1 -
Sprint 26 Team Columbia 75 3:06:41
2 -
Sprint 23 Perutnina Ptuj 55 ,, 0:00
3 -
Sprint 29 ELK Haus-Simplon 40 ,, 0:00
4 -
Sprint 21 Team 3C-Gruppe 32 ,, 0:00
5 -
Sprint 21 Team 3C-Gruppe 28 ,, 0:00
6 -
Sprint 27 NGC Medical - OTC Industria Porte 24 ,, 0:00
7 -
Sprint 33 PSK Whirlpool-Author 20 ,, 0:00
8 -
Sprint 27 Mitsubishi-Jartazi 18 ,, 0:00
9 -
Sprint 24 Team P3 Transfer - Batavus 16 ,, 0:00
10 -
Sprint 25 Gerolsteiner 14 ,, 0:00
11 -
Sprint 20 Team Mapei - Heizomat 12 ,, 0:00
12 -
GC 27 Milram 10 ,, 0:00
13 -
Classic 21 Team Differdange Apiflo Vacances 8 ,, 0:00
14 -
Sprint 26 Perutnina Ptuj 7 ,, 0:00
15 -
Sprint 32 AC Sparta Praha 6 ,, 0:00
16 -
Sprint 31 Kuota Senges 5 ,, 0:00
17 -
Sprint 26 AC Sparta Praha 4 ,, 0:00
18 -
Sprint 25 Team Volksbank 3 ,, 0:00
19 -
Sprint 19 Thüringer Energie Team 2 ,, 0:00
20 -
Sprint 34 Team Volksbank 1 ,, 0:00
21 -
Climber 20 Team P3 Transfer - Batavus ,, 0:00
22 -
Sprint 28 Team Sparkasse ,, 0:00
23 -
Sprint 24 Team P3 Transfer - Batavus ,, 0:00
24 -
Sprint 21 Kuota Senges ,, 0:00
25 -
Sprint 27 Milram ,, 0:00
26 -
Sprint 27 NGC Medical - OTC Industria Porte ,, 0:00
27 -
Sprint 25 Team Volksbank ,, 0:00
28 -
Sprint 30 Skil - Shimano ,, 0:00
29 -
Sprint 29 Kuota Senges ,, 0:00
30 -
Sprint 21 Team Mapei - Heizomat ,, 0:00
31 -
Sprint 24 Mitsubishi-Jartazi ,, 0:00
32 -
TT 23 PSK Whirlpool-Author ,, 0:00
33 -
GC 19 Thüringer Energie Team ,, 0:00
34 -
Sprint 30 Isaac ,, 0:00
35 -
Sprint 23 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
36 -
TT 26 Perutnina Ptuj ,, 0:00
37 -
Sprint 31 Mitsubishi-Jartazi ,, 0:00
38 -
Sprint 28 Perutnina Ptuj ,, 0:00
39 -
Classic 19 Thüringer Energie Team ,, 0:00
40 -
Sprint 22 Team P3 Transfer - Batavus ,, 0:00
41 -
Sprint 24 NGC Medical - OTC Industria Porte ,, 0:00
42 -
Sprint 27 Team Mapei - Heizomat ,, 0:00
43 -
Sprint 23 Team 3C-Gruppe ,, 0:00
44 -
Classic 32 Team Columbia ,, 0:00
45 -
Sprint 20 ELK Haus-Simplon ,, 0:00
46 -
GC 24 Skil - Shimano ,, 0:00
47 -
Sprint 25 Team Differdange Apiflo Vacances ,, 0:00
48 -
Sprint 25 ELK Haus-Simplon ,, 0:00
49 -
Sprint 26 NGC Medical - OTC Industria Porte ,, 0:00
50 -
Sprint 26 Team P3 Transfer - Batavus ,, 0:00
51 -
Sprint 24 Cyclingteam Jo Piels ,, 0:00
52 -
Sprint 29 Team 3C-Gruppe ,, 0:00
53 -
Sprint 35 Milram ,, 0:00
54 -
