1 2 +0:23 136
GC 18 Fensham Howes-MAS Design 20 2:51:52
2 1 +0:00 51
Climber 17 Sprint 2000 Charleroi 12 0:01 0:01
3 4 +0:24 5
Sprint 18 Onder Ons Parike 7 ,, 0:01
4 3 +0:24 11
Sprint 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT 5 ,, 0:01
5 5 +0:28 126
Climber 18 Team Mascot Workwear 4 0:05 0:05
6 6 +0:31 113
Climber 17 SMS Świdnica 3 0:08 0:08
7 7 +0:31 73
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team 2 ,, 0:08
8 8 +0:33 8
Sprint 17 ACROG-Tormans 1 0:10 0:10
9 9 +0:37 106
Sprint 17 Sport en steun Leopoldsbirg Juniors 0:14 0:14
10 11 +1:05 129
Sprint 18 Team Mascot Workwear 0:42 0:42
11 13 +1:21 7
Sprint 18 ACROG-Tormans ,, 0:42
12 10 +1:05 48
Sprint 18 Maes CT Glabbeek ,, 0:42
13 14 +1:29 9
Sprint 18 ACROG-Tormans 0:45 0:45
14 12 +1:15 16
Sprint 18 Brain² Olympia Tienen 0:52 0:52
15 18 +2:00 86
TT 18 CREF Pays de la Loire 1:08 1:08
16 15 +1:50 35
TT 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 1:27 1:27
17 17 +1:59 76
TT 18 USSA Pavilly Barentin 1:36 1:36
18 19 +2:06 23
TT 17 Canguru - QTS - Air College Cycling Team 1:43 1:43
19 22 +2:09 150
TT 17 Team Herning CK Junior 1:46 1:46
20 21 +2:09 114
TT 17 SMS Świdnica ,, 1:46
21 24 +2:09 72
Climber 17 AG2R Citroën U19 Team ,, 1:46
22 23 +2:09 147
Climber 17 Team Herning CK Junior ,, 1:46
23 30 +2:28 87
Climber 18 CREF Pays de la Loire 1:49 1:49
24 33 +2:41 134
TT 18 Entente Juniors Auvergne ,, 1:49
25 25 +2:12 13
TT 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT ,, 1:49
26 26 +2:12 2
Climber 18 Onder Ons Parike ,, 1:49
27 37 +3:00 139
Climber 17 Fensham Howes-MAS Design 1:52 1:52
28 27 +2:15 17
Climber 18 Brain² Olympia Tienen ,, 1:52
29 16 +1:58 71
Sprint 17 AG2R Citroën U19 Team 1:59 1:59
30 28 +2:22 137
Sprint 17 Fensham Howes-MAS Design ,, 1:59
31 29 +2:24 6
TT 18 ACROG-Tormans 2:01 2:01
32 32 +2:41 105
TT 18 District Zuid-Oost Nederland 2:02 2:02
33 41 +3:12 124
TT 17 Team 31 Jolly Cycles 2:04 2:04
34 31 +2:29 128
TT 17 Team Mascot Workwear 2:06 2:06
35 20 +2:08 88
Climber 17 CREF Pays de la Loire 2:09 2:09
36 38 +3:03 47
Climber 17 Maes CT Glabbeek 2:11 2:11
37 39 +3:05 121
Climber 18 Team 31 Jolly Cycles 2:13 2:13
38 34 +2:51 21
Climber 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team 2:28 2:28
39 36 +3:00 99
Climber 18 KNWU Noord-Nederland 2:37 2:37
40 35 +3:00 74
Climber 18 AG2R Citroën U19 Team ,, 2:37
41 40 +3:06 14
Climber 18 AVIA - Rudyco - Janatrans CT 2:43 2:43
42 42 +3:13 10
Sprint 17 ACROG-Tormans 2:50 2:50
43 43 +3:17 66
Sprint 18 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit 2:54 2:54
44 63 +4:31 130
Sprint 18 Team Mascot Workwear ,, 2:54
45 48 +3:38 34
Sprint 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior ,, 2:54
46 82 +6:08 109
Sprint 18 Sport en steun Leopoldsbirg Juniors ,, 2:54
47 44 +3:17 148
Sprint 18 Team Herning CK Junior ,, 2:54
48 47 +3:31 140
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 2:54
49 45 +3:24 116
Climber 16 Nordrhein Westfalen 3:01 3:01
50 57 +4:11 32
Climber 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 3:03 3:03
51 61 +4:20 90
Climber 17 CREF Pays de la Loire 3:12 3:12
52 51 +3:50 40
Climber 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors 3:27 3:27
53 52 +3:50 18
Climber 18 Brain² Olympia Tienen ,, 3:27
54 58 +4:16 28
Climber 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 3:27
55 69 +4:53 45
Climber 18 Isorex Cycling Team ,, 3:27
56 50 +3:50 70
Climber 17 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit ,, 3:27
57 60 +4:19 39
Climber 16 Gaverzicht - Be Okay Juniors ,, 3:27
58 46 +3:26 138
Climber 18 Fensham Howes-MAS Design ,, 3:27
59 49 +3:50 67
