1 6 +0:55 91
Sprint 23 Minsk Cycling Club 7 5 3:15:17
2 7 +0:59 15
Sprint 30 Salcano Sakarya BB Team 3 2 ,, 0:00
3 8 +1:01 36
Sprint 27 HRE Mazowsze Serce Polski 1 1 ,, 0:00
4 3 +0:06 41
Sprint 29 Wildlife Generation Pro Cycling ,, 0:00
5 22 +1:05 54
TT 22 Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,, 0:00
6 9 +1:05 136
Sprint 31 Ukraine ,, 0:00
7 12 +1:05 153
Sprint 21 Sprinter Nice Métropole ,, 0:00
8 10 +1:05 143
Sprint 23 Algeria ,, 0:00
9 28 +1:05 132
Sprint 19 Ukraine ,, 0:00
10 17 +1:05 51
Sprint 22 Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,, 0:00
11 14 +1:05 162
TT 18 Sankt Petersburg ,, 0:00
12 30 +1:05 25
Sprint 31 Terengganu Cycling Team ,, 0:00
13 19 +1:05 1
Sprint 22 Spor Toto Cycling Team ,, 0:00
14 11 +1:05 44
Sprint 25 Wildlife Generation Pro Cycling ,, 0:00
15 16 +1:05 163
Sprint 18 Sankt Petersburg ,, 0:00
16 57 +1:05 154
Sprint 18 Sprinter Nice Métropole ,, 0:00
17 15 +1:05 114
Classic 22 Russia ,, 0:00
18 13 +1:05 112
Sprint 29 Russia ,, 0:00
19 18 +1:05 141
Sprint 26 Algeria ,, 0:00
20 43 +1:05 12
Sprint 34 Salcano Sakarya BB Team ,, 0:00
21 45 +1:05 93
Sprint 25 Minsk Cycling Club ,, 0:00
22 37 +1:05 52
Classic 18 Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,, 0:00
23 24 +1:05 142
Classic 20 Algeria ,, 0:00
24 1 +0:00 103
TT 28 BIKE AID ,, 0:00
25 49 +1:05 165
TT 19 Sankt Petersburg ,, 0:00
26 32 +1:05 191
Sprint GOK Ali Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 19 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği ,, 0:00
27 20 +1:05 144
Sprint 21 Algeria ,, 0:00
28 25 +1:05 5
GC 27 Spor Toto Cycling Team ,, 0:00
29 38 +1:05 67
Climber 25 Bahrain Cycling Academy ,, 0:00
30 23 +1:05 43
Climber 24 Wildlife Generation Pro Cycling ,, 0:00
31 56 +1:05 21
Climber 27 Terengganu Cycling Team ,, 0:00
32 21 +1:05 172
Climber 18 Konya Bisiklet Sporu Kulübü ,, 0:00
33 55 +1:05 146
Sprint 34 Algeria ,, 0:00
34 33 +1:05 133
Sprint 21 Ukraine ,, 0:00
35 27 +1:05 37
Sprint 27 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
36 46 +1:05 31
TT 26 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
37 51 +1:05 22
Climber 35 Terengganu Cycling Team ,, 0:00
38 39 +1:05 166
TT 18 Sankt Petersburg ,, 0:00
39 26 +1:05 13
Sprint 33 Salcano Sakarya BB Team ,, 0:00
40 62 +1:05 104
Sprint 25 BIKE AID ,, 0:00
41 44 +1:05 95
Sprint 39 Minsk Cycling Club ,, 0:00
42 48 +1:05 161
GC 18 Sankt Petersburg ,, 0:00
43 34 +1:05 134
Sprint 34 Ukraine ,, 0:00
44 4 +0:10 92
TT 35 Minsk Cycling Club ,, 0:00
45 5 +0:19 55
GC 20 Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,, 0:00
46 65 +1:05 151
GC 22 Sprinter Nice Métropole ,, 0:00
47 2 +0:04 35
Sprint 25 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
48 54 +1:05 201
GC 35 Omidnia Mashhad Team ,, 0:00
49 53 +1:05 203
Sprint 30 Omidnia Mashhad Team ,, 0:00
50 42 +1:05 106
GC 21 BIKE AID ,, 0:00
51 60 +1:05 2
GC 25 Spor Toto Cycling Team ,, 0:00
52 59 +1:05 84
Sprint 20 Apple Team ,, 0:00
53 35 +1:05 195
Sprint 36 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği ,, 0:00
54 40 +1:05 14
Sprint 34 Salcano Sakarya BB Team ,, 0:00
55 47 +1:05 97
Sprint 29 Minsk Cycling Club ,, 0:00
56 68 +1:05 61
Sprint 28 Bahrain Cycling Academy ,, 0:00
57 67 +1:05 17
TT 31 Salcano Sakarya BB Team ,, 0:00
58 29 +1:05 131
TT 23 Ukraine ,, 0:00
59 64 +1:05 42
TT 24 Wildlife Generation Pro Cycling ,, 0:00
60 70 +1:05 152
GC 26 Sprinter Nice Métropole ,, 0:00
61 58 +1:05 117
Sprint 27 Russia ,, 0:00
62 31 +1:05 34
TT 33 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
63 61 +1:05 32
Climber 22 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
64 41 +1:05 45
GC 23 Wildlife Generation Pro Cycling ,, 0:00
65 69 +1:05 64
TT 27 Bahrain Cycling Academy ,, 0:00
