, 0:03
37 35 +0:41 81
TT 37 Elkov - Kasper ,, 0:03
38 39 +0:47 132
Climber 25 Maloja Pushbikers ,, 0:03
39 33 +0:40 95
Climber 24 HRE Mazowsze Serce Polski 0:11 0:11
40 38 +0:45 82
Classic 29 Elkov - Kasper 0:13 0:13
41 42 +1:33 66
Classic 23 ABLOC CT 0:21 0:21
42 41 +1:26 65
Sprint 25 ABLOC CT 0:52 0:52
43 43 +1:53 104
GC 20 Jumbo-Visma Development Team 1:22 1:22
44 45 +9:15 225
Sprint 24 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 1:22
45 44 +6:12 25
GC 29 Team Felbermayr - Simplon Wels 5:33 5:33
46 46 +13:44 43
TT 20 WSA KTM Graz p/b Leomo 13:05 13:05
47 47 +14:16 35
Climber 18 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 13:05
48 57 +14:25 34
Climber 25 Union Raiffeisen Radteam Tirol 13:51 13:51
49 49 +14:16 174
Sprint 26 Team Coop ,, 13:51
50 53 +14:20 153
TT 21 Rad-Net Rose Team ,, 13:51
51 56 +14:25 186
TT 21 Team Dauner | Akkon ,, 13:51
52 83 +23:32 142
TT 20 MENtoRISE Elite Team CFX ,, 13:51
53 60 +14:28 31
Sprint 27 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 13:51
54 81 +21:38 176
TT 24 Team Coop ,, 13:51
55 59 +14:27 111
Sprint 21 Leopard Pro Cycling ,, 13:51
56 50 +14:17 24
TT 28 Team Felbermayr - Simplon Wels ,, 13:51
57 58 +14:27 13
Sprint 31 Hrinkow Advarics Cycleang ,, 13:51
58 52 +14:17 172
Sprint 23 Team Coop ,, 13:51
59 61 +14:30 185
Sprint 20 Team Dauner | Akkon ,, 13:51
60 54 +14:23 165
Sprint 23 Santic - Wibatech ,, 13:51
61 67 +16:54 136
Climber 24 Maloja Pushbikers ,, 13:51
62 55 +14:23 135
Sprint 28 Maloja Pushbikers ,, 13:51
63 62 +14:30 173
Sprint 24 Team Coop ,, 13:51
64 51 +14:17 133
Sprint 33 Maloja Pushbikers ,, 13:51
65 48 +14:16 72
TT 20 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 13:51
66 64 +16:11 131
TT 21 Maloja Pushbikers ,, 13:51
67 82 +22:17 4
GC 29 Team Vorarlberg 13:56 13:56
68 63 +15:16 166
Climber 23 Santic - Wibatech 14:36 14:36
69 85 +24:06 93
Sprint 24 HRE Mazowsze Serce Polski 16:25 16:25
70 91 +24:10 125
TT 21 Ljubljana Gusto Santic ,, 16:25
71 103 +26:07 145
TT 21 MENtoRISE Elite Team CFX ,, 16:25
72 100 +26:03 212
TT 25 BRS Kaktus Bike ,, 16:25
73 78 +17:35 62
TT 21 ABLOC CT ,, 16:25
74 73 +17:00 76
TT 19 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 16:25
75 84 +23:56 206
TT 21 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See ,, 16:25
76 69 +16:56 61
Climber 19 ABLOC CT ,, 16:25
77 76 +17:06 204
Sprint 39 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See ,, 16:25
78 74 +17:02 42
Climber 19 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 16:25
79 79 +17:51 121
TT 19 Ljubljana Gusto Santic ,, 16:25
80 71 +16:59 182
Sprint 19 Team Dauner | Akkon ,, 16:25
81 88 +24:08 91
Sprint 28 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 16:25
82 95 +24:19 124
TT 19 Ljubljana Gusto Santic ,, 16:25
83 68 +16:55 92
Sprint 24 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 16:25
84 72 +17:00 215
Sprint 21 BRS Kaktus Bike ,, 16:25
85 66 +16:53 184
Climber 22 Team Dauner | Akkon ,, 16:25
86 90 +24:10 134
Sprint 25 Maloja Pushbikers ,, 16:25
87 102 +26:05 53
Sprint 18 Austria ,, 16:25
88 89 +24:09 175
Sprint 22 Team Coop ,, 16:25
89 94 +24:18 222
Sprint 26 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 16:25
90 97 +24:22 156
Sprint 19 Rad-Net Rose Team ,, 16:25
91 96 +24:20 223
Sprint 25 Epronex - Hungary Cycling Team ,, 16:25
92 99 +26:01 161
Sprint 27 Santic - Wibatech ,, 16:25
93 106 +35:04 41
Classic 22 WSA KTM Graz p/b Leomo ,, 16:25
94 107 +35:10 3
Classic 25 Team Vorarlberg ,, 16:25
95 105 +26:17 216
GC 24 BRS Kaktus Bike ,, 16:25
96 75 +17:04 205
Sprint 35 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See ,, 16:25
97 70 +16:57 213
TT 29 BRS Kaktus Bike ,, 16:25
98 101 +26:05 6
GC 23 Team Vorarlberg ,, 16:25
99 87 +24:07 73
Sprint 21 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 16:25
100 104 +26:12 196
Sprint 29 ARBÖ headstart ON-Fahrrad ,, 16:25
101 77 +17:18 151
Sprint 31 Rad-Net Rose Team ,, 16:25
102 92 +24:12 36
Sprint 30 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 16:25
103 98 +24:26 32
Sprint 25 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 16:25
104 80 +20:55 33
GC 22 Union Raiffeisen Radteam Tirol ,, 16:25
105 93 +24:18 154
Sprint 27 Rad-Net Rose Team ,, 16:25
106 65 +16:47 112
Sprint 24 Leopard Pro Cycling ,, 16:25
107 86 +24:07 75
Sprint 21 Team Deschacht - Group Hens - Containers Maes ,, 16:25
OTL 162
Climber 29 Santic - Wibatech -
OTL 163
Climber 24 Santic - Wibatech -
OTL 52
Sprint 20 Austria -
OTL 195
TT 34 ARBÖ headstart ON-Fahrrad -
OTL 194
TT 32 ARBÖ headstart ON-Fahrrad -
OTL 144
Climber 19 MENtoRISE Elite Team CFX -
DNF 126
Climber 20 Ljubljana Gusto Santic -
DNF 114
GC 24 Leopard Pro Cycling -
DNF 164
GC 20 Santic - Wibatech -
DNF 155
TT 24 Rad-Net Rose Team -
DNF 152
TT 20 Rad-Net Rose Team -
DNF 183
TT 19 Team Dauner | Akkon -
DNF 226
TT 19 Epronex - Hungary Cycling Team -
DNF 224
Sprint 41 Epronex - Hungary Cycling Team -
DNF 54
Sprint 20 Austria -
DNF 44
Sprint 19 WSA KTM Graz p/b Leomo -
DNF 45
TT 19 WSA KTM Graz p/b Leomo -
DNF 191
TT 24 ARBÖ headstart ON-Fahrrad -
DNF 202
GC 21 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See -
DNF 203
TT 33 ARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See -
DNF 214
GC 22 BRS Kaktus Bike -
DNS 21
TT 35 Team Felbermayr - Simplon Wels -