Alphabetical
# | Ridername | Team | |
---|---|---|---|
1 | Árvai Kristóf | Epronex - Hungary Cycling Team | |
2 | Beļajevs Rodrigo | Voltas - Madaris Cycling Team | |
3 | Belohvoščiks Kristiāns | UC Monaco | |
4 | Bettendorff Loïc | Leopard TOGT Pro Cycling | |
5 | Bicho Jose | APHotels and Resorts - Tavira | |
6 | Biehl Kevin | Team Aalborg - Sparekassen Danmark | |
7 | Blackmore Joseph | ||
8 | Blum Elia | Tudor Pro Cycling Team U23 | |
9 | Borresch Julian | Saris Rouvy Sauerland Team | |
10 | Busatto Francesco | Circus - ReUz - Technord | |
11 | Canal Carlos | Euskaltel - Euskadi | |
12 | Constant Matteo | Elite Fondations Cycling Team | |
13 | Crescioli Ludovico | Mastromarco Sensi Nibali | |
14 | De Pretto Davide | Zalf Euromobil Fior | |
15 | Dolak Kamil | Klub Kolarski Tarnovia | |
16 | Donaldson Robert | Trinity Racing | |
17 | Donzé Robin | Tudor Pro Cycling Team U23 | |
18 | Duckert Roman | Team Dauner | Akkon | |
19 | Eulálio Afonso | ABTF Betão - Feirense | |
20 | Fougner Eivind Broholt | Lillehammer CK | |
21 | Frątczak Radosław | Klub Kolarski Tarnovia | |
22 | Frolek Ladislav | Cycling Academy Trenčín | |
23 | Gajdulewicz Mateusz | Vendée U | |
24 | Galovič Jakub | Dukla Banska Bystrica | |
25 | Geleijn Owen | Jumbo-Visma Development Team | |
26 | Gieryk Kacper | JEGG-DJR Academy | |
27 | Glivar Gal | Adria Mobil | |
28 | Gonçalves Diogo | Santa Maria da Feira - Segmento d'Época | |
29 | Gravås Peder Antoni | IL Stjørdals Blink | |
30 | Gross Adam | Cycling Academy Trenčín | |
31 | Gudnitz Joshua | Team ColoQuick | |
32 | Gutiérrez Jorge | Galibier - Finisher | |
33 | Hajek Alexander | Tirol KTM Cycling Team | |
34 | Hansen Alexander Arnt | Restaurant Suri - Carl Ras | |
35 | Harteel Jelle | Lotto Dstny Development Team | |
36 | Haug Kieran | CS Velo Racing | |
37 | Heggø Kasper Kjønås | Team Ringerikskraft | |
38 | Hobbs Noah | Equipe continentale Groupama-FDJ | |
39 | Hrenkó Norbert | Solme - Olmo | |
40 | Huby Antoine | Vendée U | |
41 | Ivanovas Olegas | Voltas - Madaris Cycling Team | |
42 | Juszczak Łukasz | Lubelskie Perła Polski | |
43 | Kabas Maximilian | WSA KTM Graz p/b Leomo | |
44 | Kaczorowski Franciszek | Lubelskie Perła Polski | |
45 | Kapela Marek | Team Dauner | Akkon | |
46 | Kendzia Robert | Lubelskie Perła Polski | |
47 | Kessler Cole | Israel Premier Tech Academy | |
48 | Keup Pierre-Pascal | Team Lotto - Kern Haus | |
49 | Kida Antoni | Klub Kolarski Tarnovia | |
50 | Klismets Karlis | EC Saint-Etienne Loire | |
51 | Kockelmann Mathieu | Team Lotto - Kern Haus | |
52 | Kokas Raphael | ARBÖ headstart ON-Fahrrad | |
53 | Kot Julian | Klub Kolarski Tarnovia | |
54 | Kováč Samuel | Cycling Academy Trenčín | |
55 | Kramer Jesse | Jumbo-Visma Development Team | |
56 | Krasts Alekss | Tartu2024 Cycling Team | |
57 | Kretschy Moritz | Rad-Net Oßwald | |
58 | Kudliński Kamil | GKS Cartusia Kartuzy | |
59 | Labrosse Jordan | AG2R Citroën U23 Team | |
60 | Lambrecht Michiel | Bingoal WB Development Team | |
61 | Lepold Zoltán Antal | Sofer Savini Due OMZ | |
62 | Lock Dennis | Sias Rime | |
63 | Lohinský Filip | Dukla Banska Bystrica | |
64 | López Ian | ||
65 | Magnier Paul | Trinity Racing | |
66 | Majewski Kacper | GKS Cartusia Kartuzy | |
67 | Maslak Piotr | Klub Kolarski Tarnovia | |
68 | Matuzevičius Žygimantas | Philippe Wagner Cycling | |
69 | Mcdonald Brody | Aevolo | |
70 | Mengel Nikolaj | BHS - PL Beton Bornholm | |
71 | Mikutis Aivaras | Tudor Pro Cycling Team U23 | |
72 | Mintegi Iker | Laboral Kutxa - Fundación Ciclista Euskadi | |