66 63 +1:05 135
Sprint 33 Ukraine ,, 0:00
67 36 +1:05 4
Sprint 20 Spor Toto Cycling Team ,, 0:00
68 52 +1:05 94
Sprint 33 Minsk Cycling Club ,, 0:00
69 66 +1:05 63
Climber 24 Bahrain Cycling Academy ,, 0:00
70 71 +1:05 33
Sprint 31 HRE Mazowsze Serce Polski ,, 0:00
71 50 +1:05 46
Sprint 22 Wildlife Generation Pro Cycling ,, 0:00
72 72 +2:15 6
TT 27 Spor Toto Cycling Team 1:10 1:10
73 73 +2:53 3
Sprint 27 Spor Toto Cycling Team 1:48 1:48
74 74 +2:53 116
Sprint 23 Russia ,, 1:48
75 75 +2:53 181
Sprint 27 Trek Trakya ,, 1:48
76 76 +2:53 164
TT 18 Sankt Petersburg ,, 1:48
77 82 +3:14 85
TT 19 Apple Team 2:09 2:09
78 85 +3:14 192
Sprint 19 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği ,, 2:09
79 78 +3:14 176
Sprint 18 Konya Bisiklet Sporu Kulübü ,, 2:09
80 99 +3:44 7
Sprint 25 Spor Toto Cycling Team ,, 2:09
81 84 +3:14 197
TT KOÇAN Emi̇n Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 29 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği ,, 2:09
82 91 +3:14 157
Climber 22 Sprinter Nice Métropole ,, 2:09
83 79 +3:14 145
Classic 22 Algeria ,, 2:09
84 87 +3:14 16
Sprint 25 Salcano Sakarya BB Team ,, 2:09
85 88 +3:14 202
TT 31 Omidnia Mashhad Team ,, 2:09
86 80 +3:14 175
Sprint 19 Konya Bisiklet Sporu Kulübü ,, 2:09
87 92 +3:14 155
Climber 22 Sprinter Nice Métropole ,, 2:09
88 83 +3:14 53
Sprint 21 Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,, 2:09
89 96 +3:14 156
Sprint 19 Sprinter Nice Métropole ,, 2:09
90 95 +3:14 56
GC 26 Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,, 2:09
91 90 +3:14 115
Sprint 23 Russia ,, 2:09
92 86 +3:14 107
Sprint 29 BIKE AID ,, 2:09
93 81 +3:14 102
Sprint 18 BIKE AID ,, 2:09
94 89 +3:14 113
Sprint 19 Russia ,, 2:09
95 97 +3:14 23
Sprint 30 Terengganu Cycling Team ,, 2:09
96 77 +3:14 101
Sprint 22 BIKE AID ,, 2:09
97 94 +3:14 26
GC 28 Terengganu Cycling Team ,, 2:09
98 93 +3:14 111
Sprint 27 Russia ,, 2:09
99 98 +3:31 11
Sprint 25 Salcano Sakarya BB Team 2:26 2:26
100 101 +8:22 204
Sprint 35 Omidnia Mashhad Team 7:17 7:17
101 102 +8:28 121
TT 22 Azerbaijan 7:23 7:23
102 100 +7:54 122
Sprint 26 Azerbaijan 7:35 7:35
103 103 +8:45 125
TT 20 Azerbaijan 7:40 7:40
104 104 +11:59 173
TT 19 Konya Bisiklet Sporu Kulübü 10:54 10:54
105 124 +13:18 185
TT 20 Trek Trakya 11:36 11:36
106 109 +12:46 194
Sprint 27 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 11:41 11:41
107 105 +12:46 83
TT 20 Apple Team ,, 11:41
108 107 +12:46 66
Classic 20 Bahrain Cycling Academy ,, 11:41
109 106 +12:46 171
TT 21 Konya Bisiklet Sporu Kulübü ,, 11:41
110 108 +12:46 123
TT 18 Azerbaijan ,, 11:41
111 117 +12:46 86
TT 19 Apple Team ,, 11:41
112 110 +12:46 65
Sprint 33 Bahrain Cycling Academy ,, 11:41
113 115 +12:46 182
TT 22 Trek Trakya ,, 11:41
114 114 +12:46 205
TT 39 Omidnia Mashhad Team ,, 11:41
115 112 +12:46 174
TT 18 Konya Bisiklet Sporu Kulübü ,, 11:41
116 118 +12:46 82
TT 26 Apple Team ,, 11:41
117 113 +12:46 126
TT 19 Azerbaijan ,, 11:41
118 111 +12:46 124
TT 20 Azerbaijan ,, 11:41
119 119 +12:46 105
Sprint 40 BIKE AID ,, 11:41
120 125 +14:46 24
Sprint 32 Terengganu Cycling Team ,, 11:41
121 116 +12:46 193
Sprint UZUN Emir Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 18 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği ,, 11:41
122 120 +12:59 62
TT 33 Bahrain Cycling Academy 11:54 11:54
123 121 +12:59 184
Sprint 19 Trek Trakya ,, 11:54
124 122 +12:59 81
Classic 22 Apple Team ,, 11:54
125 123 +12:59 96
Climber 25 Minsk Cycling Club ,, 11:54
DNF 187
TT 24 Trek Trakya -
DNF 183
TT 20 Trek Trakya -
DNF 186
Sprint 21 Trek Trakya -
DNF 196
Sprint NIZAM Timur Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği 43 Çatalhuyuk Cumra Belediye Spor Kulübü Derneği -