1 -
Climber 26 Saunier Duval 75 4:11:27
2 -
Sprint 25 Saunier Duval 55 0:21 0:21
3 -
GC 30 Relax - Gam 40 0:23 0:23
4 -
GC 27 Euskaltel - Euskadi 32 0:45 0:45
5 -
Sprint 29 Karpin - Galicia 28 1:13 1:13
6 -
Sprint 23 Saunier Duval 24 1:22 1:22
7 -
Climber 25 Relax - Gam 20 ,, 1:22
8 -
GC 30 Euskaltel - Euskadi 18 ,, 1:22
9 -
Sprint 32 Viña Magna - Cropu 16 ,, 1:22
10 -
Sprint 25 Saunier Duval 14 ,, 1:22
11 -
Classic 23 LPR - Nava - Androni 12 ,, 1:22
12 -
Sprint 24 LPR - Nava - Androni 10 ,, 1:22
13 -
Sprint 24 Andalucia-Caja Sur 8 ,, 1:22
14 -
Sprint 27 Extremadura-Spiuk 7 ,, 1:22
15 -
Sprint 26 Orbea - Oreka 6 ,, 1:22
16 -
Classic 26 LPR - Nava - Androni 5 ,, 1:22
17 -
GC 24 Euskaltel - Euskadi 4 ,, 1:22
18 -
Sprint 26 Fuerteventura - Canarias 3 ,, 1:22
19 -
Classic 23 Viña Magna - Cropu 2 ,, 1:22
20 -
GC 29 Extremadura-Spiuk 1 1:28 1:28
21 -
GC 22 Saunier Duval 1:29 1:29
22 -
Sprint 25 Andalucia-Caja Sur 1:45 1:45
23 -
GC 22 Extremadura-Spiuk ,, 1:45
24 -
Sprint 22 Relax - Gam 2:14 2:14
25 -
Sprint 22 LPR - Nava - Androni ,, 2:14
26 -
Sprint 29 Andalucia-Caja Sur ,, 2:14
27 -
Sprint 26 Euskaltel - Euskadi ,, 2:14
28 -
GC 31 Fuerteventura - Canarias ,, 2:14
29 -
TT 26 Orbea - Oreka 2:20 2:20
30 -
Sprint 27 Karpin - Galicia ,, 2:20
31 -
Classic 23 Fuerteventura - Canarias 2:22 2:22
32 -
GC 21 Saunier Duval ,, 2:22
33 -
Classic 25 Orbea - Oreka ,, 2:22
34 -
Sprint 23 Extremadura-Spiuk 2:25 2:25
35 -
GC 24 Relax - Gam 4:02 4:02
36 -
GC 25 Andalucia-Caja Sur ,, 4:02
37 -
Sprint 21 Grupo Nicolás Mateos ,, 4:02
38 -
Sprint 26 Relax - Gam ,, 4:02
39 -
Classic 25 Andalucia-Caja Sur ,, 4:02
40 -
Sprint 25 Andalucia-Caja Sur 6:20 6:20
41 -
Climber 23 Karpin - Galicia ,, 6:20
42 -
GC 32 Andalucia-Caja Sur 6:21 6:21
43 -
Classic 34 Euskaltel - Euskadi ,, 6:21
44 -
Sprint 26 Grupo Nicolás Mateos 8:11 8:11
45 -
TT 22 Fuerteventura - Canarias ,, 8:11
46 -
Sprint 24 Viña Magna - Cropu ,, 8:11
47 -
Sprint 23 Viña Magna - Cropu ,, 8:11
48 -
Sprint 23 Grupo Nicolás Mateos ,, 8:11
49 -
GC 23 Euskaltel - Euskadi ,, 8:11
50 -
GC 26 Karpin - Galicia ,, 8:11
51 -
Sprint 27 Viña Magna - Cropu ,, 8:11
52 -
Sprint 23 Relax - Gam ,, 8:11
53 -
TT 32 Grupo Nicolás Mateos ,, 8:11
54 -
Sprint 24 Karpin - Galicia 8:14 8:14
55 -
Sprint 23 LPR - Nava - Androni ,, 8:14
56 -
Sprint 25 Relax - Gam 9:00 9:00
57 -
GC 26 Andalucia-Caja Sur 9:27 9:27
58 -
TT 24 Extremadura-Spiuk ,, 9:27
59 -
Sprint 27 Andalucia-Caja Sur ,, 9:27
60 -
GC 25 Saunier Duval 10:40 10:40
61 -
GC 25 Extremadura-Spiuk 11:44 11:44
62 -
Climber 21 Saunier Duval ,, 11:44
63 -
Sprint 25 Babes Only - Villapark Langemeer - Flanders ,, 11:44
64 -
Sprint 38 Babes Only - Villapark Langemeer - Flanders ,, 11:44
65 -
Sprint 28 Extremadura-Spiuk ,, 11:44
66 -
Sprint 26 Babes Only - Villapark Langemeer - Flanders ,, 11:44
67 -
Sprint 24 Euskaltel - Euskadi ,, 11:44
68 -
Sprint 26 Extremadura-Spiuk ,, 11:44
69 -
Sprint 25 Grupo Nicolás Mateos ,, 11:44
70 -
Sprint 27 Karpin - Galicia ,, 11:44
71 -
Sprint 24 Fuerteventura - Canarias ,, 11:44
72 -
GC 24 Karpin - Galicia 11:47 11:47
OTL -
GC 22 Orbea - Oreka -