Climber 18 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit ,, 3:27
60 59 +4:17 3
Climber 17 Onder Ons Parike 3:33 3:33
61 56 +4:11 12
Climber 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT 3:34 3:34
62 54 +3:57 79
Climber 18 USSA Pavilly Barentin ,, 3:34
63 53 +3:57 68
Climber 17 Mixte WAC Team - Willebrord Wil Vooruit ,, 3:34
64 62 +4:30 122
Climber 17 Team 31 Jolly Cycles 3:38 3:38
65 55 +4:01 111
Climber 18 SMS Świdnica ,, 3:38
66 76 +5:19 26
Climber BOLLE Bert Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 17 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners ,, 3:38
67 67 +4:41 41
Sprint 18 Isorex Cycling Team 3:49 3:49
68 64 +4:36 46
Sprint 17 Maes CT Glabbeek 3:52 3:52
69 89 +8:02 55
Sprint 16 Sprint 2000 Charleroi 3:58 3:58
70 77 +5:21 60
Sprint 18 Van Moer Logistics Cycling Team 4:13 4:13
71 65 +4:40 112
Sprint 17 SMS Świdnica 4:17 4:17
72 73 +5:09 24
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team ,, 4:17
73 66 +4:40 65
Sprint 17 Velo Club Ardennes ,, 4:17
74 68 +4:47 89
Sprint 17 CREF Pays de la Loire 4:24 4:24
75 70 +4:55 22
Sprint 18 Canguru - QTS - Air College Cycling Team 4:32 4:32
76 71 +4:55 80
Sprint 18 USSA Pavilly Barentin ,, 4:32
77 74 +5:12 104
Sprint 17 District Zuid-Oost Nederland 4:33 4:33
78 72 +4:59 15
Sprint 17 AVIA - Rudyco - Janatrans CT 4:36 4:36
79 78 +5:27 101
Sprint 18 District Zuid-Oost Nederland 4:38 4:38
80 75 +5:14 27
Sprint 16 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 4:51 4:51
81 83 +6:17 29
Sprint 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners 5:09 5:09
82 81 +5:54 33
Sprint 17 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior 5:15 5:15
83 79 +5:45 53
Sprint 18 Sprint 2000 Charleroi 5:22 5:22
84 80 +5:48 131
Sprint 17 Entente Juniors Auvergne 5:25 5:25
85 87 +6:57 107
Sprint 18 Sport en steun Leopoldsbirg Juniors 5:38 5:38
86 86 +6:46 54
Sprint 18 Sprint 2000 Charleroi ,, 5:38
87 84 +6:20 4
Sprint 18 Onder Ons Parike 5:57 5:57
88 90 +11:54 97
Sprint 18 KNWU Noord-Nederland 6:01 6:01
89 85 +6:45 36
Sprint 16 Gaverzicht - Be Okay Juniors 6:22 6:22
90 88 +7:40 83
Sprint 17 Mixte Hauts-de-France 7:01 7:01
DNF 1
Sprint 18 Onder Ons Parike -
DNF 144
Sprint 17 UWTC De Volharding -
DNF 145
Sprint 18 UWTC De Volharding -
DNF 78
Sprint 17 USSA Pavilly Barentin -
DNF 43
Sprint 18 Isorex Cycling Team -
DNF 44
Sprint 18 Isorex Cycling Team -
DNF 117
Sprint 18 Nordrhein Westfalen -
DNF 119
Climber 16 Nordrhein Westfalen -
DNF 120
Climber 17 Nordrhein Westfalen -
DNF 63
Climber 18 Velo Club Ardennes -
DNF 64
Climber 17 Velo Club Ardennes -
DNF 31
TT 18 Crabbé Toitures - CC Chevigny Junior -
DNF 50
TT 17 Maes CT Glabbeek -
DNF 123
Sprint 18 Team 31 Jolly Cycles -
DNF 125
GC 18 Team 31 Jolly Cycles -
DNF 82
GC 17 Mixte Hauts-de-France -
DNF 85
GC 17 Mixte Hauts-de-France -
DNF 38
GC 17 Gaverzicht - Be Okay Juniors -
DNF 30
GC 18 Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners -
DNF 127
GC 17 Team Mascot Workwear -
DNF 58
GC 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 56
GC 17 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 57
GC 16 Van Moer Logistics Cycling Team -
DNF 75
GC 18 AG2R Citroën U19 Team -
DNF 102
GC 17 District Zuid-Oost Nederland -
DNF 103
TT 18 District Zuid-Oost Nederland -
DNF 149
TT 17 Team Herning CK Junior -
DNF 133
TT 17 Entente Juniors Auvergne -
DNF 135
TT 18 Entente Juniors Auvergne -
DNF 132
TT 17 Entente Juniors Auvergne -
DNF 93
TT 17 Team Culture Velo U19 -
DNF 95
TT 17 Team Culture Velo U19 -
DNF 91
TT 18 Team Culture Velo U19 -
DNF 52
TT 18 Sprint 2000 Charleroi -
DNF 115
TT 18 SMS Świdnica -