73 | Morgado António | Hagens Berman Axeon | |
74 | Mouris Wessel | Scorpions Racing Team | |
75 | Movchan Andrii | Ukraine Cycling Academy | |
76 | Murn Boštjan | Adria Mobil | |
77 | Musialik Jakub | Klub Kolarski Tarnovia | |
78 | Nerurkar Lukas | Trinity Racing | |
79 | Noceń Maciej | GKS Cartusia Kartuzy | |
80 | Nordal Mattias | Named - Uptivo | |
81 | Nuytten Michiel | EFC-L&R - Van Mossel | |
82 | Oshri Itai | ||
83 | Paumann David | Tirol KTM Cycling Team | |
84 | Pellizzari Giulio | Green Project - Bardiani CSF - Faizanè | |
85 | Pereira Marques Rafael | Cycling Team Kayldall | |
86 | Piganzoli Davide | EOLO-Kometa | |
87 | Pomian Szymon | GKS Cartusia Kartuzy | |
88 | Predko Tymofii | Ukraine Cycling Academy | |
89 | Preyler David | Tirol KTM Cycling Team | |
90 | Ratajczak Dominik | Lubelskie Perła Polski | |
91 | Raugala Gustas | Kaunas Cycling Team | |
92 | Remkhe Andrey | Astana Qazaqstan Development Team | |
93 | Retegi Mikel | Equipo Kern Pharma | |
94 | Romele Alessandro | Team Colpack Ballan CSB | |
95 | Rondel Mathys | Tudor Pro Cycling Team U23 | |
96 | Rudyi Dmytro | Ukraine Cycling Academy | |
97 | Schönenberger Daniel | Taurus Cycling | |
98 | Sędzielewski Michał | UC Monaco | |
99 | Segaert Alec | Lotto Dstny | |
100 | Shipley Gabriel | Aevolo | |
101 | Sidló Dániel | MHB Bank Cycling Team | |
102 | Silva Pedro | Glassdrive Q8 Anicolor | |
103 | Simon Semen | Team Linea Oro Bike | |
104 | Slamzhanov Orken | Astana Qazaqstan Development Team | |
105 | Smreczek Kacper | Telco'm - On Clima - Osés | |
106 | Špoljar Jaka | Tirol KTM Cycling Team | |
107 | Štāls Renāts | ||
108 | Strelnikov Yegor | Vino SKO Team | |
109 | Sydor Serhii | Ukraine Cycling Academy | |
110 | Szijártó Zétény | UC Monaco | |
111 | Szulik Mikolaj | Lubelskie Perła Polski | |
112 | Sørbø Magnus | Team Ringerikskraft | |
113 | Taraskin Maxim | Astana Qazaqstan Development Team | |
114 | Tavares Gonçalo | Hagens Berman Axeon | |
115 | Tendon Arnaud | Tudor Pro Cycling Team U23 | |
116 | Tercero Fernando | EOLO-Kometa | |
117 | Theiler Ole | Team Lotto - Kern Haus | |
118 | Thierry Pierre | Morbihan Fybolia GOA | |
119 | Thornley Callum | Trinity Racing | |
120 | Thorvaldsen Even | Lillehammer CK | |
121 | Tomšič Dan Andrej | Ljubljana Gusto Santic | |
122 | Toussaint Wouter | TDT - Unibet Cycling Team | |
123 | Turk Aljaž | Adria Mobil | |
124 | Uriarte Diego | Galibier - Finisher | |
125 | Ury Noé | ||
126 | Vadic Baptiste | Vendée U | |
127 | Valent Márk | Epronex - Hungary Cycling Team | |
128 | van der Lee Jardi Christiaan | Willebrord Wil Vooruit | |
129 | Venckus Jomantas | Tartu2024 Cycling Team | |
130 | Vercouillie Victor | EFC-L&R - Van Mossel | |
131 | Vermoote Jelle | Circus - ReUz - Technord | |
132 | Vindecs Agris | ||
133 | Vinokurov Alexandre | Astana Qazaqstan Development Team | |
134 | Vinokurov Nicolas | Astana Qazaqstan Development Team | |
135 | Vold Daniel | IL Stjørdals Blink | |
136 | Voogt Niek | Scorpions Racing Team | |
137 | Wafler Tim | Tirol KTM Cycling Team | |
138 | Waliniak Konrad | ||
139 | Wallenborn Arno | Team Snooze - VSD | |
140 | Wawrzyczek Karol | Lubelskie Perła Polski | |
141 | Weiss Fabian | Tudor Pro Cycling Team U23 | |
142 | Wenzel Mats | Leopard TOGT Pro Cycling | |
143 | Wienke Brooks | Aevolo | |
144 | Wilksch Hannes | Tudor Pro Cycling Team U23 | |
145 | Woźniak Adam | ||
146 | Żelazowski Michał | UC Monaco | |
147 | Ziherl Luka | Cycling Team Kranj | |
148 | Zozulia Andriy | Ukraine Cycling Academy |