Sprint 23 Team Differdange Apiflo Vacances ,, 0:00
55 -
TT 19 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
56 -
TT 21 Team Differdange Apiflo Vacances ,, 0:00
57 -
Sprint 34 Gerolsteiner ,, 0:00
58 -
Sprint 24 LKT Team Brandenburg ,, 0:00
59 -
Sprint 35 Team Volksbank ,, 0:00
60 -
Sprint 24 Team Mapei - Heizomat ,, 0:00
61 -
Sprint 32 PSK Whirlpool-Author ,, 0:00
62 -
Sprint 31 ELK Haus-Simplon ,, 0:00
63 -
Sprint 23 Skil - Shimano ,, 0:00
64 -
Sprint 20 Asito Cycling Team ,, 0:00
65 -
Sprint 27 AC Sparta Praha ,, 0:00
66 -
Sprint 22 Kuota Senges ,, 0:00
67 -
Sprint 21 Team Mapei - Heizomat ,, 0:00
68 -
Sprint 30 Mitsubishi-Jartazi ,, 0:00
69 -
TT 19 Team Mapei - Heizomat ,, 0:00
70 -
Sprint 24 Isaac ,, 0:00
71 -
Sprint 25 AC Sparta Praha ,, 0:00
72 -
Sprint 21 AC Sparta Praha ,, 0:00
73 -
Sprint 36 Team Volksbank ,, 0:00
74 -
TT 27 Gerolsteiner ,, 0:00
75 -
Climber 21 Thüringer Energie Team ,, 0:00
76 -
Climber 23 Milram ,, 0:00
77 -
GC 30 Gerolsteiner ,, 0:00
78 -
Sprint 29 Team Volksbank ,, 0:00
79 -
Sprint 35 Kuota Senges ,, 0:00
80 -
Sprint 29 Perutnina Ptuj ,, 0:00
81 -
Sprint 31 Team 3C-Gruppe ,, 0:00
82 -
TT 37 Team Columbia ,, 0:00
83 -
Sprint 24 Isaac ,, 0:00
84 -
GC 23 Gerolsteiner ,, 0:00
85 -
GC 26 Gerolsteiner ,, 0:00
86 -
Sprint 26 Perutnina Ptuj ,, 0:00
87 -
Sprint 21 Kuota Senges ,, 0:00
88 -
Sprint 22 Isaac ,, 0:00
89 -
Sprint 26 Isaac ,, 0:00
90 -
Sprint 27 NGC Medical - OTC Industria Porte ,, 0:00
91 -
Sprint 23 Ubbink-Syntec Cycling Team ,, 0:00
92 -
Classic 21 Team 3C-Gruppe ,, 0:00
93 -
Sprint 28 PSK Whirlpool-Author 0:34 0:34
94 -
Sprint 30 PSK Whirlpool-Author ,, 0:34
95 -
Sprint 25 Team Sparkasse 0:36 0:36
96 -
TT 24 Team Columbia ,, 0:36
97 -
Sprint 26 PSK Whirlpool-Author ,, 0:36
98 -
GC 27 Team Columbia ,, 0:36
99 -
GC 23 Skil - Shimano ,, 0:36
100 -
TT 28 Mitsubishi-Jartazi 0:49 0:49
101 -
TT 21 ELK Haus-Simplon 1:56 1:56
DNF -
TT 30 -
DNF -
Sprint 23 AC Sparta Praha -
DNF -
Sprint 27 ELK Haus-Simplon -
DNF -
Sprint 39 Isaac -
DNF -
Sprint 19 LKT Team Brandenburg -
DNF -
Sprint 19 LKT Team Brandenburg -
DNF -
Sprint 26 Milram -
DNF -
Sprint 21 Team Differdange Apiflo Vacances -
DNF -
Sprint 22 Team Differdange Apiflo Vacances -
DNF -
Sprint 25 Team Sparkasse -
DNF -
Sprint 30 Team Sparkasse -
DNF -
Sprint 26 NGC Medical - OTC Industria Porte -